mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 19:51 
Cytuj  
Jak wielu z was wie, Mourning czy tez wczesniej Realms of Torment a teraz Age of Mourning bylo ciekawie zapowiadajaca sie gra. Jednak wstrzymano jej produkcje, a sprawa pre-orderow i wydanych pieniedzy przez klientow firmy LLC i Newrosoft R&D nie byla mi jasna, az do dzis.
Ale do sedna. Dzisiaj dostalem wiadomosc jak i wielu innych ludzi, ktorzy byli zainteresowani gra, od Andrei Gireada, a tresc nie jest tajemnica i jest nastepujaca:


Cytuj:
Greetings!

This letter is being sent to provide you with updated news and information regarding the status of Age of Mourning , previously known as "Mourning".

Previously the project had been developed by three companies: Limitless Horizons Entertainment LLC, Quad Software and Newrosoft R&D. Currently only Newrosoft R&D will be involved in the development of the game with a discrete presence from Limitless Horizons Entertainment LLC. There is also currently talks underway with many interested additional outside investors for Age of Mourning.

We plan to start full development once again sometime in February/March 2006.

Since May/June Newrosoft R&D has been working with Sony Pictures developing a casual game called Bewitched ( www.sonypictures.com/games/bewitched/ ) that has been nominated for the casual game of the year. We are currently working on a new project for Sony Pictures that will be released by the end of March 2006. More details about that...soon!

We also have a new web based MMO that may launch sometime in February/March 2006. The web-based MMO will use the Age of Mourning license and will be free to play. More news regarding this will come at later date.

All previous pre orders to "Mourning" which were taken earlier this year will be receiving first access to beta as well as 6 months free play time for the North American version upon commercial launch of the product. We will be contacting individuals via information on file associated with their past orders.

We understand some of this contact information may be out of date when this happens and will work with the individual people to verify their past order.

This does not include orders which were successfully refunded.

Best Regards,
Andrei Gireada
Producer
Age of Mourning
http://www.ageofmourning.com


Nie dosc ze firma dostanie zastrzyk pieniedzy za wspolprace z Sony i wypusci darmowe MMO przez przegladarke, to ci co zaplacili rok temu za pre-order beda mieli beta spot zagwarantowany i po wyjsciu retail wersji 6 miesiecy gry za darmo.
W ten sposob firma stara sie oczyscic z zarzutow zlodziejstwa i co najgorsze podniesc po kopniaku od mmoprg.com co zawiesili ich tytul na swojej stronce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:14 
Cytuj  
Buhuhuh, odgrzebuja gierke z potencjalem.
Niestety ta sprawa z mmorpg.com moze utrudnic im dobra promocje gry.
Im wiecej "wysokobudzetowych" mmo, tym latwiej trafic na cos dla siebie, wiec ciesze sie z powrotu projektu.

Edit: przypominam o open pvp...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 19 gru 2005, 20:43 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:35 
Cytuj  
Z tego co ja wiem wynika, ze panowie z Limitless Horizons sami zasluzyli sobie na tego kopa od mmorpg.com, straszac ich procesami za nieusuwanie topicow, w ktorych (l)userzy mmorpg.com pisali niepochlebne posty nt. ich gry.

Przynajmniej w ten sposob historia zostala przedstawiona przez adminow mmorpg.com. Ale biorac pod uwage dziecinne akcje rumunow typu usuwanie niewygodnych postow z oficjalnego forum itp., to wcale nie watpie w prawdziwosc tej historyjki...

Do tego dochodzi straszenie procesami SA.com (rofl) za artykul nt. Mourning/Realms of Krel/Realms of Mourning/Age of Mourning. Niejednokrotne wipe'y oficjalnego forum, banowanie uzytkownikow za nie bycie frothing fanboi'ami i pisanie negatywnych postow. Gowniarskie zachowania glownego inwestora i jego zabawy w udzielanie sie na roznych forach i flamowanie ludzi pod najrozniejszymi nickami (mamy z reszta taki przypadek u nas w Polsce *cough*emulatorki*cough*, takze nie trzeba daleko szukac...). Swietny PR w wykonaniu samego Andrei (afair), ktory nie bardzo daje sobie rade z angielskim. Mozna by tak wymieniac w nieskonczonosc.

Takze nie wiem czy po takich wyczynach kolejna zmiana nazwy gry czy firmy im cos da... Wystarczajaco duzo ludzi do siebie zrazili (wlaczajac w to ww. fanboi'ow ruchajac ich na kase za pre-order), zeby nikt w to nie gral, nawet gdyby wypuscili gre calkowicie za darmo, a nie tylko dawali ilestam m-cy grania za free.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 20:45 
Cytuj  
Przynajmniej sie staraja to i owo naprawic. Glowny inwestor z ameryki byl przyslowiowym gnojem. Z firmy powywalali niektorych ludzi i zadluzyli sie mocno poprzez oddanie czesciowo pieniedzy z pre-orderow i przegranych spraw w sadzie afiak.
Jednak sie na tym nie zatrzymuja, a nawet zostaja zatrudnieni przez Sony.

