mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 11:07 
Cytuj  
http://www.play-earthrise.com/
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... unced.html
Beta (open)podobno na dniach (na to licza fanboye) . Gra o której praktycznie mało było słychać zostanie wydana w lutym 2011. 2 mozliwosci: nie mają kasy i wydaja kolejnego mortala, albo wyciagneli wnioski z innych faili i tym razem wyjdzie final product( co chyba jest mało prawdopodobne)


Ostatnio edytowano 21 gru 2010, 11:54 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 11:20 
Cytuj  
no nie wrozy to nic dobrego. Tydzien-dwa tyg. temu przegladalem ich forum, to ludzie twierdzili, ze ta gra ma jeszcze dluga droge przed soba. A tu nagle luty:( Szkoda. Obym sie mylil.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 11:21 
Cytuj  
Beta już "chwilę" trwa, klimat trochę dziwny samej gry. Ale zawsze to mila odskocznia od zabijania orków etc, ile można. Wątpię jeżeli będzie p2p to się utrzyma niestety...nic nowego nie wprowadza do MMO.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 12:25 
Cytuj  
Fajnie wyglada.

Ciekawe co z tego wyjdzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 13:08 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Fajnie wyglada.

Ciekawe co z tego wyjdzie.


tzn w ktorym miejscu fajnie wyglada ?

http://www.youtube.com/watch?v=3nVQGE9qjUA

bo jak dla mnie to crap nad crapy.


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 17:41 
Cytuj  
Moja teoria jest taka:
1. Goscie robia sobie Earthrise i jakos im tam idzie.
2. Zglasza sie do nich Interplay i zleca im zrobienie Fallouta Online
3. Masthead dochodzi do wnisoku, ze FO>cokolwiek i decyduja sie przezucic ludzi do prac nad FO.
4. W miedzyczasie dochodza do wniosku, ze cos trzeba zrobic z Earthrise bo raz, ze sa to zamrozone pieniadze, a dwa gra juz na dzien dzisiejszy wyglada slabo. Za kilka lat osiagnie graficznie poziom Tibii.
5. Masthead postanawia utajnic beta testy (alfa?) i wydac jak najszybciej tego crapa, co by miec z glowy jeden klopot i zajac sie robieniem FO dla Interplaya.
6. W lutym sie okaze, ze ich gra to crap, Interplay dojdzie do wniosku, że ze szmaciarzami nie ma co robic interesow i zabierze im licencje. Krotko pozniej Bethesda wygra w koncu z Interplayem w sadzie i przejmie prawa do FO.

Dodam tylko, ze z takiego obrotu sprawy pewnie cieszy sie Icarus ze swoim FE. Mimo, ze gra jest jaka jest to raczej im Bulgarzy z Masthead nie zagroza na rynku niszowego SF MMO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2010, 18:33 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
Fajnie wyglada.

Ciekawe co z tego wyjdzie.


tzn w ktorym miejscu fajnie wyglada ?

http://www.youtube.com/watch?v=3nVQGE9qjUA

bo jak dla mnie to crap nad crapy.


Hehe 100% TRUE


_________________
Obrazek

Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 09:58 
Cytuj  
Jak można zainwestować kupę kasy i czasu w stworzenie gry i wypuścić z taką animacją ruchu? Przecież to kpina jest i samo to odstraszy połowę chętnych. Na prawdę nie idzie tego zrozumieć.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
tzn w ktorym miejscu fajnie wyglada ?

http://www.youtube.com/watch?v=3nVQGE9qjUA

bo jak dla mnie to crap nad crapy.


No dobra przesadzilem

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2010, 22:50 
Cytuj  
E, bylo od metra ladnie wygladajacych crapow. Grafika earthrise nie jest taka zla, nie ma sticky targetu, UI nie jest obladowane pierdyliardem niepotrzebnych ikonek. Jak silnik bedzie ok, to niech sie wezma do roboty i wydadza cholernego Fallouta Online.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 07:53 
Cytuj  
@UP

Popieram! Rowniez oczekuje z niecierpliwoscia na Fallout Online.

