mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 10:31 
Cytuj  
Ja z desynciem też raczej nie mam problemów, tylko z rzadka, chociaż fakt mam w tedy kisiel w gaciach.
Co do waluty mam mieszane uczucia.Niby ok i nie stakuje się miliona golda, ale niektórych orbów nie da się zamienić na nic w sklepie więc przez pół dnia takie regale i blessy strasz się opchnąc na czacie tracąc mnóstwo czasu. Powinno dać się wszystko(może poza mirrorrem/exalted) zamienić szybko i sprawnie na chaosy bo i chaos i tak pełni rolę golda w tej grze.

Tradowanie przez przeglądarkę to mus. Teraz kolejny timesink to właśnie handel - fakt. Jakikolwiek system aukcyjny też by się przydał. BO bidowanie na forum jak koleś ma niby aukcję i zamiast dnia jak zapowiada prowadzi ją tydzień to jest jakiś żart. Biduje tak ze 3 minion life powyżej 15q, pm'uje ich od tygodnia i dupa.

Co do grindu - nikt nie każe grindować dok/fellshrine w kółko, jest parę innych lokacji + end game masz mapy. Po za tym to HNS wiadomo, że to kółko to samo;p. A buildy są jakie są i zawsze tak będzie w każdej grze, że będzie parę najbardziej popularnych. A i tak uważam, że jest niezła różnorodność, chociaż trochę mało meelasów w late HC.

MI narazie gra się spoko bo wskoczyłem na merciless i chcę dobić do map. Duży plus za to, że ciągle rozwijają tą grę więc warto co jakiś czas wracać nawet jak się znudzi.
Minus duży za racy teraz, dla casuali to strata czasu, granie 20 raców, żeby zdobyć biały ring wiedząc że nie masz szans na cokolwiek innego to jest bieda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 11:51 
Cytuj  
http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 149/page/1

Oprocz Cyklona pare fajnych, innych zmian, moi Duelisci juz czekaja na ten nowy skill, jeden z 59 punktami nierozdysponowanymi od tamtego tygodnia :) Generalnie tez sobie ostatnio zrobilem krotka przerwe od PoE (jak zginal moj HC Duelista :P), takze mam nadzieje, ze Cyclone nie bedzie posysal i bedzie viable w end-game. Razem z nowym "Life on Hit" moze byc ciekawy. Patch powinien wyladac dzis wieczorkiem u nas (21-23).

Moje 3 grosze odnosnie handlu: nie handlujcie itemami ponizej 55-60lvl. Absolutnie szkoda currency, to samo odnosnie uzywania orbow na takie itemy - to jest marnotractwo. Jak juz handlowac to tylko od momentu wejscia na akt III Merci, bo wtedy moga zaczac sie dopiero problemy, a i wtedy jak juz handlowac z glowa, ostroznie, jest juz na tyle duzo ofert sprzedazy, ze mozna w wiekszosci wypadkow spokojnie przebierac. No i trza sie pogodzic z tym, ze naprawde dobre itemy beda sporo kosztowac. Generalnie: umiar i kupowac przedmioty tylko na wysokich lvl oraz dla mainow i nie przesiadywac na forum do handlu, a grac! :)


Ostatnio edytowano 12 mar 2013, 11:59 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 11:59 
Cytuj  
"Increased the damage of Incinerate by 12.5%."

miło


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 12:30 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Moje 3 grosze odnosnie handlu: nie handlujcie itemami ponizej 55-60lvl. Absolutnie szkoda currency, to samo odnosnie uzywania orbow na takie itemy - to jest marnotractwo. Jak juz handlowac to tylko od momentu wejscia na akt III Merci, bo wtedy moga zaczac sie dopiero problemy, a i wtedy jak juz handlowac z glowa, ostroznie, jest juz na tyle duzo ofert sprzedazy, ze mozna w wiekszosci wypadkow spokojnie przebierac. No i trza sie pogodzic z tym, ze naprawde dobre itemy beda sporo kosztowac. Generalnie: umiar i kupowac przedmioty tylko na wysokich lvl oraz dla mainow i nie przesiadywac na forum do handlu, a grac! :)


No tak, tylko zapominasz o tym, że na HC mały błąd to duża strata. Dla przykładu - katuję już trzecią/czwartą rangerkę. Przy pierwszych dwóch grałem itemkami które wypadały ew. zwiększałem quality. Przy trzeciej i czwartej już sobie tworzę co 5 leveli łuki tak aby boost w dmg był.

I w ten sposób na ~25lvl miałem ~200dps co jest ogromną przepaścią i gra się całkowicie inaczej - komfortowo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 12:43 
Cytuj  
Well, o HC do konca sie nie wypowiem (moja max postac na HC to duelisa na 3x lvl), ale imho mozna spokojnie grac sprzetem self-found bez bawienia sie w orbowanie (tak gralem, a zginalem przez wlasna glupote), tylko trzeba faktycznie grac z mentalnoscia, ze to HC :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 13:10 
Cytuj  
Ragna tylko właśnie na HC jak nie masz farta to musisz się bawić currency i dużo handlować bo po prostu padniesz. Ja może i bym grał, ale jak myślę, że od cruel będę musiał kombinować z moim duelistą/witchką, żeby ich ubrać sensownie i potem za 6-8 lvli robić to samo to mnie szlak trafia... Wiadomo, że na SC jest znacznie prościej bo itemy dużo tańsze i sprzętu więcej. Ja właśnie nie wiem czy nie przenieść się moją rangerką ewentualnie na sc z gemami i robić witchkę/lvlować dalej duelistę z myślą o tym nowym paczu.

