mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 18:48 
Cytuj  
Witam wszystkich,

Postanowiłem napisać o grze trochę innej niż większość mmorpg-ów.
Blitz 1941 to według jej twórców an online-based Full-3D tank simulation. Ta nazwa to trochę na wyrost, gdyż właściwie to jest mmorpg z czołgami w roli głównej ze sporym elementem zręcznościowym. Oparta jest głównie na PvP, a gracze jednej armii starają się opanować dany pokój (np. Danzig dla leveli 4-6). Oprawa graficzna nie poraża, ale mi odpowiada :wink: Tłem jest front wschodni II wojny światowej, więc mamy do wyboru Niemcy albo Rosję. A więcej na stronie.

Sam gram Niemcami, a mój nick to Weisswolf.

No to tyle. Mam nadzieje , że kogoś zainteresowałem :)


_________________
Panzer Vor!

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 18:55 
Cytuj  
Hmmm normalnie w lekkim szoku jestem :)
Możesz napisaćkilka słów o mechanice, czyli jak to wygląda w praniu? Bo na stronie poskąpili trochę informacji.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 19:08 
Cytuj  
Ooo widze ze cos ciekawego :) Szczegolnie dla mnie ...
uwielbiam tematyke 2WŚ

Szkoda tylko ze zamiast ruskow nie dali amerykanow :(


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 20:39 
Cytuj  
Tez pogrywam niemcami ale powiem ze ruskie czołgi sa jednak lepsze bo nas koszą strasznie choc moj herzter jest tak dopancerzony ze ruskie mnie zaciukac ni mogo.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

*

Posty: 133
Dołączył(a): 12.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 15:45 
Cytuj  
Fajnie sie gra :) Ale nie czaje tych clanow , bo ni cholera nie mozna wyjsc z jednego jak sie stowrzyc czy dolaczyc do drugiego. Polakow jest sporo :) Szczegolnie Warszawa i Berlin :P

No nic do zobaczenia na polu bitwy :)

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 16:06 
Cytuj  
Coby wyjsc z klanu = komenda /cquit. A do nowego musisz dostac zaproszenie. Ale mnie zabawa znudzila jakos na 10 poziomie...


Posty: 8
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 20:16 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Hmmm normalnie w lekkim szoku jestem :)
Możesz napisaćkilka słów o mechanice, czyli jak to wygląda w praniu? Bo na stronie poskąpili trochę informacji.


Jak pewnie zauważyłeś widok jest "z lotu ptaka". Steruje się pojazdem przy pomocy WSAD-u, a celuje myszką, wskazując cel kursorem(przy czym wiadomo, że przy pojazdach poruszających się trzeba to robić z wyprzedzeniem).
Jest standardowy exp, który doprowadzi do maks 20 levela i z każdym lvl dostaje się nowe pojazdy, jak również punkty do rozdzielenia na różne Combat Skille(używane podczas walki aktywnie m.in. specjalne ataki i buffy). Są też rangi(właściwie ważniejsze od expa), które dają Military Skille(pasywne), a także udostępniają nowe przedmioty.
Jest zwykła kasa i są tzw. Victory Points. Te ostatnie dostaje się za zajmowanie budynków, a kupić za nie można specjalne pojazdy(już od 4lvl jest dostępny Hetzer).
Cóż jeszcze. Oh, zadania, czyli orders(czyt. questy :) A więc... nic w sumie specjalnego. Zniszcz ileś npc'ów, zdobądź jakiś budynek itp.
No i exp lepiej leci w company-party.
To chyba tyle.

Compton napisał(a):
Szkoda tylko ze zamiast ruskow nie dali amerykanow


Ale Shermanami i tak możesz pograć 8)


_________________
Panzer Vor!


Posty: 31
Dołączył(a): 2.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 21:38 
Cytuj  
Lag laga lagiem pogania.... niestety. Nie da sie normalnie pograc szczegolnie wiekszych bitew. Poza tym giera sie troszke nudzi wlasnie kolo lvl 10 bo coraz dluzej trwa zdobycie lvlu. Ja mam lvl 11 ale jakos w kolko to samo sie robi, te same questy te same walki ... i lagi tez te same ;)

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 21:17 
Cytuj  
lag zabija totalnie gre nawet na maluch bitwach jest okropny (Praga) a sama gra jest dosc prosta i na dluzsza mete nudna no ale przynajmniej jakas gra z czolgami :-)

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2005, 02:11 
Cytuj  
A powiedzcie mi czy sa w tej grze Tygrysy albo Panthery?

Pytanie z kategorii podchwytliwych...

no i czy jest dla ruskich moj ulubiony czołg : Kliment - Woroszyłow II (KV-2)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.