mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 gru 2016, 14:35 
Cytuj  
Problemem jest to, iż praktycznie każdy "wciągający" build nudzi się po pewnym czasie.
https://www.youtube.com/watch?v=MGPfQ3hfXsQ Zastanawia mnie to, jak ludzie mogą się jarać takimi 2-przyciskowymi buildami :D Działać może działa, no ale kurna - ja chyba nie jestem masochistą, by wciskać non stop dwa klawisze :D No, ale ludziom widocznie się podoba, skoro zgromadził prawie 600 stron postów :D

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 gru 2016, 18:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
za to nabralem ochoty na diablo.

Ja też, ale czekam na Necro i dopiero wtedy wrócę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2016, 20:59 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Zastanawia mnie to, jak ludzie mogą się jarać takimi 2-przyciskowymi buildami :D Działać może działa, no ale kurna - ja chyba nie jestem masochistą, by wciskać non stop dwa klawisze :D

O to ja to gram, ale 1 przycisk, charge odpala vortexa. Nie musze tego icecrusha dodatkowo trzaskac.

https://www.youtube.com/watch?v=ZVU4hELhXIU Tu masz build na 0 przyciskow ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 9 gru 2016, 21:05 
Cytuj  
Rofl!
Imo GGG powinno wywalić większość supportów "Cast when XXX", ponieważ imo one tylko spłycają rozgrywkę.
Nic, instaluję jeszcze raz grę i dalej próbuję moim Hierophantem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2016, 21:44 
Cytuj  
Cala magia hnsow polega na tym, ze sa plytkie ^^.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2016, 21:54 
Cytuj  
Tak, powinien byc zakaz uzycia tego samego spella 2x z rzedu. To normalne, ze po specowaniu sie na konkretny spell (lub stala ich kombinacje jak ED/Contagion) bedzie to najbardziej uzyteczny spell. Zawsze to sie tak konczy, nie wiem czego sie spodziewasz.
Inna droga to dodawanie cooldownow do dmg spelli, wtedy mamy jak kazdym MMO -> klikasz 1,2,3,2,2,3,2,1,2,3... bo to najoptymalniejsze rozwiazanie. Ofc mozesz robic hipsterski build, zamrazac mobki, spuszczac ma nie meteor i konczyc "z aksa", nikt nie broni, ale to nigdzie jeszcze nie dzialalo, jesli nie bylo sztucznie wymuszon przez gre.
HnS to gry lootdriven, o to w nich chodzi. W kazdym. Niektorzy po prostu lubia co jakis czas przysiasc przy kompie i bezmozgo zabijac mobki i tworzyc kolejna postac z kolejnym buildem i kombinacja itemkow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 gru 2016, 22:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=ZVU4hELhXIU Tu masz build na 0 przyciskow ;]


Taa na softcore z 6k HP to mozna takie filmy robić - ownujać mapy na 82 lvl gdy się ma 92 lvl postaci...

Poproszę film gdzie gość na HC robi HoGM czy Shapera na 80 lvlu postaci.

Szamotula napisał(a):
Cala magia hnsow polega na tym, ze sa plytkie ^^.

Ten i tak jest zbyt głęboki ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2016, 22:12 
Cytuj  
Lol, ty tak serio?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 00:43 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Mi też się nie chce po ripie na poziomie 6X, znowu trzy razy robić kampanie - blee.

60 lvl robi się lekko w 12h , a kampanie robi się tak naprawdę nie 3 a 2.5 razu bo na merci z 4 aktu bierze się tylko 1 quest na skill pointa.

Ale fakt też czekam z niecierpliwością, aż cruel wyleci.

zaboleq napisał(a):
Dlatego nie rozumiem ludzi co grają HC w sytuacji gdy nie mają w uj czasu. Ja stwierdziłem że jeden char na ligę styknie.

No raczej w chuj skilla ;-) są tutaj osoby na forum co jeszcze nie padły od tygodnia.
1 charem na lige to nawet 30% contentu nie zobaczysz.

zaboleq napisał(a):
Brak respeca jako takiego (nie licze regretów) też boli. Mógłby coś kosztować oczywiście.

20 punktów respec za questy + regrety 3:2 czyli dorzucasz ze 100 chaosów i masz gołą postac.
To nie jest majątek aby zrobić dobry respec jeżeli się go zaplanuje wcześniej ;d

tomugeen napisał(a):
W sumie teraz mam 85 i juz mozna powiedziec ze skonczylem na ta lige ;] jak zwykle. Build mam fajny, ale srednio nadaje sie na breache, laguje mi niestety i skacze gra przy tylu efektach ktore nakladam na mobki dookola.

Shaper zabity?


Dlaczego niby jednym charem 30% contentu nie zobaczę? Nie zrobię atlasu czy jak?

