mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 00:01 
Cytuj  
Jak robisz kinecta to temple buduj pod accuracy, crashing blow, crit chance< w tej kolejnosci.
Crit chance tylko jak 2 pierwszych nie mozesz miec w danej prowincji. Ringi pod Str/luck i accuracy + sledghammer to podstawa:)
Jak chcecie raidy robic w miare szybko w tej grze(dostawac invite) to kinect/berserk jeżeli dps, inne classy sa odstawiane na bok, z wyjatkiem warlocka czasami (chyba tylko do distortions sie nadaje).


PS.
Jak jest jakiś tank 25k+ prestigu tutaj bądź supp to niech sie ujawni btw.;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 00:36 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
Jak chcecie raidy robic w miare szybko w tej grze(dostawac invite) to kinect/berserk jeżeli dps, inne classy sa odstawiane na bok, z wyjatkiem warlocka czasami (chyba tylko do distortions sie nadaje).


nie mogłeś napisac tego ze 2 dni wcześniej? :(

czyli widzę ze balans w tej grze wyśmienity :(

i znów odechciało mi się grać ;p
tyle sparków poszło w złą strone


Ostatnio edytowano 4 sie 2015, 00:57 przez lordyp, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 00:54 
Cytuj  
Nie poszlo w zla strone, i tak potrzebowac bedziesz talenty za wymaksowanie atlasu danej classy, wiec tak czy inaczej nic nie straciles.
W pvp balans do bani, w pve jest lepiej troche-zawsze beda wiodace clasy postaci lepiej sprawdzajace sie w robieniu prograssu w raidach:)


Ostatnio edytowano 4 sie 2015, 00:57 przez Farin666, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 00:57 
Cytuj  
a da się jakoś resetować Atlas? :)

ale tu chodzi o gre przyjemną postacią a więc i taką którą chcą do party

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 00:59 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a da się jakoś resetować Atlas? :)

Nie:) nie przejmuj sie nim az tak bardzo:) wazne jedynie aby rozplanowac rozwoj w atlasie- poczytaj guidy etc.
Do party etc to kazda sie nadaje, ja mowie o robieniu progressu w pve raidach a tam min-max nastawienie jest ogromne. Kinetic i zerk sa tak popularni tam dlatego ze maja duzy burst dmg w krorkim odcinku czasowym co jest bardzo istotne ze wzgledu na mexhanike gry tam. Jednak pozniej brane sa wszystkie classy jak raid juz oswojony jest:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 08:04 
Cytuj  
A powiedzcie mi bo widziałem na Twichu instancje robione przez gosci 17k prestiżu i byli tylko w podstawowym składzie: Pala, Cryo i Light.

Czy pozosałe klasy do tych 3 osobowych instancji są mniej przydatne ?
Np support Alchemist i czy tank Knight ?

Farin daj lina do jakis poradników jak co budować


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 09:13 
Cytuj  
no ja się nie znam jeszcze , ale wynika to pewnie z prostego faktu, że te 3 klasy są od poczatku, wiec przy 17k prestiżu mają je pewnie w pełni rozwinięte, pograli tymi klasami dość długo - bo musieli :) i w dodatku jest jest właśnie to co potrzebne- tank + support + dmg
pewnie nie byłoby problemu wymienić czy DD czy tanka, pod warunkiem ,że gra ktoś z rozwinięta w pełni tą klasą i umiejący nią grać
wiesz jak grasz klasa np 2 tygodnie a inna 2 dni to może być różnica

faktycznie jakieś poradniki atrybutów dla klas jak również co budować dla poszczególnych klas :)

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 10:59 
Cytuj  
Lightbringer i alchemist są zupełnie innymi supportami i obaj inne zadanie mają > LB bardziej defensywne buffy/shieldy, alchemist bardziej offensive.

