mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 16:15 
Cytuj  
Jak ktoś narzeka, że musi kupić jakieś stashe, chociaż ma wyrobione kilkaset godzin w grze. TO KURWA modelowy przykład polaczkowania.
Ja mam tylko cztery stashe, bo ginę przed 60 lvl :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 16:57 
Cytuj  
Zawsze możecie odpalić klienta 2 razy i na drugim koncie zrobić full postaci - w ten sposób macie z kilkanaście stashy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 17:08 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jak ktoś narzeka, że musi kupić jakieś stashe, chociaż ma wyrobione kilkaset godzin w grze. TO KURWA modelowy przykład polaczkowania.
Ja mam tylko cztery stashe, bo ginę przed 60 lvl :]


No widzisz gdybyś ruszył mózgownica i jej użył może byś nie ginął przed 60 lvl-em. PoE to gra bazująca na itemach, na przewaleniu kosmicznej ilości rożnych item-ów i na HANDLU nimi.
Można grac self-found, albo być zwykłym januszem gild-żebrakiem, ale to czyni cie SŁABYM i podatnym na zgony.
Czy osiągnąłbym 94 lvl, 115k dps i ponad 6k hp na self-found? NO WAY.
Kiedyś myślałem że premium taby, nazywanie ich i kolorowanie to fanaberia, teraz myślę że to po prostu niezbędne do efektywnego grania.
Mam 35 premium tabów, i się ledwo wyrabiam z pojemnością.

http://i.imgur.com/FnXjQs1.jpg


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 17:43 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Zapłaciłbym im nawet podwójnie: 150 punktów, ale za opcje trzymana każdego currency w stackach po 9999 w ZWYKŁYM tabie. Ten specjalny jest według mnie bardzo kiepsko zaprojektowany.

Przecież nikt się nie będzie tu targował. To nie tylko stacki, ale przecież np. przedmioty nie muszą zajmować tyle miejsca co zajmują mówię tu o broniach, zbrojach, itp

Gra jest z mikrotranzakcjami także mają pewnie kolesia od monetyzacji zatrudnionego, który im tam liczy i projektuje co się najbardziej opłaca. Masz 35 premium stashy kupionych także wygląda na twoim przykładzie, że robi dobrą robotę.

vilhelm napisał(a):
Vences napisał(a):
Tu się z godzę, że z 4 startowymi tabami można guzik zrobić. Dlatego wolałbym by gra była b2p z transmogami odblokowywanymi za kasę oraz z zakładkami odblokowywaniami za progres/currency w grze.

Nie zarobiliby na siebie.
Przy B2P: Ile razy sprzedaż taką grę tej samej osobie? - raz - potem możesz sprzedawać "dodaki", ale bez dobrej reklamy nikt nie kupi. Potem pojawia się problem czy sprzedawać stare dodatki 2 w 1 czy robić hecę jak w WoWie.

Teraz nie, ale kto wie co będzie kiedyś. Część ludzie jak pograją parę lat w gry z mikrotranzakcjami i zobaczą ile kasy wydali, to mogą dojść do wniosku, że np. płatne content patche 3 razy do roku każdy po 30-40$ (na dzisiejszą kasę) to nie taki zły pomysł. Wystarczy zobaczyć jak np. Paradox z EU4 ciśnie.

Ogólnie wydaje mi się, że część graczy zrozumie, że za darmo nic nie ma i za content trzeba płacić w taki czy inny sposób.


Ostatnio edytowano 24 mar 2016, 17:52 przez sula, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 17:50 
Cytuj  
vilhelm akurat ggg jest w chuj daleko do zarabiania na naiwniakach. tyle kontentu co sie u nich wysypuje to kurwa trzeba byc chujem zeby nic nie kupic. f4 -200 zl 4 dni grania xcom2 200 zl 4 dni grania.. poe troche wydalem ale i tak nic nie przebije ilosci rozrywki a kasy wydanej. po prostu grajac w nowa lige warto wydac tych pare zlociszy bo jak padna to zostanie diablo i gd.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 18:05 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
vilhelm akurat ggg jest w chuj daleko do zarabiania na naiwniakach.

Nie chodzi bezpośrednio o zarabianie, ale przyciągnięcie ludzi. Zawsze łatwiej namówić do gry pod sztandarem F2P niż podejścia, że jesteśmy zajebiści ale zapłaćcie 50$
Piszpan napisał(a):
F4 -200 zl 4 dni grania xcom2 200 zl 4 dni grania..

