mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 23:53 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
ta gra to to samo co Project Entropia?

egroM - jeżeli Cię interesuje udawanie że gra bawi, bo się wyciąga kilka centów za godzinę wpatrywania się w monitor to próbuj ;)


A Ty jak zawsze wpierdolisz swoje 3 grosze tu gdzie nie powinienes...

@egroM Tak mozna wyplacac te pieniadze, przeciez gdyby tak nie bylo to jaki bylby w tym sens?


Posty: 31
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 10:34 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Da się tą kasę później wypłacić :D ?


Nie ma najmniejszych problemów z wypłaceniem kasy. Do niedawna były nawet dostępne karty debetowe obsługiwane przez bodajże brytyjski bank, z którymi mogłeś udać się do bankomatu i wypłacić kasiorę :) Chwilowo ten program jest podobno wstrzymany i wypłaty są tylko przelewami obsługiwane, ale to najlepiej Gandalf by się mógł o tym wypowiedzieć bo on zna ten temat na wylot.


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 10:41 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
ta gra to to samo co Project Entropia?

egroM - jeżeli Cię interesuje udawanie że gra bawi, bo się wyciąga kilka centów za godzinę wpatrywania się w monitor to próbuj ;)


Kilka centów jak kilka centów, ale jak dzięki dobre zabawie można wyciągnąć nawet kilka centów zamiast wpłacać miesięcznie po 50zł za samo granie to i tak jest już zajebiście. Natomiast jeżeli wyciągasz po 500-3000USD miesięcznie bawiąc się w grze to już chyba nie muszę mówić jak bardzo to bawi :D

Sceptycy zawsze będą do tej gry bo jak ktoś liczy, że wejdzie do gry, wpłaci 20 USD, kupi pistolet i od razu wygra 1000USD nawet nie czytając o ekonomii i strategii to gratuluję... No ale nie każdy jest stworzony do Entropii. Tutaj albo idziesz na hazard i na pałę przewalasz kasę licząc na farta jak na slotach, albo jak już Gandalf napisał podchodzisz do tego jak do Texas Hold'em gdzie bardzo wiele zależy od Ciebie i nie jest to już czysty hazard tylko dobrze przemyślana gra strategiczna.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 13:05 
Cytuj  
Panie Zajac, na przyszlosc, opcja "Edytuj" nie jest tu dla jaj, naprawde nie musisz doublepostowac.

X.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 13:36 
Cytuj  
zarabianie kasy =! zabawa

dla mnie te dwie rzeczy absolutnie się wykluczają. Albo zarabiam, albo się bawię. Jeżeli w zabawę wkrada się wątek finansowy i mogę stracić/zarobić to przestaje to dla mnie być zabawne. Pieniądze traktuje bardzo serio.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 13:58 
Cytuj  
co kto lubi...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 14:02 
Cytuj  
to tylko marek, nie wiem czego oczekujesz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 17:39 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jeżeli w zabawę wkrada się wątek finansowy i mogę stracić/zarobić to przestaje to dla mnie być zabawne. Pieniądze traktuje bardzo serio.

Nie powinienes grac w platne mmorpgi, a gry powinienes tylko piracic, jesli pieniadze tak badzo sa serio dla ciebie.

X.


Posty: 35
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 21:19 
Cytuj  
zlota era

to jak to szło kilka centów.. ? To ja chciałbym ten item za drobne 30000$ :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 23:35 
Cytuj  
jak MA będzie tak dalej pogrywać to nawet na wypłacenie tych kilku centów nie będzie można liczyć.

Konkurencja pojawi się bardzo szybko ,nawet taka ,która po prostu skopiuje wszystkie pomysły z Entropii ,ale będzie stabilna i dopracowana jest w stanie zjeść EU.

optymalizacja,crash'e,disconnect'y,bug'i i teraz najlepsze po wprowadzeniu pewnego 2mb patcha nie pamiętam numerku miałem 2 bluescreen'y w ciągu 5 minut gry, gg.

Oczywiście jest mnóstwo plebsu zwabionego wizją "golden age" ,wielkimi HoF'ami i limited itamsami ;] ,ale golden age się skończy i problemy nowej Entropii znowu będą pierwszym tematem community.


Cytuj:
PostWysłany: 29 Sie 2009 22:19 Temat postu:
zlota era

to jak to szło kilka centów.. ? To ja chciałbym ten item za drobne 30000$


Nikt kto wpłaca po 30$ miesięcznie tych itemk'ów na oczy nie zobaczy ,ale pomarzyć można.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 00:50 
Cytuj  
jak konkurencja moze sie pojawic bardzo szybko jak nie pojawila sie od 6 nawet wiecej lat...
Niby jest afterworld, ktory pewnie nigdy nie wyjdzie z fazy beta, a gra tez nie jest podobna do eu, bo nie ma najwazniejszego pojecia czyli wartosci tt...

crashy ani dc nie uswiadczylem od paru dni, a BSoDy mialem kilka zaraz po wejsciu VU10, jednak 3 dni po nim wyszly nowe sterowniki do GF i juz wszystko smiga...

jakmi limited itemsami? Lki sa caly czas, wiec jak to moze dzialac jako wabik?

