mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
Gdy pierwszy raz przeczytalem recenzje WoW to bylem jak zaczarowany.Ta gra jest super musze ja miec...Potem ochlanalem i postanowilem sprubowac najpierw triala albo czegos.Blizz jednak jakos sie nie spieszyl z wydaniem owego wiec po pewnym czasie postanowilem sprubowac gry na free serverach(szukalem takiego bez lagow:).No i co sie okazalo...Ta gra wcale mnie mnie oczarowala.Walka z mobami jest schematyczna(klik potem wybranie skila itp) , owszem jest mnostwo skili itp a walka pvp jest miodzio , rajdy itp ale jakbym chcial pograc pvp to bym wrucil do GW.Zaraz pewno ktos powie ze sie myle i mnie powyzywa do takich i owakich ze free server to shit w porownaniu do do blizz serverow ale takie wrazenie odnioslem.Jesli wow to gra w , ktorej jedyne co jest ciekawe to lvling(ktory swoja droga jest dosc wolny) a po dobiciu do 60lvl tylko pvp to to chyba jednak gra nie dla mnie.Chyba ze na blizz serverach jest inaczej.Nawet nie wiecie jak czuje sie rozczarowany.Juz EVE bardziej przyciaga..


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:58 
Cytuj  
Głupiś i nieznaszsię. Nie liznąłeś nawet dziesiątej części contentu i nie masz prawa wypowiadać się o wowie skoro nie grałeś w wowa.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:05 
Cytuj  
spróbować
wrócił ehhhh...

Temat "wow jest be" juz byl, wiec nie zakladaj nowego tylko po to, zeby osmieszyc sie opisywaniem swoich doswiadczen z free serwow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:08 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
.Jesli wow to gra w , ktorej jedyne co jest ciekawe to lvling(ktory swoja droga jest dosc wolny) a po dobiciu do 60lvl tylko pvp to to chyba jednak gra nie dla mnie.

;))))))))))))))))
1) zycie w WoW zaczyna sie na 60lvl ! wiec nie chodzi o lvlowanie
2) pvp? niegram prawie wcale ...i jakos sie nie nudze
3) tak szybko wyciagasz wnioski? tak szykos sie zniechecasz? to moze zeczywiscie niejest gra dla ciebie ;)
granie na pirackich serwerach to kipina! to jest gra MMORPG ! chodzi o interakcje miedzy graczami a ilu jest ludzi na tym irackim serwerze? 300?


_________________
dyzortografia
....................
profil

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:10 
Cytuj  
10/10 ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:12 
Cytuj  
LOl jesli gra sie zaczyna na 60 lvl to co jest do 60 lvl?? nuda ciagle PK przez uber playerow??A to ze gralem na free serverze to juz inna sprawa(jakbym dostal QP to moze mialbym inne zdanie ale nigdy nie kupuje gry w ciemno-innym rozwiazaniem jest trial z FP ale ja go "nie doswiadcze").I powiedz czego niby nie liznalem.Wazny jest sam poczatek.Jak gra zraza do siebie gracza na samym poczatku to przeciez nie kupie orginala ???Po prostu dla mnie WoW to bicie mobow w ciut lepszym stylu niz to ma miejsce w innych mmo(takie wrazenie odnioslem po graniu na free serverach).A jesli twierdzisz ze czegos nie liznalem to czego??Moze lizne gre ciut wiecej jak jakims sposobem lizne triala...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:19 
Cytuj  
Jasne, bo Ty jesteś osobowością niezwykłą, której wszystko trzeba pod nos podsunąć. Nam nie podawano wszystkiego na talerzu i do tej pory nie zrezygnowaliśmy z gry.
W ogóle jak możesz osądzać grę poprzez pryzmat priv serwerów? O matko, następnym razem pomyśl. Jeżeli masz mieć takie nastawienie do WoWa, to nie dołączaj do świata Azeroth. Nie potrzebujemy ludzi z wielkimi problemami Twojego pokroju oO.


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:31 
Cytuj  
Ooo a to juz nie mozna miec innego zdania tylko WoW jest doskonaly i tyle??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:35 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ooo a to juz nie mozna miec innego zdania tylko WoW jest doskonaly i tyle??


Jest różnica między "innym zdaniem" a pisaniem pierdół.

A tak wogóle marna prowokacja...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:35 
Cytuj  
To napisz w temacie, ze wow na free serverach nie jest fajny, a potem przeczytaj regulamin albo faq i dowiesz sie, ze nie rozmawiamy w tym dziale o pirackich serwerach [wlasnie dlatego ze sa beznadziejnym punktem odniesienia jezeli chodzi o ocecnianie gier]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:36 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Gdy pierwszy raz przeczytalem recenzje WoW to bylem jak zaczarowany.Ta gra jest super musze ja miec...Potem ochlanalem i postanowilem sprubowac najpierw triala albo czegos.Blizz jednak jakos sie nie spieszyl z wydaniem owego wiec po pewnym czasie postanowilem sprubowac gry na free serverach(szukalem takiego bez lagow:).No i co sie okazalo...Ta gra wcale mnie mnie oczarowala.Walka z mobami jest schematyczna(klik potem wybranie skila itp) , owszem jest mnostwo skili itp a walka pvp jest miodzio , rajdy itp ale jakbym chcial pograc pvp to bym wrucil do GW.Zaraz pewno ktos powie ze sie myle i mnie powyzywa do takich i owakich ze free server to shit w porownaniu do do blizz serverow ale takie wrazenie odnioslem.Jesli wow to gra w , ktorej jedyne co jest ciekawe to lvling(ktory swoja droga jest dosc wolny) a po dobiciu do 60lvl tylko pvp to to chyba jednak gra nie dla mnie.Chyba ze na blizz serverach jest inaczej.Nawet nie wiecie jak czuje sie rozczarowany.Juz EVE bardziej przyciaga..

