mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 16:50 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Tego dodatkowego hero po zakupie dostaje sie losowego czy mozna sobie wybrac? ...

T.

Losowo. Dostajesz random hero box


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 17:05 
Cytuj  
Radzę na razie oszczędzać boosty, bo są jakieś problemy z lootem w czasie obecnego eventu. Niby coś tam zwiększyli szansę na różnego rodzaju dropy a wiele ludzi narzeka, że jednak coś nie jest tak jak być powinno.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 20:57 
Cytuj  
heh, to jest oczywiste i było oczywiste że tak bedzie. Zbyt wiele itemów, jest w puli już , wiele z nakładającej sie tabeli dropu, masa eventów i każdy z okazjonalnymi itemami . Przywykłem już że każdy event zaczyna się od drop buga, najpierw zakładałem że to celowe działanie bo granie od eventu do eventu i sypanie itemami mogło destabilizowac itemizacje i prawie nieistniejącą ekonomie ale oni po prostu mają problem z ogarnięciem tego. Czemu się w sumie nie dziwie, no ale sami sobie naważyli piwa.

btw. kto pobije wynik- z random boxa czwarty token ... hawkeye :har:

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 21:49 
Cytuj  
Użyłem tyle boostów, bo chciałem coś fajnego zdobyć z itemów. Dupa.

No ja mam obecnie 16 bohaterów. Nie wydałem ani złotówki. Hehe. Te Random Boxy z różnych stronek okazały się dla mnie wyjątkowo niełaskawe.

Jeżeli chodzi o tokeny w moim ekwipunku to:
Emma Frost x 3 - trolololo, kupiłem ją kiedyś jak była promocja, w której każdy bohater był za połowę ceny, G miałem od raggnaroka z tego kodu od nVidii
Black Widow x 2 - kupiłem w czasie tej samej promocji
Iron Man x 1 - rozdawali kiedyś na niego kody albo był jakiś konkurs
Jean Grey x 1 - kupiłem w czasie promocji
Hawkeye - też chyba w czasie promocji go zakupiłem
Loki x 1 - rozdawali kody

Z tą Emmą to jakieś jaja. Ja rozumiem, że wszystko jest losowe, ale żeby trafiła mi się tyle razy. To jakieś niedorzeczne. :-?

Jak mawia Emma - "Life is a bitch and so am I." :D

Nowy kod:
MobsofMayhem


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 21:52 
Cytuj  
Ciesz sie bo Emma jest fajna i .. fajna ;) a Hawkeye... jest cienki jak polsilver, jego by nikt nawet na impreze nie zaprosił bo go nikt nie lubi ;D
(oczywiście chodzi o grywalność postaci)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 22:01 
Cytuj  
Serio taki cienki ten Hawkeye? Myślałem, że herosi którzy przeszli poprawki w czasie level 52 review są fajni w praniu.

Ja ostatnio pograłem trochę Moon Knightem i animacja jego podstawowego ataku wręcz mnie odrzuciła. Tak samo jego peleryna, która dziwnie nie opada na ramiona.

Szkoda, że w tej grze feeling w czasie walki ani trochę nie dorasta temu z "Diablo III". Niby mamy superbohaterów a walczą jak plastikowe figurki.

Kolejny kod:
BaconisGreat


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 22:13 
Cytuj  
Hawkeye sprawdza sie jedynie w solowaniu bossa , reszta to czesto kwestia gustu ale jeszcze chyba nie spotkałem fana tej postaci w grze, nie ma takiej tragedi jak przed review ale...
Moonknight to moje osobiste wielkie rozczarowanie bo czekałem na niego jak wychodził a okazał się kupą głównie własnie ze względu na animacje, choć i mechanika mi zupełnie nie lezy ale jak to zwykle bywa- kwestia gustu (tutaj fanów już widziałem).

Feeling walki pojedynczego moba owszem jest może i gorszy bo tutaj nacisk jest nie na ciachanie jednego a całych hord, a to z kolei wg mnie i wielu innym tej grze wychodzi doskonale, choć owszem idealna nie jest ale to miedzy innymi wynik zastosowanego silnika (lub raczej jego ogarnięcia).