Golden age sie skonczy, bedzie albo tak jak przed VU10, ale pewnie do tego czasu wejda planety i znowu bedzie gitara...

A co do tych itemkow...

Wiesz znam pare osob, ktore maja na nie szanse, chociaz nigdy nie wplacily grosza do gry. Zaczynali w tych lepszych czasach po prostu. Teraz nowy, jak sie mocno nie wszczepi i nie wyda na start z 200k pedow na skille i sprzet to faktycznie ich nie zobaczy. Z jednej strony to troche drazni, bo sam nie mam takich skilli, by startowac do tych mobow, jednak z drugiej uberom tez sie cos nalezy :). Tyle tylko, ze po co im nowy mod fap, jak juz maja 1 :) Chociaz jakbym wydal gruba kase na mod fapa i shadowa to napewno bym sie wqrwil gdyby ktos dostal takie supremacy walac z opalo (taka startowa bron) do snabla (jeden ze slabszych mobkow)


Ps. sam jestes plebs ;)

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 01:33 
Cytuj  
Pojawianiu się konkurencji sprzyja słabnięcie lidera na rynku .a teraz ksząta się na prawdę wielu ludzi ,którzy chcą grać w coś takiego jak Entropia ,ale nie w Entropie.
Trochę osób odpadło ze względu na wymagania sprzętowe ,ale to akurat jest jakiś tam odsetek.
Mnie najbardziej zniechęciło to w jakim stanie dostałem grę ,czyli mówiąc wprost amatorszczyzna.

No ,ale większość "uberów" to mogłaby się poruszać czarną kropką po białym placu niszcząc/lootując kropki czerwone.

Ja sobie z chęcią za jakiś czas (6 miesięcy+) wrócę zobaczyć jak to wygląda(o ile nie pojawi się konkurencja jakaś). Dla mnie jednak ta sprawna i miła otoczka kasyna jest bardzo ważna ,a o wypłacaniu PED'ow i fapowaniu na temat tego ile to jest cent'ów nigdy nie myślałem.
Zawsze loot sprawiał mi fun ingame.

Ale jak to idol plebsu "DUCH" napisał/luźny cytat:
Jak ktoś wpłaca po kilkanaście dolców na miesiąc to NIE gra w Entropie, tylko się bawi w Entropie"

No i ja się bawiłem ;]


btw. Centy w Entropii < Full loot open pvp w indie gierce


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 08:33 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Jeżeli w zabawę wkrada się wątek finansowy i mogę stracić/zarobić to przestaje to dla mnie być zabawne. Pieniądze traktuje bardzo serio.

Nie powinienes grac w platne mmorpgi, a gry powinienes tylko piracic, jesli pieniadze tak badzo sa serio dla ciebie.

X.


nie, nie Xanth, ja za rozrywkę mogę płacić - równie dobrze mogłeś dopisać, że nie powinienem chodzić do kina, kupować BD, czy nurkować bo to wszystko kosztuje. Po prostu coś mnie bawi do momentu jak nie mam z tego pieniędzy. Jak na tym zaczynam zarabiać to to jest dla mnie praca. A pracować nie lubię, szczególnie za kilka centów na godzinę.

Po prostu do takich gier się nie nadaję i tyle. Takie wynalazki są dla dzieci bez źródła dochodu, pograją trochę w Entropie, poklikają w reklamy i poczytają spam i po godzinie-dwóch mają 2c gdzieś na wirtualnym koncie.


Ostatnio edytowano 30 sie 2009, 08:36 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 35
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 08:33 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
Konkurencja pojawi się bardzo szybko ,nawet taka ,która po prostu skopiuje wszystkie pomysły z Entropii ,ale będzie stabilna i dopracowana jest w stanie zjeść EU.


Co ja bym dał, żeby pojawiła się DOBRA konkurencji to byłaby jedna z super wiadomości!! Firmy prześcigałyby siebie nawzajem z pomysłami, a co za tym idzie coraz bardziej ciekawy świat dla przeciętnego gracza. Niestety konkurencji tak naprawdę nie ma i nic nie zapowiada, żeby się pojawiła.

Co do bugów, disconctów itp. musisz wziąć pod uwagę, że Entropia jest pierwszą grą na świecie MMO bazującą na CryEngine2. Co prawda ja też jestem trochę zniesmaczony ilością błędów w wersji 10.0, ale jestem wstanie to zrozumieć. Są jakby nie patrzeć prekursorami, wszystkiego przewidzieć nie można było, a kod powstawał od 0. Tak czy siak dla mnie 2-3 tygodnie oczekiwania na w pełni stabilną wersję to nie problem (chociaż już teraz można pograć, bez większych problemów). Gra jest na pewno warta tego czasu. Na WoW-y , Starcrafty ludzie czekają latami.