Nom true.... nie były warte tej ceny...
Piszpan napisał(a):
poe troche wydalem ale i tak nic nie przebije ilosci rozrywki a kasy wydanej. po prostu grajac w nowa lige warto wydac tych pare zlociszy bo jak padna to zostanie diablo i gd.

PoE jest warte dofinansowania. Gra z roku na rok jest co raz lepsza.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 18:18 
Cytuj  
Czy Item rarity/Quantity ma wpływ na treasure chesty z labiryntu? Chodzi mi o to czy przed ich otwarciem warto zmienic gear na ten z IIR?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 15.09.2010
Offline
PostNapisane: 24 mar 2016, 22:13 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Czy Item rarity/Quantity ma wpływ na treasure chesty z labiryntu? Chodzi mi o to czy przed ich otwarciem warto zmienic gear na ten z IIR?


Wątpię. Mało prawdopodobne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 08:54 
Cytuj  
Chyba nie wpływa na drop ze skrzynek, tylko za kille, dlatego wystarczy w party jedna osoba z wysokimi takimi statami i daje jej sie dobijać bossów


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 19:03 
Cytuj  
Ok, inne pytanie: czy coinami Perandusa mozna handlowac?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 21:42 
Cytuj  
Można.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 mar 2016, 22:10 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Można.


Ech, no to dalem ciala.. Perandus dawal mi dzis Drillnecka za niecale 1k monet. Nie wziąłem bo jednego już mam ale tak to bym opchnal :/


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2016, 11:19 
Cytuj  
Mozesz oglosic sie na czacie, ze odstapisz.

Ktos wpada do Ciebie, kupuje, a Tobie daje np 300 coinow :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2016, 21:44 
Cytuj  
Od wczoraj się wziąłem za farmienie laba po enchanty. Speed run to około 7 min zaliczając Argusa też po drodze. 3 healing poty + 2 quicksiver flaski +30%, stone golem na regen hp.
Wszystkie trapy i lawę się ignoruje, przebiega na spamie flasków. Jedyna lekko niebezpieczna kombinacja to kolce z kratą i przełącznikami:

http://i.imgur.com/FrvI8Ir.jpg

Po 20 runach zdobyłem najlepszy dla mojego buildu enchant na łapki, po 50 kolejnych ciągle nie mam najlepszego enchanu na głowe ( +25% siege ballista dmg ).

RNG .... ffs


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2016, 22:32 
Cytuj  
Ja mam o tyle luz, ze ten ktory chcialem na buty mam, na łapki żaden nie jest imba i teraz czapka.

https://www.reddit.com/r/pathofexile/co ... e_passive/
Wychodzi na to, ze jak trafisz bardzo dobry (w sensie popularny) enchant na czapke, to lepiej sprzedać i kupić swoj. http://poe.trade/search/hinohuzohitabo za 70c masz do tego rockefellera ilvl84 czapke do craftu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2016, 22:46 
Cytuj  
Kupiłem takie 2 czapki do testów z tym enchantem na ballisty ( rat's nest i jakis crap ) ale nie do końca jest to dobre. Rat's nest nie ma hp i inta, wiec jest bardzo niewygodny dla mnie.
Używam wyśmienitą czapkę z tonami hp i evasion, do tego z intem. Tylko ten enchant...

http://i.imgur.com/W7o6HmE.jpg


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2016, 23:27 
Cytuj  
Co do crafcenia z takiej bazy to nie jestem przekonany czy warto. By uzyskać to co mam musiałbym wydać sporo ex-ów. Tu RNG może jeszcze mocnej pokarać niż 200 lab runów.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 16:19 
Cytuj  
Czy osoba o xywie Inh to ktos z tego forum?

BTW, zrobilem se build na Tornado Shot. Ja pierdole, co za zajebisty skill 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 20:24 
Cytuj  
No fakt tornado shot jak koś wcześniej nie znał go może zszokować. Zdecydowanie nie najbardziej uniwersalny i wygodny skill pod łuk.
Dodatkowo najlepszy guide do PoE jaki kiedykolwiek widziałem jest właśnie dedykowany jemu:

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1041989

Gdyby tylko był dostępna wersja jako samodzielny tornado shot totem, ehh rozmarzyłem się.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 mar 2016, 10:26 
Cytuj  
Ale coś im się krzaczy z PoE... teraz te freezy gry co zabijają.... https://youtu.be/IJH4J7mH93k i to nie była wina neta tego gościa


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.