mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 23:14 
Cytuj  
Chyba większość ludzi lubi powtarzalność a boi się zmian - jak widać dotyczy to też gier. Oczywiście wszystko się prędzej czy później nudzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2012, 23:16 
Cytuj  
Nuda jest tam gdzie kończy się kreatywność aktora - w tym przypadku gracza.
Inna sprawa, że społeczeństwo a szczególnie młodzież teraz to banda przygłupów, którym się nic nie chce a najlepiej graliby w one big fucking give all button z jakimś tam /roll ratio a potem fapowali na board co to im nie wypadło.
:(

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 16:29 
Cytuj  
Niby tak z drugiej strony dla mnie sandbox to ostra patologia- jest ok gdy jest się studentem i nie trzeba się jeszcze przemęczać w życiu i ma się od groma wolnego czasu i nie ma się pomysłu jak go wykorzystać. Taka evka prawie niczym się dla mnie nie różni od jakiś azjatyckich grinderów f2p. Jak się zsumuje wszystkie obecne patologie w tej grze, to to nic innego jak f2p z item shopem, gdzie drugą walutą premium jest słynny w polish community "30 day plex"- item który pozwala przedłużać abonament o 30 dni, który można wrzucić na market po zapłaceniu $$ ( słynny by większość rozmów toczy się wokół jego cen na markecie).

Jak patrze na tych wszystkich ludzi pizgających x godzin dziennie krzyżyki- tak czerwone krzyżyki w tabelce naciskając na przemiennie 2 przyciski, a głównie 1(pve w eve) vs ludzi robiących w grupach instancje w wowie z jakąś fabułą, questami i grafiką, to pytam się wtf i potem jeszcze gracze EVE piszą jacy wowcy to "debile" chełpiąc się swoją elitarnością lub gdy spojrzymy na tych wszystkich graczy z na maxa oddaloną kamerą, gapiących się znowu w tabelkę z czerwonymi kwadratami (przeciwnicy) i klikający targety jak małpy w cyrku gdy padnie komenda na tsie w tych uber lag fightach- no epickie starcia normalnie, zajebiście spędzony czas.

Niby piaskownica, ale pełno jest sztucznych ograniczeń, plus starcia e biznesu ruskich, polaków, chinoli, gmi też są mocno jak dla mnie umoczeni i sami nie wiedzą co z tym bajzlem robić i te spotkania security na fanfestach gdzie Słowianie ledwo dukający po ang mówią o jakiś dziurach w zabezpieczeniach umożliwiających zassysania danych z baz "it is widely known..." .

Niby są możliwości, niby można sobie np. podróżować korpem po systemach (wh) trzymając cały dobytek w statku macierzystym+ statki zastępcze (np. w orce) i codziennie zwiedzać nieznane nie zahaczając o stały ląd, ale jak się zastanowić ile to jest godzin pracy, problemy z synchronizowaniem i ubogość mechaniki. To mogliby sobie na coś takiego pozwolić zawodowi playerzy siedzący razem w jednej chacie grający na alt kontach gdy mainy czekają w gotowości na telefon od szefa sojuszu, żeby się zalogować.

Gry gdzie można "coś osiągnąć" dużym nakładem pracy mogą dla mnie nie istnieć i dlatego sandboxy są niszowe, chociaż bym się tutaj kłócił bo ja już evke wrzucam do jednego wora z wszystkimi f2p, ta sama mentalność graczy imo, z tego co widzę przynajmniej po eve-centrali to f2p łykają jak pelikany.

Oczywiście duże uogólnienie, sam grałem w tą grę przez 2 lata z dużym hakiem, przez pewien czas hardcorowo, pve się nie tykając. Generalnie dla mnie gra jest do dupy, na początku można się zachłysnąć adrenaliną z początku wydaje się skomplikowana, ale jest prosta jak budowa cepa, jak się spotka fajną wiarę to można jeszcze pociągnąć, ale potem już za wiele, to to nie ma do zaoferowania. Dochodzi praca, real life i bez zastanowienia stawia się krzyżyk.

Ktoś tam w to gra, sporo uzależnionych, kogoś tam w pl community rzuciła nawet żona, sporo fanów do śmierci- kilkadziesiąt tysięcy na 1-3mld ludzi i tyle.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 16:40 
Cytuj  
Jest w tym trochę racji. Za dużo czasu zabiera i zbyt hardcorowe. Chyba by musiały być limity grania godziny / dzień czy tydzień ;p Inna sprawa, że to nie do wyegzekwowania przy mutliboxowaniu.

Oyci3c ma też rację jeżeli chodzi o cheaterstwo, botowanie i zbyt rozpowszechniony handel za real kasę czy to na 'czarnym rynku' czy to przez oficjalne cash shop-y.

Rzeczywiście technologia (łącznie np. z siecią aby można było dużo więcej server side robić) i koncepcje jeszcze nie dorosły, a obecne rozwiązania się wyczerpały.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 16:44 
Cytuj  
Dlatego giev DayZ standalone!!

Dawno się tak w PVP nie ubawiłem jak w tej grze mimo, że to zbugowany mod był tylko.

Full loot, total grief, teamfights, nawet serwerek hostowałem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 17:50 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
szczególnie młodzież teraz to banda przygłupów, którym się nic nie chce a najlepiej graliby w one big fucking give all button z jakimś tam /roll ratio a potem fapowali na board co to im nie wypadło.
:(


Oyci3C napisał(a):

Anyway połowa mojego act3 run:

Obrazek

80% to ilvl63 + ringi i amu.


