mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 13:55 
Cytuj  
Kogo interesuje end game? Jakieś 5% graczy może? Grupka no life napierdalająca rajdy dzień w dzień. Mnie się nigdzie poza WoW nie udało dobić do maks levelu. Co nie oznacza, że bawiłem się gorzej przez te 2-3 miesiące w LOTRO, WAR, AoC etc. Fun ma byc od zaraz jak odpalam grę albo mogą spadać. A end game może nie istnieć.

Ja chętnie bym pograł w jakieś mmorpg w życiu jeszcze, ale jak widzę kolejne questfesty z domieszką battlegroundów/arenek to mi się tylko rzygać chce. Do tego te kolorowe światy jakby bez pawia nie było zabawy. Jako alternatywa techniczny koszmar typu DFO.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 16:42 
Cytuj  
No i w zupełności twoja wypowiedz jest akceptowalna.Chodzi mi o sam fakt ,gdzie ludzie naprawde pokładają nadzieje w gw2 ,przy tym jadąc po wowie ostro .Do kurwy nędzy gw2 to TAKI sam odgrzewany kotlet jak wow ,tylko ż podany ze świeżymi warzywami (aka pare ciekawych featueres) .Ja prócz powiedzenia ,że sie fajnie bawiłem w wowie i uważam go za solidną gre w żaden sposób nie traktuje jej jak króla gatunku ,nie bawie się w fanboy'a .Chcialbym tylko co poniektórym za wczasu uświadomić ,że bedzie płacz i hate miesiąc po premierze Gw 2 ,że nie jest to gra ich marzeń .Musimy wszyscy przestać się nakrecać na nowe tytuły ,grać w to co jest (lub olać wogóle gatunek) pocichutku mając nadzieje ,że jeszcze wyjdzie gra ,która da nam tyle funu co pierwsze poważne mmo ,w które się grało będać gówniarzem.

Ps: Jebać stare baby .


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 17:01 
Cytuj  
No w tym napalaniu się na gry przed premierą jest coś nieciekawego. U mnie tak było jeżeli chodzi o "D3". Z wielkiej chmury tymczasem polał się malutki deszcz. I dupa. Zmarnowana kasa. Żałuję tego zakupu jak cholera. Jednak, gdy w 2008 roku czekałem z wywieszonym jęzorem na zapowiedź nie przypuszczałbym nigdy, że po premierze będzie tak jak jest teraz. Klops.

Z "GW2" mimo tego napalania się będzie chyba inaczej. Głównie ze względu na o wiele więcej contentu jaki gra będzie miała do zaoferowania już na starcie. Ja w czasie BWE bawiłem się naprawdę przednio. No innowacje są. Nie będę pisał po raz setny o nich, bo to nie ma sensu. Niektórzy mają ten tytuł za odgrzewanego kotleta i nie mam zamiaru ich przekonywać, że jest inaczej, bo i tak nic nie zdziałam. Na fail się nie zapowiada. Będzie olbrzymi hit. Jak olbrzymi to czas pokaże. Na pewno nie będzie w to grało 200-300 tysięcy osób tylko kilka milionów.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 17:10 
Cytuj  
...albo bedzie placz i zgrzytanie zebow jesli polowa userow bedzie miec slideshow ;P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 17:17 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
...albo bedzie placz i zgrzytanie zebow jesli polowa userow bedzie miec slideshow ;P

U mnie liczba klatek na sekundę znacznie się poprawiła na przestrzeni tych BWE. Jest znacznie lepiej niż było na początku. W miastach się pogorszyło. Nie wiem czemu.

Mają niecałe miesiące na optymalizację gry, likwidację bugów, balans, dopracowywania rozgrywki i na wszystkie inni akcje dzięki którym gra będzie jeszcze lepsza niż jest teraz. No pozostaje jeszcze kwestia startu gry. Tutaj oczywiście mogą coś nieźle spaprać i poleje się tsunami flejmu w ich kierunku. Chociaż ostatnio był post na ich blogu, że podwoili liczbę serwerów.

Gdzieś czytałem, że do końca tego roku ma się sprzedać 3,5 miliona egzemplarzy "GW2".


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 19:15 
Cytuj  
swiat bez wowa? prosze was. nigdy tej kupy nie tykalem. mozna bylo swietnie sie bawic w l2 czy w inne mmo. dla niektorych swiat zawsze istnial bez wowa dla niektorych niestety nie ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 19:35 
Cytuj  
Chybas nie do konca zrozumial przeslanie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 22:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
swiat bez wowa? prosze was. nigdy tej kupy nie tykalem. mozna bylo swietnie sie bawic w l2 czy w inne mmo. dla niektorych swiat zawsze istnial bez wowa dla niektorych niestety nie ;)

No tak ale temat dotyczy troszkę innej sprawy :)
Co do twojego posta to i tak uważam że to było uzależnione głownie od znajomych z jakimi się zaczynało grać, wielu zostało w L2, UO, eve online, swg, FFXI, część wybrała EQ2, D&D, a inni poszli do WoW-a, potem był vanguard, lotro i wiele gier, które dawały duzo zabawy i nie wszyscy zaliczali każda grę, jednak ominiecie wow-a było bardzo trudne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 11:52 
Cytuj  
http://www.tomsguide.com/us/activision- ... 15812.html

blizzard + microsoft = rip

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 12:07 
Cytuj  
Niech Apple ich kupi. Podobna filozofia milkowania swoich produktów do wszelkich granic, wycinanie features z myślą o dodaniu ich w następnej odsłonie czy tupet do wmawiania userom co jest dobre a co nie. No i oczywiście wydumana z kosmosu cena za swoje produkty.

