mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 sie 2013, 21:48 
Cytuj  
Stary dobry Fallout 1/2 w wersji mmo.
Kto grał wcześniej w Fonline 2238 wie z czym to się je, tutaj zapowiadają dodatkowo masę nowego contentu.

Jeżeli ktoś nie jest w temacie to mamy tutaj oldskulowy setting: open pvp, full loot, crafting, handel, możliwość zbudowania sobie namiotu (w dalszym etapie bazy). Są też questy, encountery z opcją taktycznej walki turowej.

W Fonline trochę grałem i podejście devsów/pół amatorów było na prawdę dobre, był support i stabilne serwery, znikoma ilość bugów - zupełnie nie czuło się, że to amatorski projekt.

Oficjalny start serwera w sobotę 31 sierpnia.

Do zobaczenia na pustkowiach skurwysyny!

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 31 sie 2013, 14:44 
Cytuj  
Tu macie stronę http://www.fonline-reloaded.net/

serwer rusza ponoć dzisiaj koło 18


http://www.youtube.com/user/FOnlineReloaded

tu są tutoriale

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 09:17 
Cytuj  
Jest wybornie, dobrze to przeprojektowali - cały high tech crafting/zbieractwo jest wyrzucone na miasta/kopalnie bez strażników.

Ludzi sporo, PvP się kręci - nic tylko grać. :]

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 11:02 
Cytuj  
faktycznie jest bardzo dobrze, fonline 2238 znudził mnie dość szybko a tutaj jest moc, + codzienne patche i devsi, którzy słuchają graczy, wypas jak na starych shardach uo pre-aos :D

gosu Ty sam biegasz czy w grupie?

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 11:24 
Cytuj  
W grupie 10+ osób, jak chcesz to podeśle info o ts'ie na PW. ;]

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 15:59 
Cytuj  
Również polecam kto grał w stare dobre UO i kocha pvp z full lotem będzie się dobrze bawił, szczególnie ludzie starszej daty i gracze z takich gier jak MO, DFO itp

Działa to naprawdę bardzo dobrze, doskonały kontakt z ekipą prowadzącą, bardzo ale to bardzo częste patche i poprawki, a oszuści banowani bezlitośnie.
Wyśmienicie się bawię, przyznam że przez casual mmo jak tera, wow, aoc itp człowiek wymiękł ( za głupoty, lub gra na żywioł nic się nie traci) i z początku boli jak cały ekwipunek stracony, aż wreście szczere komórki zaczną działać efektowniej i wszystko się planuje bo naprawdę łatwo zginąć i ten świat f1/f2, fajny klimat i akcje nieziemskie, ostatnio miałem ubaw jak przechadzałem się po mieście, by sprzedać towary które przechowuje w namiocie i widzę grupkę nowych graczy, jak wielu tak i on wziął questa na sprzątanie zagrody z zmutowanymi krowami, dostał łopatę od npc i zapierdzielać zbierać odchody, za każdy placek coś tam exp'a i zarobek, i stoji takich w zagrodzie z dziesięciu modlą się przy krowach czekając aż coś się zabrudzi, jeden nie wytrzymał i wydarł się:
- no sraj

xD

Do czego do gracze są zdolni ;p

Obrazek

Link do całości http://www.fonline-reloaded.net/

nick in game: Tratus


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 21:01 
Cytuj  
Swoją drogą, liczba graczy online jest wystarczająca czy świeci pustkami?
Da się przejść oryginalne kampanie F1,2 w tej grze?

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 21:29 
Cytuj  
Ilość graczy jest spora, fabuła też jest ale na jakim poziomie to nie wiem, gdyż nie testowałem, questy typowe jak w f1/f2


_________________
Obrazek

*

Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2012
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 21:33 
Cytuj  
nie da rady przejść kampanii w tej grze, masz kilka custom questów w tematyce fallouta, online +300 w godzinach szczytu, dzisiaj frakcje zaczęły przejmować miasta więc dzieje się, gosu zobacz pm'a

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 22:19 
Cytuj  
W zasadzie jakie mamy sandbox, pvp mmo? :P
Powidzmy FO, EVE, Perpetum, Wurm, Darkfall, Mortal Online, coś jeszcze ciekawego? :P

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2013, 02:19 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Swoją drogą, liczba graczy online jest wystarczająca czy świeci pustkami?
Da się przejść oryginalne kampanie F1,2 w tej grze?


