mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 21:12 
Cytuj  
Ta metalowa puszke pelna faila? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 21:14 
Cytuj  
jakbym podchodzil do tego jak ty albo huragan, to bylisbysmy skazani na klony doty i dojenie skosnookich krow ;p

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 21:17 
Cytuj  
Mendol, ja nawet Xsyona zakupiłem także wypraszam sobie ;/

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 21:52 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Mendol, ja nawet Xsyona zakupiłem także wypraszam sobie ;/

V.

nie pisałbym tego raczej wstyd :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 21:54 
Cytuj  
Xsyon akurat jest ladnie zrobiona gra, tylko, ze jeszcze nie dokonczony... brakuje PvP.. ale sam crafting i budowanie osad, oraz budowa swiata jest milutka.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 21:58 
Cytuj  
tak sie zastanawiam od dluzszego czasu huragan, czemu ty w ogole wspominasz o pvp?
przeciez ty tylko instancje robisz, a na pvp w zyciu nie byles (a jak juz to po to zeby sie wylogowac z walki :) ).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 21:59 
Cytuj  
Ja majac do wyboru xsyon albo earthrise kupilem earthrise, przeszli na f2p i nadal nikt niegra... gorzej juz chyba byc nie moze. Chociaz 2lata na mmo.. pewnie bedzie Fail Thrones.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 22:34 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Chociaz 2lata na mmo.. pewnie bedzie Fail Thrones.


Jakie 2 lata ? :) Oni Archon Online zaczeli juz robic 4 lata temu :) Ogolnie widac ze planuja 6 lat


_________________




Ostatnio edytowano 11 gru 2011, 22:53 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 22:51 
Cytuj  
Jeżeli azjatyckie produkcje dla metrosexów mają uratować świat mmo, to ja nie chcę już w nic grać.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 185
Dołączył(a): 9.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 22:56 
Cytuj  
A w Xsyona nie zapowiadają jakiegoś F2P? Pograłbym ale sporo kasy.......

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2011, 23:35 
Cytuj  
Ja po Drakfallu, MO, Xysion i Earthrise straciłem nadzieje na dobrego sandboxa z full pvp.
W obecnej sytuacji uważam że stworzenie czegoś takiego jest niemożliwe.
Dziś każdy chce mieć działający AH, dobrą grafe, nie lagujący serwer i gre wydaną z minimum błędów, a do tego mase contentu w postaci Questów bądź ich harcorowej alternatywy. WoW podniósł nasze oczekiwania co do gier do takiego poziomu, że żeby wydać massiva który by nas zadowolił trzeba by wydać co najmniej 20M$, a nikt normalny nie zainwestuje takiej kasy w gre dla wąskiej grupy graczy. To się nie może udać...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 16:20 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Ja po Drakfallu, MO, Xysion i Earthrise straciłem nadzieje na dobrego sandboxa z full pvp.

Ale Darkfall nie był zły (grafika niezła, serwery działały można było narzekac na performance na siege, ale ogólnie od strony technicznej nie było tak źle). Gra padła tylko i wyłącznie na życzenie wydawcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 17:51 
Cytuj  
Darkfall jest niezły to prawda, ma swoje wady ale to godny następca UO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 18:35 
Cytuj  
ale DFO juz raczej na wymarciu. (?)

Co z tym DFO 2.0?


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 18:43 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Darkfall jest niezły to prawda, ma swoje wady ale to godny następca UO.

Buahaha Co?

Chyba, że ktoś tylko i wyłącznie pod kątem pvp patrzy to pewnie i tak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 18:49 
Cytuj  
pve tez dawalo rade.
zreszta to byla jedyna gra w 'naszych' czasach, gdzie mozna bylo byc bogatym robiac tylko pvp.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 19:22 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
http://fallenthrones.com/

Swietnie sie zapowiada! Gra bierze sporo z Shadowbane, wiec open world pvp, full loot (oprocz equiped gear), city building/conquest, etc.

FAQ:

http://fallenthrones.com/index.php?opti ... &Itemid=41

"Full loot ale oprócz" powiadasz?
Mi się nie podoba, bo są klasy i poziomy. I nic poza PvP nie opisali - takie gorsze DFO próbują zrobić? Od kilku dni intensywnie przeczesuję sieć w poszukiwaniu jakiejś sensownej gry i dociera do mnie jaką perełką wciąż jest DFO. Pomimo tego, że jedyną sensowną zawartością DFO jest napieprzanie graczy i mobów. Niestety nawet najbardziej miodny kombat to zbyt mało, by zapewnić grze MMORPG sukces. Mam nadzieję, że 2.0 to nie tylko poprawki.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 19:47 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
http://fallenthrones.com/

Swietnie sie zapowiada! Gra bierze sporo z Shadowbane, wiec open world pvp, full loot (oprocz equiped gear), city building/conquest, etc.

FAQ:

http://fallenthrones.com/index.php?opti ... &Itemid=41

"Full loot ale oprócz" powiadasz?
Mi się nie podoba, bo są klasy i poziomy. I nic poza PvP nie opisali - takie gorsze DFO próbują zrobić? Od kilku dni intensywnie przeczesuję sieć w poszukiwaniu jakiejś sensownej gry i dociera do mnie jaką perełką wciąż jest DFO. Pomimo tego, że jedyną sensowną zawartością DFO jest napieprzanie graczy i mobów. Niestety nawet najbardziej miodny kombat to zbyt mało, by zapewnić grze MMORPG sukces. Mam nadzieję, że 2.0 to nie tylko poprawki.


Jakbys byl troche bardziej ogarniety, to bys wiedzial co to Shadowbane i ze FT jest robione na jego podstawie. To nie DF, i ogolnie zupelnie inny styl pvp/conquest/city MMORPG.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 20:06 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jakbys byl troche bardziej ogarniety, to bys wiedzial co to Shadowbane i ze FT jest robione na jego podstawie. To nie DF, i ogolnie zupelnie inny styl pvp/conquest/city MMORPG.

Nefastus, co Ty się tak napinasz? Co ma do tego moje ogarnięcie? Napisałem, że mi się nie podoba, bo wygląda na to, że w najlepszym wypadku zrobią gorsze dfo (z klasami postaci i levelkami). Ja szukam MMORPG z open PvP, w której PvP będzie tylko jednym ze sposobów na osiągnięcie czegoś, a nie całą zawartością, o to mi chodziło. Co się z Tobą chłopaku dzieje? Czemu bywasz taki niemiły?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2011, 20:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pve tez dawalo rade.
zreszta to byla jedyna gra w 'naszych' czasach, gdzie mozna bylo byc bogatym robiac tylko pvp.

Nie no spoko, tylko pytanie jest - czy w DFO grają ludzie, którzy nie uczetniczą w PvP? Czy ktoś skupia się na crafcie, socialu albo PvE?
Grają jacyś ludzie skupiający się na RP?

Czy jest to tylko jeden wielki gank i siege fest?

Bo w UO fajne było to, że było kilka grup ludzi, a każda z nich robiła różne rzeczy w imię zasady dla każdego coś miłego.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.