mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 19:36 
Cytuj  
Nie. Skąd takie wnioski?

Chcemy mieć fun z gry. Od pierwszego levela a nie w "end game".


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 19:42 
Cytuj  
W GW2 wogole nie ma end-game. Skad ludzie biora wogole pomysly ze w GW2 bedzie jakis wyscig do mitycznego End game ?

Ale ja juz mam pocron przyszykowany na te wielkie zdziwko kiedy nolajfy dojda do 80lvl i zobacza, ze niczym sie on nie rozni od lvl 1, 30 i 60 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
chyba po raz pierwszy od czasu bety WoW czuję potrzebę eksploracji i wiem, że przez to nie będę jakoś strasznie z tyłu.

Będziesz do przodu bo eksploracja jest nagradzana.
I podoba mi sie, ze AN podeszlo do tego tematu w miare poważnie. W grze są jumping puzzle (kurewsko trudne niektóre, gdzie trzeba skok miec wyliczony co do pixela, albo byc w czepku rodzonym), ukryte dungeony (pułpaki, puzzle, zagadki IMO najlepsze rzeczy jakie były w DnD a potem DDO).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 19:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
czyli chcecie gre, która wciąga na długo i daje wiele zabawy ale nie oferuje nic co zmusza do grania, chcecie mieć w grze wszystko ale bez zbędnej napinki i dużej ilości grania, chcecie też by nowy gracz szybko osiągał wszystko to co mają starzy gracze ? :wtf:


Wlasnie (z lekkimi wyjatkami najmozolniejszych do zdobycia rzeczy jak np Cartographer czy cos tam) opisales Guild Wars 1. Gratulacje. A ja np. wlasnie chce GW1 z lepsza grafika. Nie dokonca to dostaje, ale jest na tyle blisko ze jestem mega zadowolony.

Srsly embe skoncz pisac na tematy o ktorych zielonego pojecia nie masz i kurwa przyjmijcie w koncu do wiadomosci ze 'design principles' tej gry sa takie jak w GW1 czyli ZUPELNIE inne niz standardowego Themepark-MMO, ktorym de facto GW2 NIE JEST (w 100%).

Ignorancja wbrew pozorom nie jest blogoslawienstwem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 20:02 
Cytuj  
czyli GW1 z lepszą grafiką jest dla ciebie ideałem, ja pierdole jaki ty jesteś mondry :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 20:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
czyli GW1 z lepszą grafiką jest dla ciebie ideałem, ja pierdole jaki ty jesteś mondry :lol:

Mądrzejszy niz ty z tego wynika.
Sorry embe poziomem trollingu juz dawno osiągnłeś forumową elite. Te od spodu oceanu.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 20:11 
Cytuj  
embe napisał(a):
czyli chcecie gre, która wciąga na długo i daje wiele zabawy ale nie oferuje nic co zmusza do grania, chcecie mieć w grze wszystko ale bez zbędnej napinki i dużej ilości grania, chcecie też by nowy gracz szybko osiągał wszystko to co mają starzy gracze ? :wtf:


wlasnie opisales gre idealna (dla mnie przynajmniej):)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 20:17 
Cytuj  
idealna gra, no ok ale nie będę chyba wróżbita jak napisze że tej zajebistości starczy na jakieś 2-3 tygodnie waszego zapału


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2012, 20:24 
Cytuj  
Cytuj:
wlasnie opisales gre idealna (dla mnie przynajmniej):)


Opisal GW1:

1. Wciaga na dlugo/daje wiele zabawy - sprawa dosc subiektywna ale ilosc contentu Gw1 z dodatkami to kilkaset h. Replayability jest na godzin kilka tysiecy pewnie - sporo
2. nie zmusza do grania - mimo bycia 'online only' i 'pseudo MMO' nie ma zadnych mechanik 'marchewki i kija', nie ma meaningless contentu zaraz po wprowadzneiu dodatku jak w themeparkach MMO, nie ma wyscigu szczurow o +10 Stamina, nie ma 'gonienia znajomych z lvlem', itd...
3. Wszystko w grze bez napinki - przechodzisz fabule i masz wiekszosc, elitki skille sobie mozesz pohuntowac ale nie musisz. Masz dostep do calosci kontentu, nic nie jest zamkniete gear checkami i innymi bzdurami znanymi z MMO, itd....
4. nowy gracz osiagajacy all to co maja starzy - jak wyzej. Do tego oprocz najpojebanszych achivementow nowy gracz moze wylevelowac postac w pare godzin i robic wszytko to co gracz stary i zdobywac i proacowac nad tymi samymi osiagnieciami, moze rowniez wskoczyc w PvP na tym samym poziomie co gracz stary w 10 minut.

