mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 18:28 
Cytuj  
revange napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
to chyba problem po Twojej stronie a nie EVE, więc trudno coś powiedzieć, dotychcas nikt problemów nie miał.
Firewall moze? 8)


Ja wiem, ze to sie wyda wam dziwne, ale firewall nie moze byc z prostej przyczyny, bo go nie mam :roll:


Może być tak, że właśnie że nie masz firewall-a


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 20:44 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Wczoraj na oficjalnej stronie EVE Online pojawil sie news informujacy o kolejnym rekordzie (ustanowionym wczesniej przez ta sama gre) pobitym przez EVE. Mianowicie wczoraj na serwerze o 20:53 naszego czasu znalazlo sie 16.399 osob i to - jak zaznaczaja panowie z CCP - bez podzialu na shardy i 'instancingu'.

Nadal dostepne sa trialowe klucze dla zainteresowanych, ktorzy maja ochote przetestowac gre przez parenascie dni. Wystarczy wejsc tutaj, zabrac kluczyk, a potem sciagnac nieduzego klienta z oficjalnej strony i grac.

Wracając do tematu. Informacje tego typu należy traktować z przymróżeniem oka. Ponieważ tak naprawdę nikt nigdy tego chyba nie badał (mowa o firmie zewnętrznej która urządziła by audyt i przedstawiła jakieś wyniki - chyba że się mylę?). Także każdy słodzi sobie jak może.

Dla przykładu, kolejny rekord tego tupu:

Źródło: http://www.ncsoft.com/eng/nccompany/history.asp
Cytuj:
Lineage™ records 300,000 simultaneous connections for the first time in the world


A co do EVE, to gra sama w sobie jest bardzo ciekawie rozwiązana mało tego jest orginalna i nie ma dokumentnie żadnej konkurencji na rynku (czyli zapełnia jakąś tam niszę). Także i wyniki powinny być dużo lepsze niz mogło by się wydawać na pierwszy rzut oka.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 21:27 
Cytuj  
Poko napisał(a):
jak zwykle duzo pomagacie wogle niwiem poco pisze na tym forum .. bo i tak nigdy nikt niepomoze ... wielkie dzieki


To nie pisz - twoja klawiatura będzie ci wdzięczna :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 22:55 
Cytuj  
Informacje tego typu należy traktować z przymróżeniem oka. Ponieważ tak naprawdę nikt nigdy tego chyba nie badał (mowa o firmie zewnętrznej która urządziła by audyt i przedstawiła jakieś wyniki - chyba że się mylę?). Także każdy słodzi sobie jak może.

To oczywiste. Podalem to info jako czysta ciekawostke. Mysle, ze z ta liczba grajacych w tym samym momencie w EVE jest podobnie jak ze statystykami dot. ilosci otwartych kont dla poszczegolnych gier podawanymi przez SOE, biorac pod uwage istnienie takiego czegos jak Station Access itp.

A co do EVE, to gra sama w sobie jest bardzo ciekawie rozwiązana mało tego jest orginalna i nie ma dokumentnie żadnej konkurencji na rynku (czyli zapełnia jakąś tam niszę). Także i wyniki powinny być dużo lepsze niz mogło by się wydawać na pierwszy rzut oka.

Mysle, ze EVE z zapelnianiem tej niszy radzi sobie akurat bardzo dobrze. Wezmy dla porownania inne przyklady, ktore tez staraja sie zapelniac jakas nisz. Neocron, czyli jedyna w swoim rodzaju cyberpunkowa gra z widokiem FPP z oryginalnym jakby nie bylo rozwojem postaci, PlanetSide - jedyny MMOFPS z prawdziwego zdarzenia - z tego co mi wiadomo wynika, ze jesli chodzi o ilosc subskrybentow, to oba tytuly nie dorastaja nawet do piet EVE.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 23:11 
Cytuj  
Zna ktos jakies inne szybkie zrodlo do sciagniecia EVE? Przetestowalbym sobie ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 23:14 
Cytuj  
revange napisał(a):
Zna ktos jakies inne szybkie zrodlo do sciagniecia EVE? Przetestowalbym sobie ;)


A niech to gęś kopnie, mi tez staje zara po pliku resFaceTextures( kilka plików po resDungeons). Kurde na tym laczu strasznie dlugo to trwalo. Ale musze przyznac ze raz musialem zresetowac kompa, moze to przez to.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 23:39 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Kurde na tym laczu strasznie dlugo to trwalo. Ale musze przyznac ze raz musialem zresetowac kompa, moze to przez to.


Mi sciagalo chyba 2 godzinki wiec zle nie bylo ;)


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2005, 10:37 
Cytuj  
revange napisał(a):
Zna ktos jakies inne szybkie zrodlo do sciagniecia EVE? Przetestowalbym sobie ;)

Google prawdę ci powie 8)
Jeden link masz tu: http://www.gamershell.com/download_10783.shtml


_________________
Obrazek

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 paź 2005, 16:02 
Cytuj  
Witam.
Jestem graczem świata EVE od stycznia tego roku. Jedno co mogę powiedzieć to to że giera jest po prostu niesamowita.
Ogromny świat, mnogość możliwości (handel walka kombinacje szmuglowanie)
Takze panowie polecam zagrac bo nie wiecei co tracicie

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 01:17 
Cytuj  
ding 17k!

At 19:45 on Sunday evening (2005.10.23) EVE players broke their own Peak Concurrent Player (PCU) record with 17.032 playing at the same time.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 11:22 
Cytuj  
No wiec sciagalem klienta z roznych zrodel, z fire wallem i bez i ciagle mam ten sam problem.... Zna ktos moze rozwiazanie lub jakis pomysl co to moze byc? :/


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 09:26 
Cytuj  
w tym momencie revenge bym wykluczył, że Ci się źle ściągnęło i zaczął szukać rozwiązania problemu u siebie w kompie.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 15:53 
Cytuj  
No wlasnie o to chodzi :] Ogolnie wykluczylem to juz po poprzednim razie, sciagnelem zeby sie upewnic ;)

Nie mam pojecia co moze byc nie tak :/ Jak to sie mowi "lama i ignorant jestem jezeli chodzi o takie sprawy" ;)


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2005, 04:44 
Cytuj  
revange napisał(a):
Sciagalem klienta dwa razy:

1. Sciagnelem go IE to plik wogole mi sie nie otwieral

2. Sciagnelem get right i przy instalacji wyskakuje mi "Extract: error writing to file resdungeons.stuff"

Co jest do ku....??!! :/


mam podobnie. z tym, ze u mnie wywala przy innym pliku. klienta sciagalem z kilku roznych zrodel.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted


Posty: 1
Dołączył(a): 3.12.2005
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 22:53 
Cytuj  
Problem revange można rozwiazac dosyć śmiesznie, mianowicie należy zainstalować gre w scieżce jaka podaje dystrybutor (c:\....) i jakoś działa :) (mi przynajmniej).Co do samej gry jest ciekawa, ale wydawanie na nią 19$ jest stratą pieniedzy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.