300-400 w godzinach szczytu, jest wystarczająca, co dłuższą chwilę spotkasz kogoś w dowolnym miejscu - na encounterze, czy też w mieście(niestrzeżonym), bo w strzeżonym jest zazwyczaj tłoczno. Nie, nie można przejść kampanii, bo to jest sandbox mmo z prawdziwego zdarzenia z featursami, przygotowanymi pod rozgrywkę dla wielu graczy - to nie jest po prostu mod, który pozwala biegać w f1/f2 tyle, że z innymi.

Ja też ogólnie jestem zajarany jak dziecko mimo, że wcześniej grałem w fonline2238.
Jest klimat, jest PvP na wielu poziomach, są brutalne ganki, dużo rejdżu - czyli open pvp z prawdziwego zdarzenia. :p

Po za pvp jest sporo do roboty, chociaż tak na prawdę pvp przeplata się ze wszystkim innym. Można być crafterem, złodziejem, łowcą niewolników, czy wszystkim naraz jak ma się taki kaprys - po prostu sandbox.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 13:38 
Cytuj  
Poczytalem, poogladalem, wyglada spoko, tylko jak wyjsc z pierwszego pomieszczenia?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2013, 14:11 
Cytuj  
taa milo to wyglada, mozna spoko w pracy popykac :)
ale faktycznie trzeba poczytac troche zeby ogarnac cokolwiek.

mrynar - idziesz w prawo, tylko musisz wejsc w zacienione miejsce na samym dole. odkryjesz wtedy droge :)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 11:36 
Cytuj  
Pewnie z tego forum grają 3 osoby na krzyż, ale na wszelki wypadek tu też napiszę.


Kupię blueprinty na:

- Plasma granaty 20k
- Plasma Rifle 30k

Sprzedam:

- dowolną ilość combat armorów 2,5k/sztuka (jeżeli zamówienia powyżej 5 sztuk, to dorzucam też takie z dodatkowymi bonusami - w zależności od tego jak się akurat wycrafci)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 21:09 
Cytuj  
Blueprint z plasma granatami już nieaktualny, reszta jak najbardziej.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 13:28 
Cytuj  
Gra ktoś jeszcze z forumowej gawiedzi? Ja tam cisnę dalej, cały czas na mega fun'ie - od czasu startu z DFO:UW się tak dobrze nie bawiłem. Tutaj jest o tyle dobrze, że żeby crafcić/grać (tak PvP też) nie trzeba kurde wcześniej ildować milion godzin kopiąc surowce. Właściwie znając już grę, postać do PvP można wyexpić w około 20-25 godzin.

Upchali tu na prawdę mnóstwo fajnego stuffu, jest dużo randomu w każdym aspekcie - losowe rzadkie encountery (np. opuszczone bunkry BoS, samochody), bardzo fajny craft oparty też w dużej mierze na szczęściu.

Jak ktoś szuka sandbox'a z full lootem to niech przestanie szukać, serio.


/fanboi hard

Filmik z walki o kontrolę nad miastem
- http://www.youtube.com/watch?v=RDL9v92L ... e=youtu.be

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 13:52 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Filmik z walki o kontrolę nad miastem
- http://www.youtube.com/watch?v=RDL9v92L ... e=youtu.be


A teraz mały eksperyment. W jednym oknie odpalcie sobie ten filmik i wyciszcie dźwięk a w drugim otwórzcie to:

http://www.youtube.com/watch?v=_mXMPhpYci0

Zdecydowanie pasuje lepiej :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 13:54 
Cytuj  
w tej walce wyglada troche tak jakby wszyscy korzystali tylko z jednej broni ;/

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2013, 14:17 
Cytuj  
Fakt w tej walce widać duży rocket spam, chociaż minigunnerów i snajperów też widać. Walka w była w Gecko mapa dość otwarta, więc wybór rakiet zamiast (w przypadka big gunnerów) wydaje się rozsądny i jak widać skuteczny. ;]

Meh co jak co, ale combat w fonline jest na prawdę dobry, to że snajper może strzelić komuś w ręke i wytrącić mu broń/złamać rękę/albo nawet zniszczyć samą broń, to coś pięknego - a takich kruczków jest tutaj od byka.
I to nie jest jakiś random tylko, snajper celuje jak chce uszkodzić przeciwnika, dokładnie jak w f2.
Strzelam z broni energetycznej zaliczam epic fail rolla i broń wybucha mi w ręce jak granat. Czy to nie jest słodkie?

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2014, 12:57 
Cytuj  
Endgame:

http://www.youtube.com/watch?v=0v_yFfw_aVw

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.