To żeś się człowieniu popisał.... nie ma co...
Zacznijmy od tego, że wogóle w grę nie grałeś (nawet się nie ośmieszaj pisząc o pirackim serwerku bo to tylko interface z WoW'a) co nie przeszkodziło Ci w propagowaniu oceny na jej temat - normalnie az się nóż w kieszeni otwiera. I abstrakuję już od tego czy to jest wypowiedz pozytywna czy wręcz na odwrót, bo to nie ma najmniejszego znaczenia.
Oceniać grę to sobie można jak się poznało choćby większą część jej kontentu to po raz, a po dwa i tak to nikogo specjalnie nie będzie ruszać bo jeden ma gust taki inny siaki. To co drażni to kompletny brak jakiegokolwiek zdrowo rozsądkowego podejścia do temtu. Ot co...

Ps. Domyślam się, że od niedawna nie możesz robić zakupów w Media Markt co...?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 23 lis 2005, 16:37 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:37 
Cytuj  
W tym dziale nie rozmawiamy o free serverach.

W ogole temat bez sensu, do zamkniecia imo. Standardowa dyskusja emulacja vs subskrypcja. Nigdy nie wyszlo z tego nic konstruktywnego.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:41 
Cytuj  
Free server? NIE MA FREE SERVERÓW! TO PIRACKIE, NIELEGALNE SERVERY! To tyle na początek. I tak jak tu wcześniej ktoś napisał - grałeś na nielegalnym servie i wypowiadasz się o grze? Widziałem screeny i filmy z pirackich servów - mag lvl20 bije elite 40lvl i oczywiście mag wygrywa w kilka sekund i takie tam podobne. To się nie dziwie, że takie pierdoły opowiadasz. Zresztą forum to przeznaczone jest dla grających w WoWa. Uważasz, że to gra nie dla Ciebie więc nie grasz. W takim razie zachowaj uwagi dla siebie, bo to nie forum dla nie grających w WoWa.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:42 
Cytuj  
Wow nie jest doskonaly ale poteznie zmienil standarty gier mmo i pokazal ze mozna zarabiac potezne miliony, w cholere wieksze niz w hollywood :>

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:55 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
???Po prostu dla mnie WoW to bicie mobow w ciut lepszym stylu niz to ma miejsce w innych mmo(takie wrazenie odnioslem po graniu na free serverach).


Aaa, a ty się księcia z bajki spodziewałeś. Nie wiem czego oczekujesz po grach MMORPG, ale cała zabawa tak naprawdę sprowadza się do tzw. community, a o to na pirackich serwerach jest trudno (chyba że koledzy z "podwórka" postawią sobie serwer). Nie grałem w WoW i nie mam zamiaru go bronić, ale takie stwierdzenia to nie zarzut wobec WoW tylko wobec gier MMORPG.

Swoją drogą słyszałem raczej odwrotne opinie, że WoW leweluje się bardzo szybko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 16:56 
Cytuj  
I tak czy siak, to fajna gra. ;)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:01 
Cytuj  
Nie ma to jak wyrobic sobie opinie o grze ine grajac w nia. I jakby tego bylo malo jeszcze wyciagasz to na forum. Zalosne.


pozdrawiam

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:04 
Cytuj  
konrador napisał(a):
10/10 ...


tylko ? troche sie pospieszyles imo z ocena

TobiAlex napisał(a):
... Zresztą forum to przeznaczone jest dla grających w WoWa. Uważasz, że to gra nie dla Ciebie więc nie grasz. W takim razie zachowaj uwagi dla siebie, bo to nie forum dla nie grających w WoWa.


Ja nie gram w WoWa, niemoge juz tutaj pisac ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:14 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Nie ma to jak wyrobic sobie opinie o grze ine grajac w nia. I jakby tego bylo malo jeszcze wyciagasz to na forum. Zalosne.


pozdrawiam


Zalosne jest to, ze koles gral w WoWa a Wy tego zrozumiec nie mozecie.

Osobiscie z tego co sie orientuje to wiekszosc ludzi z tego forum nigdy nie grala na free serverach a nawet jesli to grala gdy WoW dopiero co wszedl na rynek. Wtedy to tak, free shardy kulaly... teraz to inna bajka.

Gralem dluuugo w WoWa co by sie nie zdarzylo gdybym nie zagral na pirackim serwerze... sam klimat mnie zauroczyl... a gdybym takiej mozliwosci nie gral to swiat Azeroth by mnie nie zauroczyl i nie ujrzal.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:18 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Osobiscie z tego co sie orientuje to wiekszosc ludzi z tego forum nigdy nie grala na free serverach

No i co to zmienia? Gosc mowi, ze jest chujowo to mu wierzymy. Ale niech nie pisze, ze chujowo jest na blizzardowskich. Bo nie gral.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.