mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nowy dzial Tera Online
1. Glosuje za utworzeniem poddziału Tera w dziale Gry Pozostałe. 26%  26%  [ 31 ]
2. Nie chcem działu ale bede grac. 5%  5%  [ 6 ]
3. Nie bede grac i nie chcem działu. 47%  47%  [ 57 ]
4. Nie bede grac ale chcem nowy dzial. 22%  22%  [ 27 ]
Liczba głosów : 121
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 19:02 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Widzę, że zebrało się już sporo osób za działem. Kiedy wreszcie powstanie?


a ktos w to jeszcze gra ? :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 19:14 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Widzę, że zebrało się już sporo osób za działem. Kiedy wreszcie powstanie?


a ktos w to jeszcze gra ? :)
Z przeprowadzonego wywiadu środowiskowego mogę powiedzieć, że niektórzy grają - tylko że nie ma działu to nikt tu się zbytnio nie udziela. Dziwi mnie, że dział nie powstał nawet w "mniej popularnych" mimo, że jest to AAA tytuł MMO - a jakieś krapiki typu FF czy FE wiszą na głównej stronie.

Just saying. :wink:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 19:26 
Cytuj  
Jest oczywiste ,że ten dział powinien powstać tak samo jak TSW dział.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 19:42 
Cytuj  
No TSW to już przesada. Poza Isengrimem nikt w to nie gra ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 19:55 
Cytuj  
Ty grasz podobno.

W sumie, to dział TSW może być niepotrzebny. Jest bardzo dobre oficjalne forum i fansite'y.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Ostatnio edytowano 18 maja 2012, 20:00 przez Isengrim, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 19:59 
Cytuj  
jeżeli mam czas to też czasami zagram :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 20:01 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No TSW to już przesada. Poza Isengrimem nikt w to nie gra ;p.

W 80% gier które tu mają swoje działy nikt nie gra ;p

Jest nowy duży release to powinien mieć swój dział i tyle. Jak ludzie przestaną grać to banicja to 'mniej znanych mmorpg' albo całkowite skasowanie.

Już bez przesady ,że to tyle roboty - stworzyć /skasować 2-3 działy rocznie.
No w tym roku i przszłym trochę więcej ,ale wyjątkowy 'urodzaj' ilościowy jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 20:34 
Cytuj  
Zastanawiam się, czy nie wystarczyłby jeden dział - "ogólnie o mmorpg". Przecież jak się wytnie irca z postów, to zostaje żałośnie mało. Co tu niby można znaleźć, czego nie ma na innych serwisach, poza flametrolami?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 16:43 
Cytuj  
już po ptokach - Tera na mmorpg.pl dogorywa, patrząc na ilośc postów ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 19:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
już po ptokach - Tera na mmorpg.pl dogorywa, patrząc na ilośc postów ;)


amen.

jeslibym wyrabial sobie opinie na temat polakow na emigracji czytajac to co ty piszesz, skrzywdzilbym wielu ludzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2012, 22:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
już po ptokach - Tera na mmorpg.pl dogorywa, patrząc na ilośc postów ;)


Władze forum ołały temat więc po co ludzie mają wypowiadać się na temat gry, postować poradniki itd czyli to wszystko co powinno się znaleźć na forum na danej grze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 08:53 
Cytuj  
na samej esseni gra chyba kilka tysiecy polakow, ilosci gildi wojen itd. tego masa jest.

no i wczoraj udalo sie circle of nine wygrac z prawie 3 razy wieksza 9 kohorta :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 09:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
już po ptokach - Tera na mmorpg.pl dogorywa, patrząc na ilośc postów ;)

Nie było tu zainteresowania by zrobić dział dla kolejnej gry mmo, więc ci co graja i chcą się udzielać mają inne fora plus fora clanowe i oficjalne.
Nie będę wróżył ale gra mimo wszystko wytrzyma dłużej niż diabełek, ja odpuściłem sobie bo zwyczajnie brak czasu, wole nadal zagrać w wot.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 11:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mark24 napisał(a):
już po ptokach - Tera na mmorpg.pl dogorywa, patrząc na ilośc postów ;)

Nie było tu zainteresowania by zrobić dział dla kolejnej gry mmo, więc ci co graja i chcą się udzielać mają inne fora plus fora clanowe i oficjalne.
Nie będę wróżył ale gra mimo wszystko wytrzyma dłużej niż diabełek, ja odpuściłem sobie bo zwyczajnie brak czasu, wole nadal zagrać w wot.


