mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Posty: 49
Dołączył(a): 23.11.2017
Offline
PostNapisane: 5 cze 2018, 20:06 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
zaczynam sie nudzic ;P


juz? hehe dawaj do nas na elune odwalisz nocna zmiane zawsze ktos siedzi i cos farmuje
ps. jak bylo na tahiti?

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2018, 17:47 
Cytuj  
Liga jest fajna, naprawdę im się udała. Ze względu na mechanikę są promowane OP buildy, ale jest ich sporo i każdy może sobie wybrać coś mocnego ze stylu jaki lubi. Szybki clearing speed się przydaje, już nawet podczas lewelowania. Wtopiłem pierwsza postać, ale po przejściu na absurdalnie mocno bufnietego Arca bawię się świetnie. Gram tym buildem:

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2115624/page/1


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2018, 00:54 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
A co tu taka cisza?


Mialem napisac posta przed startem, ze warto grac. A teraz nikt nie pisze, bo ludzie graja.
Najlepsza liga w ostatnim czasie, mechanika instant incursions, wyborow i pozniej w endgame oderwania od mapek co 11 zeby temple skoczyc.
+ revamp skilli, super mocne vaal coruptions nowe, vaal skille polaczone ze zwyklymi.
Zero dropow, a i tak mi sie fajnie gra.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2018, 07:27 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zero dropow, a i tak mi sie fajnie gra.


A to standardowo jak widze ;)

Sprawdziłbym ale mnie WOW zassał na nowo za sprawą takiego jednego :]


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2018, 07:36 
Cytuj  
Lepudruk napisał(a):
juz? hehe dawaj do nas na elune odwalisz nocna zmiane zawsze ktos siedzi i cos farmuje
ps. jak bylo na tahiti?


Ja przez ciebie szwagier znow bede miec na pienku z Kaika, czemus nie powiedzial wczesniej ze Br0da i Zaiks wrocili? Znow bede po nocach siedzial... Puntain de merde!

ps. sympatycznie. Kai nie moglem przez 2 godz z muzeum Gauguin'a wyciagnac, a dziewczynek z muzeum perel. z zabawnych rzeczy - informacje w hotelu przed wyjsciem na plaze przypominaly odprawe u pulkownika Quaritch'a z Avatara. generalnie im blizej wody tym wiecej organizmow czai sie aby cie usmiercic :P


_________________
For the pony!

Avatar użytkownika

Posty: 49
Dołączył(a): 23.11.2017
Offline
PostNapisane: 7 cze 2018, 16:17 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Ja przez ciebie szwagier znow bede miec na pienku z Kaika, czemus nie powiedzial wczesniej ze Br0da i Zaiks wrocili?


oj wylecialo mi bo oni tez nocami dyzuruja ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 07:20 
Cytuj  
grałem już trapperem i bv. coś jeszcze fajnego się pojawiło w tej lidze? SSF Standard. mam 1x poet's pen.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2018, 19:42 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
grałem już trapperem i bv. coś jeszcze fajnego się pojawiło w tej lidze? SSF Standard. mam 1x poet's pen.


Arc totem?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2018, 14:39 
Cytuj  
Czy odpuścił ktoś granie na HC Incursion i ma zbędne jakieś gówno unique do lvlowania / currency? Nie chcę sugerować cross-league trading, ale jakoś się mogę odwdzięczyć :P

Po przygodzie na SSF jednak się okazało, że mam trochę więcej czasu na granie i chętnie znów na HC się pomęczę.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2018, 18:33 
Cytuj  
Ja się mocno rozczarowałem arcem na totemach. Niby fajne ale jak się konkret zaczyna i czerwone mapy to do dupy. Cały czas nie ma według mnie nic lepszego niż stary dobry warchief totem / chieftain. OFC jeżeli sie lubi styl gry totemami, bo do innych stylów to jest teraz spory wybór.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2018, 20:23 
Cytuj  
Potrzebuje pomocy. Gram tym buildem https://docs.google.com/document/d/1EwKGQRx8maBWyOtkxYxw7Hxq-VmwRiv9eVj0Q0TCCo0/preview Dla tych co nie chcą klikać w link: jest to Jugg pod Reave i Blade Flurry. Wg buildu oba skille, wymiennie, są zsocketowane w 6-linkowym armorze. I tutaj pojawi się mój problem. Na jakiej zasadzie ma to działać jeżeli w opisie skilla jest informacje, że wymagany jest dagger, claw lub one-handed sword?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2018, 14:46 
Cytuj  
Ta informacja w opisie skilla dotyczy tego, jakich broni możesz z nim używać, ale nie ma nic wspólnego z tym w jakim przedmiocie w ekwipunku ma być włożony w socket.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2018, 15:16 
Cytuj  
Archer napisał(a):
Ta informacja w opisie skilla dotyczy tego, jakich broni możesz z nim używać, ale nie ma nic wspólnego z tym w jakim przedmiocie w ekwipunku ma być włożony w socket.

Dzięki


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.