mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 44  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2015, 23:37 
Cytuj  
Tylko pipki graja ranged ;) Ja robie melasa - tylko nie wiem kogo. Chyba Druida, chociaz czuje ze Soldier moze miec fajne armory. A moze klasa nie wplywa na wyglad noszonej zbroi, jak to jest?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2015, 23:39 
Cytuj  
Klasa nie wpływa na wygląd armora.
Solder to raczej taki support w sensie jego mastery jako main się średnio nadaje chociaż builda też na nim można zrobić z odpowiednimi itemami. Mi się po prostu jego skille nie podobają :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 13:31 
Cytuj  
@Tomu
Wszystko ladnie, pieknie ale zwroc uwage, ze oni te gre dopiero zaczynaja i pewnie polowy z tego co piszesz jeszcze nie skumaja. Specjalnie dalem na przyklad lightowy, "bezpieczny" build aby Radziu sie spokojnie wdrozyl. Grim Dawn to nie fizyka kwantowa ale z paroma rzeczami trzeba sie zapoznac aby isc dalej i rzezbic cos bardziej ambitnego. Poza tym nazbiera troche sprzetu, bedzie miec na start nowej postaci i dalej juz jakos poleci. Nie rzucaj ich na gleboka wode bo sie zniecheca ;)


_________________
For the pony!

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 16:23 
Cytuj  
Chciałbym zagrać meele two handed.Jaka klasa się bardziej do tego nadaje? Z tego co piszecie to chyba jednak Shaman? Dało by radę zarzucić linkiem do jakiegoś buildu?

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 16:58 
Cytuj  
http://grimcalc.com/build/nARdiK


_________________
steam: Deathel

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 18:21 
Cytuj  
Dzięki wielkie!

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 31 gru 2015, 19:10 
Cytuj  
wendigo totem stawiasz w miejscu w ktorym bijesz moby, jak ty i moby jestescie w zasiegu to wendigo cie leczy. z devotion wybieraj drzewka dajace life leech oraz te dajace lightning dmg


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2016, 15:22 
Cytuj  
Można jakoś wyjąć komendy peta do quickbara czy za każdym razem trzeba klikać ctrl+avatar ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2016, 16:15 
Cytuj  
Tak, righclick na pusty slot i masz do wyboru pet attack (dla wszystkich), imho nie trzeba wiecej. Mam tez pety zawsze na agrressive ustawione.

Tymczasem ciagne tego arcaniasta ktorego plan wklejałem, 25lvl, fajny bo sobie biegam i nukuje, a defensywy tez aktywne mam. Tym razem lece spokojnie, przez wszystkie kapliczki, wszystkie questy (summonerowi sie nieskonczone questy nie mieszcza na ekranie) zrobione, cala mapke okrywam, czillout z lista trójki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sty 2016, 16:23 
Cytuj  
A ja coś podobnego co yabbadi wkleił tylko o ile Savagery jest a-o-k o tyle Primal Strike jest /meh w chuj.

Ding 35. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2016, 16:04 
Cytuj  
Stwierdziam, że Loghorrean zaprojektował jakiś psychopata. Ja pierdolę.

Od którego lvl pchać się do elite?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2016, 16:47 
Cytuj  
Teoretycznie jak skonczysz "normal" to możesz iść, jedynie co może być problemem to resy ale tutaj to Devotion + gear powinno pomóc. Na Legendary nie grałem to się nie wypowiadam:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2016, 16:55 
Cytuj  
Last bossa zrobilem na innej postaci i na mainie normal/elite. Jak masz chaos res to prawie cie walka nie obchodzi, jesli nie masz to latasz jak potluczony i zbierasz dmg. Ostatni boss w PoE (i droga do niego) jest bardziej pokręcony, a ten sam klimat ;]

