mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 06:18 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ktoś testował Arcanista może?


Jak najbardziej. Osiągnąłem nim nawet już cap'a - tj. 35 level. Bardzo zacna specjalizacja. Typowy master AOE. W moim przypadku połączyłem go z Ocultist i poszedłem w elemental damage. Warto zainwestować w pasywy Arcanista dla regeneracji Energy - bez tego ciężko albo ciężkie picie ;)

Panetti's Replicating missile dobre, podstawowy skill sprawdza się na zwykłe moby, ew. małe grupki jeśli mamy Proliferation i/lub Distortion.

Trozan's Sky Shard genialne - robi niezły łomot, imo must have.

Devastation - silniejsza wersja sky shard, genialny damage ale raczej na wyjątkowe okazje typu boss, wredny hero itp.

Callidor's Tempest - z założenia miało być fajne, wyszło jako-tako. jak dla mnie zbyt mały zasięg aby było skuteczne.

Albrecht's Aether Ray - tym skillem się mocno rozczarowałem (mała moc) ale pewnie ze względu na inny typ obrażeń, który skill wykorzystuje (ja zbierałem elemental, to bazuje na aether jak sama nazwa wskazuje).


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 13:51 
Cytuj  
No ja pomęczę go po weekendzie ale licze na dobry fun;].

Niestety Ocultist na minionach jest jakiś nudny i AI naszych petów jest słabe, momentami kulawe. Wolę sam siać spustoszenie:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 07:36 
Cytuj  
Build 22 wyszedł wczoraj - http://steamcommunity.com/app/219990/discussions/0/617319460930334725/

Kilka zmian do multiplayera (w tym przydział lootu), zwiększone stashe, małe szlify profesji itp.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2014, 20:12 
Cytuj  
Czy ktoś tutaj jest chętny aby sobie pograć razem? Zaczął bym od nowa a w multi jeszcze się nie bawiłem:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2014, 18:46 
Cytuj  
Warto kupic? Na allegro po 50 zl, to nie majatek, ale nie chce czegos niegrywalnego kupic ;) Podobne do TQ? Na ile godzin starcza obecny content?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 07:53 
Cytuj  
Archer napisał(a):
Warto kupic? Na allegro po 50 zl, to nie majatek, ale nie chce czegos niegrywalnego kupic ;) Podobne do TQ? Na ile godzin starcza obecny content?


Jak lubiłeś TQ to zdecydowanie warto. Gra jest dużo ciekawsza, ma lepszy craft i o niebo lepszą customizację postaci. Ile godzin? To pojęcie względne, zależy ile grasz. Pewnie na upartego jakbyś siadł to w weekend zrobisz całość - choć cap'a raczej nie wbijesz (to już dłużej zajmuje). Obecnie są dostępne niecałe 2 akty i wszystkie specjalizacje postaci. Cap lvl 35 ale w grze spotkać można moby z 42/43 (nawet bossy i sub-bossy). Osobiście z czystym sercem polecam.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 23:18 
Cytuj  
Za 50zł to grzech nie wziąść :E.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 3 gru 2014, 23:24 
Cytuj  
za to wziąść to grzech.... -,-


_________________
steam: Deathel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2014, 00:44 
Cytuj  
Za taką kasę trzeba braść! ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2014, 18:46 
Cytuj  
Zgadzam się z panami wyżej. Kupiść koniecznie!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2014, 23:56 
Cytuj  
Pytanie nooba bo zapomnialem o tym a zawsze jakoś to się działo automagicznie - jak powiększyć swoje innventory w sensie miejsce w plecaku :E. Zacząłem dzisiaj grać i boli mnie dupa, że nadal mam tylko to podstawowe. Nie pamiętam czy to się dostawało z automatu czy może jakiś q/item to nam dawał?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2014, 07:06 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie nooba bo zapomnialem o tym a zawsze jakoś to się działo automagicznie - jak powiększyć swoje innventory w sensie miejsce w plecaku :E. Zacząłem dzisiaj grać i boli mnie dupa, że nadal mam tylko to podstawowe. Nie pamiętam czy to się dostawało z automatu czy może jakiś q/item to nam dawał?


