mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2015, 15:55 
Cytuj  
Player Guides na oficjalnych forach...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2015, 17:42 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Player Guides na oficjalnych forach...


gdyby coś takiego tam było to nie pisałbym :(

masa ogólnych guide, są też dla poszczególnych klas , ale też ogólne, rzadko z rotacją skili aby osiągnąć combo
akurat w tej grze trzeba wiedzieć co i kiedy naciskać-
pozostaje samemu robić treningi poszczególnymi klasami i zapisywac, ale miałem nadzieje ,że takie coś już jest

z drugiej strony takie coś dla cryo:
https://docs.google.com/document/d/11Xs ... edit?pli=1
ponieważ gram tą klasą cały czas to dla mnie kompletna bzdura- używam zupełnie innej kombinacji , która dalej lepsze i przede wszystkim szybsze efekty
tu mamy takie kwiatki jak:
na pojedyńcze moby- skil z aoe :)
najlepszy skil do aoe Icy comet , który jest ranged jako któryś w kolejce

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 5 sie 2015, 20:58 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
Farin666 napisał(a):
Player Guides na oficjalnych forach...


gdyby coś takiego tam było to nie pisałbym :(

masa ogólnych guide, są też dla poszczególnych klas , ale też ogólne, rzadko z rotacją skili aby osiągnąć combo
akurat w tej grze trzeba wiedzieć co i kiedy naciskać-
pozostaje samemu robić treningi poszczególnymi klasami i zapisywac, ale miałem nadzieje ,że takie coś już jest

z drugiej strony takie coś dla cryo:
https://docs.google.com/document/d/11Xs ... edit?pli=1
ponieważ gram tą klasą cały czas to dla mnie kompletna bzdura- używam zupełnie innej kombinacji , która dalej lepsze i przede wszystkim szybsze efekty
tu mamy takie kwiatki jak:
na pojedyńcze moby- skil z aoe :)
najlepszy skil do aoe Icy comet , który jest ranged jako któryś w kolejce


czesto w rotacji tez uzywam aoe na single target Kinectem aby lepszy dps miec:)
Do tego rotacja zalezy od buildu, tego jakie talenty odblokowałes w gornym atlasie etc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 01:07 
Cytuj  
no tak , ale nie zaczyna się od aoe na single - a to różnica :) , są po prostu manożerne

chodziło mi o te podstawowe combo- prawie każda klasa ma inną kombinacje klawiszy- dla jednej dobry chain to lpm- 1-1, a dla innych 1-lpm-1
coś w tym stylu- więc robiac insty dla poszczególnych klas z mnożnikami idzie sie pogubić :)

dziś po 6 dniach wreszcie załapałem się na battle- pewnie dlatego byli chętni , że były mnożniki 2-3 dla sparków :), sporo nagród a i sparków wtedy też po ponad 300 za 10- min

qwa do wczoraj nie miałem ani jednego crasha, po wczorajszym patchu , który miał zlikwidować crashe u tych co mieli - mam dziennie po kilka :)

w sumie muszę przyznać , że o ile na becie gra mi jakoś nie podeszła , o tyle teraz mnie wciągnęła- pewnie dlatego ,że nie bardzo jest jakaś inne ciekawe mmo obecnie :)
jest kilka mankamentów - generalnie to jeden wielki grind- ale jako staremu graczowi Lineage2 to nie jest obce , wiec jakoś nie ma problemu
troche za dużo różnych walut w tej grze, rozbudowa prowincji spowolniona przez te itemki co raz na 2 dni można mieć
mi także nie do końca pasują ubiory- tu lata rycerz , tu lata jakiś gośc w garniturze- nie wiem qwa na zebranie zarządu się spóźnił ? :)
itemizacja też mogłaby być ciekawsza- tak dana klasa lata z 1 i tym samym itemem- mało się postarali

ale ogólnie na chwilę obecną na plus, choć obawiam się , że ten ciągły grind sparków może ludzi znudzić

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 09:58 
Cytuj  
ja zaczynam od skilla aoe wlasnie rotacje:)
nie skreslaj rotacji jakie ludzie podaja, tak szybko:D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 10:46 
Cytuj  
Ja też zaczynam od Whiteout - dla mnie najmocniejszy spell - offhand też noszę dużo słabszy ale ma + 112% dmg z whiteout.

(Powiedzcie mi jaka jest maksymalna wartość takiego %bonusa do dmg. Czy na wyższych levelach można mieć więcej ?)


_________________
Turbot

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 10:49 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Ja też zaczynam od Whiteout - dla mnie najmocniejszy spell - offhand też noszę dużo słabszy ale ma + 112% dmg z whiteout.

(Powiedzcie mi jaka jest maksymalna wartość takiego %bonusa do dmg. Czy na wyższych levelach można mieć więcej ?)


Są to stałe wartości, później przy epic broniach tylko jest różnica- ale zawsze green/blue/purple będą miały tą samą wartość niezależnie od proficiency.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 12:58 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
[Skyforge] Sprzedam-25-30k prestige konto



tu napisze zeby nie zasmiecac threadu ze sprzedaza - czemu sprzedajesz?

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2015, 13:20 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Farin666 napisał(a):
[Skyforge] Sprzedam-25-30k prestige konto



tu napisze zeby nie zasmiecac threadu ze sprzedaza - czemu sprzedajesz?


Przeliczyłem się z ilością wolnego czasu jaką będę miał za 1-2 miesiące + delegacja do USA się szykuje więc też ograniczy to moje możliwości.
A w mojej perspektywie jak zostanie mi 2-3h dziennie na granie to owszem starczy aby normalnie rozwijać postać etc. jednak to za mało żeby być w top:)
A niestety mam fetysz, że jak nie mogę być w czymś najlepszy to motywacja siada.
Dodatkowo PvP ma być rozwijane w Skyforge ale szczerze to nie chce mi się czekać na sensowny system- to zawsze się rodzi w bólach:)

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2015, 18:37 
Cytuj  
Jeśli ktoś chce kod na 14 dni Premium oraz 10.000 thread i mounta na 1 godzinę to rozdaje je autorka bloga babagra.pl http://babagra.pl/2015/08/przygoda-w-mare-sacro-monastery-i-kody-do-skyforge-rozdaje/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2015, 12:30 
Cytuj  
Dla tych co sa zainteresowani Inwazjami w Skyforge, tutaj jest video na naszym YouTube channel wyjasniiajacy czym sa inwazje, co z nich dostajesz, kiedy masz do nich dostep I co w przyszlowsci mozemy od nich oczekiwac.

https://www.youtube.com/watch?v=m8b-0sFMStU

Dodam na dole jeszcze 3 video guides do 3 Invasion dungeons na S rank. Dla zainteresowanych mamy speed guides dla wszystkich 3 man 5 man 10 man na naszym YouTube Channel tutaj http://www.youtube.com/user/Khebeln/featured

Invasions Dungeons Guides:
- Infected Territories 3-man Dungeon - S Rank Guide for Speed Run with Warlock - https://www.youtube.com/watch?v=rjN1SygS6O0

- Lending a Hand 3-man Dungeon - S Rank Guide for Speed Run with Warlock - https://www.youtube.com/watch?v=Mdf4ZUheB5k

- Crashed Transport Aircraft 5-man Dungeon - S Rank Guide for Speed Run with - https://www.youtube.com/watch?v=3WQKiUjODGY


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.