mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2010, 09:13 
Cytuj  
Witam,

dzisiaj dokopalem sie do newsa z kwietnia 2008 na stronie wp dotyczacego informcji iz sa prowadzone prace nad wersja Magi i Miecz na platforme PC :

http://gry.wp.pl/gry/talisman,13076,zap ... 471,1.html

Chcialbym sie zapytac czy ktokolwiek z Was ma jakies info dotyczace tej gry , czy ten projekt upadl a byc moze nadal trwaja prace nad nim.

Dzieki sliczne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2010, 12:23 
Cytuj  
To to ja nawet po 5 sekundach znalazlem, tylko gdybys poszukal troche dalej to jest np client do sciagniecia i stad tez moze pytanie, czy moze sa jakies zrodla badz wiedza uzytkownikow , ktora nie jest tak latwo dostepna jak twoje wspaniale 10 sekundowe googlowanie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2010, 12:53 
Cytuj  
A tak na prawde to po co ci to?
Albo to gierke musieli by BARDZO odchudzic, albo jedna onlinowa partyjka wymagala by 3-4h minimum. Szczegolnie biorac pod uwage ze trzeba by czekac az twoj "onlinowy kolega" sie ruszy bo poszedl akurat srac np. W RL masz przynajmniej mozliwosc krzyknac "szybciej kurwa!" :D

I na dodatek to wyglada jak Ultima na enginie 3d :|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 06:48 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
A tak na prawde to po co ci to?
Albo to gierke musieli by BARDZO odchudzic, albo jedna onlinowa partyjka wymagala by 3-4h minimum. Szczegolnie biorac pod uwage ze trzeba by czekac az twoj "onlinowy kolega" sie ruszy bo poszedl akurat srac np. W RL masz przynajmniej mozliwosc krzyknac "szybciej kurwa!" :D

I na dodatek to wyglada jak Ultima na enginie 3d :|


Bez przesady.Ludzie graja w football managera online i tez trzeba czekac az drugi zakonczy swoja ture.Dodatkowo mozna by grac na singlu z komputerem jak np w monopoly.

No jesli jest to prawda to troche szkoda ze ten projekt upadl, bo zapowiadal sie fantastycznie.Jak pomysle ile miejsca zajmuja te wszystkie plansze i jebanie sie z tymi zetonami to mi sie zygac chce.Oprocz tego jak chce pograc z kolega , ktory mieszka 200 km ode mnie to latwiej to zrobic przez net niz czekac az kiedys bedzie mial okazje mnie odwiedzic.

Moze ktos kiedys sie podejmie odgrzania tego projektu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.