W chuj skilla na hc? Jakiegoś tak ale w chuj to bym nie powiedział. Grasz powoli, często cookie-cutter buildem(tydzież wykorzystujesz fakt, że ggg nie fixnęło w trakcie ligi takiego vinktara i face tankujesz shapera na ES/CI), masz logout macra albo dajesz alt+f4 (co streamerzy często robią). Ja mając 300h na liczniku na HC najdalej doszedłem do tier 11 mapek i padałem bo nie znałem bossów z tych mapek. Pewnie robiąc ich wpierw na SC byłoby może inaczej. Uczenie się gry na HC to słaby pomysł :)
Ostatecznie i tak padniesz bo będziesz miał mega pecha. Po prostu na początku jest trudno zginąć:). Dla mnie HC w obecnej formie (lagi, errory, desync, breache) nie ma sensu. Pograłbym ale jak popracują nad pewnymi rzeczami

W tej lidze chce zabić shapera i zrobić achievki i potem odpuszczam do 3.0.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 01:32 
Cytuj  
Statystyki RIPow po pierwszym tygodniu.
Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 02:10 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dlaczego niby jednym charem 30% contentu nie zobaczę? Nie zrobię atlasu czy jak?

Od chuja unique map, guardiany, shaper, atziri - uber, uber lab
Nie każdy build zrobi wszystko.
zaboleq napisał(a):
W chuj skilla na hc? Jakiegoś tak ale w chuj to bym nie powiedział. Grasz powoli, często cookie-cutter buildem(tydzież wykorzystujesz fakt, że ggg nie fixnęło w trakcie ligi takiego vinktara i face tankujesz shapera na ES/CI),

Taa chce to widzieć jak Face tankujesz na HC Shapera - zwlaszcze jego scorching ray-a
zaboleq napisał(a):
masz logout macra albo dajesz alt+f4 (co streamerzy często robią).

99% RIP jest na logout w trakcie walki. A to co zabija to kombinacja szybkich ciosów ala one shot.
zaboleq napisał(a):
Uczenie się gry na HC to słaby pomysł :)

Nigdy nie grałem na SC i powiem, ze to najciekawszy sposób uczenia gry - bo na SC to jest ziew
No risk no fun ;-)
zaboleq napisał(a):
Ostatecznie i tak padniesz bo będziesz miał mega pecha. Po prostu na początku jest trudno zginąć:). Dla mnie HC w obecnej formie (lagi, errory, desync, breache) nie ma sensu.

Valar Morghulis....


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 02:38 
Cytuj  
Spawn masterów jest totalnie losowy? Grając Templarem co chwilę spawnuje się Elreon i Haku, ciut rzadziej Catarina oraz Tora. Vagana i Voriciego spotkałem po razie, na dodatek failnąłem zadanie od Voriciego, bo niechcący znukowałem typa, którego miałem chronić :D Teraz kit wie kiedy znów na niego trafię.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 09:37 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Spawn masterów jest totalnie losowy? Grając Templarem co chwilę spawnuje się Elreon i Haku, ciut rzadziej Catarina oraz Tora. Vagana i Voriciego spotkałem po razie, na dodatek failnąłem zadanie od Voriciego, bo niechcący znukowałem typa, którego miałem chronić :D Teraz kit wie kiedy znów na niego trafię.


Masz po 2 dla danego aktu


_________________
Turbot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 11:26 
Cytuj  
może głupie pytanie- ale co dokładnie daje Fortify?
ten opis: grants fortify on melee hit - co oznacza?, co wzmacnia, jaki efekt daje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 12:23 
Cytuj  
20% reduced dmg taken from hits.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 12:41 
Cytuj  
tnx
faktycznie nie doczytałem na wiki :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 15:23 
Cytuj  
zabol obejrzal filmik z vinktarem przed nerfem jak typ facetankuje shapera i mysli ze kazdy moze :) build za 500 exaltow. altf4 gowno daje, macro logout lepiej ale ciagle jest delay 1-3 sek. to duzo zeby pasc.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 16:42 
Cytuj  
Lol, kolejny egzalt z trashu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 gru 2016, 22:41 
Cytuj  
ja nie bardzo kapuje
gra się na HC żeby mieć adrenalinę a potem korzysta z makr, altf4 itp żeby nie paść- to trochę oszukiwanie samego siebie chyba

ja dalej miewam lagi, dysync, czasami w ogóle gra mi sie zwiesza szczególnie przy tp do miasta wiec nawet nie próbuje HC- za dużo przekleństw by w domu leciało :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2016, 02:31 
Cytuj  
Też nie rozumiem ludzi co makr używają na HC. Jeszcze altf4 raz na jakiś czas to rozumiem, sam pare razy posrałem się w gacie i wyszedłem na altf4.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.