mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 12
Dołączył(a): 2.12.2013
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 12:56 
Cytuj  
Co do premium znalazłem szczątkowe informacje na temat większego limitu populacji co pozwoli na większe floty. Z tego co jeszcze usłyszałem zdaje mi się, że będą to główne większe możliwości offline i zarządzania, ale to tylko moje domniemania.

do do drugiego pytania będzie to możliwe z wyjątkiem pakowania floty do jednego, wielkiego statku, ale ze względu na obecność innych graczy raczej bardziej rozsądne będzie trzymanie się swojej okolicy. Statki handlowe będą miały te same kadłuby co wojenne a różnić się będą tylko wyposażeniem, wiec będą mogły przeskakiwać tylko miedzy sąsiednimi systemami. Zbudowanie odseparowanej kolonii praktycznie odetnie ją od twojego imperium i narazi na zagładę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 12:57 
Cytuj  
To bardzo słabo jeśli będzie to typowy model p2w szczególnie w grze gdzie można kogoś pozamiatać.
Bardzo słabo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 12:58 
Cytuj  
Ja obejrzałem jakiś filmik na yt - gameplay z gadaniem w tle, tzn kawałek. Tam mówili, że gra będzie podzielona na galaktyki (serwery). W jednej galaktyce będzie 10-30k graczy, po wynalezieniu jakiegoś napędu będzie można latać między galaktykami. Aliance max 15osób (okręty nie będą mogły do siebie strzelać), ofc można zbierać się w większe kupy ale już ktoś może do nas zacząć strzelać.

To 3d było na początku w grze, ale jako że statki mają uzbrojenie burtowe + przód (każdy ma martwą strefę 90stopni z tyłu) to ludzie nie wykorzystywali tego tylko na pałę z góry z dołu itp. Nie wiem jak to wyglądało, ciężko ocenić ile w tym pierdolenia, bo może serwy były zbyt obciążone.

Ogólnie grę robią od 7lat.

Jeżeli dadzą opcję przenoszenia stolicy (bo rdzenna planeta ma jakieś pole siłowe) to pewnie będzie można poszukać innego domku, aczkolwiek ja to bardziej widzę jak ogame.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 13:53 
Cytuj  
Hectorion napisał(a):
Zbudowanie odseparowanej kolonii praktycznie odetnie ją od twojego imperium i narazi na zagładę.


O to chodzi! Zbudować nowe społeczeństo, nowy świat! ;]
Dodliby jakies super technologie czy surowce daleko daleko za horyzontem, człowiek leci tak sam przez wszechświat i nagle trafia jackpota.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 12
Dołączył(a): 2.12.2013
Offline
PostNapisane: 4 gru 2013, 13:55 
Cytuj  
a ja to widze bardziej jak sins of a solar empire.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.