mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 22:08 
Cytuj  
Dyskoteka i ludzie-ryby. Łoo kurwa. :wtf:

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 22:37 
Cytuj  
Zajebiste ! Tylko nie wiem czy ogarnę tą przeraźliwą ilość skilli na pasku. Ale lubię wyzwania.


_________________
Ultrah/Dzikun

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 22:42 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
Nie podobał mi się i nie podoba WoW, nigdy nie czułem jego klimatu. Moja niechęć do niego wynika też z tego, że jego sukces przyćmił inne tytuły, które miały premiery w roku wydania WoWa, co spowodowało mniejszą liczbe graczy w nich, rzadsze updaty itd. Marzeniem byłby Europejski MMO bez chińszczyzny, japońszczyzny, koreańszczyzny, Ohów i Ahów bohaterek w pancernym bikini i innych wschodnich smaczków.


A jakie inne mmo miały wtedy premiery???


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2015, 22:48 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Razoth napisał(a):

Panowie wróćmy do Black Desert pls.


Proszę bardzo, Black Desert będzie kolejnym koreańskim gunwem, który będzie polegał w 90% na grindzie contentu PvE i ubieraniu laleczki. Sama walka: 1 gracz bije 3 moby, na ekranie wybuchy, lasery, wodotryski, mayhem - przy walce 5vs5 na ekranie nie będzie widać zupełnie nic (no ale ważne, że ładnie świeci:D). Na prawdę nie rozumiem czym tu się specjalnie podniecać... Grafika jest ok, kreator postaci jest mega dobry - ale to gry nie czyni, tymi aspektami można się pojarać 15 minut.

Także zamykam temat, do widzenia!



Mówiłem, że zjebane azjatyckie efekty skilli w waszym nextgenie ssą pałę już rok temu. :D

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 maja 2015, 14:23 
Cytuj  
Na ssaniu pały widocznie się znasz.

TobiAlex napisał(a):
A jakie inne mmo miały wtedy premiery???


FF11, Saga of ryzom, Everquest. Nad Ryzom najbardziej ubolewam, bo niby działa do dziś dzień, ale nigdy nie był tak wspierany, updateowany jak według mnie powinien no i jest europejskim MMO stworzonym przez francuskie studio Nevrax, które upadło :D Możliwe, że był zwyczajnie kiepski, lecz na pewno nie dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2015, 15:07 
Cytuj  
a ktoś ci zabraniał wtedy by sobie grać w w/w gry ?
poleciałeś do wow-a ja miliony innych ludzi, a blizz zrobił grę przełomową, działała na byle kompie, wyglądała ładnie, pozbierał pomysły z innych gier, uprościł i umieścił w dość ciekawym świecie warcrafta, czego chcieć więcej, konkurencja dała dupy i po kolejnych dziesięciu latach nie potrafi nic sensownego zrobić, a koreańskie gówna nigdy nie będą grywalne dla europejskiego gracza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 09:02 
Cytuj  
Nie poleciałem do wow-a :wtf:

Grałem w wymienione wyżej tytuły.


Odbiegliśmy od wątku BD. Załapał się ktoś z Was na kluczyk do ruskiej bety?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2015, 17:41 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
Odbiegliśmy od wątku BD. Załapał się ktoś z Was na kluczyk do ruskiej bety?


Na Japońskim nie trzeba kluczy


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 15:47 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?list=PLieNzBNgzHUW1uZTn1zNfy0aEGERBPPGj&v=5CY9NTF-oNY


Do tej pory myślałem, że Wizard będzie męskim odpowiednikiem Sorceress, a tu proszę dostajemy całkiem nową klasę. Wizard i Witch- dla mnie wielki plus za wygląd, zwłaszcza Witch, bo nie emanuje nagością. Next gen MMO to to nie jest, ale trzeba im przyznać, że świat i design klas/postaci nie jest typowo wschodni. Orientujecie się jak BD sobie radzi na wschodnim rynku? Skośnookim może nie podejść, ale europejczykom raczej tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 16:35 
Cytuj  
Juz tu było wspominane że w Korei nie powiodło sie, a europa nie jest rynkiem dla gier mmo co dobrze wiemy od wielu lat, za mały rynek, trzeba stawiać dużo serwerów na premiere i po miesiącu likwidować większość.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 16:48 
Cytuj  
embe napisał(a):
Juz tu było wspominane że w Korei nie powiodło sie, a europa nie jest rynkiem dla gier mmo co dobrze wiemy od wielu lat, za mały rynek, trzeba stawiać dużo serwerów na premiere i po miesiącu likwidować większość.