Znakomita wiekszosc w/w rzeczy jest rowniez w GW2.

Zrozumcie ze GW1 i GW2 sa poprostu robione 'inaczej'. I chwala ArenaNET za to.
Ktokolwiek o horyzontach szerszych niz "omg WoW raidy! Endgame! Lol! Gearscore! Instancje!" powinien to zrozumiec. Najlepsze jest ze przy tym wszytkim gra dalej zachowuje wszystkie zalety themepark MMO.


Cytuj:
idealna gra, no ok ale nie będę chyba wróżbita jak napisze że tej zajebistości starczy na jakieś 2-3 tygodnie waszego zapału


Mozesz sobie pisac co chcesz 'wrozbito'. Ostatnio chyba do spolki z huraganem wrozylisci faila RIFTOWI a jak ostatnio patrzylem to gra radzi sobie calkiem dobrze. Ot... zajebisty z ciebie specjalista.
Pozatym GW to nie AoC. ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 06:45 
Cytuj  
embe napisał(a):
idealna gra, no ok ale nie będę chyba wróżbita jak napisze że tej zajebistości starczy na jakieś 2-3 tygodnie waszego zapału


biorac pod uwage, ze w fps-y, gdzie jest kilka map na krzyz, potrafie grac po kilka miesiecy (oraz wracac do nich po przerwie), mysle, ze twoje przepowiednie sa tyle warte, co wrozenie z fusow. Ja nie szukam w grze drugiego zycia, tylko miejsca, gdzie moge zrobic troche krzywdy innej osobie;) Albo dla odmiany i odprezenia zrobic z taka osoba party i pojsc ponapieprzac AI, czy po prostu pozwiedzac okolice. Od czasu do czasu pobawie sie na AH, zeby troche kaski wpadlo i tyle. Pod tym wzgledem oczekuje, ze GW2 bedzie wlasnie takim WoW 2.0.
Oczywiscie moze sie zdarzyc, ze np. combat w GW2 mi nie podejdzie - wtedy pieprzne gre pewnie po kilku dniach (tak bylo z GW1). Ale to juz inna sprawa.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 949
Dołączył(a): 15.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 09:37 
Cytuj  
embe napisał(a):
idealna gra, no ok ale nie będę chyba wróżbita jak napisze że tej zajebistości starczy na jakieś 2-3 tygodnie waszego zapału


Mysle ze dla wielu tak wlasnie bedzie. Moze nie 2-3 tygodnie ale 2-3 miesiace w porywach i w zaleznosci od tego ile czasu ma sie na granie. I to nie kwestia rushowania - jesli moge codziennie pograc 5h+ a w weekend 10-20h+, to jakbym sie krajobrazom nie przygladal, w ciagu 2-3 miechow zrobie wszystko w pve. Nie mozna sie spodziewac ze gra bez porcjowanego contentu starczy na dluzej. A jak wciagajace i trwale beda mini gry - spvp i wvw to juz kwestia dyskusyjna i wysoce indywidualna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 19:09 
Cytuj  
2-3 tygodnie tosiek to jest dla mnie bardzo duzo,bo gry mnie ostatnio wciagaja na 2-3 godziny :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 06:31 
Cytuj  
Jak czytam wypociny ,niektorych rebeliantów to mi się gorzej robi.Ten trend kilku letni na hejtowanie wowa ( i innych gier duzych korporacji) robi się nudny.I chuj z tego zę gra dla casuali ,w wowa grałem od premiery i nie żaluje ,mimo że już nie gram.Teraz pykam od miesiąca w swtora i mam fun jakiego dawno nie miałem.A wy sobie czekajcie na gw2 ,eve 3 i liczcie że wasz malutki świat się zmieni.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 06:40 
Cytuj  
?
No tak, przeciez GW2 jest mega hardcore'owe i zaden casual nie ma tam czego szukac;) A wydawca to jakas indie popierdolka.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 06:42 
Cytuj  
Mi np. na temat WoW-a cięzko się wypowiadać bo przestałem grać jakieś pół roku po premierze. Więc nie wiem co tam Blizzard naszmącił, że co drugi wylewa wiadro pomyj na tą grę. W mojej pamięci to najlepszy mmorpg ever ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 08:15 
Cytuj  
No biorac pod uwage ze grales przez pol roku tylko to rzeczywiscie byl to najlepszy okres WoWa.

Jeszcze pamietam jak gralismy na serwerach US i ludzie zamiast lazic po instacjach umawiali sie open PvP i tlukli godzinami :D

Ja pamietam jak na US gralem to raidy do MC zaczynaly sie o 23 naszego czasu :D to byl hardcore , gdzie czlowiek na klawiaturze zasypial.

