mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 15:22 
Cytuj  
tak, to jest chyba jedyny server gdzie graja polacy w wiekszej ilosci.

http://my.ddo.com/guild-cannith-gildia_ddopl/
http://my.ddo.com/guild-cannith-jihadpl/

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 15:42 
Cytuj  
to może faktycznie założyć się na tym cannith?
Może reszta niech się najpierw wypowie gdzie chce grać. Rozumiem że chłopaki mają już wykoksane postacie ale może skusili by sie na grę od nowa.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 16:30 
Cytuj  
Ja tam chce przezyc przygode i nakrecic filmik :p Grac w ta gre dluzej nie bede bo juz mi na DFO brakuje czasu i tak ;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2011, 16:35 
Cytuj  
DDO to gra do ktorej jak się wkręcisz to zawsze wrócisz obadać co sie dzieje. Głównie dlatego, ze obce jej jest pojęcie end-game. Od 1 do 20lvl masz co robić. A jak ci sie znudzi na 20lvl to mozesz zrobić nową postać albo reinkarnować stara, zeby wrócić w glorii i chwale jako OP char, przed którym moby srają w majty ;o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 18:15 
Cytuj  
Pare tipów, na low level:
a) do levelu 10 włącznie, główny dps robią mele.
b) coś takiego jak tank, nie jest potrzebne. Optimum, to latanie Greataxe, Bastardowym mieczem, albo greatsword.
c) kiedy magiem bedziecie wychodzic z tutoriala na Korthos, wezcie Greataxe. To bedzie podstawowa bron przy robieniu dungow na Korthos.
d) Mag powinien wzisc Niac's Cold cos tam, Charm Monser i Hypnoze (czy jak to sie tam zwało). Niac's for fun, reszta sie przyda ;p.
e) Podstawowym zadaniem maga w dungeonach, jest rozwalanie breakables. Na low levelach i tak do niczego innego sie nie nadaje. No chyba ze w party sa same WF, to naprawiac mozna...
f) klerykowi nigdy nie wystarczy many na cały dungeon. Chyba, ze robi się go na normalu, a wszyscy ograniajac o co chodzi. FvS tez nie wystarczy, to tak gwoli scislosci. Dlatego, trzeba sobie zrobic zapas potow, albo wandow (dla kleryka).
UMD (Use Magic Device). Najbardziej przydatny skill w grze.
Tumble - minimum na 3 level to zrobic. Ale nie wiecej. Wiecej nic nie daje.
Warto dawac w Balance, jak nie wiadomo w co dac punkty.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 18:24 
Cytuj  
Inside a jak jest z dungeonami, jestem powiedzmy w party z gosciem ktory ma odblokowany elite poziom a ja tam nigdy nie bylem i mam tylko normal. Jak on wejdzie pierwszy wybierajac elite to ja juz z nim nie wejde ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 18:29 
Cytuj  
to sa pro tipy.
imo kazdy powinien grac jak uwaza :)
mag z tego co pamietam robil calkiem fajny dmg juz od poczatku - a nie chce mi sie wierzyc, ze tak zjebali gre.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 18:35 
Cytuj  
No nie wiem. Nish magiem napierdalal calkiem znosnie ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 18:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to sa pro tipy.
imo kazdy powinien grac jak uwaza :)
mag z tego co pamietam robil calkiem fajny dmg juz od poczatku - a nie chce mi sie wierzyc, ze tak zjebali gre.

Mag nigdy nie robil dobrego dmg, na poczatku. Poprostu na poczatku nikt nie wiedzial jak grac ;p.
Najlepszym low level spell maga na pojedyczny cel, jest Niac's, a na Elite, bedzie bardzo czesti mial miss. Potem jest Burning Hands, ale to tylko na grupy mobow.
Magiem, bardziej sie oplaca wzilsc max Int, 12 str i reszta w con. I biega c Greataxem. Moby padaja jak muchy w tedy :P.
Tak robilem przy moim 3 magu, i bez wiekszoego problemu nawet na elite szlo :D
Od 5 levelu, jak sie ma Fireballa jest juz duzo lepiej.
A od 7 z Firewallem, ehh, zyc nie umierać.

