mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2012, 19:25 
Cytuj  
Amulecik juz mam, ale chyba trza bedzie zrobic nowa postac, bo w ogole nikt nic nie pisze na chacie jakby nikogo nie bylo. Moja postac jest juz w lidze Legacy i chyba nikt w niej nie gra *confused*

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 19:54 
Cytuj  
Pogralem dzisiaj z godzinke i naprawde coraz lepiej to wyglada. Podoba mi sie zmienione drzewko passive skilli (nie gralem od 9.4) tyle ze grajac na 2 poziomie trudnosci na Legacy HC bylo latwiej niz wczesniej, tyle ze nie wiem czy to nie efekt tego ze postac byla robiona na patchu 9.4 wlasnie.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 20:19 
Cytuj  
Nie grajcie na Legacy - macie OP stare itemy itp.... Legacy nie odzwierciedla aktualnego stanu gry, przynajmniej jesli chodzi o itemizacje bo zmiany wchodzace nie zmieniaja itemkow, ktore juz droply. No i nikt w niej nie gra. :P

Ogolnie jest tam tak ze gra jest z patcha na patch latwiejsza ale to dlatego ze dodaja na amse unikaty, mody do itemow, keystonesy i nowe nodki do drzewa a takie zmiany jak dodanie nowych mobkow, skilli dla nich czy penaltly do resow na wyzszych poziomach trudnosci sa dopiero zapowiedziane.

A to ze macie postacie Legacy to skutk beku na forum zeby nie wipowali starych postaci - to sa przeniesione do Legacy i i tak nikt nimi nie gra. Normalnie juz byscie ich nie mieli bo co wiekszy patch jest "wipe".

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 20:32 
Cytuj  
Co to jest legacy league to ogarniam tylko po prostu roznica w szybkosci ubijania mobow troche mnie zaskoczyla patrzac na to jak wygladalo to 2 wieksze patche temu, a calkiem od nowa na razie lvlowac mi sie nie chce, poczekam moze na 9.7... :D

Btw. wiadomo mniej wiecej na kiedy celuja z wersja 1.0 i wyjsciem z bety?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 20:36 
Cytuj  
Licz minimum miesieczne odstepy miedzy patchami (moze znacznie wiekszy miedzy 0.9 i 1.0 bo to ma byc wprowadzenie Act3 i soft-launch)

Tak wiec jesli sie wyrobia powiedzmy do konca lutego z 0.9.7 to 1.0 przwieduje na czerwiec co imho bedzie przelozone bo wtedy ma tez wg najnowszym newsow startowac D3.
Choc moze i nawet lepiej bo ludzi zawiedzionych D3 bedzie w chuj (ba... juz jest w chuj) i beda mieli gdzie znalezc bezpieczna, HnS'owa, bardziej hardcorowa przystan. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 21:09 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Choc moze i nawet lepiej bo ludzi zawiedzionych D3 bedzie w chuj (ba... juz jest w chuj) i beda mieli gdzie znalezc bezpieczna, HnS'owa, bardziej hardcorowa przystan. :)


Gra jeszcze nie wyszła a Ty już piszesz czarne scenariusze. Podobnie w temacie o gw2 - gry nie ma, ale już ją okrzyknąłeś winem hehe. ;>
To ja może też napiszę jakąś prognozę - d3 będzie winem i będzie w niego grało xxx razy więcej os. niż w darmowego poe.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 21:22 
Cytuj  
Gdzie widzisz czarny scenariusz? Nie dopowiadaj sobie. Napisalem ze w uj osob jest i bedzie zawiedzionych D3 co jest i bedzie prawda.

"To ja może też napiszę jakąś prognozę - d3 będzie winem i będzie w niego grało xxx razy więcej os. niż w darmowego poe."

Alez zgadzam sie z tym. Kazda gra Blizza jest "winem" nie wazne jak chujowa i mialka jest (dodatki do WoW) - SIMSy tez sa "winem" i gra w nie XXX wiecej ludzi niz w darmowego PoE. Kolejny COD co roku tez jest "winem".
Tak wiec dzieki za oswiecenie i z bogiem, jak i tak bede gral w gre lepsza, czyli w darmowego PoE. Bo mialkich, mainstreamowych i robionych pod kretynow z bonusowym chromosomem i bez gustu crapow od Blizzarda mam serdecznie dosyc. Co prawda chodzi tu glownie jak dotad o WoW ale inspiracje, podobny artstyle i podobny (mizerny) poziom rozbudowania widac w D3 jak na dloni - no thx.

