mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 12:41 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
No dobrze pewnie masz racje, ale jesteś jednocześnie idealnym przykładem dlaczego należy unikać graczy z hardcore grając softcore by nie być napastowanym i obrażanym :wink:

Jak znajdujesz przyjemność i emocje na SC - nikt na siłę nie ciągnie.

Obrażanie i napastowanie... - no widzisz jak HC podnośni adrenalinkę ;-)

Chodzi o to, że jak nawet popatrzysz po filmach jak grają goście na HC - zarządzanie potami, pozycjonowanie postaci, rozwój build-u tak aby szybko osiągnął maksymalną wydajność i bezpieczeństwo w early game, to są inne światy...
- zobacz jak długo trzeba przemyśleć build aby nic Ciebie nie zaskoczyło na wszystkich etapach rozgrywki.
A zarządzanie swoim bankiem - ile w tym jest funu - ile razy to zastanawiasz się czy wydać wszystkie chaosy - czy może zaoszczędzić na kolejną postać aby nie startować od kompletnego zera.

A na SC to na Juranda, heja i do przodu. W rezultacie i tak nic nie tracisz tylko bank Ci puchnie od itemów.
Też może być zabawa, bo da się więcej buildów zrobić w krótszym czasie i je dopracować od strony itemów do perfekcji.
GGG dzięki temu ma biznes na Stash-ach z softcore-owców z czego się bardzo ciesze - bo robi co raz lepsza grę.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 12:52 
Cytuj  
Te wszystkie mądrości jak grac i planować, perfekcyjny build i itemy, przygotowania i na koniec taki efekt:

https://www.youtube.com/watch?v=PwWRXRC_ZEg

:]


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 13:07 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Te wszystkie mądrości jak grac i planować, perfekcyjny build i itemy, przygotowania i na koniec taki efekt:

https://www.youtube.com/watch?v=PwWRXRC_ZEg

:]


:lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 13:21 
Cytuj  
ale nie ma co bic piany obrazac itd. sam na poczatku gralem tylko sc i myslalem ze hc to qpa. bo po chuj tracic czas na granie jak to zaraz zniknie a to przeciez tylko hns. tylko ze sc szybko sie nudzi dla mnie i wlasnie ten brak odplywu itemow ale jest idealne dla osob ktore chca sie odstresowac i pograc hns. hc to stres i qpa w majtkach :) ale albo sie lubi albo nie. po prostu jak dostajesz hita za 90% hp to ladnie adrenalinka skacze i tyle. jest wiecej kminy z buildami, gra sie wolniej, bardziej safe, itd. ale drop na hc bardzo cieszy, jak wbijesz ten 90 lvl tez. czyli jakby satysfakcja wieksza. sc mimo penalty do expa to ciagle sc. ja np. na hc nigdy na takiego shapera nie pojde na sc mozna. itd. itd. nazywanie kogos cipka bo gra na sc jest imho mocno na wyrost. no chyba ze siedzi sie na tsie to mozna pzoartowac z cipek co graja na sc ale serio bardzo serdecznie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 14:24 
Cytuj  
szwejos napisał(a):
Trzeba sprawdzić jakie itemy będą optymalne dla BF Assasin, bo na tym się będzie kokosy zarabiać :]


no dla mnie ta forma handlu- przez forum lub shout w grze to dalej niestrawne jest- to dla kogoś kto ma masę czasu żeby to forum przeglądać i umawiać się na wymianę pewnie i ok bo przypomina stare gry,
ktoś kto nie ma czasu żeby czekac na gościa aż się pojawi w grze i zagada to jest do niczego

moim zdaniem ta gra miałaby więcej graczy gdyby wprowadzili jakiś market
obecnie sporo ludzi wchodzi do gry- najpierw szok z tym drzewkiem skili, lae coś tam jeszcze ogarną jak poczytają forum ale potem jak mają pecha i nie wypadnie nic sensownego zaczynają się na późniejszych lvl męczyć z mobkami i kończą grę

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 14:40 
Cytuj  
Nie zgodzę się. Market zabija fun w takich grach.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 14:55 
Cytuj  
nie mówię o funie z gry , tylko o ilości chętnych , która ta gra by przyciągnęła na dłużnej

sam teraz bo 1,5 rocznej przerwie zacząłem na Essence, bez itemów, gemów itp - no jest zajebisty fun gdy każdy wypadnięty item ogląda się 2 razy :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 15:07 
Cytuj  
lordyp napisał(a):

no dla mnie ta forma handlu- przez forum lub shout w grze to dalej niestrawne jest- to dla kogoś kto ma masę czasu żeby to forum przeglądać i umawiać się na wymianę pewnie i ok bo przypomina stare gry


http://poe.trade/ i nic nie trzeba przeglądać forum, widać czy gość jest offline czy online
Na shout to tylko scamerzy są ^^