_________________
Obrazek


Posty: 35
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 08:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Po prostu coś mnie bawi do momentu jak nie mam z tego pieniędzy. Jak na tym zaczynam zarabiać to to jest dla mnie praca. A pracować nie lubię, szczególnie za kilka centów na godzinę.


Abstrahując od Entropii ten sposób rozumowania jest dla mnie błędny. Ja wolę zarabiać na pracy która mnie bawi, fascynuję i przyciąga. Wtedy praca sprawia Ci przyjemność i jest wielkim pozytywem. Idąc Twoim tokiem rozumowania praca jest karą - więc wcale się nie dziwię, że jej nie lubisz. Oczywiście trudno znaleźć taką robotę, ale trzeba dążyć do doskonałości :)
I nie, ja nie traktuję Entropii jako pracę to jest dla mnie dodatek.

Ale jestem wstanie Cię zrozumieć. Twoje oczekiwania co do gry są zupełnie odmienne od moich. Ot cała filozofia.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 09:02 
Cytuj  
yyy nie no Gandalf z markiem nie porozmawiasz... Zobacz sobie jego inne posty, popytaj innych forumowiczow.

Z Markiem zawsze jest tak... to co on ma/w co gra >>>> czego nie ma/w co nie gra

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 12:48 
Cytuj  
Nie macie na entropiaforum.pl opcji edytuj ,czy to po prostu taka wasza prostacka strategia zaspamowania tematu tym jednym bannerem?


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 09:34 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
..........
Golden age sie skonczy, bedzie albo tak jak przed VU10, ale pewnie do tego czasu wejda planety i znowu bedzie gitara...

A co do tych itemkow...

Wiesz znam pare osob, ktore maja na nie szanse, chociaz nigdy nie wplacily grosza do gry. Zaczynali w tych lepszych czasach po prostu. Teraz nowy, jak sie mocno nie wszczepi i nie wyda na start z 200k pedow na skille i sprzet to faktycznie ich nie zobaczy. Z jednej strony to troche drazni, bo sam nie mam takich skilli, by startowac do tych mobow, jednak z drugiej uberom tez sie cos nalezy :). Tyle tylko, ze po co im nowy mod fap, jak juz maja 1 :) Chociaz jakbym wydal gruba kase na mod fapa i shadowa to napewno bym sie wqrwil gdyby ktos dostal takie supremacy walac z opalo (taka startowa bron) do snabla (jeden ze slabszych mobkow)


Ps. sam jestes plebs ;)


Ja osobiście też nie mogę siebie nazwać UBER-em czy nawet Mid-Player jeżeli chodzi o skille, ale wiem, że mam szanse na przedmioty SGA.
Już jest wiadomo, że z bardzo łatwych Feffoidów wypadają FAP-69 SGA Edition, z Allophyla chyba poleciał EWE-EP 41 SGA Edition, a to dopiero początek. Second Golden Age potrwa do końca roku jak zapowiedział Marco więc czasu jest dużo, a przedmiotów SGA Edition ma być ponad 1000. Może rzeczywiście ciężko będzie o te najlepsze przedmioty jak Mod Merc SGA czy MOD FAP SGA itd, ale jak dla mnie wystarczą nawet takie itemy jak np. HL11 SGA Ul czy coś w tym stylu. Każdy ma szanse na przedmioty SGA adekwatne do jego poziomu umiejętności i to jest w miarę fair. Wyobraź sobie, że jesteś UBERem, któy wpakował przez 4 lata w grę z 10.000USD i nagle widzisz, że Mod FAP wypada noobkowi, który kupił Opallo i ze Snabla go dostaje...chyba by Cię szlag trafił...he he he.

Ja tam uważam, że jest to tym razem dość przemyślane, i że MindArk i planet Calypso uczą się na błędach i jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej.

P.S. Apropos bug-ów i crash-ów....Ja tam nie mam żadnych problemów z EU...oczywiście kilka bugów jest ale myślę, że jestem w stanie je znieść
w zamian za CE2.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 22:11 
Cytuj  
może blue mars zainteresuje tu niektórych
http://www.massively.com/2009/08/28/rum ... ember-2nd/

Cytuj:
What can I do on Blue Mars?

The list of activities on Blue Mars is constantly growing as we add new cities and partners. Common activities include chatting, meeting new friends, customizing your avatar, creating your own personal space, playing golf, racing, dancing games, romance, sailing, and exploring.

interesujące inaczej, ale to jeszcze nie OB


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 22:51 
Cytuj  
bm blizej do second life anizeli do eu

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.