Tak wiec zdadzam sie z toba Atheriusie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 22:01 
Cytuj  
Simsy są winem, bo nie mają żadnej konkurencji, w mmo jest trochę więcej tytułów jeśli już porównujemy.
Czy cod jest winem ? Też nie ma konkurencji w swojej klasie, bo nie ma nawet podobnych gier. Chociaż ostro dostał po dupie z okazji premiery bf3.
D3 będzie winem, bo się fajnie gra. Grałem w betę i mogę to osobiście potwierdzić, nie musi być drzewko talentów na kilka ekranów, żeby gra była "zajebista", po prostu ma dawać fun i być miodna. To jest gra a nie życie, za bardzo się wczuwasz po prostu. ;>
PoE dla mnie jest bez klimatu, na prawdę jebie mnie drzewko talentów, które przewijam 5 min i rozbudowanie gry, chcę mieć fun z trzaskania mobków, zbierania przedmiotów i tyle. I wcale do tego gra nie musi mieć "Skomplikowanej" mechaniki. Może szukasz symulatora h&s, nie wiem.
Co do blizza to sc2* nie kupiłem, bo nie przepadam za strategiami. Mogłem kupić mimo to, bo to w końcu blizz i trzeba kupić idąc takim tokiem myślenia.


*ale z tego co czytam na forum i od kumpli wiem, że jest także MEGA WINEM w mp ;D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 22:16 
Cytuj  
Za stary juz jestes na gry. Taka prawda ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 22:23 
Cytuj  
Bo ja szukam gry na lata taka jaka bylo Diablo 2 LOD a ty szukasz gry do ponapierdalania tydzien "bo sie fajnie mobki bije" i odlozenia na polke. Taka jest roznica. I dla ciebie i twoich wlasciwie zerowych wymagan co gier Blizzard jest firma-objawieniem i "mekka i medyna". I niech tak zostanie i wybacz ale nie mam za bardzo ochoty na roztrzasanie czy moje podejscie jest lepsze czy twoje.

A HnS MUSI byc skomplikowane i rozbudowane. Koniec, kropka.
Ja wole zeby te mobki bilo sie troche mniej efektownie ale za to zebym mial dodatkowo to, tamto i siamto a nie 4 gemy na krzyz z Diablo 3 i 75% rzeczy usuniete z gry.

A gier w ktore sie "fajnie gra" jest od pizdy i Blizzard nie jest tu jakims ewenementem. Mnie sie w PoE gra super a bedzie sie gralo jeszcze lepiej bo dopiero mam 2/3 gry.

Z tego co napisales idealem HnS jest Dungeon Siege 3 od Obsidianu - NO THX po raz kolejny to napisze i odpusc sobie pouczanie mnie plx ja wiem doskonale na co czekam, jakie mam wymagania (a te sa WYSOKIE i Blizzard ich nie spelnia z D3) i w co bede a w co nie bede gral.
To ze miliony much beda konsumowac kolejna kolorowa kupke od Blizza pierdolac ze sie "fajnie gra" nie wplynie na moja decyzje. Objetnie czy to bedzie D3 czy nowy dodatek do WoW czy Titan ktory pewnie bedzie takim samym mialkim crapem dla casuali i ludzi bez wymagan jak ty.

EOT z mojej strony na ten temat.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 22:32 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=65918

póki są tacy ludzie nie będzie dobrych gier


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 22:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bo ja szukam gry na lata taka jaka bylo Diablo 2 LOD a ty szukasz gry do ponapierdalania tydzien "bo sie fajnie mobki bije" i odlozenia na polke. Taka jest roznica. I dla ciebie i twoich wlasciwie zerowych wymagan co gier Blizzard jest firma-objawieniem i "mekka i medyna". I niech tak zostanie i wybacz ale nie mam za bardzo ochoty na roztrzasanie czy moje podejscie jest lepsze czy twoje.

A HnS MUSI byc skomplikowane i rozbudowane. Koniec, kropka.
Ja wole zeby te mobki bilo sie troche mniej efektownie ale za to zebym mial dodatkowo to, tamto i siamto a nie 4 gemy na krzyz z Diablo 3 i 75% rzeczy usuniete z gry.

