mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 446 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 10:31 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a moze by tak podzielic trade board na inne i mmorpg?


Wystarczy wkipoać te inne z tradeboard. Nie powinno ich byc.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2012, 11:13 
Cytuj  
I tak bys sie nie dowiedzial o Forge, bo to dupa a nie mmo ;p

mnie jak juz to te inne bardziej interesuja niz mmorpg.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2012, 14:23 
Cytuj  
Prosiłbym o zwiększenie pojemności PW z 50 na 500. Problem przestrzenie baz SQL raczej już nie istnieje w dzisiejszych czasach ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 09:54 
Cytuj  
Wydaje się, że w Rift-a parę osób gra i jest aktywny, wychodzi dodatek, etc także trochę nie halo chyba, że jest tam gdzie jestm, a takie np. AO miało posta w marcu ostatniego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 11:15 
Cytuj  
Jest gdzies na forum klawisz "oznacz wszystkei posty jako przeczytane" ?

edit. dzieki niahu


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 wrz 2012, 11:33 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 11:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Jest gdzies na forum klawisz "oznacz wszystkei posty jako przeczytane" ?


dolny lewy róg


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2012, 12:21 
Cytuj  
sula napisał(a):
Wydaje się, że w Rift-a parę osób gra i jest aktywny, wychodzi dodatek, etc także trochę nie halo chyba, że jest tam gdzie jestm, a takie np. AO miało posta w marcu ostatniego.

Właśnie tak ostatnio rzuciłem oko no i właśnie część z tych działów na głównej praktycznie jest nie odwiedzana, a m.in. aktywniejszy rift zamknięty gdzieś w czeluściach.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:03 
Cytuj  
Gief dział "wspólne granie", dostepny dla wszystkich. Gdzie moznaby spamic terminami np. Sobota 20.00 Dota2/LOL/Planetside2 itp. itd. Wtedy kazdy chetny mogloby sie wpisac.

Albo dajcie jakas opcje edycji 1 posta.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:34 
Cytuj  
Caly dzial na blyskawicznie deaktualizujace sie posty? Bez jaj, jeden temat w "grach pozostałych" wystarczy.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:41 
Cytuj  
Nie wiem w czym to szkodzi, skonczy sie pamięć? W gry pozostale chyba nie jebne sobie tematu "Sobota 20.00, gramy w dote, kto chetny?". Jak sie to napisze w temacie zbiorczym to nikt tego nie zauwazy, chyba, ze 1 post mialby byc podpięty jakos. Poza tym nie byloby tego az tak duzo. Najpierw by musialo wypalic. Trade jakos funkcjonuje.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:50 
Cytuj  
po chuj dzial?
zrob temat i wpisuj w co bedziesz gral i o ktorej.
osoby zainteresowane odpowiedza a potem bedziecie sie juz umawiac.
ty zawsze masz jakies problemy z dupy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 14:59 
Cytuj  
Jak do wsyzstkiego bedzie jeden dzial to sie wszystko wymiesza. Co innego jakby dalo sie edytowac posty, to organizator moze wylowic co istotne i jebnac w pierwszym poscie. Z tym, ze chodzi o to by kazdy mogl napisac, nie tylko zalozyciel tematu. A spamu w "gry pozostale" tego typu tematami nie chce. Jakby byl dzial to byloby widac popularnosc lub nie i moze cos by sie lepszego ukrecilo. A tak wszyscy beda mieli wyjebane, bo w koncu nie chodzi o pro podejscie do tematu.

starczy poddział jak Diabolo 3.

PS. jak gralem w klanie cod4 to dla wszelkich leniwcow tylko podobne rozwiazanie jak powyzej zdalo egzamin. W innym przypadku byl zlew.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:09 
Cytuj  
Naprawde ciezko ci umiescic post pod postem w jednym wydzielonym temacie? Przeciez waznosc takiego posta bedzie liczona nawet nie w dniach, tylko w godzinach. A jesli nawet ktos napisze kolejny post, to sądzisz, ze zainteresowana wspolnym graniem osoba nie cofnie sie te pare linijek i nie sprawdzi wczesniejszych terminów? Jaja sobie z nas robisz, czy co?

X.

PS. Czekaj, ty chcesz, zeby kazdy chetny dopisywal sie dodatkowo do oferty? Po grzyba? Ty proponujesz, ja sprawdzam termin i gre, i jak mam ochote to włażę, jak nie mam to zlewam, proste. A dalsze ustalenia juz online, w grze.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:17 
Cytuj  
Lubie zorganizowana formę, a nie z dupy. Poza tym, tak, ludzie nie czytaja, sa bardzo leniwi. Po drugie, nei siedze w kazdym temacie i moze by mnie naszla na pogranie z np. Shadorem w DayZ jak dzisiaj napisal. Ale szczerze to rownie dobrze pewnie bym to przeoczyl, a tak wszystkie "oferty" beda w jednym miejscu. Podobnie z wszystkimi mniej popularnymi tytulami.

Co do PS. No coz, nie zawsze chce mi sie czekac czy ktos bedzie czy tez nie. A czasami interesuje mnie tylko gra z kims, to jak mi nikt nie da znac, ze bedzie o tej i o tej to sam sie tez nie zjawie.

jak zly pomysl, to trudno. Nie poplacze sie ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 2 sty 2013, 15:20 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:18 
Cytuj  
Acha, jednym zdaniem, chcesz ludzi zmuszać do czytania twoich propozycji. Nie mam wiecej pytan.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:24 
Cytuj  
Why so serious? Grzecznie kurwa proponuje.

Nie, nikogo nie zmuszam. Ale jakbym mial wszystko w jednym miejscu to moze bym do kogos dolaczyl, zamiast wertowac tematy. Zakladam, ze nie tylko ja bylbym uzytkownikiem. Wiem z doswiadczenia co dziala a co nie.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:26 
Cytuj  
od tego jest relax cartel xaxaxaxa


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:30 
Cytuj  
Do relax cartel nie ma kazdy dostepu.

http://i.imgur.com/0EQ6C.jpg
i to dzialalo, ale bylismy bardziej zorganizowana formą. Zakladam, ze mmorpg.pl bedzie mialo z tym wieksze trudnosci. W srodku bylo dokladne, co gdzie, jak. Jaki server, forma kontaktu, ts, vent. itp. itd.

Nie to nie, i tyle.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:32 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Why so serious? Grzecznie kurwa proponuje.


A to nasz wina ze masz słowotok/postotok/slinotok na forum i flood taki, ze do lodówki strach zajrzeć?

Mamy ingame channel na chacie, wystarczy sie zalogować i zobaczyc, ktos jest. Czy naprawde jest potrzebny nam osobny dział na forum, tylko, żebyś mógł pisąc "Ide grać, kto gra? gra ktos??"


Koksiku :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:36 
Cytuj  
Nie chodzi tylko o dote. O super, ze jest kanal, korzysta z niego 10%. Ja na konkretny termin umiem sie zorganizowac jako tako, ale w locie to juz srednio. Pewne gry to nawet nie pomyslalbym, ze ktos bylby chetny. np. QuakeLive, DayZ, CSGO.

Nudze sie w pracy, a myslalem, ze to good pomysl i tyle. Mozecie wyjebac ta dyskusje i bylo minelo.


_________________
.


Ostatnio edytowano 2 sty 2013, 15:57 przez Highlander, łącznie edytowano 4 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 446 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.