mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2005, 12:36 
Cytuj  
Ludzie z SWG przeszli w wiekrzosci do EQ2 , i sam sie zastanawiam czy by sobie nie pograc jak mam teraz sprzet ktory to pociagnie. Imo robienie forum mija sie z celem z uwagi na specyfike gry , jak szczoch zauwazyl duzo ludzi wysiadzie jak zobaczy ze gameplay jest bardzo grind - based .
Pirates of the Burning Sea maja miec wymagania wiekrze od EQ2 , wiec tlumow podazajacych do tej gry przynajmiej w Polsce bym sie nie spodziewal . Jak juz wielokrotnie pisalem , w COV trzeba zobaczyc content opierajacy sie na raid bazach i wykradaniu swiecidelek z nich , ale to potrwa zanim ludzie sie dochrapia wlasnych fortec , mnie osobiscie tylko to moze przekonac do tej gry , wiec czekam az sie czegos dowiem na ten temat ..until then...dobrze mi w WoW :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 17:27 
Cytuj  
chyba czas już się naprawdę zastanowić nad tym działem, bo na ogólnych się trochę porobiło topiców o CoV'ie/// (chyba jest już z 7..)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 17:55 
Cytuj  
No jak mialby powstac to pewnie teraz, bo jakos Beast sie obudzil i zaczol straszyc :(

Chociaz dalej nalegam z pewnym opoznieniem tego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lis 2005, 20:48 
Cytuj  
Od jednego dzialu dla dwoch gier jeszcze nikt nie umarl :D
Poza tym zawsze mozna skasowac jak umrze za jakis czas.


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 15:06 
Cytuj  
Dużo tutaj do gadania nie mam, ale tak właściwie to dział o CoV/CoH na tym forum na pewno by nie przeszkadzał :wink: Jak wiekszość mówi - w razie czego można go usunąć. Gierka zapowiada się niezle, jednak to że w obecnej chwili jest wysoko w rankingu mmorpg.com nie znaczy ze bedzie tam zawsze i duzo ludzi może w pózniej odejsc z różnych powodów. Narazie nic na to jednak nie wskazuje i jescze + mogą być Karty pre- paid które sprowadził sklep gram.pl. ( http://www.gram.pl/news.asp?id=721) Wystarczy popatrzeć na WoW wiekszość Polaków ( zazwyczaj poniżej 18 ) tym właśnie załadowuje swoje konto. Game Cards do CoV/CoH mogą za tym zrobić wielką furorę w Polsce jeżeli ludzią ten mmog sie spodoba :] .
Jak najszybsze stworzenie działu do Cov/CoH wg było by dobrym rozwiązaniem :wink:


_________________
[}|{]
|
/-----\

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 15:29 
Cytuj  
Dzial bedzie mial sens jak bedzie wieksza aktywnosc nowych graczy, a nie osob, ktore w mmorpg juz wszystko widzialy i co miesiac-dwa skacza z gry na gre. Oni odejda i nowe posty w dziale bede sie pojawiac raz na miesiac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 20:59 
Cytuj  
ee tam zmienicie nazwe z horizons na Cov i si
edit
albo
Asheron's Call 2
EverQuest
Myth of Soma
PlanetSide
edit
Ja moj glos oddaje na Jota jako moda


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 30
Dołączył(a): 15.11.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2005, 23:20 
Cytuj  
Nie wiem czy komuś bedzie sie chciało sprzątać cały dział :P Ale pomysł jest dobry.


_________________
[}|{]
|
/-----\

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2005, 08:30 
Cytuj  
Ok, moim zdaniem już nadszedł ten czas, żeby to forum mogło powstać. Oczywiście nie będzie na tym forum tyle postów co w dziale WoW ale retaila kupiło już następne kilka osób i przydało by się jakoś to usystematyzować bo na ogólnych robi się bałagan.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.