mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2014, 16:27 
Cytuj  
Ta to moze to mi sie rzucilo w oczy , w kazdym razie mnie osobiscie by sie to przydalo do lepszej predykcji hexowania

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2015, 22:36 
Cytuj  
Nefastus widzę, że tam ostro farcisz w sierra cavesach (gz tych 3x CA) - nie masz no może jakiś LSW na sprzedaż? :P

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2015, 22:54 
Cytuj  
A wiesz, sporo juz znalazlem, ale LSW jeszcze nie. Jak tylko mi wpadnie w lapy to masz gratis :P jestem staroswiecki i gram tylko z SG ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2015, 09:11 
Cytuj  
na ilu APekowych buildach gracie?:p Ile lockpicka na te cave;sy ?

http://youtu.be/1bvZpcZwVwE fajnie Dequ tego builda rozplanowal , bg, cc, throw, crit-luck.

robie cos podobnego ze standardowym luckiem na fs, ale jego wydaje sie lepszy jak tak porownuje mozliwosci.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2015, 19:16 
Cytuj  
Dequ sreku (było 4v4, ale jeden poza kadrem):

Obrazek

@Nefastus

Dzięki! Jednocześnie żałuj, bo z dość ogólnie dostępnych broni to LSW robi teraz najstraszniejszy mayhem - bursty z dystansu po 200, hexy do 400 - czysta miłość:D

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 20:21 
Cytuj  
No to bylem w tych sierra cave's jak wychodzilem ( bo tone amo trzeba, nastepnym razem noze wezme)
jakis rusek mnie zabil 3 seriami i granatem w ciagu - Nie wiem dlaczego Ruskie zawsze maja 3 serie. Jeden i ten sam , czy sie umawiaja na builda?

http://scr.hu/1fgs/2i773

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 sty 2015, 21:37 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
No to bylem w tych sierra cave's jak wychodzilem ( bo tone amo trzeba, nastepnym razem noze wezme)
jakis rusek mnie zabil 3 seriami i granatem w ciagu - Nie wiem dlaczego Ruskie zawsze maja 3 serie. Jeden i ten sam , czy sie umawiaja na builda?

http://scr.hu/1fgs/2i773


Jak masz szczescie to mozna znalesc 6x szkrzynki za zamknietymi drzwiami i ona na ogol maja po 400x ammo w kazdej.

No i niestety, z ruskimi to generalnie nie ma nawet co rozmawiac na /shout tylko od razu walic.

Grasz na TB czy RT? Jeden plus z TB w sierra caves to ze juz w wiekszosci przypadkow juz po wejsciu wiadomo czy ktos inny jest w jaskini czy nie, i tez jak sie ubija NPCs i ktos wpadnie to tez wiadomo bo tura sie przedluza.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 00:38 
Cytuj  
No niestety w TB w sierra cavesach jak się spotka gracza z buildem na turówki to może się okazać, że walnie nawet te 350 dmg'a w turze - przede wszystkim granaciarze i pistolero, 3x bursty na ture to wyciągnie praktycznie każdy z karabinem -AP (12AP).

Swoją drogą dziwny masz ten build - niby dość tanky, ale dałeś one handera z otagowanym BG. Fast shoot też Ci nic nie daje oprócz +5 flat dmg jak nie masz SG/EW. :D Jak chciałeś być jak Dequ to wiesz, że on ma 10AG + 1 albo 2 Action boy'e i na pewno ma more crit (tu też zagwozdka czy 1 czy 2). Ale on też nie ma jakiegoś OP buildu, pewnie lepiej by sobie radził zwykłym BG tankiem na hexy.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 14:57 
Cytuj  
Builda wymyslalem sam pod granaty zanim w ogole obadalem co Deq robi (17ap ma sped implant i regeneracja Apekow przy 17tu szybsza) : te traity sa na dmg granatow +5+5+5+2(implant da mi living anatomy i 175 hp healed przy 18 sec healach i 1 ap na nie i 2 na stimy -quick hands , szybkosc poruszania "is a must" pod buildy solowe , dodatkowo quick hands pozwala szybko zmieniac bronki w plecaku (takze real time!) , z perpsktywy wzialbym taga SG zamiast BG , ale chcialem miec i flamera i maxymalny dmg na 1 hex a wydawalo mi sie ze z SG bedzie slabszy - typek musi padac z hexa inaczej nie ma gry solo , bo beda sie leczyc w nieskonczonosc ,a kolega bedzie mnie cisnal w tym czasie . do tego szybkie agresywne heale , albo mozliwosc spierdolenia. Build Deq > moj ,ale moj tez ma zalety;p przy 5 sily mam maxymalny zasieg rzucanych z have Ho 21 hexów , dobry dmg z nich i nozy , agresywne heale i doc'i do team play moge podbiec i ss'em moge healowac szybciej kogos a i FA leczy wiecej kogos z tym impem ( ktorego nie mam ;D) Zmienilbym tylko tag na SG gdybym go robil od nowa i BG wbil tak jak teraz do 170 . Tak jak jest teraz 101 Sg do 20 hexow i tak wchodzi spokojnie, ale nie jest to optimum


@Co do ruskiego to jebnal 3 serie i jeszcze nada w tej samej turze z 10mm Smg wyskosczyl nagle z grida , tura byla przedluzana ,bo i tak mobki szly straszliwie dlugo do mnie , wiec sie go nie spodziewalem.


