mmorpg.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343  Następna strona
Autor Wiadomość

PostNapisane: 17 lis 2017, 02:36 
Te nowe rare itemy ( shaped and eldred ) wyglądają bardzo mocarnie. Gemy które chcą wprowadzić nie podobają mi się, wsio jakieś takie corpse explosion style. Brak nowych totemów to dla mnie porażka.

Boss skorpoin / kobieta trzymająca żądło zajefajny :)

Obrazek

No i te Abyssy jeżeli będzie to mechanika zbliżona do breachów to możne być bomba i mega sukces.

PostNapisane: 17 lis 2017, 13:27 

Mam nadzieje ze ktoras z postaci dostanie do tego voice "Look, more hidden footprints!" ;]

Kombinuje taki build jak na filmiku wlasnie, iceshot/barrage, deadeye (jesli dostanie buffa). Wiekszej roznicy miedzy tym nowym supportem + 2 strazly z boku, na filmiku jest, a GMP nie widze. Teraz mam taka raiderka w turmoilu, 2x6L i jedzie z koksem, ale jak ma wyjsc masa scierwa + GGG ma tendencje do dodawania tony random shitu do bossfightow, wiec moze lepiej cos co stoi i ma w dupie caly ten damage. Max hp albo max block niestety. Albo znow slayer z nowym VP.

open your mind for the serpent

PostNapisane: 18 lis 2017, 02:04 
https://i.redd.it/xa1tt46cagyz.jpg

nowy atlas 3.1

**

PostNapisane: 19 lis 2017, 20:55 
W 3.0 startowym buildem 2h sunder zrobilem 126/126 atlas, chociaz musialem kupic carry na hall of the grand masters przez cancer buildy tam.
Nie dalem rady zrobic uber atziri, troche braklo bursta na split phase i multistrike tam sie troche nie nadaje.
Jezeli mialbym wrocic do 3.1 to buildem ktory wlasnie dalby rade uber atziri zrobic ale to trza czekac do patch notes.

PostNapisane: 20 lis 2017, 07:52 
tomugeen napisał(a):
Kombinuje taki build jak na filmiku wlasnie, iceshot/barrage, deadeye (jesli dostanie buffa).

Nie za bardzo "stacjonarny" jak na Ciebie Tomu? ;) A gdzie słynne hit&run? :D

Ja ostatnio z czystego lenistwa testowałem sobie FNM i było całkiem fajnie (totemy mi się już znudziły). Wiem, że tym nic więcej ponad mapki się nie zrobi ale.. i tak zazwyczaj odpadam wcześniej więc olewam.

PostNapisane: 20 lis 2017, 15:39 
To jest hit&run, nawet bardzo.
Tona evasion (60+% chance do evade) i queen of the forest daja speeda.
Ale wlasnie to mnie martwi, bo raiderka obecnie z takim setupem wlasnie szybko sie biega, flaski na eva i speed ma odpalone caly czas, tylko raiderka dostaje z ascendancy +8% speed, +20% za phasing, +14% za 7 frenzy charge. O immunity na freeze, burn i shock nie wspomne.
Wiec z zalozenia deadeye ma te 40% mniej ms - a dmg nie jest wybitnie lepszy, +1 arrow szalu nie robi przy +1 z quivera i GMP na ice shocie, a +1/2 dla barrage.
Raiderka do tego dziala ladnie z lioneyes glare, lukiem za 1c, dostaje far shot (ktory marnuje sie na deadeye) i always hit, wiec na poczatku olac mozna accuracy. Jeszcze flask dying sun pozniej do zdobycia i jest moc.

Dlatego licze na buff, moze defensywy u deadeye. Lepiej sie powinna skalowac jak sie kupi uber luk i accuracy starczy z itemow. Tylko jeszcze frenzy wypadaloby generowac jakos - a moze olac i dac w cos innego punkty.
Tak czy siak deadeye jest z lukiem gorsza niz raiderka (uber frenzy) i pathfinderka (uber flaski), na 100% cos zmienia, bo to najrzadziej wybierana subklasa na high lvl.

PostNapisane: 23 lis 2017, 00:49 
double!

Oficjalne ogloszenie Abyss league 8 grudnia:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2032331
Helmet za 12, Skrzydelka za 24, portal za 36 challenge, spoko.

karaluchy i kitowcy
Obrazek

**

PostNapisane: 24 lis 2017, 16:11 
szwejos napisał(a):
W tej chwili chyba 80% ludzi gra summonerami w PoE ( buffed permanent spectres ) wiec warto wybrać coś mało popularnego ze względu na ceny sprzętu.
Jako łatwy tani i bardzo efektywny starter polecam Ancestral Warchief totem marauder Chieftain.

Ogólne guide do bildu jest tu:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1694250

ale zdecydowanie polecam taki start:

Spoiler:

I wybranie chieftain jako ascendancy a nie berserker

Itemy niezbędne są super tanie, patrz post #4 tutaj, NIE polecam tego drogiego shielda co daje extra totem:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1980262

z questa bandytów Alira i Rally Cry jako buff

jak chcesz zobaczyc drzewko / itemy endgame to moja postać Elua_harbringer

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Elua/characters

Czemu alira z bandytow? Dla samych rezow? Bo raczej mana ani crit tu nie ma znaczenia.

