mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2012, 18:30 
Cytuj  
No właśnie "gram" w EU i US. Od razu widać, że u nas to Frogster - ot takie bzdety jak nie mieszczące się teksty w przyciskach, bo w wersji US jest New (chodzi o tworzenie postaci) a Frogster chciał być oryginalny i wymyślił sobie "New Character". Takich przypadków jest więcej. Nie wspominając już o tym, że lagi mam w wersji... EU :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 09:15 
Cytuj  
w RaiderZ nie ma otwartego świata - jestes w miescie i zeby wyjsc z niego wczytuje ci sie zona

wersja EU ma sporo nieprzetłumaczonych rzeczy- masa krzaczków co jakiś czas

ogólnie nudy- wytrzymalem do 9 lvl , choć niby od 10 moge brac skile z innych klas i to miała być nowość, ale jakoś nie chce mi się tego sprawdzać
z ciekawostek jest to , ze z mobkow nie leca nigdy itemki- tylko matsy do craftu :)

ogólnie klon TERY z nieco gorszą grafiką- nudy


Posty: 17
Dołączył(a): 15.01.2010
Offline
PostNapisane: 11 sie 2012, 09:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
RaiderZ chyba nie ma otwartego swiata no i jest mocno orientalne (manga style).
To jest taki Monster Hunter MMO. Bierzesz questa "zabij 30 sztuk" i idziesz napierdalac mobki plus jakis szczatkowy crafting itd...

Ale jak mocno chcesz to:

US giveaway: http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/off ... -Keys.html
EU giveaway: http://www.gameitems.com/get-your-raide ... y-399.html

Ogolnie wszedzie to rozdaja. I podobno wszyscy graja w US bo EU serwery prowadzi Frogster i ludzie juz czuja faila w becie i szybkie zwijanie interesu jak juz pare razy u nich bywalo :)


No serio, zagrałem wczoraj i dzisiaj. Parę razy słyszałem, że jest otwarty świat, ale prawdę mówiąc to jest tak samo otwarty jak metinie. Po prostu są teleporty i mapy, na których grasz. Zazwyczaj są dwa teleporty - wejście i wyjście z mapy. Nie jest aż tak mocno orientalne, ale widać, że to jest zrobione w ich stylu. Ja bym chciał zagrać coś w klimacie Ether Fields bardziej.


_________________
http://img2.biuronet.com/fotoduze/550462.jpg - Ten tysiąc krotny orgazm na widok białej koszulki syna. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 22:42 
Cytuj  
nie chce tworzyc nowego temat.

takie pytanko, czy istnieje jakikolwiek inny mmo, ktory ma taki skillsystem jak Eve? Czyli skille rosna wraz z uplywem czasu a nie grindu?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2012, 22:59 
Cytuj  
Perpetuum


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2012, 06:05 
Cytuj  
a bardziej fantasy? ;p


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2012, 13:41 
Cytuj  
Graj Amarrem w EVE i wczuj się w ich mistyczne klimaty :P

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2012, 23:44 
Cytuj  
Dreyn napisał(a):
Witam

Poszukuję gry MMORPG z walką non-target i równocześnie z otwartym światem (czyli nie tak jak w DDO). Jeśli można, to proszę bez orientu.


Wyjdź na dwór i nie idź na wschód zbyt daleko :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire


Posty: 1
Dołączył(a): 30.12.2012
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 20:33 
Cytuj  
Witam. Tak jak w temacie szukam mmorpg non-target z otwartym światem jak Tera Online etc.
Chciałbmy powiedzieć, że testowałem już RaiderZ. Niestety jak dla mnie zbyt niższowy produkt. Wchodzi w gre tylko free to play. Wiem, że trudno mieć dobrą gre F2P, szczególnie ze świeżo wchodzącym na rynek non-targetem, ale teraz coraz więcej gier przechodzi na coraz bardziej opłacalny darmowy dostęp. Planuje zagrać w Tera Online, ale zanim europa dostanie F2P serwer minie sporo czasu, tak więc szukam czegoś na nude. Kto wie, może będę grał w coś innego. Mimo moich wymagań jestem otwarty na każdą propozycje (oczywiście non-target i otwarty świat to wymagania nie do przebicia).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 20:38 
Cytuj  
mortal online hehe
Fallen Earth

Byly juz takie pytania, za bardzo nic takiego nie ma, szczegolnie f2p.

Planetside 2 - to mmofps, nie mmorpg.


_________________
.


Ostatnio edytowano 30 gru 2012, 20:40 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 gru 2012, 20:38 
Cytuj  
Planetside 2 :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.