Mam nadzieje ze nie spartacza animacji i grafy :)


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 10:33 
Cytuj  
No nie robi wrażenia. świat jakis pustawy. Walka i animacje postaci bardzo słabe ,sztywne. Silnik ok ale bez jakis fajerwerków .Nie wiem jak mechanika gry, skille jakis sa, cos sie dzieje ale co ciężko pojać. Może coś z tego bedzie ale kiedy i czy nie kupa też nie wiadomo.


_________________
Kleiv - [Warcry]
De Marquiz / Marquis Blackk [Spain] - Potbs
Cereminretus - EvE - frozen.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 17:16 
Cytuj  
Najciekawsze jest, ze o tej grze nic nie wiadomo i nie dlatego, ze fani sie nia nie interesuja, tylko dlatego, ze devsi skapili informacji od ponad roku. Albo to jest jakis dziwny marketing, albo poprostu nie mieli sie czym chwalic. Ja obstawiam to drugie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 20:34 
Cytuj  
Ja przyznam, że nie czekam na Earthrise jako takie - dla mnie liczy się jak sobie poradzą z grafiką, lagami,combatem i systemem jako wprawką przed Falloutem Online.
Prawdopodobnie wydanie "na cito" ER jest z rozkazu Interplaya (któremu to pewnie potrzebne to do batalii sądowej z Betą) - jeśli będzie ok, to Fallout z pewnością zwróci koszty przedwczesnego startu.
O grze słychać mało - ale o jakich mmo nie fantasy słychać dużo?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 20:57 
Cytuj  
Ja wolal bym, aby jednak Interplay przegralo z ZeniMax te przepychanki FO. Interplay ma zbyt malo pieniedzy, aby stworzyc porzadna gre online. Zlecaja to jeszcze jakims totalnym amataroim z Bulgarii :/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 22:03 
Cytuj  
Starwarsy ponoc 300mln łyknęły, a i tak fail dekady będzie :)
To nie kasa, tylko chęć i pomysł się liczy.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2010, 23:20 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Starwarsy ponoc 300mln łyknęły, a i tak fail dekady będzie :)
To nie kasa, tylko chęć i pomysł się liczy.


SWTOR to wyjatek potwierdzajacy regule ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2010, 02:08 
Cytuj  
Biedny Mythic zrobił bardzo udanego DAoC, bogaty Mythic zrobił słabego WAR. Pieniądze potrafią namieszać w głowie, bo jak się ma kasy jak lodu, to jakby mniej skupia się człowiek nad dopracowaniem produktu - bo po co, z głodu nie umrze.
Nie wiem jaki jest ER, nie wiem czy to tylko kolejna "płatna beta", crap. Zobaczymy. Dla mnie liczy się, by była to udana przygrywka przed Falloutem, bo nie wierzę by Bethesda zrobiła dobre mmo,przynajmniej pod marką Fallout. Falaut robiony "by mutants for mutants" sprzeda się dobrze, a jeśli będzie trzymał formę to i spokojnie zarobi na siebie. A że studio z Bułgarii? Takie studia z Polski też potrafiły i potrafią się wykazać. Perpetuum robią Węgrzy, a EvE technicznie Islandczycy, WoT Białorusini - może im się bardziej chce?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 gru 2010, 00:42 
Cytuj  
Offline skilling, open pvp z lootowaniem, i sandboxowy model gry... nie moge sie doczekać żeby to sprawdzić, tylko pewnie skończy się na tym, że dostaniemy drugiego mortala...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2010, 15:52 
Cytuj  
Masthead Studios and the Earthrise development team have announced the official release date for the digital version of the game. Digital downloads of Earthrise will begin on Friday, February 4, 2011

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.