PostNapisane: 26 lis 2017, 06:24 
No już gadaliśmy w grze, ale dam tu odpowiedz dla innych ludzi:

- mój wariant tego buildu używa ogromna ilość unique i przez to jest spory problem by mieć res capa, te 15% all to bardzo mocna rzecz
- mana nie jest czymś nieistotnym, przy levelowaniu to ogromna pomoc a w endgame gdy masz 6L i 21 lvl gemy to też bardzo pomocna sprawa.
( dopóki będziesz używał 5L lub 4L, nie zauważysz tego )

crit ofc się marnuje, ale co poradzić, alternatywy i tak są sporo słabsze

**

PostNapisane: 29 lis 2017, 11:21 
Usuwaja reflecta z zoltych mobkow w 3.1.
Reflect zostaje jedynie jako map mod.
Czyli trzeba juz tylko uwazac na wybuchowe zwloki :)

PostNapisane: 29 lis 2017, 21:53 
MTX-y rozdajo, 500+ do boju! :D

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2034332

**

PostNapisane: 30 lis 2017, 09:26 
W 3.1 divination cards bedzie mozna wymienic u Navali w ho.

PostNapisane: 4 gru 2017, 19:24 
Jeszcze nie ma patch notes a już niektórzy robią zestawienia najlepszych bildów startowych :lol:

http://www.requnix.com/path-of-exile-3-1-best-starter-builds

Akurat dziś testowałem Dark Pact crit totemy i dmg jest po prostu absurdalnie wysoki, ale sam build jest bardzo nieprzyjemny do grania i strasznie squishy w porównaniu do Chieftain / Warchief. Crit Dark Pact to build na totemy który z wszystkich mi znanych bildów totemowych najszybciej czyści mapy ( testowałem na t12-t15 ). Niestety na bossy już nie jest taki fajny to samo dotyczy breachów i perandus mobków. Totemy padają w nim błyskawicznie jeżeli coś nie ginie od oneshota to jest zwykle problem. Trzeba je recastowac z predkością karabinu maszynowego i jest to po prostu upierdliwe.
Sprawdzałem też wcześniej na evencie Mayhem Firestorm totemy i są całkiem wygodne i przyjemne w graniu, ale dps jest słabiutki i zdecydowanie za mały na poważniejsze zadania.

No zobaczymy co dostanie nerfa to będzie można pomyśleć o wyborze buildu.

PostNapisane: 5 gru 2017, 02:16 
szwejos napisał(a):

Dark Pact sie zalapal, ale glownie selfcast.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2035872 - Path of Nerfs

**

PostNapisane: 6 gru 2017, 09:23 
Warchief ani Chieftain nietkniety, Szwejos odpalam Twojego builda w tej lidze :)

PostNapisane: 6 gru 2017, 11:03 
tomugeen napisał(a):
szwejos napisał(a):

Dark Pact sie zalapal, ale glownie selfcast.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2035872 - Path of Nerfs

Lol-zmiana, każdy będzie Slayerem grał. Path of Slayer :]

PostNapisane: 6 gru 2017, 11:41 
Całe te patch notes można by podsumować jednym wyrazem: stagnacja. Niby znerfili najbardziej OP Vaal pact i drop Bisco, ale większość rzeczy jest nietknięta.
To że pozwalają na pozostanie tak silnego itemu jakim jest Headhunter wygląda teraz trochę żałośnie. Ogólnie nawet mnie to tak bardzo nie boli jak fakt że słabe skille i ascendancy nie dostały buffa. Ich polityka robienia balansu przez same nerfy nie dając nic dla starych słabych i zapomnianych w zamian powoduje że jest coraz mnie dobrych rzeczy do wyboru.
Pewnie połowa ludzie będzie biegać na starcie jako sunderowcy a reszta grać spectrami. Ja sam zacznę ligę znowu jako warchief / chieftain bo nie znam nic mocniejszego i wygodniejszego na start ligi. 4L i do przodu, tym buildem miażdżysz kontent inwestując śmiesznie małe ilości currency. A potem zrobię sobie summonera na spectres bo całe lata tym nie grałem i jestem ciekawy. Bieda, panie bieda...

PostNapisane: 6 gru 2017, 14:07 
Szwejos da się grać AW Chieftainem bez Facebreakerów? Czy w takim wypadku lepszy będzie Berserker?

PostNapisane: 6 gru 2017, 14:35 
Archer napisał(a):
Szwejos da się grać AW Chieftainem bez Facebreakerów? Czy w takim wypadku lepszy będzie Berserker?

To kwestia preferencji, bez problemu można, tylko drzewko trzeba dopasować inaczej. Tu masz przykłady opcji:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1920845

Chieftain wymaga innych gemów ( suportów w 6L setupie ), broń czy facebreakery nie ma znaczenia.
Berserker jest trochę mocniejszy, ale duzo bardziej "glass cannon" niz chieftain.
Największą zaleta używania facbreakerów to Shield Charge, ten skill jest masakrycznie OP i niesamowicie przyspiesza efektywność robienia map i ogólna przeżywalność przy okazji też.

PostNapisane: 6 gru 2017, 18:44 
Kupiłem sobie właśnie legacy Facebreakery ( 979% za 35ex ) na standardzie i tak wyglądają moje staty solo, z buffami od flasków:

https://i.imgur.com/1PDwnYB.jpg

do tego po paczu mały buff bo kupie pewnie 21/20 vulnerability gdy to będzie już STR a nie INT gem i bede mógł go używać

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343  Następna strona