mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2013, 00:08 
Cytuj  
Cos sie chyba populacja zmniejszyla. Był boom po 1.0 i się ludzie nagrali już.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 14 gru 2013, 01:04 
Cytuj  
Wrócą na one week race, który nadejdzie wraz z dużym paczem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2013, 09:11 
Cytuj  
Path of Exile Gamespot PC Game of the Year 2013


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2013, 09:30 
Cytuj  
No i ślicznie, myślałem ze nie zdobędą, tylko beda sie nominacjami chwalić. A tu prosze nawet gamespot.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2013, 10:24 
Cytuj  
DOSTALI ŁAPÓWKĘ OD CHRISA WILSONA!11!1

A tak na serio to imo zasłużenie. Gra sprawiła, sprawia i będzie sprawiać mi dużo funu, bo ciągle ją rozwijają.

Nie mogę doczekać się kolejnego aktu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 17 gru 2013, 10:25 
Cytuj  
No i zajebiście. Oby tak dalej!

Cytuj:
On an unrelated note, it's extremely likely that Dueling will be included in Monday's 1.0.4 content update.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2013, 11:56 
Cytuj  
Ale feelingu GD i tak nie ma :P. Mi obecnie się znudziło. Po części to wina art-style oraz braku klimatu jak dla mnie. Nie bez znaczenia jest fakt, że ekonomia jak dla mnie na non-hc ligach jest kompletnie rozwalona a nawet na HC w uj ludzie handluje currency ale tego chyba nie da się uniknąć jeśli gra jest mega popularna. Fakt gra się fajnie ale jakoś tak nudno po pewnym czasie.

No bo jak mają się "plastikowe" lokacje z PoE do np tego:

http://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=11392

Oczywiście nie wszystkie lokacje z poe są złe ale mimo wszystko jak gram w bete GD to jakoś klimat bije po ryju :). A to tylko I akt póki co. Oby wydali grę w 2014 roku...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 gru 2013, 01:21 
Cytuj  
Fajny ten nowy skill :] Pewnie Faster Casting przyspiesza ładowanie go więc można jakiś fajny biuld zrobić z tego :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 11:41 
Cytuj  
Spoiler:


Pytanie za 100 punktów. Czy jak kupie coś z Jinxa z kategorii PoE czy to w jakiś sposób wspiera GGG? Tj. nie wiem, np. 30% z kazdego zakupu idzie do GGG?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 10:32 
Cytuj  
lucky napisał(a):



GGG: Hejka, wydalismy gre i przez 4 miesiące pizgalismy content zeby za darmo dorzucic wam za darmo 2 nowe game modes. Rozwinelismy tez głowny wątek gry i dodalismy side areas na mapkach.
Blizz: Przez ostatnie dwa lata przejedlismy waszą kase, wiec postanowilismy dodac kolejny akt tego samego. Jeden akt prawie za cene pozostałych czterech, promocja! Największy nowy feature to usunięcie RMAH, jestesmy krok przed konkurencją, oni jeszcze jej nie mieli a my juz skasowaliśmy.
GGG: Rozwinelismy mechanike dodając jej nowy wymiar do tego co juz jest, potezne skille ktore jednak będa situational, możliwość jednorazowego dodania corrupted statu do itemów/skilli/map. Efekty mogą być bardzo różne więc macie risk&reward
Blizz: Dodalismy levele, a do kazdego statu dodalismy zero na końcu, dzieki temu nie zrobisz juz stutysięcy dmg, ale MILION
GGG: W jednej lidze dodalismy spawnujące moby lockboxy, które można modyfikować jak przedmioty, w Hardcore pamiętając jak sraliście po gaciach przy inwazjach rogue exiles dorzucilismy możliwość randomowych mobków na każdej mapie. Nowych unique minibosów zrobiliśmy 60.
Blizz: MILION DMG za $39.99, to 25000 dmg za dolara!
GGG: Dalej będziemy pracować nad full loot PvP cutthroat league, dodalismy FFA pvp arena (for lulz), utrzymamy kalendarz pełen wyścigów i różnych challenges i tak jak zawsze cały czas dodajemy nowe skille/supporty i unique itemy których mamy 217. Za Free.
Blizz: M I L I O N kruwau!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 10:45 
Cytuj  
Ale Wy macie dymy, ja perdole :o :D