Jak dla mnie gralo sie fajnie do poczatku Cata , potem jakos wszystko sie zmienilo. To nie bylo to co epickie MC, BWL , MH , SP , ZG :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 08:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Mi np. na temat WoW-a cięzko się wypowiadać bo przestałem grać jakieś pół roku po premierze. Więc nie wiem co tam Blizzard naszmącił, że co drugi wylewa wiadro pomyj na tą grę. W mojej pamięci to najlepszy mmorpg ever ;)



Same

Gralem 2 lata podstawka + Burning i powiem ze w zadnej grze nie zblizylem sie pod zgledem radochy jaką mialem z raidow i z pvp.

Moglem robic Warsong Gulch, Arathi Basin czy Alterak po 6 godzin dziennie.

Mam nadzieje ze w GW2 znajde choc troche tej frajdy z dawnych lat


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 09:40 
Cytuj  
Ale to jak pisali tutaj poprzednicy , wyjscie WoWa 8 lat temu to bylo cos takiego jakby teraz wymyslili patent ze samochody na wode moga jezdzic.Byl to przelom w tej bramzy ktorego mozemy dlugo nie doczekac , choc ja 3mam kciuki ze moze nie az w takim stopniu ale z GW2 bedzie podobnie , zobaczymy.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 11:53 
Cytuj  
GW 2 nie bedzie miało end-game ,full fun od 1 lvla ,zero farmy... Zobaczymy jak za miesiąc bedzie płacz ,że nuda ,że chujowa gra bo nie bedziecie mogli grać o złote gacie ,ani nie bedzie co farmić.I'm just sayin ,gw 2 bedzie taka sama gra jak każda inna na rynku ,to stwierdzenie jest o wiele bardziej prawdobodobne niż oczekiwanie bóg wie czego .Nie hetuje gry w gwoli ścisłości ,bo sam pewnie pogram ale hype nie mam .Na koniec bądzcie konsekwentni i albo hejtujcie wszystko jak na rebeli przystało albo skończe płakać bo wychodzicie po 2-3 tyg od premiery na hipokrytów.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 12:09 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
GW 2 nie bedzie miało end-game ,full fun od 1 lvla ,zero farmy... Zobaczymy jak za miesiąc bedzie płacz ,że nuda ,że chujowa gra bo nie bedziecie mogli grać o złote gacie ,ani nie bedzie co farmić.I'm just sayin ,gw 2 bedzie taka sama gra jak każda inna na rynku ,to stwierdzenie jest o wiele bardziej prawdobodobne niż oczekiwanie bóg wie czego .Nie hetuje gry w gwoli ścisłości ,bo sam pewnie pogram ale hype nie mam .Na koniec bądzcie konsekwentni i albo hejtujcie wszystko jak na rebeli przystało albo skończe płakać bo wychodzicie po 2-3 tyg od premiery na hipokrytów.


Ktos kto caly czas sie cieszy z WoWa i tego co on dostarcza nie zrozumie tego.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 12:10 
Cytuj  
Tylko się nie popluj, fajnie, że się tobie WoW podobał i miałeś z nim lata funu.

Czego ty oczekujesz? Że ponieważ się tobie fajnie grało i nawet choćby temu, że się milionom ta gra podobała, to automatycznie wszyscy mają fapować do niej?

Gra miała, krótką chwilę zajebistości w Vanilli i na tym koniec jeżeli o mnie chodzi.

Nieważne czy gra się podoba 5 milionom czy 50 tysiącom. Będzie fajna albo chujowa dla mnie w zależności ode mnie.

Deal with it.

Nie ma to nic wspólnego z 'rebelem'. Zawsze większość gier była chujowa. Była jest i będzie.

Różnica była tylko w stosunku chujowych do dobrych. Jak przyjąć, że dziesięc lat temu 1 ok gra była na 20 chujowych, to teraz jest 1 na 50.

No, ale rynek jest inny,a korporacje stały się zbyt ociężałe i 'bojące' podejmować ryzyka, to i sporo tzw. 'dużych' tytułów failuje.


GW2 żadnym imo objawieniem nie jest, ale gra się dość fajnie, parę pomysłów wymyka się ze schematu - na tyle, że można zaryzykować i kupić.
Parę miesięcy zabawy może być.

Do do hipokryzji - to osobiście Swtor-a, D3, TSW, Tery ani ME3 nie kupiłem - są beta / dema a w przypadku tych tytułów było wystarczające, żeby wiedzieć czego się spodziewać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.