tez mam niestety ten problem. ale daje rade zagrac ta godzinke dwie dziennie i zawsze lvl lub 2 wpadna. aby dobic 60. dobrze ze nie ma klepania mobow w jednym miejscu tylko non stop idziesz do nowych lokacji druga sprawa ze ogrom questow przeraza. jeszcze inna bajka ktora mi sie podoba ze dostajesz nowe skille albo gear i czujesz jak w tym momencie twoja postac dostaje zajebistego boosta. ja sobie wybralem chyba jedna z gorszych klas do lvlowania ale za to w pvp z tego co slysze to na 60 mocno kara :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 16:04 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
już po ptokach - Tera na mmorpg.pl dogorywa, patrząc na ilośc postów ;)


amen.

jeslibym wyrabial sobie opinie na temat polakow na emigracji czytajac to co ty piszesz, skrzywdzilbym wielu ludzi.


a czym się wg. ciebie różni polak w Londynie od polaka w PL? Z chęcią posłucham i się pośmieję.

Napisałem tylko, imho słusznie, ze już nie ma sensu robić oddzielnego forum, bo nawet w tym jednym jedynym wątku na tym forum nie ma kto pisać. A że grają miliony polaków, tylko nie chce im się tutaj pisać to tym bardziej dowodzi, że nie ma TUTAJ nie ma sensu robić oddzielnego działu - prawda? I naprawdę nie chce sobie wyrabiać opinii na temat polaków co zostali w Polsce na twoim przykładzie, bo biorąc pod uwagę logikę twoich wypowiedzi byłaby to opinia nawet gorsza niż wyrobiona na podstawie tego co dociera tutaj z mediów.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 16:21 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Napisałem tylko, imho słusznie, ze już nie ma sensu robić oddzielnego forum, bo nawet w tym jednym jedynym wątku na tym forum nie ma kto pisać. A że grają miliony polaków, tylko nie chce im się tutaj pisać to tym bardziej dowodzi, że nie ma TUTAJ nie ma sensu robić oddzielnego działu - prawda?

Ludzie poszli dyskutować i postować na inne fora / fan-site.
Teraz już nie dojdziesz czy dlatego nikt nie postuje bo nikt z forum nie gra czy dlatego, że mają w dupie proszenie się i po prostu rozmawiają na temat tej gry gdzie indziej.

Idąc twoim tokiem rozumowania to w zasadzie trzeba by tu tylko zostawić ze 3 działy do absolutnie najpopularniejszych wśród forumowej gawiedzi gier jak GW2 i D3 ,a resztę wyjebać w pizdu bo prawie nikt nie postuje.
W przyszłości też tworzyć działy tylko absolutnie najbardziej nahypowanych gier, którą duża część spróbuje.

Czyli następny dział za kilka lat przy premierze Titana.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 17:43 
Cytuj  
Jako ktoś, kto pewnie nigdy nie zagram w Terę: jestem za. TBH mam gdzieś działy poszczególnych gier, rzadko do nich zaglądam. W zasadzie forum widzę mniej więcej tak:

Obrazek

Wpadam tu po garść ogólnych informacji, nie po szczegółowe. Tych drugich zawsze wolę szukać na dedykowanych forach. Nie wszyscy myślą tak samo, więc dzięki działom gier:
a)mniej osób wypierdala w cholerę z tego forum
b)sprowadzają nowe osoby.
Poza tym to plac zabaw dla lokalnych grupek e-przyjaciół, które akurat grają w grę X.

Co więc stoi na przeszkodzie utworzeniu nowego działu? Ewentualnie będzie leżał pusty i ktoś go usunie po kilku tygodniach. Gigantyczny problem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 18:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I naprawdę nie chce sobie wyrabiać opinii na temat polaków co zostali w Polsce na twoim przykładzie, bo biorąc pod uwagę logikę twoich wypowiedzi byłaby to opinia nawet gorsza niż wyrobiona na podstawie tego co dociera tutaj z mediów.


czujesz sie lepszy bo wyjechales?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 15:02 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Mark24 napisał(a):
I naprawdę nie chce sobie wyrabiać opinii na temat polaków co zostali w Polsce na twoim przykładzie, bo biorąc pod uwagę logikę twoich wypowiedzi byłaby to opinia nawet gorsza niż wyrobiona na podstawie tego co dociera tutaj z mediów.


czujesz sie lepszy bo wyjechales?

Nie powinien, z tego co widzę w Berlinie to za robotą Ci uzdolnieni nie wyjechali, za to mamy sporo osób umiejących obsługiwać ręczne koparki i mopy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.