mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 14:58 
Cytuj  
Jak ktos chcialby sobie podyskutowac to zapraszam tutaj.


Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 17:19 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:02 
Cytuj  
Wiadomo, że UO. Kto twierdzi inaczej to pewnie jest za młody albo za głupi, albo za pozno rozpoczal przygode z mmo.

I to jest fakt ktory nie podlega dyskusji wiec stfu.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 15:03 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:02 
Cytuj  
Zadziwia mnie tak wysoka pozycja AoC.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:08 
Cytuj  
Miałem dylemat z pierwszymi czterema grami.
Może nie grałem dużo w SWG ale wywarło na mnie największe wrażenie, a co do WoW to można wiele napisać, wiele pluć na blizza ale to gra historia już.
Lineage 2 to dla mnie znowu pierwsza gra gdzie z rozmachem tworzyło się clan i grało na dużą skale ze znajomymi, pierwsze sensowne pvp z bardzo ładna grafika jak na te czasy, potem WoW odmienił już troszkę mentalność graczy.
Eve Online to nadal zarąbista gra ale mimo że chyba grałem najwięcej ze wszystkich gier to jednak męczy po pewnym czasie bardzo i trzeba odpoczywać, męczy też tam ilość graczy żyjących z tej gry..
W ultime online nigdy nie grałem, chyba byłem za stary na to już wtedy i nie znajdowałem zwyczajnie na to czasu, a jak się czas pojawił to królował swg i lineage2.
AoC i Vanguard mimo faila producentów dał sporo zabawy i świeżości w świecie gier zdominowanych prze nudnego już wtedy do bólu WoW-a.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:14 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
za pozno rozpoczal przygode z mmo.



To ja. Zaczynalem od AO, grafika w UO juz wtedy wydawala mi sie za stara i nawet nie sprobowalem. Z 3 lata temu zagralem w ultime, ale to juz bylo zdecydowanie za pozno, zeby mnie wciagnela choc troche.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:50 
Cytuj  
Dziwi mnie, że ludzie głosują na GW które nie jest mmorpg.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:53 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Dziwi mnie, że ludzie głosują na GW które nie jest mmorpg.

DDO to tez nie MMO.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:54 
Cytuj  
Podliczylem 10 pierwszych glosow (do Tczewiaka wlacznie).

Atherius --> twoj glos policzylem tak 1. WoW.
Jak chcesz doprecyzowac to zedytuj swoj post.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 15:58 
Cytuj  
Ultima była świetna, ale... To SWG było jako pierwsze z zajebistych gier dostępne dla każdego z łatwością. Bardzo miło wspominam tę grę i gdyby SOE wypuściło teraz chociaż jeden serwer preNGE to bym w to się zagrywał. UO nie byłoby mnie w stanie już przyciągnąć.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:26 
Cytuj  
iniside napisał(a):
DDO to tez nie MMO.


Wg twórców to MMO, w przeciwieństwie do arena.net która zawsze twierdziła że Guild Wars MMO nie jest.

Poza tym na temat DDO się nie wypowiadam bo nie grałem ani sekundy i w sumie mi wisi.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:31 
Cytuj  
Mam wrażenie, że głosujący dzielą się na dwie grupy. Tych, którzy wychowali się na WoW i tych, którzy grali w MMO już wcześniej.

Zdziwiła mnie jednak taka popularność SWG. Szkoda, że SWTOR prezentuje się do starego SWTOR jak podrzędne gówno. Nadzieje pokładam w Rift teraz. Wiele dobrych pomysłów wykorzystano w FF14, niestety gra jest obecnie niegrywalna.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:34 
Cytuj  
Dziwna ta ankieta i 10 pozycji to zdecydowanie za dużo,bo ludzie wymieniają po prostu wszystkie mmorpg w które grali w ocenie od 0 do 10 . Ciężko się zdecydować.
Trochę dziwi mnie wysoka pozycja swg, ultimy i eve online ;o.

Sam szczerze mówiąc myślałem o przyznaniu pierwszej pozycji dla Wowa,który wprowadził rynek mmo w nowy rozdział ,blizz nakreślił w zasadzie wiele nowych standardów etc itp. i wiele nowych produkcji im zwyczajnie do pięt nie dorasta.
Pomijając sukces finansowy etc. Chciałbym ,żeby wszyscy producenci mmorpg tak profesjonalnie traktowali klienta i dostarczali tak perfekcyjnie wykonany i dopieszczony produkt :cry: .

