mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 22:01 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
D3jviD napisał(a):
Mialem na dzieje na jakies aoe cursy w formie doty ;)

btw, jestem na Fetid Pool na merciless. Jajebie, juz wiem co mial kabra na mysli.
Chory poziom. 2000hp i 3000 armora, full tank build, a mobki z dashem mnie zjadaja jak chca.
Do tego przejscie calej mapki zajelo mi z 30 minut, bo szaman elitka uciekal i ozywil wszystkich na nowo.. Dobrze, ze wczesniej ledwo co dingnalem, bo padlem 6x ;P


2000hp? Co to jest 2k hp na Merciles? Czytam różne opinie i oglądam streamy i często widze, że ludzie mają tak pod 4k hp a czasami 4,5-5k hp bo tez tego ciężko. I oczywiście move speed, inaczej można paść w głupi sposób:P.


Chyba ludzie pokroju krippa, gdzie itemki dostaja od innych i maja +2k z unikatow.
Ja praktycznie wszystko ladowalem w tankowe nody, mam 53 lvl i wydaje mi sie, ze 2k hp i 3k armoru to duzo ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 23:26 
Cytuj  
Na HC trochę inaczej wygląda zbieranie itemów ;). Ogólnie to przeżywalność kosztem dps ale be przesady oczywiście.

2k hp na 5x to może nie tragedia, ale tutaj dużo zależy od play style imo. Duzy move speed, spory armor + resy + hp powinny dać radę. Ludzie jakoś na HC grają i często widzę ludków co mają 7x lvl na HC, więc się da :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2013, 23:44 
Cytuj  
Nigdzie przeciez nie napisalem, ze sie nie da ;) Do rozdawania itemkow nawiazalem, bo nie raz widzialem jak do topowi streamerzy poe zapraszali do siebie ludzi i zbierali od nich itemki. Wtedy to calkiem inna gra, gdzie supportuje Cie kilka osob i latwiej osiagnac liczby, o ktorych wspomniales.

Wracajac do 2k hp i 3k armoru na 53 lvl, to dodam jeszcze, ze zadnej lokacji nie powtarzalem (nie farmilem). Przechodze normalnie gre od poczatku i 90% sprzetu na sobie mam z dropa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 00:28 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Na lvl 70+ leveling zwalnia zgadza sie? Mocno to jest odczuwalne?


Już po 65 lvl idzie jak krew z nosa. No i trzeba grać ostrożnie, każdy zgon to około 10-20 minut w plecy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 01:11 
Cytuj  
Shiet, przejscie z 2 do 3 aktu na Merci jest trochu brutalne :P Mam 1400DPS na Split Arrow z Fork, 1700 na Elemental Hit i czuje, ze styklo by tak z 500 wiecej ;p Jutro chyba farma Fellshrine...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 10:22 
Cytuj  
pogralem wczoraj po raz pierwszy w random party, masakra:) ktos cos robi wiekszosc tylko dropy zbiera, totalne zamieszanie. ale z checia bym pogral z kims wieczorkami na merciles.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 10:49 
Cytuj  
Glupie to PoE. Siedzac sobie w pracy wymyslilem ze 3 buildy ktore chodzą mi po głowie, a tu downtime i wylaczyli mi skill plannera ;]

@Piszpan, ja wczoraj robilem koncówke 2 aktu w przyjaznym party. 5 totemów, 20kilka summonów i ogolnie lepiej mi sie lecialo solo (bo w party to nie czuje ze wybucham coś, a pare razy znikąd spadl mi shield). W party to najlepiej ground slam, tanky DW na single target albo tanky (lub proxy totem) total nuker.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 10:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Glupie to PoE. Siedzac sobie w pracy wymyslilem ze 3 buildy ktore chodzą mi po głowie, a tu downtime i wylaczyli mi skill plannera ;]

https://code.google.com/p/path-of-exile ... ee-planer/

? hmm chyba to jednak nie bedzie dzialalo...

*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
pogralem wczoraj po raz pierwszy w random party, masakra:) ktos cos robi wiekszosc tylko dropy zbiera, totalne zamieszanie. ale z checia bym pogral z kims wieczorkami na merciles.


