mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lis 2006, 09:57 
Cytuj  
Też dwa razy probowałem SoR. Ostatnim razem zniechęcił mnie fakt, że posługując się bronią palną więcej wydaję na kule niż zarabiam na biciu mobów :P
Może warto rzucić okiem na to jeszcze raz przed TBC.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 20:22 
Cytuj  
The Saga of ryzom moim zdaniem jest swietnym MMO, cudowny klimat i grafika. Narazie nie o puściłem wyspy ale mam już 52 level w walce dwuręcznym mieczem i 52level w ofensywnej magi. Polecam tego MMO ze względu na mozliwośc dołączenia do gildi, które są bardzo pomocne gdy potrzebujemy nowej zbroi albo poprostu rady. Na razie spotkalem 2 Polaków mam nadzieje, że wkrótce będzie nas więcj kto wie może polska gildia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2007, 21:27 
Cytuj  
A mógłby sie ktoś podzielić bardziej szczegółowymi wrażeniami ? Jak np. sterowanie (podobne/nie podobne do WoW..), magia ble ble ? Bo zdawkowe swietne, genialne etc, jakos mnie nie przekonuje..
Na obrazkach wyglada hmm strawnie..

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 sty 2007, 19:21 
Cytuj  
sterowanie za pomoca strzalek i myszy. Klikajac na ikony w action barze wywołujemy atak lub rzucamy zaklęcie. najwyzszy level w skillach 250 ale mało kto taki osiągnął. Są 4 skille walka, magia, szycie i kopanie materiałów. Im większy level w którejś z tych z tych zdolności tym lepsze akcje można kupić i trenera dodatkowo otrzymuje się nowe tytuły wraz z osiągnięciem pewnego levela np. walka meele fighter lub magia offensive magician. Gdy osiągnie się 250 level zdibywa sie tytuł np master of two handed sword.[/b]

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 11 sty 2007, 18:54 
Cytuj  
A może ktoś gra w Ryzom oprócz mnie? Miło by było skompletować polski team...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 22:35 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
...Polecam tego MMO ze względu na mozliwośc dołączenia do gildi, które są bardzo pomocne gdy potrzebujemy nowej zbroi albo poprostu rady.


czym mniej ludzi i bardziej niszowa produkcja tym kommunity stara się być bardziej friendly i zabiega o każdego potencjalnego playera. Udowodnione jeszcze przez Pitagorasa (czy tam Archimedesa)

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 14:59 
Cytuj  
Człowieku zrozum, że MMO po częsci bazują na dobrym community. Nie wiem jakie miałeś doswiadczenia z innymi graczami, że stałeś sie kompletnym złamasem. Ryzom to świetna gra MMORPG z dobrym community i to wcale nie znaczy, że jest niszowa. Współczuje ci, co ty musiałeś przeżyć...

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 16:31 
Cytuj  
Czy tu ktos skasowal posta, na ktorego powyzszy post jest odpowiedzia, czy mi sie wydaje, a moze community w tej grze nie jest zbyt przyjaznie nastawione do ludzi. A wlasnie sie nia zainteresowalem, podobno ma bys rozwijana niezaleznie, bo producent spakowal manatki: (true/false?).

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 18:40 
Cytuj  
Producent poprostu zbankrutował, a grę przejęło Game Foreage z Niemiec. Ciesze sie, że zainteresowałeś sie Ryzom grasz od paru dni czy dopiero co zacząłeś grać?

PS: Mój post był odpowiedzią na poprzedni post.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 19:32 
Cytuj  
To mark stal sie 'zlamasem" bo stwierdzil oczywisty i udowodniony fakt?
Aha, ryzom jest grą niszową. Tylko nie wiem, dlaczego odbierasz to jako cos zlego, a stwierdzenie "kommunity stara się być bardziej friendly" uznajesz za atak.

Pewnie sesja sie zbliza :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 20:32 
Cytuj  
To raczej te "friendly" community ;)


_________________
.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 21:20 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
Producent poprostu zbankrutował, a grę przejęło Game Foreage z Niemiec.


Ale jest jakas inicjatywa majaca na celu przejecie tej gry:

http://www.virtualcitizenship.org/
http://www.ryzom.org/page/project_presentation

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 15:37 
Cytuj  
Wywnioskowałem poprostu z wypowiedzi, że im bardziej friendly community tym gra jest bardziej niszowa czyli kiepska, nie warta uwagi itd...tak rozumiem "niszowa", a Ryzom takie nie jest. Sorry mark jeśli miałeś coś innego na myśli pisząc niszowa(pewnie chodziło ci o ilość graczy jeszcze raz sorry za złamasa). To, że Ryzom nie może pochwalić się milionową ilością graczy jest spowodowane słabą kampanią reklamową i tym, ze Ryzom wyszło mniej więcej w tym samym czasie co WoW,a każdy wie jaki sukces odniosło Wow. Mimo wszystko polecam The Saga of Ryzom.[/url]

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 15:39 
Cytuj  
Czy ty wiesz co to znaczy niszowa ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 16:04 
Cytuj  
Powiedz mi

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 16:21 
Cytuj  
Jeszcze jedno jak pisalem ten post ze zlamasem bylem lekko zdenerwowany, ale nie z powodu sesji, bo jestem za mlody na studia. Poprostu cos mnie zirytowalo ale nie na forum. Czekam na wyjasnienie co to znaczy niszowa...

*

Posty: 121
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 16:27 
Cytuj  
Apropo postu Dwutlenka mimo, ze post jest stary to chce do niego nawiazac i zgodzic sie, ze uzywajac broni palnej trzeba duzo wydac na amunicje. Lecz mozna samodzielnie uszyc amunicje, a wtedy strzelanie to sama przyjemnosc, ewentualnie ludzie w gildi moga ja uszyc o ile ma sie gildie. Ryzom jest trudne gdy levelujemy solo wogole gra solo w MMO jest nudna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 16:37 
Cytuj  
to fajnie amadiaszu, prosil bym jeszcze ciebie o uzywanie przycisku edytuj, to nie gg i pisanie 3 postow jeden pod drugim nie jest milo widziane.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 16:55 
Cytuj  
amadiasz napisał(a):
Powiedz mi

Proszę bardzo. Słowo niszowy/niszowa pochodzi od nisza a jest to inaczej wolne miejsce, jakie może zająć np. producent na rynku towarów, w tym przypadku na rynku gier mmorpg. Niszowość w kontekście naszej rozmowy oznacza zapełnienie potrzeb graczy, którzy nie zadowalają się produkcjami popularnymi na rynku. W żadnym wypadku nie oznacza to produktu o złej jakości.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 17:50 
Cytuj  
Hmmmm Hmmmm
"Szycie kul?"
Hmmmm Hmmmm
Odlewanie tworzenie crafcenie cokolwiek ale szycie?
Hmmmm
nie daje mi to spokoju.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.