GGG: Hejka, wydalismy gre, ale i tak desync w melee pozostawimy, bo nie potrafimy rozwiązać tego problemu. Po prostu nie grajcie melee.
Blizz: Przez ostatnie dwa lata przejedlismy waszą kase... ale kurwa feeleing z bicia mobków bije wszystko! No i można grać melee!


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 10:51 
Cytuj  
noob jesteś to i ubliżasz poe :evil:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:15 
Cytuj  
Niah napisał(a):
noob jesteś to i ubliżasz poe :evil:


Nie, bo gram w obie gry. Kabra w końcu przekonał mnie do PoE, ale nie powiem, podchodziłem do tej gry chyba z 6 razy, wymiękałem przy 4-6lvl (nudziło mnie). W końcu "przebolałem" te pierwsze levele i jest świetnie (no może oprócz tego desynca w melee). I sam jesteś noob :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:19 
Cytuj  
jak śmiesz tobialex...

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:20 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
jak śmiesz tobialex...


No co :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:55 
Cytuj  
diablo i poe to 2 rozne gry tak naprawde mimo ze gatunek ten sam. poe nigdy nie bedzie mialo feelingu z diablo a diablo tylu nowatorskich rozwiazan co poe. gdyby te 2 gry polaczyc bylby miod i cukierki. smiem nawet tweirdzic ze poe ma tony wiecej farmy niz diablo a z patchem 2.0 wystarczy 2-3 dni zeby sie ubrac i fajnie grac. a i tak i tak po miesiacu grania w jedna czy druga mozna sie porzygac :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 13:17 
Cytuj  
Tia, ale to dobrze, ze kazdy moze znalezc cos dla siebie. To jest w ogole kapitalny okres zeby byc fanem gier h'n's. Diablo III, Marvel Heroes, PoE, Grim Dawn - naprawde KAZDY moze bawic sie tam gdzie mu pasuje, bo kazda z tych gier ma inne atuty i bedzie trafiac w inne gusta. Tylko sie cieszyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 16:16 
Cytuj  
I to jest właśnie to. Zauważyłem, że od czasu D3/PoE żadne MMORPG mnie już nie cieszy. Kiedyś było tylko D2 i długo, długo nic więc człowiek naparzał we wszystkie MMORPG jak leci, często bez większego przekonania. Dzisiaj nadeszły dobre czasy dla hack and slashów co mnie bardzo cieszy. Może to napędzi jeszcze większych zajebistych projektów jak PoE, Van Helsing, TL2 itd. aRPGs przechodzą renesans!

P.S. Przydałby się h'n's co najmniej tak dobry jak któryś z powyższych tytułów, ale osadzony w post-apokaliptycznym świecie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2014, 09:41 
Cytuj  
Cytuj:
Shrines can now spawn in all leagues. The Thorned shrine no longer spawns.
All rare monsters have a chance to spawn with a Nemesis mod, in all leagues. The Camouflaged Predator Nemesis mod no longer spawns. The Blessing of Elements Nemesis mod now does considerably more damage. The Shroud Walker Nemesis mod now gives the monster a smoke effect with a larger radius. The Storm Herald Nemesis mod will not appear until level 60.


Fajnie, zostaja rzeczy z poprzednich lig.

I jak tam, jakaś większa grupa wraca?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2014, 09:47 
Cytuj  
Kod:
The way leech applies to the player has changed. If you leech additional life while currently leeching, it no longer queues after the current leech. Technically, where multiple leeches are stacked, the largest one is used.

Kod:
Vaal Pact no longer suppresses life recovery from flasks. It still prevents life regeneration and now also reduces your leech by 60%.

Może boleć...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.