mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 18:36 
Cytuj  
Macie temat o TESO a nawet cały dział, wynocha :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 19:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
robiles jakies pvp w teso ragna?


Mam dopiero 22lvl :) Zreszta PvP mnie raczej nie interesuje w MMORPG-ach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 10:05 
Cytuj  
dałem Skyforge drugą szanse :)
na becie jakoś mi nie podeszło, a teraz nawet przez pierwszy dzień grało się fajnie
po 2 dniach grania stwierdzam - qwa strasznie daleko do tego archera
w sumie odblokowanie kolejnej klasy zajmuje kilka dni, farmi się i farmi te sparki , żeby dojść do klasy którą się chce grać od początku- nie podoba mi się to- mogli dać od początku wybór 1 dowolnej klasy a dopiero potem farmienie kolejnych
tak ogólnie te 3 podstawowe klasy to strasznie słaby wybór- jak ktoś nie lubi grać tankiem czy supportem to mu pozostaje tylko Cryo

o co chodzi z tymi limitami tygodniowymi?
i z resetem instancji- nie wiem o czym piszecie :)
reset instancji to wyjście przed jej ukończeniem?- ale wtedy nie dostaje sie tych sparków , a to dla nich przecież robi się te instancje, żeby odblokowywać to drzewko
prosze o wytłumaczenie
i od jakiego poziomu prestige się ma swój temple ?, bo też jestem ciekawy tego aspektu
Spark Replicators daje bonusy tylko do 1 instancji czy jest jakiś czasowy?

a tak ogólnie to w tej grze farmi się i farmi te instancje żeby zdobyć te 3 kolorowe sparki potrzebne do drzewka?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 10:08 
Cytuj  
No jest limit tygodniowy wiekszosci resources jakie mozesz zdobyc - kliknij I -> Currency i tam masz pierwsza zakladke Limits. Pokazuje ile mozesz jeszcze w danym tygodniu zdobyc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 10:36 
Cytuj  
a kiedy resetuje się limit ?
moge jeszcze zdobyć 5k sparków , a do archera mi zostało 7k

hmm, czyli jednak jak pisze Ferrin bardzo szybko dochodzi sie do ściany :(

to co mam robić jak wyczerpie mi sie limit?
wchodzic na insty dla dropa? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 11:26 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
a kiedy resetuje się limit ?
moge jeszcze zdobyć 5k sparków , a do archera mi zostało 7k

hmm, czyli jednak jak pisze Ferrin bardzo szybko dochodzi sie do ściany :(

to co mam robić jak wyczerpie mi sie limit?
wchodzic na insty dla dropa? :)


A nie jest tam napisane, ze to tygodniowy limit ?


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 12:00 
Cytuj  
nie widze ;p

no ale kiedy jest reset tego limitu?

czy to może jest tak ,że każdego dnia dodaje ileś tam do limitu?

ps
Lanber Forest jest fajne zrobione- , hehe graficznie jakbym znów grał w w FF XIV :) - ładne

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 14:22 
Cytuj  
limity resetują się w środy o 5:00 PST z tego co pamiętam.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 14:24 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
nie widze ;p

no ale kiedy jest reset tego limitu?

czy to może jest tak ,że każdego dnia dodaje ileś tam do limitu?

ps
Lanber Forest jest fajne zrobione- , hehe graficznie jakbym znów grał w w FF XIV :) - ładne


Z wtorku na środę w nocy jakoś- anyway w środę jak wracam z pracy jest już nowy limit .
Jak nie wykorzystasz limitu to dodaje się on do nowego.Czyli np. zostało Ci 4k na sparki do wykorzystania, nowy limit to np 12k- łącznie na ten tydzień masz 16k.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 14:42 
Cytuj  
śliczne dzięki

o wiele bardziej podobają mi się te otwarte mapy od tych instancji- szkoda , że nie zrobili ich więcej i nie poszli bardziej w tym kierunku- graficznie naprawdę wysoki poziom

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 14:50 
Cytuj  
dobrze że zmienili trochę sposób levelowania klas, że wykorzystuje się teraz do tego tylko sparki klasowe, na CB wykorzystywało się do tego oprócz klasowych jeszcze Ascension Sparki i spowalniało to ten progres w atlasie.

