mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Na jaka gre teraz czekasz z nadzieja ze bedzie hitem ?
Guild Wars 2 - Arena Net 30%  30%  [ 51 ]
ArcheAge - XL Games 11%  11%  [ 19 ]
Diablo 3 - Blizzard 25%  25%  [ 43 ]
Planet Side 2 - SOE 6%  6%  [ 10 ]
The Secret World - Funcom 7%  7%  [ 12 ]
TERA - Bluehole Studio 8%  8%  [ 13 ]
World of Darkness - CCP 13%  13%  [ 23 ]
Liczba głosów : 171
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 21:03 
Cytuj  
Dla mnie Diablo 3, alr kupie dopiero 2-3 miesiace po premierze albo po 1 dodadku i zobacze jakie sa opinie.
TSW tutaj podobnie, ale trudniej bedzie mi sie powstrzymac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 21:56 
Cytuj  
Ja juz niestety tak mam ze kazde mmo kupuje i sprawdzam w nadzieji ze to wreszcie bedzie 'to'. Taki naiwny frajer jestem :P I jakos niestety 'to' sie nie pojawia.

Co do wymienionych gier to prawie pewny jestem ze GW2 bedzie niezle choc raczej nie bedzie to gra 'na lata'. TSW mnie zainteresowalo fajnymi pomyslami ale ten caly Funcom... zrazilem sie i nie mam do nich zaufania. Nie chodzi o to ze sa jakos wyjatkowo niekompetentni tylko ze sa zwyczajnie za mali. Gdyby tak ktos podsunal im budzet SWTORa i podobne zasoby ludzkie... mogloby byc ciekawie.


Ostatnio edytowano 6 lut 2012, 22:04 przez Lorath, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2012, 21:57 
Cytuj  
Aztek2012: The End of The World.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.


Posty: 10
Dołączył(a): 14.03.2012
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 14:53 
Cytuj  
Z wymienionych licze na TERA. Z niewymienionych liczę na Game of Thrones. I Na Grimlands.


____________________
..haters gonna love gry na przeglądarkę..

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 15:53 
Cytuj  
Słaby spam strony z grami na przeglądarkę. Jeszcze żałosne próby hype-owania gry Bigpointa :/


Wypierdalaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 15:56 
Cytuj  
Gnojek uprawia chamskie pozycjonowanie w kazdym swoim poscie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:10 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gnojek uprawia chamskie pozycjonowanie w kazdym swoim poscie.

X.


Jak chcecie moge dac wam fotke tej gowniary :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:17 
Cytuj  
Jak pelnoletnia, to dawaj ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Xanth napisał(a):
Gnojek uprawia chamskie pozycjonowanie w kazdym swoim poscie.

X.


Jak chcecie moge dac wam fotke tej gowniary :)

jak są cycki to jazda

*

Posty: 77
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 16:26 
Cytuj  
Lineage Eternal wymiata konkurencje http://www.youtube.com/watch?v=UxenADDt ... _embedded#! 1 min + filmiku i diablo 3 na kolana i do buzi


Ostatnio edytowano 18 mar 2012, 01:20 przez Meys, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:14 
Cytuj  
Się ostatnio trolli namnozyło hohoho :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 17:22 
Cytuj  
hohohohoh... technologicznie to wyglada 100 razy lepiej niz D3.
Pomysl z "malowaniem" spelli tez w sumie calkiem fajny no i mozna powiedziec ze naprawde nowatorski.

Jakby moim jedynym kryterium wybory mialyby byc filmiki to zdecydowanie LI >>>>>> D3. Poprotu duzo lepiej to wyglada.

Tak wiec nie troluj tu kabel bo zaprzeczasz faktom.

Pozatym zabolek powinno ci sie podobac Lineage bo masz tu wszytko co podobno czyni D3 tak zajebistym HnS.... fizyka otoczenia ktora nie sluzy do niczego tylko ma ladnie wygladac, potworki wybuchaja nawet po zwyklym swingu zelazem, 3 metrowe miecze, animacje skilli na pol ekranu.
WSZYSTKO JEST.
HIT HNS!!!!!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 19:35 
Cytuj  
tylko widzisz Kabraxis, ciagle wychodzi tyle nowych zajebistych gier - a ludzie nadal graja w wow'a, sc2 i beda grali w diablo 3.
bo 'te' gry przyciagaja i maja cos w sobie. reszta jak zwykle jest do pogrania przez chwile i do kosza.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:20 
Cytuj  
Ale co mnie obchodzi co robia "ludzie"? Wogole po raz kolejny popisujesz sie niesamowita wiedza spoleczno-socjologiczna.
W inne gry tez "ludzie" graja. Piszesz tak jakby te gry mialy wylacznosc na dlugowiecznosc co jest nieprawda. W nowe gry tez ludzie graja na mase.
I co? I nic. Tu nie ma argumentu a miedzy "tymi" grami a "tamtymi" nie ma zadnej roznicy. Moze kiedys Blizzard mial monopol na zajebistosc ale jzuddawno go stracil.

