mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 11:23 
Cytuj  
Dokladnie te same.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 11:24 
Cytuj  
Ok, a co z levelami tej broni / itemu? I jaki będzie level broni /itemu którą dostanę?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 11:40 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):

Tak jak grafika aktu 1 ssie peniksy tak w drugim akcie jest już ładniej.


3 jest jeszcze ladniejszy I bardziej klimatyczny.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 11:45 
Cytuj  
"Ok, a co z levelami tej broni / itemu? I jaki będzie level broni /itemu którą dostanę?"

ilvl wynikowego itemka bedzie albo usredniony albo rowny najnizszemu itemlvl wsrod skladnikow.

Itemlvl mozesz sprawdzic "chwytajac przedmiot" (tak zeby wisial na kursorze i z tak wiszacym itemkiem wpisujesz w chat '/itemlevel'.

imho nie warto sie z tym pierdolic - zebrac 5 rarek tego samego typu jest zbyt trudno. Wydajniej bedzie szukac odpowiedniego bialego i jebnac kulke alchemii.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 sty 2013, 11:48 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 11:47 
Cytuj  
Wywala Was dalej gry? Myslalem, ze tylko wczoraj przez chwile byl taki problem, ale u mnie srednio raz na pol godzinki - godzinke DC. Nie wiem czy to moj net swieruje (mam czasami problemy ze stabilnoscia) czy klient. Troche to juz wkurzajace, bo ciagle biegam z tego samego tp i wyrzuca mnie zanim znajde kolejnego :(

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 11:52 
Cytuj  
Nieźle ta gra wciąga..Wczoraj dopiero około 20 udało mi się usiąść przed kompem i nagle patrze a tu już 1 w nocy i trzeba w kimono bo rano do roboty...

Wiadomo ile czasu open beta będzie trwać i czy potem closed beta dalej będzie czy już trzeba będzie czekać na pełną wersje gry?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 11:56 
Cytuj  
open beta to praktycznie wydana juz gra.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 12:05 
Cytuj  
To juz jest launch gry - nie bedzie zadnych wipe, itd...

W ciagu 6-9 m-cy (aproxx) ma wyjsc reszta contentu zaplanowanego dla Open Bety aka Act3exp pack (i pewnie sporo skilli i itemkow dorzuca bo to jest najbardziej imho potrzebne jesli chodzi o content - podobno maja w pizdziec materialu na unikaty juz od ludzi BrotherLaza tylko nie mieli czasu wrzucac) i potem normalny launch i zdjecie taga 'beta' z gry.

Z ty mze nie bedziemy ofc czekac 6 m-cy na patcha tylko to bedzie dodawane na raty. W CB patche byly dosc czesto. Czasem nawet raz na miech i byly to spore patche.


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 12:16 
Cytuj  
Ale to rozumiem że pewnie jak już napis beta zniknie to znowu ciachną wszystkie nasze chary na 1 lvl i zabawa zacznie sie od nowa? :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 12:19 
Cytuj  
Nie, nic z tych rzeczy. Nie będzie już vipe'ów, ever.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 12:59 
Cytuj  
Pytanie: czy mając pasywkę blood magic, jak użyję skilla z podrzymywaną aurą, to zamiast obniżyć mi max mana odpowiednio odejmie na stałe max hp?

Składam sobie mardudera skoncentrowanego wokół 2h axe, life leech i physical damage/crit. Ktoś się bawił czymś takim może? Czy oprócz hp trzeba dużo inwestować w armor i/lub resistance? Taki build sobie wykombinowałem. Może ktoś robi podobny i ma jakieś przemyślenia.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
"Ok, a co z levelami tej broni / itemu? I jaki będzie level broni /itemu którą dostanę?"

ilvl wynikowego itemka bedzie albo usredniony albo rowny najnizszemu itemlvl wsrod skladnikow.

Itemlvl mozesz sprawdzic "chwytajac przedmiot" (tak zeby wisial na kursorze i z tak wiszacym itemkiem wpisujesz w chat '/itemlevel'.

imho nie warto sie z tym pierdolic - zebrac 5 rarek tego samego typu jest zbyt trudno. Wydajniej bedzie szukac odpowiedniego bialego i jebnac kulke alchemii.

Dzięki za info i rzeczywiście masz rację z tym, że nie warto chyba. Jakby jeszcze to były jakieś grupy typów, ale dokładnie te same itemy to mega ciężko.

@D3jvid

Ta, co pół godziny to nie, ale wyrzucało mnie wczoraj parę razy + dwa razy zwis klienta po wyrzuceniu. Pierwszego dnia było wsztko cacy, przeciążeni są pewnie.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pytanie: czy mając pasywkę blood magic, jak użyję skilla z podrzymywaną aurą, to zamiast obniżyć mi max mana odpowiednio odejmie na stałe max hp?