Osobiście mnie żadna inna gra obecnie tak nie relaksuje, właśnie dzieki tej mechanice , za to moge wymienić setki które potrafią wkurwić ;]

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 23:04 
Cytuj  
Jak dla mnie to za duzo crapu dropowanego zrobili. Glownie po to zeby stashe zapychac. Rozumiem biznesowe podejscie do tematu ale jednak ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 cze 2014, 23:17 
Cytuj  
no i nie bez powodu nie ma nigdy promocji na stashe, a już szczytem perwersji było dodanie systemu run z taką ich ilością
bo oczywiście inaczej się nie dało...

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 10:01 
Cytuj  
To normalne że ten one shot co się walczy z Człekorylem można solować w miarę spokojnie ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 11:37 
Cytuj  
Yahzon napisał(a):
To normalne że ten one shot co się walczy z Człekorylem można solować w miarę spokojnie ?

Tak. Trudny content to raid czy wysokie fale w holo.
paveup napisał(a):
no i nie bez powodu nie ma nigdy promocji na stashe, a już szczytem perwersji było dodanie systemu run z taką ich ilością
bo oczywiście inaczej się nie dało...

Runy można trzymać w tańszym craft stashu, albo zbierać tylko wartościowe. Artefakty,unikaty, medaliony i insygnia to ból, bo kilkaset slotów zajmują tylko te "co lepsze", a dropią tak rzadko, że trzymać trzeba.
paveup napisał(a):
Hawkeye sprawdza sie jedynie w solowaniu bossa , reszta to czesto kwestia gustu ale jeszcze chyba nie spotkałem fana tej postaci w grze, nie ma takiej tragedi jak przed review ale...
Moonknight to moje osobiste wielkie rozczarowanie bo czekałem na niego jak wychodził a okazał się kupą głównie własnie ze względu na animacje, choć i mechanika mi zupełnie nie lezy ale jak to zwykle bywa- kwestia gustu (tutaj fanów już widziałem).

Hawkeye ma swoich fanów, topowy rdps. Ale trzeba przetrwać do ~50 levelu, no i za wytrzymały to nie jest.
MK ma bardzo mocne powers, burst jest niesamowity . Jak dla mnie najlepszy melas w grze, a ranged build tez daje radę. Mechanika mi odpowiada, bo łatwo można zarządzać buffami.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 11:54 
Cytuj  
Ten event to śmiech na sali. Straciłem tylko różnego rodzaju boosty. :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 13:27 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Ten event to śmiech na sali. Straciłem tylko różnego rodzaju boosty. :-?

Robisz Reapera? Mi w Midtown i na holo/x-defens leci tyle gearu że pozapychałem stashe. A nie używam żadnych boostów.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 09:45 
Cytuj  
viewtopic.php?p=1142519#p1142519

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2014, 10:40 
Cytuj  
Piaskowy jak zawsze robi. :D

Logować się ludzie. Teraz dodali nagrody za logowanie się. Przy czym ten system ma jedną wielką zaletę, bo nie trzeba logować się dzień w dzień jak w niektórych tytułach. Na początku są jakieś boosty, potem nawet kostiumy i pety.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 15 lip 2014, 12:02 
Cytuj  
Grywał ktoś Cyklopem? Fajny, nie fajny? Tak myślę coby go kupić dla jego +10% Xp w synergiach. Zresztą crit też zawsze się przyda.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2014, 13:13 
Cytuj  
Granie Cyke jest bardzo fajne. Pod wszystkie klawisze bindujesz Rykoszet, a pod prawy klawisz myszy turlanie i na przemian, PKM, czołem w klawiaturę.
Też by mi się przydała synergia ale poczekam na 52 revise, bo na razie granie nim jest strasznie nudne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2014, 07:38 
Cytuj  
https://marvelheroes.com/news/news-arti ... ans-galaxy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 10:51 
Cytuj  
Orientuje się ktoś jak jest rozwiązana sprawa z G w Test Center. Na start dostajemy 5000 G. Czy co jakiś czas dostajemy dodatkowe G? A może po wipe dostaje się na nowo 5000G?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2014, 16:24 
Cytuj  
Zalogowałem się na Test Center. Zdecydowanie dobry pomysł jeżeli chce się sprawdzić bohaterów przed zakupem, jak i w celu pobawienia się buildami herosów, których już posiadamy. A to z tego względu, że dostajemy 5000G, każdy bohater kosztuje 1G, item boostujący do 60 kosztuje 1G, retecon kosztuje 1G.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.