Poczekamy i zobaczymy, sama firma wtedy byla wielkim zartem, ale jak sa swiadomi swojej opinii na rynku MMO i jednak dalej chca wypuscic gre to cos w tym jest.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 21:05 
Cytuj  
Gra zapowiadala sie dosc ciekawie, to im trzeba przyznac... Ale zeby cos z niej jeszcze bylo, to watpie. Jesli nie wyszlo im za pierwszym i za drugim razem, to dlaczego ma nagle wyjsc za trzecim? :< No ale zobaczymy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 21:28 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Jesli nie wyszlo im za pierwszym i za drugim razem, to dlaczego ma nagle wyjsc za trzecim?

bo mają w końcu porządnego wydawcę ? nnnooo..., może z tym porządnym przesadziłem, ale bogatego ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 23:58 
Cytuj  
Chyba największym problemem, poza devsami kretynami było to, że gra znajdowała się w chwili premiery w podobnym stanie co SoG teraz, tylko była trochę stabilniejsza.

Mogą ją sobie wydawać ponownie, w końcu to gra z potencjałem, ale pusta kartka papieru też ma w sumie spory potencjał. :wink:

Szkoda tylko, że Wish nikt nie wskrzesił. :(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 00:42 
Cytuj  
Heheh a widziliescie ta gre co z sony robili ? :D Tam naprawde trzeba leet skilla ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:29 
Cytuj  
Ale czemu SONY?
Czy oni w ilość zaplanowali iść?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:38 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ale czemu SONY?
Czy oni w ilość zaplanowali iść?

Hmm, no jak widzę to oni zaczynają zbierać niszowe gierki, wcześniej MxO teraz Mourning, może Wisha kupią :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 15:42 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
... może Wisha kupią :D


To by bylo cos ... WISH'a wspominam do dzis

Szkoda ze ta produkcja umarla :(


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 19:45 
Cytuj  
wiekszosc assetow wisha zostala wykupiona przez ludzi robiacych IRTH , czy to dobrze to nie wiem ale nie mozna juz kupic "wish'a" jako takiego.. Z drugiej strony nie wiem czy chcialbym zeby SOE zabralo sie za wisha..


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 20:07 
Cytuj  
Co to IRTHA ... postanowilem blizej przyjrzec sie temu tytulowi

Zapisalem sie nawet na trial account ... ale jak narazie nic nie przyslali :/

Gral moze ktos ??


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 20:32 
Cytuj  
Ja usilowalam zagrac, ale na obecnym etapie moj komputer odmawia wspolpracy z ta produkcja.
Slideshow, ginace postacie i takie tam...
Moze jak wypuszcza to oficjalnie to pokusze sie o zmiane sprzetu, choc jak na razie do reszty zabawek mi wystarcza.

GForce 6600
Althlon 2.2
RAM: 768MB (400 DualChannel)

PS. Do Wish'a tez zmienialam grafike, wlasnie na ta :)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:43 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
wiekszosc assetow wisha zostala wykupiona przez ludzi robiacych IRTH , czy to dobrze to nie wiem ale nie mozna juz kupic "wish'a" jako takiego.. Z drugiej strony nie wiem czy chcialbym zeby SOE zabralo sie za wisha..


Niestety IRTH nie ma nic wspólnego z WISH, poza wykorzystaniem części modeli.

*whine on* czemu oh czemu musieli zamknąć najlepiej zapowiadającą się grę ostatnich lat *whine mode off* :har:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 01:02 
Cytuj  
Moze jak wypuszcza to oficjalnie to pokusze sie o zmiane sprzetu

Irth Online wyszedl oficjalnie pare miesiecy temu.

*whine on*

*przylacza sie do whine'a*

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 07:56 
Cytuj  
A i owszem, widzialam pierwsza wersje po "oficjalnym" wydaniu. Na moje oko to wczesna beta :)

*whine mode on* A ja chce Wish'a... *whine mode off*

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 09:45 
Cytuj  
wish ...
Fajny byl ciekawe pvp i pve super gralo, yogi pamietasz polowanie na big fat dragona?:)


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 10:24 
Cytuj  
Gdzies mialem zdjecia nawet z tego eventa :) Pamietam jak szlismy w 5 na niego ale jak go zobaczylismy to postanowilismy isc po pomoc :F w 30 padl dosc szybko.. echh stare dobre czasy :(


_________________
.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 19:25 
Cytuj  
Mi najbardziej utkwila w pamieci pvp night :<
Sword w dual wield i mad healing ftw.
Gra byla tak uboga w ficzersy w beta1, a tak przyciagala...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.