mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 23:01 
Cytuj  
Ja mam dzis straszne lag spike totalnie nie daje rady grac :-/ jeszcze wczoraj wszystko bylo OK, ma ktos podobny problem? Normalne latency 40-50 i skacze do 1000?


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 3 lut 2013, 23:28 
Cytuj  
Eee, ja teraz napierdzielałem kilka h bez przerwy i nic z tych rzeczy nie było ;o

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 00:15 
Cytuj  
Obrazek

Wszystkie resy na 75, 3000 armoru i 1900 hp.
Koncowka cruel i siekam wszystko az milo ;)

edit. Piety tylko raz zamienila sie w ognista forme ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 09:52 
Cytuj  
Dla mnie akty dość dobrze się skalują. Pierwszy to bułka z masłem. Drugi jest trochę trudniejszy, większa różnorodność mobków, chaos dmg plus dość trudna czasami piramida. Trzeci miejscami to już kop w twarz. Zwłaszcza te grupy żołnierzy z lightining shield i ze wsparciem magów. Jak mam problem z elemental dmg to żongluję pierścionkami i dobijam do 75% i jest poprawa wyraźna zawsze. Jak mam problem, żeby iść dalej to podbijam w jakiejś łatwiejsze zonie 1-2 lvl, szukam upgradu sprzętu i dopiero próbuję. Niezbalansowane są imo championy czy jak to się w tej grze nazywa. Przykładowo ten szkielet w więzieniu przed Brutusem. Gram czysto melee i właściwie ciągle jestem zamrażany przy maks cold res.

Problem jaki jest w tej grze to fakt, że sporo buildów można na początku między bajki włożyć. Musiałem zrobić respec bo postać się męczyła. Może na koniec jak ktoś ma dobry sprzęt i odpowiednią ilość punktów do skili to można kombinować.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 10:14 
Cytuj  
No takie zalozenie, ze pierwszy hero musi byc w miare item independent. Ale serio, bardzo dziwne buildy potrafią jednak działać.

Mnie tylko martwi ten lightning damage (ale przygotowaną mam flaszke +duration +29ress all, dajaca z miejsca 85% Lres). Przejde do 3 aktu i zobacze co mnie zabije.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 10:29 
Cytuj  
Czy w grze sa jakies doty, a najlepiej jakis build pod doty? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 10:38 
Cytuj  
Burning damage to doty (ale sila zalezy od sily hita ktory go wywolal), ponadto Poison Arrow (aoe chaos dot) i Viper strike nakładający chaos dot stackowalny 4 razy.
No i puncture, dzialjący jak ulti bloodseekera z doty (bleed dmg przy poruszaniu sie targetu).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 10:53 
Cytuj  
Mialem na dzieje na jakies aoe cursy w formie doty ;)

btw, jestem na Fetid Pool na merciless. Jajebie, juz wiem co mial kabra na mysli.
Chory poziom. 2000hp i 3000 armora, full tank build, a mobki z dashem mnie zjadaja jak chca.
Do tego przejscie calej mapki zajelo mi z 30 minut, bo szaman elitka uciekal i ozywil wszystkich na nowo.. Dobrze, ze wczesniej ledwo co dingnalem, bo padlem 6x ;P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 11:15 
Cytuj  
hehe no bonusowe mapki sa pojebane lekko.

PS. Ale sila tej gry jest wielka - niby sie wkurwiam ale cisne dalej na mercilless coby dojsc do map :) heh.. pewnie tylko po to zeby sie dodatkowow wkurwic bo tam juz wogole bedzie masakra i kitowanie pojedynczych mobkow ale dojde!

Z drugiej strony zdazylbym przed next patchen jeszcze rangeda zrobic spkojnie... choc cos mi sie widzi ze po zmianach tanky marauder bedzie kosil jak chce wiec go dociagne ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 11:29 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
btw, jestem na Fetid Pool na merciless. Jajebie, juz wiem co mial kabra na mysli.
Chory poziom. 2000hp i 3000 armora, full tank build, a mobki z dashem mnie zjadaja jak chca.