Tak czy inaczej mag w DDO to w duzej mierze utily. CC, Buffy, One-shot kille (Finger Of Death albo Waill Of Banshee).

Cytuj:
Inside a jak jest z dungeonami, jestem powiedzmy w party z gosciem ktory ma odblokowany elite poziom a ja tam nigdy nie bylem i mam tylko normal. Jak on wejdzie pierwszy wybierajac elite to ja juz z nim nie wejde ?

Wystarczy ze jedna osoba otworzy na jakims poziomie trudnosci a reszta moze wejsc. O ile sie nie myle, to tylko przy Epic, musi miec kazdy osobno zrobiony Unlock (ale moge sie mylić).

Cytuj:
No nie wiem. Nish magiem napierdalal calkiem znosnie ;P ...

Na elite ? Tak czy inaczej, grupdka jebiacych na pale mieczami melasow szybciej kladzie moby niz mag pierdzoacy Niac's albo Burning Hands. Ten pierwszy za czesto bedzie misowal, a ten drugi ma smieszny dmg na pojedyczny cel :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 18:44 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Na elite ?


Ehehehehe na normalu ;P. Chcielismy obadac gre i stworzylismy dual combo rogue + wizard ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 18:52 
Cytuj  
mag robil dmg i byl przydatny w grupie.
w 5 magow robilismy dungeonki i dalo sie.
i nikt nie biegal z greataxe.
w ddo chodzi o fun i zabawe a nie robienie buildow melee maga bo 'nie robi dmgu'.
i wyjebane mam kto szybciej kladzie moby.
w ddo nie gra sie na czas ani dla statow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 19:27 
Cytuj  
Ja gram wizardem i od samego poczatku wale niac's cold rayem a dobijam z tego wanda co nigdy nie kończa się ladunki. Jakos nie czuje sie gimpniety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 19:40 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Ja gram wizardem i od samego poczatku wale niac's cold rayem a dobijam z tego wanda co nigdy nie kończa się ladunki. Jakos nie czuje sie gimpniety.

Ja gram druidem i wale z ruszczki a moj kolega jebie aksa!


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2011, 19:54 
Cytuj  
jak chcialem kiedys sprobowac po raz drugi z DDO to mialem Game Error [201] i nara ;]


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2011, 13:50 
Cytuj  
Jest jakas stronka z lootem do ddo? 8 level i latam ciagle w crapie.
Najlepiej cos w stylu loot by level (dla wizarda)

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 17:57 
Cytuj  
Czy miał ktoś może problemy z uruchamianiem gry?
Po ściągnieciu klienta w wersji high-res i instalacji najpierw mi wywalało się wszystko zanim odpalił się launcher (bład - nie mógł znależć pliku z EULA). OK, reinstalacja, ponowne patchowanie i... nic. Przeskoczyłem to zręcznym kopiowaniem katalogów i plików w końcu.
Ruszyło. I teraz po wyborze serwera wywala się z komunikatem "Can't find the local data 'EN_GB' [202]". I nic nie pomaga...
Co najlepsze, nie jestem w stanie pisać na oficlajnym forum (bo moje stare, VIPowe konto nie zostało przeniesione z codemasters do turbine i czekam 3 dzień na ich odpowiedź w tej sprawie, wieć musiałem założyć nowe, żeby chociaż troche połupać i na nim nie mogę nigdzie, nawet w dziale "free" nic napisac...).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 18:12 
Cytuj  
Wyglada jakby ci sie gra nie zainstalowala poprawnie. I musisz miec frameworka 4.1 zainstalowanego.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 25.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 21:05 
Cytuj  
Ściągnąłem i zainstalowałem framework 4-cośtam (z wszystkimi przyległościami), bez zmian.
Ściągam teraz wersje instalacyjną na low-res. Jeżeli to nie pomoże, to nie wiem już co zrobić. Pewnie wezmę wersje Box, którą kupiłem w 2006 (czy 2005) i będę patchował :-/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 09:03 
Cytuj  
Lista static lootu
http://itemwiki.cubicleninja.com/items/threadview.aspx

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 11:33 
Cytuj  
chetnie z kims pogram w ddo wieczorami ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 341 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.