mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 10:24 
Cytuj  
na tej stronie: http://www.blackprophecy.de/ mozna dowiedziec sie o nowym MMO. osadzonym w kosmosie. Nareszcie nowy SF , niestety dopiero na jesien 2008.


_________________
"train yourself to let go
at every thing you fear to lose" ....... Master Yoda

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 12:45 
Cytuj  
eee ?
To wyglada jak jakies drugie eve online ( zaznaczam , ze nigdy nie gralem w ta gre, ale z tego co tam czasem przeczytalem , to tylko stateczkami sie tam lata).

Juz mialem nadzieje , ze zrobia jakies normalne science fi mmorpg z prawdziwego zdarzenia :(
Zreszta nic dziwnego , ze prawie nic nie ma teraz na rynku ( nic co by mnie zaciekawilo ) , bo zrobienie porzadnego mmorpg w tych klimatach ,ktory przykuje uwage graczy jest o wiele trudniejsze od jakis tam gier fantasy ( gdzie mamy miecz, luk i czary).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 13:48 
Cytuj  
zarabista grafika jak na mmo ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 14:00 
Cytuj  
Fajna muzyka, kojarzy mi sie z gothic 1 and 2, końcówka motywu z Hellfire Peninsula z TBC. ;) Ciekawe czy będzie to point'n'click czy już kontrola - klawiatura/myszka z celownikiem.

Edit: ale z głośnością tego "pikania" w menu to przesadzili imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 15:35 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
, ze zrobia jakies normalne science fi mmorpg z prawdziwego zdarzenia :(
Zreszta nic dziwnego , ze prawie nic nie ma teraz na rynku ( nic co by mnie zaciekawilo ) , bo zrobienie porzadnego mmorpg w tych klimatach ,ktory przykuje uwage graczy jest o wiele trudniejsze od jakis tam gier fantasy ( gdzie mamy miecz, luk i czary).


True!

Niestety wszystko w dzisiejszych czasach zmierza ku prostocie :(

Skomplikowana gra MMORPG ... wbrew pozorom znalazla by TYLKO nielicznych odbiorcow ... Takie sa realia ( malo jest hardcorowych graczy ktorzy w MMOG'u znajduja "second life" i spedzaja cale dnie na powtarzaniu np ... SELLING xxxx ... i tak calymi dniami a i tak malo czego sie w grze dorobia > jak w zyciu )

Razoth napisał(a):
Fajna muzyka, kojarzy mi sie z gothic 1 and 2


True!

Niestety w G3 juz tak sie nie popisali ( a niby prawdziwa orkiestra grala > pfff ) Tak naprawde ciezko jest stworzyc klimatyczna muzyke ktora by pokrywala sie ze stworzonym swiatem Ja osobiscie zauwazylem to w Gothicu ...


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 15:50 
Cytuj  
Zgadzam się, muzyka w 2 pierwszych częściach Gothic i dodatku, nie charakteryzowała się może niczym wybitnym i złożonym, fakt jest jednak taki że pasowała i niesamowicie podkreślała klimat świata.

No ale koniec offtopu, chociaż tbh, na temat gry podanej w temacie akurat za wiele w tej chwili powiedzieć się nie da.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 21:23 
Cytuj  
ja wlasnie w EVE gralem , w bete juz nawet i potem pare ladnych miesiecy . Widze w tej tu grze nadzieje na cos wiecej niz tylko handel i obleganie bram. Troche mi to nawet E&B (juz nieistniejacy pierwszy space-mmo) przypomina. Mam nadzieje ze klimat bedzie wlasnie taki , jak narazie sie zapowiada. Muzyka tez mi wlasnie bardzo przypadla do gustu. Wczoraj pol dnia ta stronke otwarta mialem , zeby mi ladnie grala jak serfuje w sieci. :)


_________________
"train yourself to let go
at every thing you fear to lose" ....... Master Yoda

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 21:28 
Cytuj  
Yanzan napisał(a):
Muzyka tez mi wlasnie bardzo przypadla do gustu. Wczoraj pol dnia ta stronke otwarta mialem , zeby mi ladnie grala jak serfuje w sieci. :)


Rotfl, ja tak samo dzisiaj miałem. ;D Może nie pół dnia, ale godzinę to spokojnie. Jeden krótki motyw muzyczny. No chylę czoła przed autorami.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2007, 01:40 
Cytuj  
ja tak mam z muzyka z tego http://www.blackmesasource.com ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2007, 16:17 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
eee ?
To wyglada jak jakies drugie eve online ( zaznaczam , ze nigdy nie gralem w ta gre, ale z tego co tam czasem przeczytalem , to tylko stateczkami sie tam lata).

Z tego co tam czasem przeczytalem, to w fantasy mmorpg tylko elfami/krasnalami sie lata.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 15:13 
Cytuj  
jest nowy filmik z gry:
http://blackprophecy-game.com/index.php?id=5#c252

tym razem konkretny gameplay , wyglada bombowo i muzyka tez klimatyczna. Dla mnie to bedzie godny rywal EvE a moze nawet
nastepca


_________________
"train yourself to let go
at every thing you fear to lose" ....... Master Yoda

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 15:40 
Cytuj  
Prophecy bedzie bardziej sie skupialo na mniejszej ilosci systemow ale za to bedzie wiecej do roboty jak i wiecej content kolo siebie. Co wedlug mnie jest dobra rzecza poniewaz EvE jak EvE swietne jest. To jednak czegos takiego wlasnie brakuje, a Prophecy wlasnie to bedzie oferowac. A grafika poprostu wymiata :D Nawet Eve :) Chyba ze chlopaki wkoncu w eve prawdziwe planety zrobia :P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 15:47 
Cytuj  
Yanzan napisał(a):
Dla mnie to bedzie godny rywal EvE a moze nawet
nastepca

Niewiele wspolnego bedzie miala ta gierka z EvE.
Zobaczymy ile w tym mmo bedzie, imho lepiej zeby zrobili dobra arcadowa space strzelanke z rozwojem postaci niz silili sie na sredniawe MMO (lub jego podrobke).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 16:08 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ludzie od neocrona, napewno w to zagram. :F

...synchronizing...


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 16:12 
Cytuj  
Gdzieś mi się obiło o uszy że tam będzie paręset graczy max na serwerze, a więc prawie jak mmo.

Ja nadal czekam na JGE :o

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 16:32 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
ja tak mam z muzyka z tego http://www.blackmesasource.com ;]


Mi tam w tle żadna muzyka na tej www nie leci :F , kiedyś leciało...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 16:51 
Cytuj  
Ja tylko licze na to, ze bedzie podobne do Earth&Beyond.
Poki co, zapisalem sie na bete :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 17:00 
Cytuj  
Ja też na bete się zapisałem i myślę że dobra gra z tego wyjdzie.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 17:07 
Cytuj  
Hmnnn wygląda lepiej niż JGE, wiadomo coś o pvp ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2009, 17:11 
Cytuj  
To bardziej wygląda jak jakaś po pierdółka sp, czekam na mmorpg który będzie połączeniem swg + homeworld+eve


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.