To jest wlasnie niezly patent, jak jestes wykoksany do dolaczasz do random party , najlepiej 6 osobowej i rushujesz content sam, np VAAL run. Nadupczasz sam i dostajesz dropy za cale party ... troche fail ale sporo ludzi tak robi ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:34 
Cytuj  
gdyby jeszcze dropy lezaly caly czas a nie pare sec - gl gdy np padnie meervil (robilem go w random party 3x na HC) albo jakis inny boss w 6 man - ekran zasypany jest itemkami i co lepszy ninja wszystko lepsze zgarnie przed tymi,ktorym dropnelo.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:38 
Cytuj  
no wlasnie to jest glupie strasznie, przy 5l+ rare, stonach uniqach powinien byc po prostu roll, nawet auto roll.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:03 
Cytuj  
Ezrael napisał(a):
To jest wlasnie niezly patent, jak jestes wykoksany do dolaczasz do random party , najlepiej 6 osobowej i rushujesz content sam, np VAAL run. Nadupczasz sam i dostajesz dropy za cale party ... troche fail ale sporo ludzi tak robi ...

Pod warunkiem, że party jest z tobą w tej samej zonie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:07 
Cytuj  
Najsłabsza strona tej gry w tym momencie to właśnie granie w party. Primo jest za łatwo zawsze 1-2 koksów zdejmuje wszystko a reszta ninjalootuje. Bossów się dość długo bije ale poza tym to śmiech. Ja bym obniżył dmg minionów solo a dał zwiększenie w party od członka to by niektórzy się zastanowili 2 razy zanim dołączą na hurra do jakiegoś random zespołu. ( 10stki bijące mervil i 20 bijące vaala teraz to norma i to na HC)
Przy Mervil na HC właśnie to nazwy itemów wywala mi poza ekran bo jest ich tyle, że się nie mieszczą. Znaleźć w tym chaosie cokolwiek sensownego/swojego i kliknąć na czas graniczy z cudem.
Chociaż muszę przyznać, że zrobiłem kilka takich runów i miałem niezły ubaw jak kolesie się pultali, że ktoś ukradł ich erkę i żeby oddać (bo nawet nie wiadomo kto co podniósł).
Jak już mówiłem ujebać quantity bonus per członka drużyny z 50% do 25% albo i mniej + ew. LIMIT na itemy, max 12 itemów na jakiegoś uber bossa a nie wypada 40 i przypomina to bardziej grzebanie w śmietniku niż reward loot.
Podstawą powinna być możliwość ustawienia opcji w party jak limit osób czy wybór sposobu lootowania, czemu tego nie ma to nie wiem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:12 
Cytuj  
Akurat jest jeden minus party - w 6 os dostajesz trochę ponad połowę lootu z tego co byś dostawał sam - oczywiście zakładając, że nie ninja-lootujesz. Bo +50% na członka to 100%+250%=350%. Na 1 os wychodzi ~58%.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:20 
Cytuj  
Robisz private party i zapraszasz ludzi na chacie. Dodajesz sobie ile chcesz i lecicie. +mozesz sobie kichnąć leechera czy ninje inną.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:32 
Cytuj  
Moze w koncu pogramy w jakims party forumowym... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 13:11 
Cytuj  
A to kwestia zeby sie dobrać czasem i levelami, jak jestem online to mozna zawsze pisać. Chociaz od weekendu to gralem tak z doskoku, testując builda i farmiac levelki w jednym miejscu.
Jestem w IIIAkt Cruel - nie ukraywam ze chcialbym go jak najszybciej przejsc i zobaczyc jak na mercilles bedzie, Nokius chyba tez tam jest, ale on nie umie nigdzie drogi znaleźć ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 13:14 
Cytuj  
I i II akt na Merci sa spoko - dopiero w III dostajesz podbrodkowego w zeby i zastanawiasz sie co sie stalo :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 21:01 
Cytuj  
Sesje teraz mam coś ostrzejszą, więc sporadycznie mogę wieczorem wpadać. I też początek aktu III, cruel.



Co do drogi, to kurawu, co gram w party to schodzi mi stolat zanim coś znajde. Solo to idę jak burza...


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 01:42 
Cytuj  
Brutus padl na mersiless. 2 nowe zabawki wpadly i od razu zrobilo sie przyjemniej :)

Obrazek, Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.