mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 14:35 
Cytuj  
Mortal Online

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 15:00 
Cytuj  
Polecam odpuscic. Z takimi wymaganiami zawiedziesz sie (i to mocno) na gatunku MMORPG. Sam ladnie to podsumowales bo (w znakomitej wiekszosci) dziesiejsze MMO 'nie polegaja na niczym'. Zreszta z perspektywy czasu nigdy za bardzo nie polegaly (oprocz bardzo wczesnych poczatkow i paru raptem tytulow). Nawet jak znajdziesz co s ambitniejszego jak w/w Mortal to na 99% bedzie to ledwo grywalny scam - jak w/w Mortal. :)
Jest Darkfall w sumie ale mimo ze klimat jest 'gritty' to jest to mocno generic fantasy.


Z single jest sporo gierek z ok klimatem i nie doszczetnie glupich... np zainteresuj sie Game Of Thrones RPG skoro lubisz Gre O Tron.

Gdyby nie to ze nie chcesz siekanki to bym ci polecil Path Of Exile - spelnia wlasciwie kazdy z twoich wymogow, tylko ze jest siekanka... rozbudowana, trudna i skomplikowana ale jednak siekanka. :)


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 1.08.2013
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 15:07 
Cytuj  
ale jest na przykład to Eve-online...jedni lubią, inni nie...ale widać że gra była robiona z założeniem wyjścia do gracza i dania mu dobrego produktu, jako wartości samej w sobie... Sa filmy jak komedie hollywood...ale można przeciez tez znależć świetne filmy(także hollywood) które gdzies tam są pochowane i na które sie trafia przypadkiem i potem człowiek sie zastanawia..."czemu ja nie słyszałem o tym filmie?

Wracając do gier. Wychodze z założenia, że takich gier jest więcej, tylko może gdzieś ludzie o nich nie słyszą. może w innym klimacie, może mniejsze, mniej skomplikowane...ale po prostu sensowne i dobre, ciekawe. Nie chce mi sie wierzyć żeby ten rynek składał sie tylko ze słabych płytkich tytułów... przecież to są pieniądze i są ludzie gotowi zapłacić za coś sensownego

Nie muszą być typowe rgp, gdzie wiele zależy od grafiki i wielkości świata...może byc gra gdzie cześc rozgrywki jest przeniesiona w jakieś mechanizmy ekonomiczne, społecznej zalezności czy cokolwiek tego rodzaju...Nie muszę od razu ucinac mieczem 10 rak na godzinę

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 15:16 
Cytuj  
No EVE jest ok. :) Sam gralem 1,5roku.

Moze zabrzmialem zbyt drastycznie bo jest troche 'ambitniejszych' mmo.

Ten nieszczesny Mortal Online, wywmieniony prze mnie Darkfall Unholy Wars, EVE, ze starszych tytulow: Dark Age Of Camelot czy Wurm Online. Z 'mainstreamu' The Secret World mogloby ci spasowac (czasy dzisiejsze, tematyka ogolna - teorie spiskowe, tajne stowarzyszenia, zjawiska nadprzyrodzone, itd..). Moze Fallen Earth (post apokalispa)...

W zapowidziach jes tpare fajnych projektow jak Repopulation (SF) czy te polskie sanboxy. W piatek pokazuja 'ostatnia nadzieje MMO' czyli Everquest Next - ale to generic fantasy jest w sumie. :)

Troche tego jest tylko wlasnie jest tak jak piszez -gubi sie to w zalewie kolorowej szmiry w stylu World Of Wacraft czy Guild wars 2.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 15:19 
Cytuj  
2jacks napisał(a):
Nie muszą być typowe rgp, gdzie wiele zależy od grafiki i wielkości świata...może byc gra gdzie cześc rozgrywki jest przeniesiona w jakieś mechanizmy ekonomiczne, społecznej zalezności czy cokolwiek tego rodzaju...Nie muszę od razu ucinac mieczem 10 rak na godzinę


Do tego chyba najbardziej pasuje EVE Online. Ewentualnie Wurm gdxie celem gry jest chyba budowanie wiosek czy cos takiego. :)

Ewentualnie jest pierdyliard strategii przegladarkowych gdzie w/w rzeczy maja znaczenie, ale to nie moja dzialka.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 20:01 
Cytuj  
Rozpoczyna się Stream EverQuestNext

http://www.twitch.tv/everquestnext?utm_ ... live_embed


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2013, 16:52 
Cytuj  
Mortal to juz raczej solo gra i wiele sie rozni od bardziej grywalnego dfo, pod warunkiem, ze ktos lubi combat i pvp.

przy eve chyba mozna tez sprawdzic perpetuum online.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 14:59 
Cytuj  
Szukam mmo
może być fantasy / sci-fi / post-apo / historical itp.
grafika nie ma znaczenia
moze byc p2p / b2p / f2p

Głównie chodzi mi o klase - Priest / Bishop / Cleric z rożnorodnością buildów
+dobre pvp

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 15:10 
Cytuj  
Szerokie spektrum możliwosci. Ja bym polecił SW:TOR. Gra jest darmowa z tym, że za możliwość PVP trzeba płacić (abonament albo kupować tygodniowe passy za kredyty w grze). Wylevelować do 50 lv można całkiem za darmo i nawet konfortowo.

Klasy z pogranicza healowania to Operative( + 1h pitolety, stealth), Scoundriel( to samo tylko, ze po stronie republiki), Sage/Sorcerer, Comanndo( 2h guny).

Można levelować przez PVP oraz jest osobny gear za ten tryb.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 15:19 
Cytuj  
wenth1 napisał(a):
Szukam mmo
może być fantasy / sci-fi / post-apo / historical itp.
grafika nie ma znaczenia
moze byc p2p / b2p / f2p

Głównie chodzi mi o klase - Priest / Bishop / Cleric z rożnorodnością buildów
+dobre pvp


Proszę, wyselekcjonowałęm tytuły spełniające twoje wygórowane wymagania:
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 21.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 15:31 
Cytuj  
1/3 jest bez pvp, 2/3 nie ma tej klasy...

funny.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 16:06 
Cytuj  
jeśli nie ma PvP to na tej liście odpowiednio otagowane.

2/3 gier mmorpg nie ma klasy healera? - kk.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2013, 21:05 
Cytuj  
rift i wow? ;p

w dfo masz primaliste ;p ale w dfo buildow raczej malo.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 06:50 
Cytuj  
Btw długo trzeba koxac w DFO żeby wyjść na pvp i nie dostać insta killa?


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 06:52 
Cytuj  
Długo.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 07:33 
Cytuj  
bzdura, ze długo.

dla niektórych to 3 dni, jak ktoś Ci pomoze i masz 30pp i możesz już taka postacia cos zdzialac. Mi to z miesiąc zajelo, ale ja mało gralem i często sam.

grales chociaż minute w dfo uw?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 08:37 
Cytuj  
Grałem nawet więcej niż minutę. Powiem więcej, grałem jeszcze w wersję beta, kiedy tylko dali dostęp. Wykupiłem suba specjalnie, żeby zobaczyć jak im wyszło.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 09:03 
Cytuj  
No imo jest to krócej niż nawet w wowach/riftach itp.

Niedawno jeszcze ułatwili.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 09:18 
Cytuj  
to dobrze, w listopadzie wykupie sobie dostep.
o ile grecy nie zamkna serwerow z powodu biedy.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2013, 09:23 
Cytuj  
było trza kupic jak było 50% ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.