Zawsze mnie śmieszy jak na premierę robią serwery (DE) i (FR), a potem wszystko i tak zmergowane do (EN).
A jeszcze lepiej jak rozbijają to na serwery PVE i PVP. :lol:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 17:22 
Cytuj  
Wydawca zrobi forumowy hajp wśród MMO-vetów na zasadzie:
a) Gra padła w Azji to w NA/EU się przyjmie
b) "Mityczne rozwiązania dla Rosyjskiej wersji będą w NA/EU i uratują grę"

Po czym zgoli frajerów na founder packach, płatnych betach i początkowym szale zakupów w sklepiku.

Ostatecznie gra przyciągnie tą samą niszę graczy co w ArcheAge minus graczy chcący handlować itemkami za $, bo w Black Desert nie ma bezpośredniego handlu między graczami.

Populacja zacznie klękać jeszcze szybciej niż w ArcheAge. W ciągu pierwszego roku będzie łącznie serwerów.


Zresztą o AAA MMORPG-ach nie ma co gadać przez najbliższe minimum kilka lat, bo będzie się w nim działo dokładnie to samo co przez ostatnie 5 lat. Inwestorzy uciekają z okrętu pod nazwą MMORPG i nie ma się co dziwić.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2015, 22:32 
Cytuj  
Pożyjemy, zobaczymy. Prorokowanie na forach jest gówno warte. Dzięki za info co do Azji :wink:

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2015, 06:41 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
Pożyjemy, zobaczymy. Prorokowanie na forach jest gówno warte.

Tu nie ma co prorokowac. To jest jasne jak slonce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2015, 15:41 
Cytuj  
http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/gandal ... ack-desert
kreator to fajny jest ;p


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2015, 00:48 
Cytuj  
kilka nowych info :
http://blackdesert.com.pl/pierwsze-nieo ... a-z-korei/

czyżby faktycznie powstała polska wersja językowa?

ciekawe to info , że na starcie będzie więcej serwerów , ale juz będzie wiadomo , które będą mergowane w późniejszym czasie :)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2015, 15:11 
Cytuj  
sula napisał(a):
Wydawca zrobi forumowy hajp wśród MMO-vetów na zasadzie:
a) Gra padła w Azji to w NA/EU się przyjmie
b) "Mityczne rozwiązania dla Rosyjskiej wersji będą w NA/EU i uratują grę"

Po czym zgoli frajerów na founder packach, płatnych betach i początkowym szale zakupów w sklepiku.

Ostatecznie gra przyciągnie tą samą niszę graczy co w ArcheAge minus graczy chcący handlować itemkami za $, bo w Black Desert nie ma bezpośredniego handlu między graczami.

Populacja zacznie klękać jeszcze szybciej niż w ArcheAge. W ciągu pierwszego roku będzie łącznie serwerów.


Zresztą o AAA MMORPG-ach nie ma co gadać przez najbliższe minimum kilka lat, bo będzie się w nim działo dokładnie to samo co przez ostatnie 5 lat. Inwestorzy uciekają z okrętu pod nazwą MMORPG i nie ma się co dziwić.


Gry tego typu nie przyjmują się w Azji, dla azjatów najlepsze gry to Echo of Soul itd, czyli zwykły korean grinder.
Archage/BDO mogą się na zachodzie przyjąć, problem jest to, że Azjaci nie rozumieją jak takie "ekonomiczne" gry działają. Jedna błędna decyzja i ceny w górę lecą czy spadają, oni nie kumają tego, przeciez archage glownie sie wysypal na zjebanej i dziurawej ekonomii, dla nich szczytem myśli jest patrzenie na ARPPU gracza...
Do tego dochodzi, Daum czyli firma operująca w Azji i mająca minimalne doświadczenie będzie robić publishing u nas, wiecie Azjaci operują w następujący sposób - do podjęcia decyzji zbierają kolegia i 2 tyg potem mają decyzję, do tego czasu gra już będzie rozjebana w drobny mak.
Poczekajcie 2 miesiące i ewentualnie zaczynajcie, wcześniej tylko wtopicie kasę i będziecie znowu czuli się wyruchani ;)

Mnie ludzie z Daum przerażają swoją beztroską z jaką podchodzą do publishingu, ale pewnie się czepiam.

*
Avatar użytkownika

Posty: 147
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2015, 21:28 
Cytuj  
rosyjska open beta

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/w-najb ... -free2play

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2015, 07:46 
Cytuj  
Pewnie przez miesiąc będzie można się pobawić, nie obstawiam że dłużej wytrwam.

A tak btw w temacie:

https://www.youtube.com/watch?v=EyFrRcdbYC8


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2015, 12:29 
Cytuj  
Klient open beta RU które startuje dla niepłacących 12.10.2015 już można pobrać i zainstalować ( 30GB, idzie bardzo szybko )

Jest nawet spolszczenie do niego dostępne ( najnowsza wersja ) :

http://blackdesert.com.pl/?p=2034

https://www.youtube.com/watch?v=qF0O2MIh2z8


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.