Do 3 osobowych instancji nie ma różnicy czym grasz i w jakim składzie praktycznie- owszem jest pare gdzie tank by się przydał, ale wszystkie można szybko kończyć w dowolnym składzie- jednak i tak najbardziej efektywna jest gra solo w instancjach 3 osobowych - chyba że masz zgrane 3 osoby.

Poradniki znajdziecie na oficjalnym forum w sekcji Player Guides (zarówno EU i NA fora).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 11:19 
Cytuj  
A knight, napisz parę zdań o tej klasie ?


_________________
Turbot

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 11:47 
Cytuj  
Knight od Paladina różnią się głównie tym że jeden lepszą ma kontrolę nad mobami a drugi (knight) jest prawie nieśmiertelny i nadaje się lepiej na bossy...ogólnie niezależnie jakim tankiem grasz, rozgrywka będzie podobna i wszędzie będziesz potrzebny:)
Nie mam za dużego rozeznania w tych 2 classach aby wnikać w detale.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 12:03 
Cytuj  
chyba nikt tu nie wklejał- kalkulator skili dla wszystkich klas:

https://eu.portal.sf.my.com/calculator/ ... =138469379

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 16:00 
Cytuj  
jest jakies wh w tej grze ?

zdobylem itemki dla klas , ktore mam jeszcze nie odblokowane i tylko zajmuja mi miejsce :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 16:02 
Cytuj  
Alchemist nie nadaje się do 5man runów, dużo lepiej sprawuje się LB, w rajdach prawdopodobnie bedzie must have ze wzgledu na swoj buff do dmg.

już.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 16:05 
Cytuj  
krzyk napisał(a):
Alchemist nie nadaje się do 5man runów, dużo lepiej sprawuje się LB, w rajdach prawdopodobnie bedzie must have ze wzgledu na swoj buff do dmg.

już.

to albo miałeś badziewnego alchemiste w grupie albo go wykorzystać nie potrafiliście- ja zdecydowanie bardziej wole alchemiste miec w party niz LB przy 5 man runach- dużo szybciej się wszystko czyści, tylko tank musi być ogarnięty i wiedzieć kiedy może facetankować a kiedy musi trochę pobiegać.

Itemki dla innych class disambled rób, za nim classy odblokujesz ich przydatność będzie zerowa bo i Twój prestige większy będzie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 19:32 
Cytuj  
nie wiem czy mi sie wydaje , ale po dzisiejszym patchu niektóre instancje hard sa qwa takie hard ze mam problemy z przejściem

w dodatku na mapie swiata same hard i imposible , qwa jak tu grac :(

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 19:45 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
nie wiem czy mi sie wydaje , ale po dzisiejszym patchu niektóre instancje hard sa qwa takie hard ze mam problemy z przejściem

w dodatku na mapie swiata same hard i imposible , qwa jak tu grac :(


Też to zauważyłem. Coś spierdzielili.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 21:54 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
nie wiem czy mi sie wydaje , ale po dzisiejszym patchu niektóre instancje hard sa qwa takie hard ze mam problemy z przejściem

w dodatku na mapie swiata same hard i imposible , qwa jak tu grac :(


zmniejsz na easy/very easy poziom:)
albo wez group find:)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 22:14 
Cytuj  
Farin666 napisał(a):
lordyp napisał(a):
nie wiem czy mi sie wydaje , ale po dzisiejszym patchu niektóre instancje hard sa qwa takie hard ze mam problemy z przejściem

w dodatku na mapie swiata same hard i imposible , qwa jak tu grac :(


zmniejsz na easy/very easy poziom:)
albo wez group find:)


No ja miałem easy i 5 osobowy dungeon.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 22:35 
Cytuj  
no robie easy i normal :)

tyle , że do 2 questów mam instancje na hard, które nie mogę przejsć :(
a od przerwy technicznej cały czas są hard :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2015, 15:51 
Cytuj  
ma ktoś rozpiskę kolejności używania skili do combo dla poszczególnych klas?

przydałoby się jak gram jakąś nową klasą bo jest x2 , x3 :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.