mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 11:41 
Cytuj  
Co do gemow to ja nie zbieram, zdaje sie zrobienie najlepszego samemu to jakies 20kk , na AH sa taniej...


Question: Jak myslicie jest jakies "hidden diminishing returns" podczas farmienia caly czas tego samego route'a ?
Zdazylo mi sie to juz kilka razy. Biegam z 400MF robie caly czas ten sam route. na poczatku leci jakies lepszy loot a po 2-3 dniach juz totalne gowno, zadnych leg. itd. Wczoraj zmiana MP0->MP1, ten sam route 30 min i 2xset + 1xleg WTF?
Mialem tak juz pare razy ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 11:58 
Cytuj  
Kwestia percepcji, no chyba ze ukryty spisek na ktory nie masz wplywu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 12:00 
Cytuj  
Też kiedyś o tym dyskutowałem - być może jest to jakiś "sikret" mechanizm anty bot. Z jednej strony ma to sens z drugiej strony zważywszy na RMAH i zyski związane z obrotem dla Blizzarda nie ma.
Jako, że robie sobie XP od czasu do czasu na MP0/1 to od 5 runów nie dropnął mi kompletnie żaden item warty uwagi nie wspominając o legendary (250-170 base MF + NV + MP).
Co do gemów to kompletnie olewam.


Ostatnio edytowano 8 lis 2012, 12:02 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 12:02 
Cytuj  
RNG :P ja biegam po kilku lokacjach w A3, jednego dnia nic nie wyleci przez kilka godzin, drugiego odpalilem przed praca na pol godziny i wylecialy rekawice (900k) i helm (cos kolo 17kk, nie pamietam juz) Immortal Kinga. ;]

Jesli o gemy chodzi to uzbieralem jakis czas kazdego stack i wrazie potrzeby craftuje sobie, tych najlepszych i tak nie uzywam bo jeszcze nie moj budzet, a do ktoregos tam poziomu taniej wychodzi craftowac sobie samemu (nawet sprzedawac na AH, tyle ze zysk marny po ah cutcie).


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Ostatnio edytowano 8 lis 2012, 12:03 przez Ravushimo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 12:03 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
RNG :P ja biegam po kilku lokacjach w A3, jednego dnia nic nie wyleci przez kilka godzin, drugiego odpalilem przed praca na pol godziny i wylecialy rekawice (900k) i helm (cos kolo 17kk, nie pamietam juz) Immortal Kinga. ;]


Ja wiem, że RNG ale nie możesz powiedzieć że normalnym jest falowe przypływy RNG (nic prze kilka dni, 13 legs, nic przez kilka dni, 10 legs).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 12:05 
Cytuj  
Tylko ze my w zaden sposob tego nie ustalimy, wiec wole sobie po prostu tlumaczyc niefart tym ze RNG mnie nie lubi. ;]

Moze byc w sumie tak ze stackuje sie jakis hidden buff do MF vs Legendary/Set od ostatniego dropa, po osiagnieciu jakiegos pulapu masz +XXXX% do MF na N czasu... a moze nic takiego nie byc, a nasze gdybanie nic nie zmieni. :P
DR jak dla mnie nie ma ze wzgledu na przyplyw gotowki dla blizza dzieki botom.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 12:08 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ravushimo napisał(a):
RNG :P ja biegam po kilku lokacjach w A3, jednego dnia nic nie wyleci przez kilka godzin, drugiego odpalilem przed praca na pol godziny i wylecialy rekawice (900k) i helm (cos kolo 17kk, nie pamietam juz) Immortal Kinga. ;]


Ja wiem, że RNG ale nie możesz powiedzieć że normalnym jest falowe przypływy RNG (nic prze kilka dni, 13 legs, nic przez kilka dni, 10 legs).


cos jest w tych falach, nic crap nic 50m 50m 30m nic crap nic itd. sa tez i roballe co co drugi dzien dropia itemy po 150-1000kk. random random i jeszcze raz random po prostu i na serio ma male znaczenie czy robisz mp0 czy 6.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 12:46 
Cytuj  
Ta nic crap crap nic crap 50kk 30kk... chcialbym tak :D gdyby nie ten IK head ktory poszedl za 17kk dalej bym siedzial na topie 4-5kk za item. Jeszcze na mnichu mam cos zalozone pewnie co jest warte wiecej, a tak to musze ciulac sprzedajac stuff za mala kase. Jak mi wczoraj mantykora dropla to juz widzialem grube miliony przed oczami... a rollnelo sie takie cus ze ledwo za 3,5kk poszlo. Kurde moze cos zle robie... :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 13:00 
Cytuj  
Lawl... wlasnie dropnal mi kolejny, trzeci juz IK head + 2 inne leg, nic nie warte glovsy z cold ressem i po raz 242363472 low roll bracersy.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 16:23 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Morgul napisał(a):
Ja mam wiekszy urobek/h


Dobrze ze nazywacie rzeczy po imieniu.


