mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 00:02 
Cytuj  
*Niestety wszystkie IP spoza Filipin zostaly zablokowane, co skutecznie uniemozliwia nam gre w filipinska bete RF Online, tak wiec nie ma co sciagac klienta - trzeba poczekac na bete dla reszty swiata*

Dzisiaj startuje oficjalna... filipinska beta. Nie powinno to jednak sprawiac zadnych problemow (poza ewentualnymi lagami - nie wiem gdzie stoja serwery bety, ale pewnie bujaja sie na nich malpy), ale w odroznieniu od naszych skosnookich przyjaciol, Filipinczycy posluguja sie zrozumialym dla wiekszosci z nas, jezykiem angielskim.

Jesli jestescie zainteresowani tym niecodziennym polaczeniem sf i fantasy w mangowej oprawie to zachecam do pobrania klienta, ktory wazy w sumie nie wiele, bo tylko 1.37gb. Wymagania gry nie sa wygorowane, wiec osoby nawet ze slabszymi sprzetami beda w stanie cieszyc sie darmowa gra w RF Online az do 9 stycznia przyszlego roku.

Faza testow, w ktorej obecnie znajduje sie RF Online, jak to zwykle z open betami bywa, jest otwarta dla wszystkich.

Pod tym adresem kryje sie oficjalna strona filipinskiej wersji gry. Tutaj natomiast znajdziecie dokladny opis krok po kroku, jak poradzic sobie z instalacja gry i rejestracja do bety.


Ostatnio edytowano 23 lis 2005, 17:58 przez konrador, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 00:59 
Cytuj  
filipińska mówisz ?


EDIT:

PO ANGIELSKU ?!


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 01:21 
Cytuj  
BTW nie wiem jak wy, ale ja mam problemy z zassaniem torrenta z instalka :< Jesli ktos nie wie co to torrent (jest ktos taki?), to tu znajduje sie info skad pobrac klienta itp.

EDIT: Znalazlem linka do ftp z klientem -> click. To ten sam co w opisie instalacji btw, czyli dobry..

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 07:30 
Cytuj  
Hehe , ja bym tego Kondor nie uzywal bo czytalem forum i jest tak
jak sciagasz z torrenta to leci jak krew z nosa bo ja zapuscilem i lecialo pelne 4 dni :) ale gra u mnie dziala po zmienieniu czasu na GMT+ 8:00.
Jak sciagniesz ftepem to typek pisal ze mu
Kod:
"..and ftp download... after i instal it,, it pop up ( too many patch files must re-download rfo client) when i try to run it"


Nick Anen
Czekam na smialkow :)

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 07:31 
Cytuj  
Zapomnialem dodac ze gra bardzooo dlugo sie instaluje i patchuje u mnie sciagal 4mb w 30 min :P
Wiec nie przejmowac sie ze cos sie zacielo , to tak musi byc :P

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 10:18 
Cytuj  
Anen napisał(a):
Hehe , ja bym tego Kondor nie uzywal bo czytalem forum i jest tak
jak sciagasz z torrenta to leci jak krew z nosa bo ja zapuscilem i lecialo pelne 4 dni :) ale gra u mnie dziala po zmienieniu czasu na GMT+ 8:00.
Jak sciagniesz ftepem to typek pisal ze mu
Kod:
"..and ftp download... after i instal it,, it pop up ( too many patch files must re-download rfo client) when i try to run it"


Nick Anen
Czekam na smialkow :)


A takie coś to i tobie wyskoczy jak sobie strefy czasowej nie ustawisz na +8:00 GMT


Ja to mam w ping-pongu, właśnie ściągnołem z ftp


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 16:32 
Cytuj  
Ma ktos lineczka do ftp or www ?

edit

Jest na stronie CM.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 20:44 
Cytuj  
E a ja tylko dodam, że konta spoza filipin będą bonowane. Wiem bo było o tym na głównym forum RF Codemastera, więc nawet nie warto tego ściągać.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2005, 21:47 
Cytuj  
dziwne problemy z patchowaniem ma ta gra czasem wogule zaskoczyc niemoze czasem sciagnie jakis update i znow wywala blad klienta ze jest zadozo plikow do sciagniecia

-EDIT-
jesli ktos ma takie same probsy wystarczy odinstalowac gre zmienic czas
+8 GMT i mozna patchowac

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 00:01 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
E a ja tylko dodam, że konta spoza filipin będą bonowane. Wiem bo było o tym na głównym forum RF Codemastera, więc nawet nie warto tego ściągać.


bono-co ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 00:11 
Cytuj  
Chyba chodzi o tego gościa z U2.

@konrador
Mógłbyś zmienić nazwę topicu na taką, która informowałaby o fakcie, iż chodzi o FILIPIŃSKĄ bętę?
Wiem, że info o tym jest w pierwszej linijce Twojego postu i w ogóle "zainteresowanie tematem", ale mi np ciśnienie niezdrowo się podniosło, kiedy zobaczyłem tytuł tego topicu >_>


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 00:27 
Cytuj  
ja po WoWie to tak zidiocialem, ze nie moge sie w ogole polapac w interfejsie.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 01:07 
Cytuj  
Mógłbyś zmienić nazwę topicu na taką, która informowałaby o fakcie, iż chodzi o FILIPIŃSKĄ bętę?

Nie. Nie chce, zeby tabelka z newsami sie rozjezdzala, dlatego robie najkrotsze mozliwe topici... A ze ty juz jestes po wstepnym szoku, to mysle, ze dalej sobie poradzisz bez potrzeby zmieniania nazwy na inna:)

ja po WoWie to tak zidiocialem, ze nie moge sie w ogole polapac w interfejsie.

Interfejs lekko penixem zalatuje. Po takim tutorialu jak jest na poczatku to dopiero mozna zglupiec :< Dobrze, ze dziala szybkie klikanie na skip i confirm.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 01:29 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Chyba chodzi o tego gościa z U2.

@konrador
Mógłbyś zmienić nazwę topicu na taką, która informowałaby o fakcie, iż chodzi o FILIPIŃSKĄ bętę?
Wiem, że info o tym jest w pierwszej linijce Twojego postu i w ogóle "zainteresowanie tematem", ale mi np ciśnienie niezdrowo się podniosło, kiedy zobaczyłem tytuł tego topicu >_>


co za różnica, skoro klient nie jest po filipińsku tylko po angielsku, strona
zresztą też ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 22:58 
Cytuj  
No spoko, link do ftp juz nie dziala, ma ktos innego linka do ftp/www ?


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 23:17 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No spoko, link do ftp juz nie dziala, ma ktos innego linka do ftp/www ?



Jak to nie dziala jak wlasnie mi sciaga?? Moze miales po prostu 421


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 16:52 
Cytuj  
1. Zaraz- Skoro konta będą banowane to po co ściągać?
2. Kiedy będzie beta dla innych krajów?
3. Jakie są przewidywane płatności?

Nie znalazłem odpowiedzi na to - moze wy cos znaleźliście?


_________________
Obrazek

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:26 
Cytuj  
1. Nie slyszalem, zeby komus konto zbanowali... Nie wiem skad w ogole info o banowaniu kont z innych krajow.
2. Soon(tm).
3. Normalne, czyli pewnie $15.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 18:32 
Cytuj  
Ja czytalem ze maja banowac, ale dopiero jak wejdzie w retail.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 21:34 
Cytuj  
czemu ściąganie niedziała? - przy ściąganiu flash fxp, plik ma kilka kb i jest w dziwnym formacie


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.