Dequ zawsze robi ciekawe niestandardowe buildy bo jest jednym z niewielu graczy solo , wiec jak podpatruje cos to wlasnie od niego i jeszcze jednego typa;p

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 17:18 
Cytuj  
Co do gry team - mam takie przemyslenia . Moze mnie sie wydawac , ale oni w team wcale nie graja team , tylko biegaja bez ladu i skladu . Tak mi sie marzy 3 osobowy team (z jednym snipem) dropujacy ludków na sygnal i healujacy sync ;p Ciekawe czy jest to do wykonania . - z drugiej strony bycie zbyt blisko siebie konczy sie seria/rakieta w 3eh zamiast w 1dnego. ( na hungerze to widac) i zaslanianiem sobie line of sight.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2015, 17:59 
Cytuj  
No to chodź do nas. Nie jest to jakiś top lvl i nie mamy wystarczająco jeszcze ludzi na TC w prime time, ale myślę, że nie jesteśmy jacyś najgorsi. ;]

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 12:26 
Cytuj  
@UP - Nie mam czasu na voice game atm. jak komus to nie przeszkadza to np.


https://www.youtube.com/watch?v=aANv9-0B5TE Jakas Drama z Banem na Dequ jest;p

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 18:18 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
@UP - Nie mam czasu na voice game atm. jak komus to nie przeszkadza to np.


https://www.youtube.com/watch?v=aANv9-0B5TE Jakas Drama z Banem na Dequ jest;p


Dostal dziennego bana od Skycasta za zabijanie altow ToS w poczekalni metro questa.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 19:42 
Cytuj  
Nie wiem czy perma nie dostal , ze taka drama jest.

Co oni w pojedynke robia Metro z afk altami?

Chetnie bym sie przeszedl na te metra.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 19:51 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Nie wiem czy perma nie dostal , ze taka drama jest.

Co oni w pojedynke robia Metro z afk altami?

Chetnie bym sie przeszedl na te metra.


Chyba dostal przedluzony ban za bluzgi do Skycasta ale chyba nie perma.

No dokladnie, ToS robily ten quest z 6-7 altami i w ciagu doby wyrabiali sobie lvl99. Teraz na razie wylaczyli ten i farm defense quest az cos tam pozmieniaja.

Edit:

Characters: BookShopkiller2
Guilt: Abusing game mechanics/townbursting.
Duration: 1 day

Wiec tylko jeden dzien ale wszyscy zrobili z tego wielka drame bo technicznie nie bylo powodu do bana.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2015, 20:17 
Cytuj  
Drama zawsze dobra, ale wszystkie te ruskie gangi Scavengersi, Soty, Talon company to jedno ścierwo - biegają po low lvl dungach w 8 osób albo kampią winde w glow/aresie cały dzień. Oczywiście całe to ścierwo na fast relogach, co drugi wpis w Alcatraz jest o jednym z tych gangów. My narazie odpoczywamy od Fonline2 tak czy inaczej, bo z "sąsiednich" pustkowi dochodzą wieści, że nowy Rust już jest grywalny. :D

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:42 
Cytuj  
"he was banned coz he bursted SOT cheaters multilog abusers inside town, that was ban for 1 day, but after this video he got banned perma, and yet this abusers and chaters did not get kind of punishment, this is bullshit, I really liked dequ"

Sam np pamietam jak u kennego w namiocie (czasami ta jaskinia zmienia sie na cave enco ) Koles mial postawionego alpha deathclawa , zeby sobie na nim lvlowac:P

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 12:01 
Cytuj  
Wiec dostal perma-banana ale chyba tylko na tym alt'cie. I tak nie widze nic zlego w tym co robil. Da sie zabijac w Boneyard, da sie. Zabijal debili z SoT ktorzy technicznie exploitowali mechanike gry do max levelowania w ciagu kilku godzin i piwko mu za to.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2015, 08:15 
Cytuj  
http://forum.fonline2.com/index.php?topic=10257.0

1-w koncu fixneli auto-reload
2- Tenty mozna juz usuwac \o/
3- (z poprzedniego update) Sa juz farm defence i metro
(to jakby ktos chcial ,to chocze na co-op'a )

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 12 cze 2015, 07:34 
Cytuj  
Gracie jeszcze? Ja ostatnio się zastanawiałem nad jakimś mały powrotem, a tak to śledzę forum tylko - mimo, że server niemal pusty to jakaś drama nonstop. :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.