Dogadali by się znakomicie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 12:19 
Cytuj  
haha albo Time Warner (WB), ci są stosunkowo nowi w biznesie growym na dużą skalę, ale już pokazali pazurki. (kupili Turbine m.in.)
Nie liczenie się z IP i dojenie graczy przez CS.

Jak miałbym stawiać to Time Warner kupi i za 5-6 lat będą tak znienawidzeni jak EA albo Nexon / gPotato.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 12:29 
Cytuj  
Niech Time Warner kupuje. Z checia zobacze World Of Cartoon Network. Czesc gry juz maja - dialogi moga zywcem wyciac z D3 ;)

Zreszta przypuszczam ze tak sie stanie bo po zakupie Turbine przez nich widac mocny shift designu LOTRO na 'WoW-style' (min a artach to widac jak na dloni i designie zon i np. map do nich) i calkowite ignorowanie Tolkienowskiego stylu, dzieki ktoremu LOTRO bylo zajebiste.
NAturalnym wiec bedzie fakt ze chca kupic tworcow tego stylu.

Tak czy siak z Blizzarda juz nic nie bedzie nigdy raczej. Myslalem jeszcze ze moze by sie Valve zainteresowalo (ale chyba za wysokie progi finansowe?) to by cos z tego bylo.

Tak czy siak - krzyzyk na droge.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 12:37 
Cytuj  
http://www.gamespot.com/news/valve-wort ... rt-6365049

No niby, Valve warte jest około ~3 b. A według wcześniejszego linku, 60% w Blizzardzie które posiada Vivendi jest warte 10 b. Więc chyba faktycznie - trochę za wysokie progi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 12:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zreszta przypuszczam ze tak sie stanie bo po zakupie Turbine przez nich widac mocny shift designu LOTRO na 'WoW-style' (min a artach to widac jak na dloni i designie zon i np. map do nich) i calkowite ignorowanie Tolkienowskiego stylu, dzieki ktoremu LOTRO bylo zajebiste.


Wspolczuje pokreconego widzenia swiata...

Mapy i zony w LOTRO maja ten sam styl designerski od poczatku do teraz. Tolkienowski styl jest zachowany, LOTRO dalej jest zajebiste. Byc moze ZLY KONCERN naciska na wyciaganie wiekszej kasy z item shopu, tego nie wiem, bo majac life time raczej nie mam potrzeby kupowania czegokolwiek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 13:05 
Cytuj  
Cytuj:
Mapy i zony w LOTRO maja ten sam styl designerski od poczatku do teraz.


Nie maja. Wszystkie mapy sa przerysowane 'na kolorowo' i wygladaja jak wyjete z WoW a ne jak wyjete z ksiazki LOTRO (a tak wygladaly do tej pory). Przyklady revampow sa na necie. Zreszta w WoW dzieje sie atm to samo - KAZDA stara mapa przechodzi powolny revamp na kolorowy (jeszcze bardziej) Cataclysm-style.
Zony natomiast sa designowane w nowym stylu Quest Hub z 10 questami -> Quest Hub z 10cioma questami-> itd... linearnie. Nowe zony (od Mirkwodd w gore) sa totalnym przeciwienstwem starych North Downs, Old Forest (ktory tez bedziemial revamp bo jest zbyt 'confusing' LOL) czy Forochel. Stare zony w LOTRo sa klasa sama w sobie - nowe sa sztywnym do bolu, linearnym themeparkiem, zywcemwyjetym z jakiegos Cataclysmu czy WoTLK. Do tego z kolorystyka i klimatem zmieniajacym sie co 15 metrow, zeby czasem biedny gracz wychowany na Wow z attention span pudla sie czasem nie znudzil i bez jakiejkolwiek spojnosci 'geograficzno-logicznej' (z w/w powodu). Genialnym przykladem tego jest Mirkwood - pierwsza zona zrobiona 'inaczej'.

Cytuj:
Tolkienowski styl jest zachowany,


Absolutnie nie jest. Klimatycznie ta gra jest ZUPELNIE inna atm niz w moemncie premiery czy w czasach Morii (wspomnialem ze Moria bedzie miala revamp? No penie ze bedzie miala! Zbyt 'confusing i za duza jest! ROFL).

Porownaj sobie np. takze artworki teraz (przy loadingach itp..) a te stare. Jesli mi powiesz ze to ten sam klimat i styl to ci sie zasmeije w twarz tylko.

Cytuj:
LOTRO dalej jest zajebiste.


Nie jest, jest subpar klonem WoW'a i stracilo cala swoja oryginalnosc i wyjatkowa 'magie'. Niestety.