Pozatym po raz kolejny napisze ze ilosc to zaden argument. Jesliby tak bylo to za nejlepsza muzyke trzeba uznac Biebera i Gage a za najlepsza gre The Sims - bo "ludzie" sluchaja i graja.


Pomijajac juz fakty takie ja to ze SC2 jest zaledwie cieniem sukcesu prequela i potrafil przegrywac GOTY z takim Mass Effectem 2 czy Demon Souls czyli wlasciwie indie gierka nawet wtedy nie wydana w EU a z WoW'a od ponad 1,5 roku ludzie nieprzerwanie uciekaja.

Wszytko sie konczy - zajebistosc i niejaki monopol na fajne gry Blizzarda rowniez. Dla mnie takie D3 jest puste i mialkie tak jak nowy CoD co roku czy nowa FIFA (nie ma "w sobie" absolutnie nic). Rzemieslnictwo i nic wiecej. Artyzm gdzes przepadl (wiem gdzei ale nie bede pisal bo to na inny temat jest).

O nie mendolku. "Tego" juz dawno nie ma i rowniez zbiorowego sikania po nogach rowniez juz dawno nie ma jesli chodzi o Blizzard.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 20:41 
Cytuj  
w ogole, to po prostu nie studiowalem za dlugo socjologii wiec moge sie nie znac.
sikania moze i nie ma, ale nawet osoby, ktore na codzien nie graja w gry, kiedy slysza o d3 to skladaja pre ordery.
i 'TO" bylo, jest i bedzie, bez wzgledu na to co ci sie wydaje.
bo poe ma takie same szanse powodzenia jak dfo czy mo.
fifa/cod sa puste i mialkie ale co roku sprzedaja sie w duzych ilosciach.
a jesli ty uwazasz, ze ktos jeszcze robi gry dla satysfakcji, to chyba faktycznie zyjesz w innym swiecie.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:29 
Cytuj  
Poza wyjątkami nikt nie robi gier dla satysfakcji. Imo obecne gry blizzarda to cień gier sprzed lat. Podobnie D3, które i tak się sprzeda + odniesie sukces. Ich gry nie mają wymagającego (z naszego punktu widzenia) playerbase ale dobrze się sprzedają a o to chodzi w produkcji czegokolwiek. Czasy przełomowych i "wybitnych" gier minęły. Tak zresztą dzieje się z każdą dziedziną, która staje się powszechna. Milion postów na forum tego nie zmieni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2012, 22:31 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Poza wyjątkami nikt nie robi gier dla satysfakcji. .


i dlatego te gry tak szybko padaja :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2012, 00:01 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Havok napisał(a):
Poza wyjątkami nikt nie robi gier dla satysfakcji. .


i dlatego te gry tak szybko padaja :)


ciezko jest zrobic gre innowacyjna i to jeszcze taka ktora bedzie sie podbac duzej ilosci odbiorcow zeby zarabiac na jej rozwoj. lepiej zrobic jakis odgrzewany kotlet ubrany w 3-4 nowe bajerki i dobra grafe zrobic dobry marketing zarobic kase jak wypali i bedzie kasa myslec nad rozwojem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2012, 15:49 
Cytuj  
Moim skromnym zdaniem gry nie mają Tego nie dlatego że gra jest słaba tylko my się zmieniamy. Mamy stale większe wymagania, a to jak z filmem. Ciężko zrobić coś nowego, innowacyjnego itd. Próbuje wszystkiego co wychodzi z nadzieją, że przestanę choć na chwilę wracać do WoWa. Warhammer, Aion, DC, Swtor i dupa blada. Pod wieloma względami od cholery gier pobiło te klasyki za którymi tęsknimy, ale gdybym miał teraz usiąść do starszych gier to bym się pochlastał. Tylko przykład. W Baldurs Gate miałem zjechaną drugą płytę więc miesiąc siedziałem w pierwszym miescie. Znałem je na pamięć i wybijałem wszystkich. Dlaczego? Bo mi się chciało. Teraz sam jestem dziadkiem... i mi się kurna nie chce. Mass Effect 3. UUU i co z tego. To nie gry się zmieniają tylko gracze:-) - choć to moja opinia i bardzo brakuje mi tamtych klimatów.


_________________
Wish I Could RAPE the Day

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2012, 16:09 
Cytuj  
No nie wiem ja BG2 odpaliłem gdzieś z 1-2 temu i mi się fajnie grało.

Do Fallouta 2 też wracam raz na 2-3 lata i fajniej mi się gra niż w padła typu KoA czy DA2.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.