PJONTKA o/


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 17:54 
Cytuj  
Razoth jak mozesz... NIE kopie sie lezacego.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 18:01 
Cytuj  
Nie mogłem się powstrzymać. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 18:03 
Cytuj  
a ktos jeszcze pyka w dayz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 19:15 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie mogłem się powstrzymać. :(


Ale od czego? Przecież to Diablo.
Kurwa Wy już nawet flamować nie potraficie :(
Naprawdę żenujący poziom.

@Mendol: tylko Delux chyba pogrywa, reszta dała sobie siana z modem i czekamy na standalone.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 19:49 
Cytuj  
Tak Diablo. Niedorobiony i okrojony ze wszystkich ciekawych features z poprzednich części gniot, w którym możesz sobie kupić best itams za mamonę mając za pośrednika samego producenta. Poziom mniej więcej idący w parze z grami tego samego wydawcy takimi jak Call of Duty.

No ale niektórzy jak widać lubią papkę zrobioną pod masówkę.

Więc jednak kompromitacja Oyci3c.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 19:57 
Cytuj  
Widać nie grałeś w D2 od początku bo gra szła dokładnie podobną ścieżką from 0 to hero.
Luzik, wzwody TL2 już opadły, teraz czas żeby wzwody PoE opadły a Blizzard powoli będzie i tak karcił swoją produkcją wszystkich wannabe.
Oczywiście chciałbym żeby na rynku był inny wybór poza D3 ale nie ma a uwielbiam HnS.
Więc jeśli Ty tu widzisz kompromitacje przyrównując rynek HnS do FPS a'la CoD to masz coś ze wzrokiem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:01 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Widać nie grałeś w D2 od początku bo gra szła dokładnie podobną ścieżką from 0 to hero.
Luzik, wzwody TL2 już opadły, teraz czas żeby wzwody PoE opadły a Blizzard powoli będzie i tak karcił swoją produkcją wszystkich wannabe.
Oczywiście chciałbym żeby na rynku był inny wybór poza D3 ale nie ma a uwielbiam HnS.
Więc jeśli Ty tu widzisz kompromitacje przyrównując rynek HnS do FPS a'la CoD to masz coś ze wzrokiem.


ahahaha... lolz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:04 
Cytuj  
No nie trzeba było czekać żeby piesek przyleciał pomerdać penixem.
Wiem, rebelianci, głaskacie wszystko co hipsterskie wklejąc sobie w stopkę czego to hipsterskiego playerami nie jesteście zacnie chwaląc tytuł do którego uprawiacie masturbację etc.
Been there, seen that, srsly gtfo bo szkoda mi klawiatury na polemikę z niedorozwiniętą masą plebejską.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:05 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Widać nie grałeś w D2 od początku bo gra szła dokładnie podobną ścieżką from 0 to hero.


Diablo 2 wyszło 12 lat temu. Kontynuacja po tylu latach ma być ogromnym krokiem wprzód - nie wstecz. Po raz kolejny potwierdzasz swoje zerowe wymagania względem gier i ślepą pogoń za marką. Zupełnie jak ludzie, których starasz się obśmiać.

Oyci3C napisał(a):
teraz czas żeby wzwody PoE opadły


Wzwody PoE trwają od miesięcy i biorąc pod uwagę, jak mocno gra jest rozwijana już w samej becie (w przeciwieństwie do D3 gdzie Blizzard już dawno ma wyjebane na playerbase i zapewne wrzuca jakikolwiek liczący się content do dodatku za który zgarnie $$ z łosi) nie martwiłbym się o to. :)

Oyci3C napisał(a):

Więc jeśli Ty tu widzisz kompromitacje przyrównując rynek HnS do FPS a'la CoD to masz coś ze wzrokiem.


Widzę kompromitację w obśmiewaniu/krytykowaniu ludzi, którzy nie mają żadnych wymagań względem nowych produkcji i lecą tylko za tłumem/marką/nazwą/plakietką jednocześnie będąc takim samym typem.

Dla mnie jest miejsce dla obu typów gier. I dla fastfoodów typu Diablo 3, Halo, CoD, LoL i dla bardziej ambitnych projektów typu PoE, Dota 2, Grim Dawn, Dark Souls etc. I w oba typy gier w sumie gram.

Ale nie kreuję się przy tym na jakiegoś elyte pro playzora który jednocześnie gardzi masówką i napierdala w masówkę. Bo to trochę niepoważne. ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:11 
Cytuj  
Hey there newb, we were talking about mmo, got it?
Jeśli Ty od HnS oczekujesz finezji, głębii i super skomplikowanych build setupów to Twoja sprawa, dla mnie to jest odmóżdżający gatunek podany w dobrej oprawie i niczego więcej nie oczekuję.
D3 jest do dupy pod wieloma wzgędami co nie zmienia faktu, że jest dopracowany gfx/sfx i fajnie mi się biegało w team.
Niestety do pary z lone wolf mckabraxis wpierdalasz się w topic o kompletnie innym kontekście wklejając coś niezwiązanego z tematem i nawzajem zbijacie sobie piątki liżąc sie po workach.
Jak już napisałem gtfo elitarny polaku i koleżko z podwórka.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:13 
Cytuj  
żenada oyciec


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:13 
Cytuj  
a fe

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:14 
Cytuj  
@razoth: Pominales fakt ze oprocz tego ze D3 jest masowka i plytka papka dla debili z zerowymi wymaganiami i mocnymi zapedami masochistycznymi to jest do tego po prostu CRAPEM.

To tak na marginesie bo mi sie z plebem z gustem ala Jola Rutowicz napierdalajcym namietnie w D3 czy LoLe a kreujacym sie na uj wie kogo na forum nie chce wchodzic w dyskusje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2012, 20:16 
Cytuj  
The oracle has spoken.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.