Pchaj sie od razu, nie ma co siedzieć i farmić SoT/Ten Chaos Dungeon na normalu, moby i tak sie skalują. Warto jedynie pobiegać i zebrać wszystkie 28 kapliczek z normala dla devotion. Przy okazji troche lootu wpadnie i leveli w trakcie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sty 2016, 17:56 
Cytuj  
Już sobie drugą postać robię bo ta mnie wkurwia :D
Ta gra ma większe replayability niż diablo, nawet tam mi się nie chciało robić drugiej postaci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 13:45 
Cytuj  
Zrobiłem sobie summonera połączonego z shamanem, na razie lvl 30 i po prostu mielę wszystko jak leci. Bardzo fajny build tylko trochę nudnawy item-wise. No ale będzie do farmowania itemków później.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 18:08 
Cytuj  
Na veteranie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 18:55 
Cytuj  
Nie zwykłem w HNS biegać na veteranie jeśli celem samym w sobie jest zwalenie gruchy, że postać nigdy nie padła.
Być może tym samym buildem zagram na veteranie (jak poznam grę) mimo wszystko bo obecnie lvl 40 i jeszcze nawet o 1% nie spadł mi bar z HP. Summoner OP :|
Na razie overlevelować mi się nie chce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 19:33 
Cytuj  
Veteran to nie hardcore. Hardcore to hardcore ;]
Veteran to opcja normala, zeby było trudniej, zanim dodali elite i ultimate, ludzie biegali zeby sie nie nudzić. Na elite i ultimate juz nie ma takiego podziału. Możesz w kazdej chwili sobie zmienić, ale imho teraz, od kiedy dodali kolejne poziomy trudności, nie ma to wiekszego sensu - lepiej przeleciec te 40lvli na normalu na speedzie w czymkolwiek niż kombinować z early game buildem i biegać po itemki do stasha (lub je farmic). I potem ziouuu na next level.

Też tak doleciałem do 4X lvl summonerem (okazalo sie ze po patchu wybór normal/veteran sie zresetował i lecialem na normalu heheh), mocne w cholere i sie skaluje. Jak dobijesz pety occultysty to lecisz ostatnie talenty shamana (primal bond i ten dodatkowy pet) i tak sobie podbijasz postać do 85lvl, bo ciagle masz w co ładować. Mi sie jednak znudziło bieganie i rzucanie klątwy czy spelli dla proca, ktore w sumie mozna tez sobie odpuscić.

W moim shamanie na totemy (73lvl afair) nie mam za bardzo w co ładować, zeby mi sie build na drobne nie rozmienił, chyba ze ta ice nova dla CC. Jakoś nie czuje zeby sie rozwijała postać. Była wymyślona na 60lvl.
No ale teraz mam tanky Arcaniste z Pannetti Replicating Missile - napierdala jak z karabinu shotgunnującym pociskiem po calej mapie i facetankuje wszystko co nie nie jest tym strzelającym z pistoletu skurwielem (uparlem sie zeby go facetankować bez pota etc i jedyny raz padlem jak mial 1% hp). Poza oczywiscie dobrymi itemkami to ładowanie w tanky devotion fajnie działa. Dostaje proce ochronne, rzucam blizzarda co 3 crity (czyli ciągle) i mam sporo hp (a penumatic burst %owo odnawia hp). Elemental dmg do tego, aether i resisty na chaos/poison z componentów i jazda przed siebie. Tylko na bleed nic nie mam, ale zawsze moge sobie zdispelować czy jeden z dwóch 3 sec invuli zarzucić. Pure fun.
Zbieram teraz itemki (tzn nie wypieprzam bo skrzynka pełna i kasuje wszystko juz jak leci) dla 2h melee jakiegoś, ciagle mi chodzi po glowie jakis chaos mastah z 2 handem, occultist/solider, czy jebaka. Sie okaże sie. Zobaczymy na ile starczy checi do pykania w to nowymi klasami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2016, 21:06 
Cytuj  
Jak wygląda tu disenchant? Bo jest jakiś grzybek ale opcja jest dla mnie jeszcze niedostępna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2016, 07:14 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Jak wygląda tu disenchant? Bo jest jakiś grzybek ale opcja jest dla mnie jeszcze niedostępna.


W Devil's Crossing masz obok Kasparova tego jego apprentice'a, który może przy pomocy dynamitu rozbić dowolny sprzęt na Scrapsy. Może też (za opłatą) zdjąć upgrade z przedmiotu lub odwrotnie - tak czy siak, w obu przypadkach pozostała część jest tracona (czyli albo item albo upgrade).

Oprócz upgrade'ów na przedmioty można też nakładać te czarodziejskie "proszki" sprzedawane przez faction quatermasterów (za reputację). Robią one przedmiot Soulbound i nie można ich już usunąć.


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 879 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 44  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.