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 15:36 
Cytuj  
Hehe kolega miał przerwę od PoE i jakieś straszne historie pisze o forum czy tez shout. Teraz się używa tylko i wyłącznie http://poe.trade do tego jeżeli masz premium stash taby to wystawiasz na sprzedaż itemy instantowo na sell wrzucając do staschy z konkretna ceną. Mega wygoda to jest. Na czacie "trade" w grze są fatalne ceny, to jest praktyczne dla ludzi którzy chcą przepłacać 2-3 krotnie. Ja ten czat mam wyłączony bo nie ma żadnego sensu sprawdzanie tam itemów czy wymiana currency tam też.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 15:58 
Cytuj  
aaaaa
no jest ułatwienie
a jak chce kupić to podobnie jak sell kupuje od razu? - trzeba do tego też mieć premium stasha?

haha no to w sumie powiedzcie czemu nie zrobić coś takiego w samej grze a nie przez jakieś strony
na siłe jest to obchodzone :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 16:18 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
aaaaa
no jest ułatwienie
a jak chce kupić to podobnie jak sell kupuje od razu? - trzeba do tego też mieć premium stasha?

haha no to w sumie powiedzcie czemu nie zrobić coś takiego w samej grze a nie przez jakieś strony
na siłe jest to obchodzone :)


To nie jest już obchodzone tylko wciągnięte do gry po przez premium stash-e.
Jak masz premium stash to ustawiasz bo public i widać go na poe.trade.

jak nie masz takiego stasha to używasz np Procurment (na forum poe jest link) i robi to samo.


Strona pozwala na wymianę ofert - handel już musisz przeprowadzić sam. Czyli napisać do gościa i F2F np w hideoucie się wymienić.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 16:35 
Cytuj  
Nie no HC nie dla mnie, ja na sc w lidze nie mogę dobić 90 lvla i spróbować 'endgame' a co dopiero przy hc. Raczej moja ostatnia liga i powrót na standard chociaż spróbować podejść do guardianów i shapera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 18:05 
Cytuj  
Serart napisał(a):
Nie no HC nie dla mnie, ja na sc w lidze nie mogę dobić 90 lvla i spróbować 'endgame' a co dopiero przy hc. Raczej moja ostatnia liga i powrót na standard chociaż spróbować podejść do guardianów i shapera.


Nie polecam standardu, nawet jak masz itemy po kilku ligach i sporo currency to jest ciężko tam handlować. Unique itemy maja podobne ceny co na lidze, ale rare itemy są horrendalne drogie i wybór jest bardzo kiepski. W lidze na początku szczególne przebierasz w tonach wyśmienitych itemków za cenę 1 chaosa, na standardzie te same się od 1 ex zaczynają. Bardzo ciężko jest ubrać postać i dopasować resisty gdy nie pławisz się w tonach currency na standardzie. Ligi maja nieporównywanie więcej graczy i dozo bardziej żywy handel.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 18:58 
Cytuj  
Jak w PoE gracie dla funu to dla funu spróbujcie zrobić High lvl postać na HC a potem się wypowiedzcie :] Ciekaw jestem reakcji bo jeszcze chyba nikt kto raz HC spróbował na SC nie wrócił :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 19:06 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Jak w PoE gracie dla funu to dla funu spróbujcie zrobić High lvl postać na HC a potem się wypowiedzcie :] Ciekaw jestem reakcji bo jeszcze chyba nikt kto raz HC spróbował na SC nie wrócił :]

Święta prawda :-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 20:14 
Cytuj  
Hc se mozecie grac jak macie doswiadczenie w grze i wpizdu czasu na robienie postaci od nowa


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 20:22 
Cytuj  
i jak nie macie już za starych palców żeby szybko klikać :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 21:04 
Cytuj  
Ja miałem więcej satysfakcji z progresji przez normal HC niż robieniu endgamu na SC, dlatego zachęcam. Teraz lecę na pałę aż do map :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 21:11 
Cytuj  
A ja zachęcam do polatania w wingsuice. Emocje gwarantowane, prędkości do 363 km/h :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=rnvvsjstveM

Jak ktoś chce poczuć że naprawdę żyje, powinien spróbować :)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 lis 2016, 21:23 
Cytuj  
Podoba mi się twoje porównanie :] Idealnie pasuje do tej dyskusji :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.