Największym minusem tej gry, oprócz instancjonowanego świata, są właśnie te pieprzone limity. Na szczęście nawet za kasę nie da się ich zwiększyć więc nie jest aż tak tragicznie. Gdyby nie te limity to szło by robić sobie premkę za free za currency w grze :/


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 14:55 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
dobrze że zmienili trochę sposób levelowania klas, że wykorzystuje się teraz do tego tylko sparki klasowe, na CB wykorzystywało się do tego oprócz klasowych jeszcze Ascension Sparki i spowalniało to ten progres w atlasie.

Największym minusem tej gry, oprócz instancjonowanego świata, są właśnie te pieprzone limity. Na szczęście nawet za kasę nie da się ich zwiększyć więc nie jest aż tak tragicznie. Gdyby nie te limity to szło by robić sobie premkę za free za currency w grze :/

Wszystkie limity są zwiększana w każdym tygodniu- więc za jakiś czas bez problemu...:)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 15:11 
Cytuj  
tylko za ten czas inflacja spowoduje że ceny argentów pójdą do góry, i mimo że będzie można więcej zarobić to i tak nie na tyle żeby kupić odpowiednią ilość argentów na premkę.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 17:17 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
tylko za ten czas inflacja spowoduje że ceny argentów pójdą do góry, i mimo że będzie można więcej zarobić to i tak nie na tyle żeby kupić odpowiednią ilość argentów na premkę.


Cena argent ma byc i musi byc taka sama zawsze:)
Może to kwestia wieku przemawia teraz...ale cholera nawet jak ma gra kosztowac 100-200 zl miesiecznie a jest b. dobra i chce Ci się w nią grać to chyba nie powinno być problemu...Trzeba tylko sobie odpowiedzieć czy gra jest warta poświęcania jej czasu..jeżeli tak to 100 zł nie jest majątkiem .
Premium 30 dni to jakieś 7 euro ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 17:45 
Cytuj  
30 dni premium to 10k argents , a za 10,5k argents trzeba dać 12 euro

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 17:59 
Cytuj  
na chwilę obecną da się jednak kupić premkę za credity, kosztuje to 1680000 credits, wiec to jest jakies 4tyg grania (orzynajmniej na tę chwilę, gdzie cap to jest coś ponad 500k)


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 21:57 
Cytuj  
Kurde muszę powiedzieć, że jak na CB się od tej gry odbiłem, to teraz gra mi się całkiem fajnie. Może jutro dobiję do Kinetica i będę mógł sobie wreszcie nim normalnie pograć :P


_________________
steam: Deathel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 22:38 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
Kurde muszę powiedzieć, że jak na CB się od tej gry odbiłem, to teraz gra mi się całkiem fajnie. Może jutro dobiję do Kinetica i będę mógł sobie wreszcie nim normalnie pograć :P


mam to samo odczucie - tyle , ze ja ide do archera, potem slayer i necro :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 23:08 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
EloNis napisał(a):
Kurde muszę powiedzieć, że jak na CB się od tej gry odbiłem, to teraz gra mi się całkiem fajnie. Może jutro dobiję do Kinetica i będę mógł sobie wreszcie nim normalnie pograć :P


mam to samo odczucie - tyle , ze ja ide do archera, potem slayer i necro :)


Ty Elonis, mały zdrajco, a jak ja szukałem ekipy, to jecha les po tej grze jak po Tusku, a teraz masz 3x wiecej prestizu i grasz potajemnie.


_________________
Turbot

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 4 sie 2015, 00:01 
Cytuj  
Jak robisz kinecta to temple buduj pod accuracy, crashing blow, crit chance< w tej kolejnosci.
Crit chance tylko jak 2 pierwszych nie mozesz miec w danej prowincji. Ringi pod Str/luck i accuracy + sledghammer to podstawa:)
Jak chcecie raidy robic w miare szybko w tej grze(dostawac invite) to kinect/berserk jeżeli dps, inne classy sa odstawiane na bok, z wyjatkiem warlocka czasami (chyba tylko do distortions sie nadaje).


PS.
Jak jest jakiś tank 25k+ prestigu tutaj bądź supp to niech sie ujawni btw.;P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 211 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.