No nie ma sie co oszukiwac, esencja hns ;) wazne ze sprawia fun, dobry grind nie jest zly.. dopoki sie nie znudzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 16:51 
Cytuj  
No, w końcu wycraftowałem znośny HF ring: 201dex, 6CC, 11MF.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 17:44 
Cytuj  
@up

Graty. Jak to wygląda kosztowo, pomijajac farmienie klucza i bossow? Coś jeszcze trzeba?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 17:45 
Cytuj  
Nope - najwięcej to kosztuje czasu bo pomimo MP7 (czyli 70% szans na drop składnika) wypada jeden na trzy he he.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2012, 18:43 
Cytuj  
recepta na ringa kosztuje 2mln - jednorazowy wydatek, craft ringa 50k chyba, craft maszyn 12k

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 10:49 
Cytuj  
Wczoraj dobry wieczor mialem. Na 4 klucznikow ma mp1 2 klucze polecialy, do tego legendarna czapka czarodzieja :)

Zauwazylem, ze dosc ciezko sprzedac przedmioty za 20-30kk+.
Rekawice setowe wystawilem za 32kk, a teraz juz za 15kk wisza i dalej nie chca zejsc.
Ludzie chyba staraja sie kupowac przedmioty za 1-5kk albo jak juz maja miliony to te najdrozsze, za 100kk+.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 11:45 
Cytuj  
To nie tak, że ludzie nie chcą kupować.
Sam jestem teraz w takim momencie, że każdy rozsądny upgrade to 100mil+ aczkolwiek zdarzają się okazje bądź zmiany buildu gdzie tańsze itemy mogą mi coś dać.
Podobnie jest u ludzi.
Itemy dla mas kosztują do 5mil, te lepsze 15-20mil.
Potem jest przepaść między ceną a tym co uzyskam.
Nikt nie zapłaci za vile ward 60-80mil tylko dlatego, że nazywa się vile ward a ma dokładnie takie same staty jak rare shouldersy za 15-20mil na plus vile ward 1/2k dps czy ar.
Na przykład te shouldersy co Roball wystawił i wszyscy krzyczeli 2bil, 1bil - poszły za 300mil.
Ktoś kto ma super itemy i kasę nie postawi majątku żeby dostać 2k dps więcej.
Ktoś kto itemów i kasy nie ma może się tanio ubrać i zacząć tą kasę robić :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 12:04 
Cytuj  
Jako, że Tomu to dobry slejwik i wczuwa się w rolę to oprócz newsa zarzucę tu:

http://eu.battle.net/d3/en/blog/6469730 ... 08_11_2012

Poleciały baniki - ciekawe na ile to skuteczne i prawdziwe :)

A boterzy właśnie ubierają swoje gotowe postacie na innych kontach i jadą dalej...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 12:16 
Cytuj  
Tylko ze te bany boterow sie nie tyczyly... tzn nie widze jakiejs fali topikow na hax stronach od botujacych :D


To jest dobry topic: http://www.thebuddyforum.com/demonbuddy ... anned.html
Cytuj:
4 accounts survived, they were mostly used for RMAH and AH selling (no botting)

Accounts cost around $5,500 and the return was around $45,000 for those curious. They lasted ~30days.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 12:25 
Cytuj  
Cytuj:
To answer:

Farming was done in Act 2 mostly, also offset into Act 3.

10 Computers are used, all with I7-2600k processors within them. The bottleneck is RAM, not CPU.

I never said 1 RMAH, I also never said I sold everything through the RMAH. The vast majority is sold privately, as it's only $0.04 less per million. For reference, it was 4 RMAH accounts. All survived.

Note that even though it's 106 accounts, it's actually 318 characters. 108 EU, 108 US, 108 Asia. This brings GPH all the way down. You need to keep in mind how many bots are running here, I don't really care if they're not all doing 300k GPH.

The majority of gold comes from pure drops, with extra from items. Trying to monitor 318 characters for drops, however, is impossible. Almost everything is vendored.

Will I continue? Potentially. As you have kindly pointed out, my first posts on here were not that long ago, all relating to WoW. I'm currently running 21 bots in WoW (didn't have enough computing power to do more, as D3 was ruling) and each of them is doing more per hour than D3 was. The accounts are also cheaper.

Each PC was running 20-30 instances of D3. Each PC has 16-32gb of RAM.

*** and MAC address changes were not used - They don't do anything. Running this many instances, you also can't afford for the wasted resources on VMWare.

Why did I post? I figured that's what this forum was for, to say when you get banned. I guess I was wrong.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2012, 13:04 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ktoś kto itemów i kasy nie ma może się tanio ubrać i zacząć tą kasę robić :)

Ja bym powiedział, że nie jest z tym tak prosto, jak może się wydawać. ;) Albo ja mam pecha. Miałem przerwę od Lipca. Wróciłem tydzień temu, sprzedałem gear warty kiedyś około 30 mln za jakieś 400k total. Za oszczędności ubrałem wiza w jakiś budget gear - 3 mln starczyło na ~88k dps i farmie A3@MP0/1 bez żadnych problemów.

Nabiłem 10 lvl pragona i jak do tej pory nie miałem ani jednego setowego dropa. Legendary poleciał jeden i to prosto do vendora. Nie trafił się również ani jeden nadający się do sprzedaży na AH rare - póki co wszystko leci z automatu do vendora.

Jak sobie patrzę na AH to średniej jakości itamz, które by mnie interesowały kosztują te kilkanaście/dziesiąt mln za jedną sztukę, więc czuję się trochę zdeprymowany. Chociaż może mam pecha. Jak sobie czytam posty powyżej, gdzie każdy pisze, że mu ciągle coś dropuje to nic tylko też by tak się chciało. :)

Na szczęście póki co nawet chce się trochę farmować, więc pobiegam i może coś w końcu spadnie. Fajnie się smaży te mobki. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.