Hehe, ja tam problem mialem juz na cruel. Tez mase zgonow tam zaliczylem.
Co ciekawe, to myslalem, ze to zjebany pomysl ze strata expa za smierc. Ale okazuje sie, ze giera tylko na tym zyskala.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 11:33 
Cytuj  
A to ja odwrotnie na cruelu, wbijalem sie do zonek 4-5lvl wyzej ode mnie i sobie levelowalem ;]
800ES, 0 armor, -5%resy. Zombiaki ze speedem i 2500 zycia.
Boje sie tylko, ze bede musial nieszczesne CI brać zaraz na chaos dmg.

Z czymś takim teraz biegam - Explosive arrow (jeszcze jest 1-2lvl ponizej tego co powinien byc, ale sie leveluje + Zapalający fireball na single target (trzeba dać EA wybuchnąc) + Flammability i 7zombie. Clarity + discipline jako aury i szkieletowy totem w razie duzej ilosci nieprzyjemnych casterów.

Jedyne czego sie boje to bossy ranged, w ktore wbiegam czasem na quicksilver flasku, random chaos dmg zza ekranu i Arc (ale tu juz mam resa w butelce).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 11:48 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Z drugiej strony zdazylbym przed next patchen jeszcze rangeda zrobic spkojnie... choc cos mi sie widzi ze po zmianach tanky marauder bedzie kosil jak chce wiec go dociagne ;)

Jest gdzieś jakaś komilacja tego co ma się zmienić w patchu?

@tomu

No, ale masz sumonki na meat shield. Ja jak biegam sam casterką to mam niecałe 1000 ES, armora 0 (no teraz jakieś 5% reduce z jakiegoś jednego itemka), ale resy z mam na 75%.
Jakoś idzie. Początki Act 3 cruel. Tylko posion bomby mnie załatwiają w 2 sekundy i musiałem raz mapkę resetować (1 raz w tej grze w ogóle) bo dostałem Żółtego named moba z posion bombkami, motorkiem w dupie, regen health, curse immunity, cold resist, itd :/ Nie do zabicia dla mnie :(

Też będę musiał CI brać chyba :| Szkoda, że taki znerfiony bo będzie ciężko.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 11:53 
Cytuj  
Jedną z fajnych rzeczy w takich momentach jest możliwość zrobienia party - zaraz dołącza 5 osób i jedziecie żółtego, który jest dla twojego builda nie do przejścia. Oczywiście póżniej trza z nimi biegać przynajmniej do końca mapki :)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 12:01 
Cytuj  
No ja sie mecze swoim Rangerem teraz 2 akt ale powiem wam, ze duzo kitowania i jakos idzie. DPS nie powala, Evasion z Grace to mam 4k + i czasem na prawde nic nie trafie. Jednakze wlasnie te chaos bombs w kanalach to masakra ;) Gorzej jak mnie melee dojda, bo na projectiles to mam sprory evaison/dodge.

Musze teraz ladowac w DPS zamist w zycie tak mysle. Niby 800 hp ale z tym slabym dpsem tez nic nie powalcze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 12:05 
Cytuj  
Na lvl 70+ leveling zwalnia zgadza sie? Mocno to jest odczuwalne?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 12:14 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=P4LppRXmnq8 - Dla chcącego nic trudnego:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 20:46 
Cytuj  
W nowym patchu do laga dodali desync? Nice. O ile na normal mi to zwisało, na cruel przebolałem czasem smierć przez laga to na merciless moja cierpliwość właśnie się kończy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 20:59 
Cytuj  
Desync byl zawsze. Live with it albo szukaj se innej gry :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 21:14 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Mialem na dzieje na jakies aoe cursy w formie doty ;)

btw, jestem na Fetid Pool na merciless. Jajebie, juz wiem co mial kabra na mysli.
Chory poziom. 2000hp i 3000 armora, full tank build, a mobki z dashem mnie zjadaja jak chca.
Do tego przejscie calej mapki zajelo mi z 30 minut, bo szaman elitka uciekal i ozywil wszystkich na nowo.. Dobrze, ze wczesniej ledwo co dingnalem, bo padlem 6x ;P


2000hp? Co to jest 2k hp na Merciles? Czytam różne opinie i oglądam streamy i często widze, że ludzie mają tak pod 4k hp a czasami 4,5-5k hp bo tez tego ciężko. I oczywiście move speed, inaczej można paść w głupi sposób:P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 21:19 
Cytuj  
Desync jest częściej od niedawna przynajmniej u mnie i jestem zdania, że naprawa tego powinna być w top spraw którymi się zajmują. Dobrze, że HC nie gram bo by mnie coś trafiło inaczej.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.