mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nowy dzial Tera Online
1. Glosuje za utworzeniem poddziału Tera w dziale Gry Pozostałe. 26%  26%  [ 31 ]
2. Nie chcem działu ale bede grac. 5%  5%  [ 6 ]
3. Nie bede grac i nie chcem działu. 47%  47%  [ 57 ]
4. Nie bede grac ale chcem nowy dzial. 22%  22%  [ 27 ]
Liczba głosów : 121
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 10:09 
Cytuj  
Gdyby nie ten "syf" to Ogolne bylo by puste miesiacami.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 10:16 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
ja tam bym utworzył dział "koreańskie produkcje" i tam byłyby ogólne dyskusje + osobny poddział dla każdej "zarąbistej gry", a nie nam robią syf w niusach i ogólnych. 8)


czyli mowisz takie tytuly jak l2, gw1 gw2 aion archage wyjebac do smieci?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 16:09 
Cytuj  
Mówię, że jest grupa osób na tym forum, która ma ciągoty i słomiany zapał do koreańskich produkcji i klonów lineagowych, których wychodzi kilka miesięcznie.

Więc, żeby im ułatwić życie można im podarować dział, w którym mogą się gospodarzyć jak chcą i od razu mogą zakładać poddział do jakiejś nowej produkcji niż kazać im się gnieździć nie wiadomo po co w ogólnych.

Cytuj:
czyli mowisz takie tytuly jak l2, gw1 gw2 aion archage wyjebac do smieci?

O gustach się nie dyskutuje, ale skoro pytasz to : Tak w życiu przez myśl mi nie przeszło, żeby w to pograć, a czemu gw też jest w tym worku? :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 16:15 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
a czemu gw też jest w tym worku? :P
Bo NCsoft i koreańskość niektórych twarzy. :wink:

Wracając do tematu, to dział TERA powinien powstać, najwyżej się przesunie do działu Darmowe MMORPG za pół roku.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 16:21 
Cytuj  
Tylko, ze w przypadku Gw Ncsoft jest tylko wydawca gry :D
Arenanet (developer Gw) z kolei ma wiecej wspolnego z Blizzardem niz z koreanskimi crapami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 16:28 
Cytuj  
W przypadku GW Koreański odddział NCSoftu wogóle ma mało do gadania, bo tym zajmuje sie NCSoft West, w którego radzie nadzorczej zasiadaja byli pracownicy ArenaNET.. :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 16:29 
Cytuj  
Jebie manga :]


PS. Jeszcze 4h :/


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 16:37 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Mówię, że jest grupa osób na tym forum, która ma ciągoty i słomiany zapał do koreańskich produkcji i klonów lineagowych, których wychodzi kilka miesięcznie.

Więc, żeby im ułatwić życie można im podarować dział, w którym mogą się gospodarzyć jak chcą i od razu mogą zakładać poddział do jakiejś nowej produkcji niż kazać im się gnieździć nie wiadomo po co w ogólnych.

Cytuj:
czyli mowisz takie tytuly jak l2, gw1 gw2 aion archage wyjebac do smieci?

O gustach się nie dyskutuje, ale skoro pytasz to : Tak w życiu przez myśl mi nie przeszło, żeby w to pograć, a czemu gw też jest w tym worku? :P

W TERĘ grać nie zamierzam i w ogóle w kroeańskie crapy nigdy nie grałem dłużej niż kilka dni , no z wyjątkiem L2 dawno temu ,ale to też długo nie trwało.

Mimo tego naprawdę trzeba mieć złą wolę ,żeby nie zauważyć ,że jednak TERA to spora produkcja , jest nawet włożone trochę kasy w marketing i to nie jako banery "play free", są boxy w sklepach w całej Europie i w NA ,etc a nie kolejny f2p crap ,których wychodzi dziesiątki rocznie.
Nawet jeżeli ta gra failnie , na co jest spora szansa.

Skoro Lineage , Aion i Final Fantasy XI oraz XIV mogą tu mieć działy to nie wiem czemu nagle TERA by nie miała mieć albo czemu miałaby trafić do jakiegoś 'gorszego działu'.
Failnie to się za parę miesięcy wrzuci do do "Mniej popualrne tytuły" albo całkiem wykasuje i tyle.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 17:04 
Cytuj  
a dlaczego niby dział "koreańskie produkcje" ma być gorszy? kompleksy jakieś macie czy co?

