mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 20:03 
Cytuj  
Dowodów na co TobiAlex? Bo się pogubiłem. Że merge jest zaplanowany od początku, tak miało być i wszystko jest ok? Czy że merge był przewidywany, bo gra jest do dupy i więcej frajerów już się nie złapie, więc nie ma sensu dopłacać do niewykorzystanego sprzętu?
Jeśli odpowiedź nr2 to spoko.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 16.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2013, 12:28 
Cytuj  
Jest jakaś ciekawa gildia w NWO z ludźmi z tetrykami ;)?

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2013, 15:17 
Cytuj  
Gra ktoś jeszcze? Zaszły jakieś większe zmiany? Dzisiaj wychodzi Hunter Ranger także myślę czy by nie zrobić kolejnego podejścia. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2014, 23:14 
Cytuj  
A ja sobie odświeżyłem - bo to w końcu d&d i grafika nie straszy. W sumie pozytywne wrażenie:
- dali drowa i nową klasę rangera. Na poczatku (mam 20) gra się spoko, trochę trzeba się ruszać. Wcześniej ciepałem rogalem i było mocno, ale nudno.
- spolszczyli. Cały tekst (no, poza kilkoma drobnostkami) całkiem sprawnie. Trzyma się to jakoś polskiego tłumaczenia, kilka nazw jest zabawnych. Są też polskie przygody w foundry ktore też jakoś trzyma wyższy poziom.
-dali stronkę https://gateway.playneverwinter.com/na której można sobie ustawiać craft, towarzysza, aukcje, pierdoły. Małe ale przydatne, dla każualowego grania bomba sprawa.
-są jakieś endgamowe kampanie, zbieranie pierdółek itd
- nie ma mocnego nacisku na I$, ale jednak lepiej mieć te zen niż ich nie mieć.
Wady to dalej kiepski balans w pvp, ale można machnąć ręka.
W sumie fajna gra jakby tak przysiąść na parę godzin i potem odstawić. Bez ciśnienia solo rpg, czasem można z kimś pograć jakiegoś dunga. Nie ma chyba mocnego parcia na min/max, całkiem sporo dróg rozwoju jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2014, 10:18 
Cytuj  
ten gateway byl od zawsze praktycznie :)

cos sie zmienilo w pvp? cos dodali? dalej te same eq? mapki?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2014, 10:26 
Cytuj  
No ja pograłem ostatnio i nie wytrzymałem nawet godziny.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2014, 15:09 
Cytuj  
Ja jakoś przegapiłem ten getaway, w poniedziałek rano w robocie można popykać. :wink:
PvP chyba się nie zmieniło, eq nie wiem czy nowe, jakieś teraz kolekcje, rozwijanie pasywek po 60, nie ogarniam co i jak. W pvp chyba nie ma kary dla quiterów, już miałem fun z grania w 2 vs. 5

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2014, 16:41 
Cytuj  
Ja w zasadzie pogrywam od bety, teraz trochę więcej gram, bo te kampanie nowe ogarniam. Co do gateway'a to jest stare jak świat :) i też non-stop od bety z tego korzystam. Jak Neverwinter potraktuje się jako grę z co-op'em (a nie jako mmo) to aż taka zła nie jest.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.