mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2015, 20:07 
Cytuj  
Witam,

Dwa tygodnie temu googlujac przypadkiem natrafilem na http://www.returnofreckoning.com/ - jedyny serwer kontynuujacy aktywnie prace nad WARemu. Jezeli ktos ma ochote znowu zagrac w Warhammera to zapraszam na serwer. Jedyny minus to fakt, ze serwer jest niestety w fazie alpha chociaz od paru tygodni (patrz patch notes) praca idzie pelna para. Poki co otwarte jest tylko cale T1 i Altdorf/IC i max lvl to 12/20, ale nie przeszkadza to w pobawieniu sie na RvR. Ostatnimi dniami widze nawet coraz wiecej Polakow na serwerze, a zadnego posta tutaj.

Jezeli ktos ma ochote sprawdzic to zapraszam, trzeba jednak spodziewac sie paru bugow.

[Pamietam, ze kiedys nie mozna bylo tu reklamowac prywatnych serwerow wiec nie mam pojecia jak sprawa ma sie na dzien dzisiejszy, ale patrzac na WoW Vanilla na dole chyba jest ok? Tymbardziej, ze to abandonware.]

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2015, 20:30 
Cytuj  
Pograł by, jednak z drugiej strony farmienie RR na jakimś privie?
Jak to teraz wygląda z RR? bo po premierze wbijało się je miesiącami.


Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 1 mar 2015, 20:34 
Cytuj  
zax napisał(a):
Pograł by, jednak z drugiej strony farmienie RR na jakimś privie?
Jak to teraz wygląda z RR? bo po premierze wbijało się je miesiącami.


Ja zadnego grindu nie zauwazylem, pozatym poki co i tak nie ma masteries ani skillow za rr, wiec przy 12 powinienes miec juz 10rr na spokojnie a potem z gorki - jest bonus za przegrany scenario i wygrany, zone locki dzialaja od tygodnia i generalnie grajac leci to szybko.

Poza tym privem nie ma innej mozliwosci pograc w WARa, wiec i tak nie ma wyboru.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2015, 10:50 
Cytuj  
Woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Jak stoi online?


Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 2 mar 2015, 12:02 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Jak stoi online?


Caly czas up, a w dzien ostatnio widze coraz wiecej max ludzi. Mam nadzieje, ze nie wykrzaczy :-)

Raz na pare dni zdarzy sie tylko, ze wyrzuci wszystkichc do wyboru postaci bo jak grzebia w database i cos zmieniaja to zwykle nic nie mowia, ale wtedy mozesz wejsc spowrotem w trybie instant.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 mar 2015, 15:57 
Cytuj  
Trailer wszechczasów: https://www.youtube.com/watch?v=-68bXPgH9Dk
Aż się łezka kręci.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 mar 2015, 14:46 
Cytuj  
Dla mnie to ciągle jeden z fajniejszych MMORPGów w jakie grałem. Detekcja kolizji i granie tankiem <3

Ale przy 100 online to bez sensu nawet ściągać :(


Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 6 mar 2015, 01:02 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Dla mnie to ciągle jeden z fajniejszych MMORPGów w jakie grałem. Detekcja kolizji i granie tankiem <3

Ale przy 100 online to bez sensu nawet ściągać :(


No i wlasnie dlatego tez tu gram. Oprocz Camelotu nie czekam juz chyba wlasciwie na nic innego, a po wyczekiwaniu 30 dni na jakis zajebisty announcment od Crowfalla tylko po to, zeby zostac uderzony kolejnym zjebanym Kickstarterem to juz w ogole zwatpilem.

I o ile normalnie bym sie z toba zgodzil, trzeba pamietac ze na tym serwerze maksymalny poziom na dana chwile to 12lvl/20rr i tylko T1 - mysle, ze na dana chwile, przy obecnym stanie online w godzinach 'szczytu' 170-200, jednym serwerze i wszystkich graczach w jednym tierze to wystarczajaca ilosc przy w miare wyrownanej populacji.

Popy na sc 24/7 z racji tego, ze na serwerze graja ludzie z calego swiata i duzo graczy z USA, RvR lake ktos tam patroluje, lairy kampione na respawn timery - ludzie sciagaja dla samej mozliwosci pogrania znowu w Warhammera :-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 03:47 
Cytuj  
Dostaje info przy rejestracji że IP blacklisted, sprawdzam i na jednej stronce tak, na drugiej nie.
Co robić drogie Bravo?


Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 7 mar 2015, 16:37 
Cytuj  
http://www.reddit.com/r/warhammeronline ... acklisted/ - to jedyne co moglem znalezc poza forum i http://whatismyipaddress.com/blacklist-removal , albo jak podasz maila to Ci po prostu zarejestrowac konto i zmien sobie haslo. Niewygodne rozwiazanie, ale ;)

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 9 mar 2015, 11:35 
Cytuj  
Ja sprawdzałem w weekend, bo sentyment do warhammera mam ogromny - problem jest taki, że coś się popsuło i kompletnie nie działały/nie były widoczne questy (wiedzą o problemie z tego co czytałem na forum). Nie wiem czy już się z tym uporali, pewnie zrobię jeszcze kiedyś drugie podejście.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2015, 13:33 
Cytuj  
To tam dziala PvE i questy?