Napierdalać napierdalacie w to, ale już rzeczy po imieniu nazywać nie możecie? :wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 17:13 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
a dlaczego niby dział "koreańskie produkcje" ma być gorszy? kompleksy jakieś macie czy co?

Napierdalać napierdalacie w to, ale już rzeczy po imieniu nazywać nie możecie? :wtf:


To ja prosze tez dzial "zachodnie produkcje" i "klony WoWa" oraz "zachodnie sandboxy w ktore nikt nie gra i ktore de facto sa scamem".

To ty chcesz miec dzial dla korenskich gier bo uwazasz je za gorsze a nie odwrotnie.

Deal with this ze coraz wiecej AAA produkcji pochodzi ibedzie pochodzic ze wschodu i wrzucanie tego do jednego wora z napisaem "korean grinder" jest bzdura oraz przykladem krotkowzrocznosci, przewartosciowania zachodnich produkcji, ktore z malymi wyjatkami wcale lepsze nie sa oraz nie znajomosci sytuacji na rynku MMO.

Tak wiec "prosie", ktoremu nie przyjdzie przez mysl grac w "to" - dzieki za rady ale nie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 kwi 2012, 17:22 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 17:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
To ja prosze tez dzial "zachodnie produkcje" i "klony WoWa"


Lepiej ten dzial nazwac "Faile mmo" :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2012, 01:34 
Cytuj  
imo dzialy duzych gier przed premiera powinny powstawac by troszke nowej krwi naplynelo, bo nie da sie ukryc ze jak juz powstanie jakis dzial to zainteresowani produkcja (nie liczac stalych bywalcow mmorpg) juz siedza na forum x poswieconemu tej grze. Obecnie tutaj powstaja dzialy gier tuz przed premiera, i gdy stala ekipa formum sie znudzi, to po miesiacu/dwoch zdychaja... Oczywiscie wczesniejsze ich tworzenie nie daje jakichkolwiek gwarancji, ze bedzie inaczej.

btw. jak ktos jest na nie, to wystarczy nie wchodzic - wiem, ciezka sprawa ;)

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2012, 08:24 
Cytuj  
W sumie to nie wiem po co ta ankieta- gra jest duzym, p2p MMORPG, trafila w gusta sporej liczby osob nawet na tym forum, jest rozreklamowana. IMO dzial powinien postac juz teraz, nawet przed premiera, bo sporo osob gralo w bete (zreszta niedawno byla OB) i ma dostep do headstartu. Taki dzial AION powstal dlugo przed premiera i najwiecej sie tam dzialo w czasie bety-krotko po premierze. Nie widze, czemu dzial TERY mialby NIE powstac.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 12:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
To ja prosze tez dzial "zachodnie produkcje" i "klony WoWa"


Lepiej ten dzial nazwac "Faile mmo" :)


to aktualnie z 80% tytułów trzeba by było tam wrzucić...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2012, 20:15 
Cytuj  
jak juz pisalem..przydaloby sie aby ktos na biezaco sledzil wydarzenia i odpowiednio wczesnie reagowal..
pojawia sie jaka gra jest w fazie bety-jest dosc spore zainteresowanie -dac jej temat-i obserwowac aktywnosc ludzi w dziale- spadnie -wrzucic to pod-sub forum z innymi grami ..
Rozwinie sie to dobrze..

to forum co juz kiedys tez pisalem jest specyficzne i zarazem dziwne, niby sporo uzytkownikow ale mam wrazenie ze w kolko te same osoby sie udzielaja..
Nie wiem jak sobie administrator wyobrza przyszlosc ale trzeba isc z duchem czasu otwierac sie na swiat, przyciagac nowych uzytkownikow..bo czasem mam takie wrazenie ze stoimy w miejscu

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 06:07 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
To ja prosze tez dzial "zachodnie produkcje" i "klony WoWa"


Lepiej ten dzial nazwac "Faile mmo" :)


Huragan widzę w dobrej formie, ale co racje to racja :]


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 08:24 
Cytuj  
Nie, kurwa nie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 16:56 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Nie, kurwa nie.
Napiszesz coś więcej, czy "nie ,bo nie"?

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2012, 17:10 
Cytuj  
'chcem'? serio?


_________________
Emenems

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 18:50 
Cytuj  
Widzę, że zebrało się już sporo osób za działem. Kiedy wreszcie powstanie?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.