Aha:
Tez mam Lifetime. Nawet dwa lol. :) Chuj to zmienia.

Srsly Mrynar wiem ze nie bedziesz sie zgadzal dla samego nie zgadzania sie za mna ale to wyzej to sa fakty. LOTRO to wannabe WoW bo tak chca nowi szefowie Turbine i to widac w grze z kilometra jesli sie gralo w 'stare LOTRO'.

Nie widzies tego? Trudno. Nie poraz pierwszy potwierdzisz ze masz chujowy gust pietnastolatka.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 13:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
LOTRO dalej jest zajebiste. Byc moze ZLY KONCERN naciska na wyciaganie wiekszej kasy z item shopu, tego nie wiem, bo majac life time raczej nie mam potrzeby kupowania czegokolwiek.

Nie jest. Jak Lotro weszło na steam to ściągnałem ponownie. Zrobiłem mini.
Pogadałem z graczami, przejrzałem sklepik, zobaczyłem multum małych zmian na -, wczoraj zobaczyłem bling-bling manekiny w grze w kilku miasteczkach ze strojami ze sklepu (klik na manekin przenosi do sklepiku i kupna stroju) np. stroju pirata. Jakaś parodia.

Sceneria i muzyka dalej jest zajebista jak była.

Z tym, że dla mnie samo to to za mało. Problem w tym, że mi sklep rozjebał imersje całkowicie, a tymi paroma dniami gry tylko się przekonałem, że jest go coraz więcej wszędzie.
Lotro tym się przybliżyło do WoW-a, że jest olbrzymi nacisk na instancje zarówno normalne dunegony jak i skirmishe. Piedyliardy tokenów, auto-teleportacja do dungów i z nich, LFG (po globlallff patrząc jednak średnio używany chyba). Sama gra się też bardziej 'świeci i błyszczy' niż kiedyś.

Dla mnie już nie warto. Może jak się gra cały czas to tego tak nie widać, a może po prostu mi jedne rzeczy przeszkadzają a tobie nie.

Lotro teraz jest już mocno inną grą i dającą inny 'feel' jest się do niej zalogujesz.
Zresztą bardzo dużo graczy ze stażem co znałem grających w Lotro myśli podobnie i też pierdolneła tą grą.

Taki się instance i token grinderek zrobił z tej gry. Właśnie jak WoW.

@Kabraxis

Już zrobili revamp Morii afaik, całkiem niedawno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 14:44 
Cytuj  
Kazdy widzi co chce.

Gram od poczatku i jakos specjalnie nie odczulem zmiany kierunku w ktorymi idzie LOTRO. Ostatnio duzo skakalem po krainach, bo robilem brakujace deedy i nie mam wrazenia, ze stare krainy sa fajniejsze od nowych. Jedne podobaja mi sie bardziej, inne mniej, ale prostego podzialu na stare-nowe nie ma.
Nowa zona z Great River jest zrobiona zajebiscie.

Istnienia sklepiku nie czuje totalnie, moze to zaleta life time. Jak mam za duzo punktow to wydaje na cos, ale nie sa to zadne must-have rzeczy np. ostatnio kupilem szybsze odswiezania mile-stone - w sumie nie wiem po co. :)

Instancje sa, ale na nie nie chodze, bo nie lubie. Rozumiem, ze sa ludzie dla ktorych jest to cel sam w sobie, ale da sie grac olewajac je zupelnie.

Ludzie dalej uczesticza masowo w festiwalach (ktora zawsze sa troche updateowane), pala ziolo przy ognisku, graja na instrukmentach i mebluja swoje domki (choc houseing jest jeden z gorszych jakie widzialem).

Z tym swieceniem i blyszczeniem to przesada, troche sie blyszcza legendary, ale one zawsze takie byly.

Pamietajcie, ze wszystkie rzeczy w grze devsi musza konsultowac z licencjodawca i zadne cuda niezgodne z ksiazkami Tolkiena nie przejda.

LOTRO od samego poczatku bylo klonem WoWa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 05:24 
Cytuj  
Lotro od czasow Rifta, kiedy to ludzie wymogli na Turbine taki, a nie inny rozwoj gry jest klonem WoWa. Dosc specyficznym (bo to w koncu srodziemie), ale jednak. To zwykly theme park jest i tyle.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2012, 20:38 
Cytuj  
http://www.filmweb.pl/news/%22World+of+ ... iego-87170

cos im sie spieszy zeby wyprodukowac ten film, pewnie poki swiat warcrafta wciaz jest na topie i plan na wydanie film uto koniec 2013

**

Posty: 494
Dołączył(a): 26.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 15:59 
Cytuj  
Świat gier mmo bez WoW'a wyglądał by zupełnie inaczej to jest pewne ponieważ WoW wyznaczył trendy, które do dzisiaj są kopiowane w nowych tytułach (chociażby wasz prze wspaniały GW2 który mi się osobiście znudził po 2h grania w bete), sęk w tym że world of warcraft po dodatkach został tak rozbudowany aby casuale mogli się w nim dobrze bawić nie robiąc nic specjalnego poza "siedzeniem w grze".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.