Nowy skill spoko tylko co z tego, skoro żadnych zmian w balansie/endgame? Fajnie, że będzie AoE ale pewnie desync będzie przy tym zajebisty i do tego nadal nie wiadomo jak on się bedzie skalował etc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 13:17 
Cytuj  
Cytuj:
Life Gain on Hit is now scaled by the Damage Effectiveness of a skill.


Powie mi ktoś o co w tym chodzi ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 13:20 
Cytuj  
Skille mają powiązane dmg effectiveness. Teraz LoH także będzie od tego zależał.
W założeniu mozna sie spodziewać mniejszego LoH na AoE skillach, wiekszego na single target (tak w skrócie).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2013, 18:40 
Cytuj  
Potestowalem ten Cyklon i meeeeh... Nie wiem czemu mialbym uzywac go zamiast Cleave, dmg. jest zenua. Zobaczymy, moze ktos wymysli jakis build :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 15:08 
Cytuj  
Mój build of the year :D

http://www.youtube.com/watch?v=1Ze99HSraE0

Tzn. mysle, że na HC nie wchodzi w ogole w gre, takze nim nie zagram, ale sprobuje dueliste tanka jakos pod Cyclone zrobić. Ale sieka ładnie te Shadow z filmiku, WW z D3 się chowa, a i tak najlepiej mi się grało właśnie WW w D3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 15:39 
Cytuj  
Biorac pod uwage, ze koles robi na 73lvl content na lvl61 i nie idzie mu to jakos spektakularnie to nie jestem pod wrazeniem :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 15:45 
Cytuj  
Dlatego nie rozumiem tego postowania filmikow w City of Sarn, jako benchmark dla buildow.
Żuczki od patrzenia samego umierają przecież.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 21:02 
Cytuj  
W sumie...racja. Tylko ja się na HC z tymi "żuczkami" pieszczę co najmniej jak byłby to Brutus, zresztą jak z każdym innym mobem. Dlatego dla mnie koleś wpadający w kupę mobów w a3, na merc, robiący jebitne "sru tu tutu" wygląda spektakularnie. Ale tak jak mówiłem...ten konkretny build tylko na scrubcore jak już.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 21:21 
Cytuj  
Ojtam HC to HC, trzeba miec jaja i leciec w mobki (okej nie mialem jeszcze czasu do merci dojsc) ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2013, 22:25 
Cytuj  
Padłem na HC 43 lvl.


W dżungli, bez sensu... Zadzwonił telefon, byłem otoczony przez creepy, ot farma. Gadam gadam, grając jedną ręką, kończą mi się poty i na 20~% hp dałem alt + f4,


Loguje się po pół godziny = dead.

Chujowo.


A teraz takie podsumowanie, bo chyba już na dłuższą chwilę odpuszczam PoE.

Fajna gra, nie powiem. Spędziłem przy niej trochę godzin, ale po jakimś czasie, zaczyna już nużyć. Grind, grind grin, upgrade itemzów i znów, grind -> coraz lepsze mapy. Ja zawsze największy fun z PvP, a ten na razie kuleje, więc może rzucę okiem na PoE jakoś we wakacje.

Gra na HC dużo bardziej wymagająca. Faktycznie trzeba dozbrajać się co pare lvli i kontrolować to, co dzieję się na mapie. Do merci nie wszedłem, ale do połowy aktu drugiego, cruel wydawał się prosty.

Oceniając moim skromnym okiem, póki co ta gra to mocne 4+/6

Pozdrawiam


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 08:57 
Cytuj  
ubieranie laleczki zawsze jest chwytliwe, tutaj dochodza mega kombinacje z buildami i spellami, do tego mieszanka uniques builda i spella :). Do tego niech dodadza pvp, open na mapkach plus srenki, moze gildie. jedynym minusem jest grind ktory nuzy ale w sumie w poe itemki leca ladnie. no i w koncu to jeszcze beta. ja poki co gram i bede grac bo jakos nie widze nic ciekawszego.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 59
Dołączył(a): 10.03.2013
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 15:04 
Cytuj  
Może jestem dziwny, głupi albo co...ale czym wy się zachwycacie w tej grze? Ze farmicie i wypadł wam lepszy przedmiot? To kazdy koreański mmo polega na farmie...gdzie tu wyższość PoE?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 15:57 
Cytuj  
Song napisał(a):
Może jestem dziwny, głupi albo co...ale czym wy się zachwycacie w tej grze? Ze farmicie i wypadł wam lepszy przedmiot? To kazdy koreański mmo polega na farmie...gdzie tu wyższość PoE?


Kazda gra mmo na tym polega. Jesli to cie nie zachwyca to pomyliles fora :)


_________________



*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 19:03 
Cytuj  
Ja jakoś nigdy za grami hack and slash nie przepadałem. Mimo wszystko w PoE ładnie wsiąknąłem. Dawno żadna gra nie dala mi tyle zabawy. Kilka tyg już gram, a dalej chce mi się włączać grę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2013, 19:42 
Cytuj  
Padło? Czy co?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.