Aura "rezerwuje" sobie czesc twojego hp lub mana poola.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:15 
Cytuj  
Zostalem wgnieciony klimatem solaris temple i ta muza tam :o jak na razie moja ulubiona lokacja.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Pytanie: czy mając pasywkę blood magic, jak użyję skilla z podrzymywaną aurą, to zamiast obniżyć mi max mana odpowiednio odejmie na stałe max hp
?
Składam sobie mardudera skoncentrowanego wokół 2h axe, life leech i physical damage/crit.


Ja zacząłem duelistą i kurde żałuję, że poszedłem w 2H ( zużyłem 6 skillpointów pod to i nie mogę się cofnąć) bo warrior ma 2x lepsze skille pod to. Duelista to chyba tylko 2 bronie naraz.
Trochę wkurzające jest to, że daną postacią możesz iść tylko w 1 konkretny rodzaj broni. Chcesz powalczyć czymś innym ? Zmień postać... bezsensu;p

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:22 
Cytuj  
Co do tych kombinacji przedmiotów to znalazłem coś takiego :
- przedmioty tego samego typu o łącznym Quality większym lub równym 40% - Currency Orb procentowo zwiększający przedmioty danego typu

- przedmioty z trzema połączonymi ze sobą slotami różnych kolorów - Chromatic Orb

- przedmiot z 6 połączonymi ze sobą 6 slotami - Divine Orb

- przedmiot z 6 slotami - Jeweler's Orb (7)

- dwa przedmioty Rare z takimi samymi przedrostkami (chodzi o to by obydwa się zgadzały) - Alchemy Orb

- trzy przedmioty tego samego bazowego typu, gdzie każdy ma po 20% quality i każdy jest innej kategorii (Normal, Magic, Rare) - Alchemy Orb

- trzy przedmioty Rare z takimi samymi przedrostkami - Regal Orb

- komplet: 2 Rare Rings, 1 Rare Amulet, 1 Rare Boots (20% Quality), 1 Rare Gloves (20% Quality), 1 Rare Belt, 1 Rare Armour (20% Quality), 1 Rare Headpiece (20% Quality), 1 Rare Two-Handed Weapon (20% Quality) lub 1 Rare One-Handed Weapon (20% Quality) + 1 Rare Shield (20% Quality) lub 2 Rare One-Handed Weapons (po 20% Quality) - Regal Orb

- Mirror of Kalandra - Regal Orbs (5) + Exalted Orbs (2) + Divine Orb

- Iron Ring + Skill Gem - Ressistance Ring (czerwony - fire, niebieski - cold, zielony - lighting)

- Amulet + 3 Gems (czerwony + niebieski + zielony) - Amulet z bonusem do wszystkich bazowych statystyk

Jest jeszcze wtyczka do przeglądarki Google Chrome, która nas informuje, gdy na koncie naszej postaci będzie gotowa kombinacja przedmiotów do wymiany.

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/29916

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:28 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Trochę wkurzające jest to, że daną postacią możesz iść tylko w 1 konkretny rodzaj broni. Chcesz powalczyć czymś innym ? Zmień postać... bezsensu;p


Można teoretycznie iść tylko w nody +all dmg, ale pewnie wtedy trzeba dodatkowo zainwestować w jakiś elemental damage. Do tego rezygnacja z kryta, accuracy plus ten Resolute Technique i powinno być ok. Przynajmniej na papierze. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:33 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Ja zacząłem duelistą i kurde żałuję, że poszedłem w 2H ( zużyłem 6 skillpointów pod to i nie mogę się cofnąć) bo warrior ma 2x lepsze skille pod to. Duelista to chyba tylko 2 bronie naraz.
Trochę wkurzające jest to, że daną postacią możesz iść tylko w 1 konkretny rodzaj broni. Chcesz powalczyć czymś innym ? Zmień postać... bezsensu;p


Przeciez nikt Ci nie broni isc w 2 rodzaje, kosztem zycia np czy armor nodow ;) Pytanie tylko po co?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:34 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Stobek napisał(a):
Trochę wkurzające jest to, że daną postacią możesz iść tylko w 1 konkretny rodzaj broni. Chcesz powalczyć czymś innym ? Zmień postać... bezsensu;p


Można teoretycznie iść tylko w nody +all dmg, ale pewnie wtedy trzeba dodatkowo zainwestować w jakiś elemental damage. Do tego rezygnacja z kryta, accuracy plus ten Resolute Technique i powinno być ok. Przynajmniej na papierze. ;)


Czyli jaka jest najlepsza broń 1h dla templara?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2013, 13:36 
Cytuj  
Absolutnie nie mam pojęcia. Moja wiedza płynie ze studiowania drzewka od wtorku plus zaliczenie act 1, ale jak trzeba mogę się wypowiadać jak ekspert.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.