Tez w weekend testowalem to jedyne co dzialalo to scenario - Gates of Ekrund. Z cala reszta bylo duzo gorzej.


Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 9 mar 2015, 18:16 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
To tam dziala PvE i questy?

Tez w weekend testowalem to jedyne co dzialalo to scenario - Gates of Ekrund. Z cala reszta bylo duzo gorzej.


Tak, wszystkie questy juz dzialaja. Dzialaly i wczesniej, ale spierdzielily sie na 2-3 dni. Scenarios poki co to Nordenwatch i Gates of Ekrund, switchowane co tydzien - wiecej ma przyjsc 'soon' lub juz w nastepnym patchu (source: dev na forum).

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 maja 2015, 13:15 
Cytuj  
Niedawno questy znowu sie zepsuly na dluzszy okres czasu, ale z tego co widze to juz je naprawili. Populacja jest spora jak na T1, na SC czeka sie doslownie pare minut i prawie wszystkie dostepne skille dzialaja (oprocz skilli petow i paru innych, ale to nie przeszkadza w komfortowej grze). Lagi mniejsze niz za czasow retaila. Jezeli ktos nigdy nie gral w WARa to polecam, warto sprawdzic jak wyglada namiastka jednej z lepszych gier pvp, ktora zniszczylo zjebane EA. Prace nad privem ida w szybkim tempie, planowane jest juz wprowadzenie T2 i z tego mi wiadomo to niemal wszystkie skille do T4 maja juz oskryptowane i czekaja z ich wprowadzeniem. :) Ja mam sentyment do tej gry, wiec czasami pogrywam bo fajnie wejsc i ponapierdalac ludzi Choppa :D Dodam jeszcze, ze w miare czesto organizowane sa eventy rvr, w ktorych uczestniczy po 100~ osob. Jak na rvr lake w T1 jest to zadowalajaca liczba :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 maja 2015, 13:41 
Cytuj  
Jest jakaś namiastka polskiego community?:<

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 4 maja 2015, 22:16 
Cytuj  
Jezeli chodzi o Polskie community to nic mi o takim nie wiadomo. Wdzialem tylko pare pojedynczych jednostek z nickami typu Kutaspl :] Mysle ze owe community powstanie w swoim czasie jak projekt wyjdzie z fazy alpha. Devsi twierdza, ze jak skoncza robic T2 to wtedy dodanie T3 i T4 nie bedzie wiekszym problemem, wiec nastapi to w miare szybko :) W planach maja rowniez dodanie fajnych rzeczy, ktorych nie bylo na retailu, m.in. wyciete stolice krasnali, orkow i elfow. Warto pograc bo nie bedzie wipe postaci a wbicie 12lvl (obecny max) zajmuje raptem dzien. Nie jest tez nudno ani pusto, prawie zawsze sa walki o lair bossow :D


Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 18 cze 2015, 18:14 
Cytuj  
Polskie community ograniczalo sie do raptem 10ciu osob jak gralem ostatnio dwa miesiace temu, byla nawet Polska gildia w planach ale bylo nas za malo.

Po paru miesiacah "soon" 2gi Tier w koncu zostal uaktywaniony dwa dni temu i mam nadzieje, ze server cap sie powiekszy bo ciezko dostac sie w godzinach szczytu.
Bylo tez pare patchy w trakcie ktore mozna znalezc na forum - miedzy innymi kompletny combat rework.


T2 patch notes i pare postow devow co nastepne tu ; http://www.returnofreckoning.com/forum/ ... c8eb07deb2


Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 1 lip 2015, 21:40 
Cytuj  
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Moze jakas nostalgie uruchomie po obrazkach :D Duzo znajomych nickow z officiala gra, jakby ktos mial ludzi to zapraszajcie bo bez populacji to im dwa lata zejda zanim to, kurwa, skoncza.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2015, 10:41 
Cytuj  
Zbieram się od kiedy ten temat został założony to zassania :D


Posty: 47
Dołączył(a): 4.02.2011
Offline
PostNapisane: 2 lip 2015, 15:59 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Zbieram się od kiedy ten temat został założony to zassania :D


To wio :D

Co jakis czas ktos nowy pyta o cos na /advice, wiec cos tam na T1 sie dzieje w dzien jezeli chodzi o scenario, ale w nocy ponoc pustka - T2 za to pop co pare minut 24/7 - doslownie. Wbic level w razie jak T1 bylo by martwe to nie problem i kwestia godziny lub dwoch - w chuj ludzi farmi w aoe party w IC, wiec wystarczy poprosic o PL kosztem passowania na loocie :p
Ja tam robilem questy bo lubie, ale jak sie komus nie chce i chcialby sie po prostu pobawic to mozna szybko wbic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.