Dostajesz jako nagrodę za niektóre questy. Na chwilę obecną można dostać oprócz podstawowej torby jeszcze 2. Mi na jednej postaci zrobił się bug między patchami i z niewiadomych powodów mogłem powtórzyć questa z tą nagrodą i mam łącznie 4 torby.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2014, 10:11 
Cytuj  
Edit:

Zapomniałem dodać, że w ostatnią sobotę wyszedł kolejny build wprowadzający chapter 1 aktu 3. Do nowego miasta (Homestead) wejść co prawda jeszcze nie można ale jest rift na zewnątrz. Chapter 2 aktu 3 ma pojawić się w marcu 2015 (ponoć jest na ukończeniu). Do gry wprowadzono Augmenty (buffy do broni i niektórych elementów wyposażenia) oraz zwiększono level cap do 40.

Pełna lista zmian tutaj.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2015, 12:57 
Cytuj  
Kupiłem za 60zl na allegro i... wciagnelo mnie na maksa.
Warto na ten tytul czekac.
Niby gram na podstawowym poziomie trudnosci, a bossowie to zawsze wyzwanie, trzeba sie nameczyc, content nie przechodzi sie sam.

Poczatek drugiego aktu i zaczynaja dropic naprawde ciekawe przedmioty, nawet cos setowego wpadlo.
Ciagnie mnie, zeby zrobic kolejna postac i zobaczyc jak wyglada zabawa z ranged dps, bo aktualnie soldierem sie bawie.

Jak ktos sie zastanawia nad kupnem, to szczerze polecam ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2015, 14:18 
Cytuj  
Z ranged sprawdza sie combo Demolitionist i Ocultist. Arcanist tez jest niezly - mniejszy dmg ale chyba najlepsze AOE (zaraz po Canister Bomb demolitionista). Niemniej jednak największy damage robie u Nightblade'a (combo z Soldierem), tutaj mam crity na paredziesiat tysiecy ;)


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2015, 22:42 
Cytuj  
chujnia, że nie ma serwerów oficjalnych do tego online....


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2015, 22:54 
Cytuj  
Warto sie wgl na tym lvl capie pchac w dwie specjalnosci? Ja mam NB na 31 i wymaksowalem 2 skille dopiero.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 07:20 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
chujnia, że nie ma serwerów oficjalnych do tego online....


Na to trzeba kasy, a tę grę robi kilku gości - gdyby nie wsparcie z Kickstartera to by pewnie nie powstała. Swoją drogą multiplayer działa i można ze znajomymi pograć w co-opie więc te serwery tak na prawdę nie są konieczne.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 07:24 
Cytuj  
Archer napisał(a):
Warto sie wgl na tym lvl capie pchac w dwie specjalnosci? Ja mam NB na 31 i wymaksowalem 2 skille dopiero.


IMO warto, np. Nightblade aż się prosi o skill Soldiera, który przemnaża siłę ataku co 3 ciosu. Generalnie trzeba wybrać sobie ze 2-3 skille do walki, a resztę skillpointów wrzucać w passive'y. Poza tym, nie musisz mieć max skilla aby być efektywnym w walce.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 09:39 
Cytuj  
Ja ide w takim kierunku i jest bardzo przyjemnie. Atm 29 lvl. Debuff occultisty bardzo przydatny.

Do tego 4 przedmioty na sobie z szansa "on hit" i przy wiekszej ilosci wrogow procuje to zajebiscie.

Wczoraj przeszedlem dungeona w II akcie z 3 bossami, naprawde dlugi i wymagajacy content.
Gdyby nie to, ze nowy portal byl praktycznie zaraz po wyjsciu, to dzisiaj bym musial na nowo przeciskac sie przez calego dunga ;)

Wciaga!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.