Evka? No proszę was.Dlaczego? Na to mogli głosować chyba wszyscy fanboye ultimy ,którzy po raz kolejny złapali wiatr w żagiel przy evce ;p.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mam wrażenie, że głosujący dzielą się na dwie grupy. Tych, którzy wychowali się na WoW i tych, którzy grali w MMO już wcześniej.

Zdziwiła mnie jednak taka popularność SWG. Szkoda, że SWTOR prezentuje się do starego SWTOR jak podrzędne gówno. Nadzieje pokładam w Rift teraz. Wiele dobrych pomysłów wykorzystano w FF14, niestety gra jest obecnie niegrywalna.


Ano gra ma ogromny potencjał, ale IMO zeby cos tego było na dłuższą mete trzeba ja napisać od zera..

Cytuj:
Evka? No proszę was.Dlaczego? Na to mogli głosować chyba wszyscy fanboye ultimy ,którzy po raz kolejny złapali wiatr w żagiel przy evce ;p.

Biorac pod uwage reszte twojego posta. Nie zrozumiesz. Nie zagrasz tez, bo nie bedziesz nawet wiedzial co robic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:37 
Cytuj  
he?nigga plz . Tak się składa ,że grałem w evke przez ostatnie dwa lata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:40 
Cytuj  
Bo ludzie dzielą się na tych co zaczęli od WoW i tych co grali wczesniej. Zaliczasz się do grupy od WoW ;)
WoW nie wprowadził żadnej innowacyjności - jedynie silną markę i ogromny wkład finansowy na marketing co zaowocowało popularnością.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:42 
Cytuj  
Zacząłem od ultimy , potem był lineage ,a potem wow. Przed wowem była jeszcze mała styczność z anarchy online.

Każdy ma prawo do własnego zdania. Szkoda tylko ,że zamiast napisać dlaczego uważacie tak czy siak to przechodzicie do typowego ataku na tym forum "jesteś noobem więc zamknij ryj " hehe.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:47 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Sam szczerze mówiąc myślałem o przyznaniu pierwszej pozycji dla Wowa,który wprowadził rynek mmo w nowy rozdział ,blizz nakreślił w zasadzie wiele nowych standardów etc itp..

Co WOW wprowadzilo na ryne???mase napinaczy z tym sie zgodze.
Gralem w CB , OB i i kilka miesiecy po tym.Dla mnie to klon EQ+DAoCa z dodatkiem fioletowego elfa

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:49 
Cytuj  
Bo po prostu ściska ich w środku, że w te zajebiste Ultimy czy inne starocie nikt już poza gromadą starych nerdów nie gra, a WoW wciąż bije rekordy popularności jako gra przynosząca największe zyski w historii branży.

To trzeba jakoś dojebać od noobów czy czegośtam innego.

Subiektywnie WoW przyniósł mi największy fun, zanim zaczeli wprowadzać te śmieszne dodatki, a obiektywnie na WoW'a zagłosować trzeba bo żadna inna gra takiego sukcesu nie odniosła.

Mam nadzieję, że Rift znowu pozwoli mi poczuć co to znaczy zajebiste MMO. Bo WoW już dawno przestał ten gatunek reprezentować imo, dlatego wypowiadam się na temat podstawki a nie dodatków.

tczewiak napisał(a):
WoW nie wprowadził żadnej innowacyjności .


Głosowanie dotyczy "MMORPG wszechczasów" a nie "Najbardziej innowacyjnego MMORPG wszechczasów". Masz problemy ze zrozumieniem prostego tekstu pisanego?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 16:53 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:52 
Cytuj  
Cytuj:
blizz nakreślił w zasadzie wiele nowych standardów

Naucz się czytać posty baranie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 16:59 
Cytuj  
Ja glosuje na WoW preTBC, bo najwiecej w to gralem, tak to jest moje subiektywne zdanie. Kolejny jakis wiekszy sukces myslalbym o GW2 czy moze nowym mmo od blizza.

A te stae wersje star warsow to nie macie czasem na jakis privach?...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.