A gier w ktore sie "fajnie gra" jest od pizdy i Blizzard nie jest tu jakims ewenementem. Mnie sie w PoE gra super a bedzie sie gralo jeszcze lepiej bo dopiero mam 2/3 gry.

Z tego co napisales idealem HnS jest Dungeon Siege 3 od Obsidianu - NO THX po raz kolejny to napisze i odpusc sobie pouczanie mnie plx ja wiem doskonale na co czekam, jakie mam wymagania (a te sa WYSOKIE i Blizzard ich nie spelnia z D3) i w co bede a w co nie bede gral.
To ze miliony much beda konsumowac kolejna kolorowa kupke od Blizza pierdolac ze sie "fajnie gra" nie wplynie na moja decyzje. Objetnie czy to bedzie D3 czy nowy dodatek do WoW czy Titan ktory pewnie bedzie takim samym mialkim crapem dla casuali i ludzi bez wymagan jak ty.

EOT z mojej strony na ten temat.


Jaki tydzień, gra będzie na lata nie martw się, już blizz o to zadba hehe.
Gra nie musi być rozbudowana do przesady, przecież to h&s. Po prostu ubzdurałeś sobie, że musi być maksymalny stopień komplikacji, siedzisz na forum 24/7 trzaskasz posty jak ckm, jakieś felietony czytasz po internecie, statystyki itp. spędzasz x razy więcej czasu nad grami niż przeciętny człowiek to i wymagania możesz mieć jakieś "wygórowane".
Robisz podstawowy błąd oceniając społeczeństwo graczy pod swoim kątem a wiadomo, że ten kąt to w zasadzie 360*. ;>
Ds3 to był niegrywalny syf, także nie wiem o co chodzi. Ani to miodne, walka przynosiła dosłownie zero funu, nawet ściągać mi się tego nie chciało i na demku się zakończyło.
"A gier w ktore sie "fajnie gra" jest od pizdy" - no właśnie widać po ostatnich premierach, KoA nudzi już po kilku godzinach mimo wielu "ficzursów", więc jak to jest do końca ?
Przestałeś już podawać argumenty tylko wychodzi z Ciebie zaciekłość i nienawiść do pewnej firmy, na której świadomość dostajesz wysypki i nie możesz spać po nocach wertując fora i wciskając f5, bo może ktoś coś pozytywnego napisał a nie daj Boże skrytykował grę, w którą grasz i Ci się podoba.
Dobrej nocki i nie ciśnieniuj. :)


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 22:57 
Cytuj  
Plz prosze cie idpusc sobie psychologiczne analizy mojeje osoby bo juz wielu probowalo tu na forum i kazdy failnal.

Kolejny domorosly psycholog, ktory dorabia filozofie do prostej rozmowy o grach i o tym jakie kto ma wymagania co do nich. Do tego ofc nie mogacy sobie odmowic proby przedluzenia epeniska poprzrez dogryzanie mi, pierdolenie o jakims nolifeowaniu itp podczas gdy masz tyle samo postow co ja a patrzrac na date rejestracji to piszesz tu na mmorpg.pl wiecej niz ja. Juz nie mowiac ze nie masz za wiele ciekawego do powiedzenia i lazisz po tematach prowokujac klotnie.
Tak wiec odpusc sobie bo drugim freudem to ty nie jestes.


Blizzard robi gry dla debili i ja gram w PoE - bez "analizowania spoleczestwa graczy". A ty jestes stary i znudzony i jarasz sie prostymi, kolorowymi gierkami dla casuali. Moze byc? Wystarczajaco prosto? To dziekuje, dobranoc i wyjebane mam co o tym myslisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 23:07 
Cytuj  
Blizz robi gry dla debili.
Grałeś na privie w wow.
Kim jesteś w takim razie ? Debilem do kwadratu czy już do sześcianu ? :)
I analizy nie ma co robić, bo masz prosty tok myślenia, jesteś typowym hejterem, który zawsze tak odwraca kota ogonem, żeby wyszło, że gra x jest chujowa i gram w lepszą.
Gra ma dawać fun, sam już o tym dawno zapomniałeś i wolisz zagłębiać się w technikalia mimo, że gra jest bez klimatu, z chujowym gameplayem, ale ma więcej rzeczy.
Ale fajnie, że jesteś i zapewniasz całemu forum rozrywkę, pokój Ci wędrowcze. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 01:12 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Tak wiec dzieki za oswiecenie i z bogiem, jak i tak bede gral w gre lepsza, czyli w darmowego PoE. Bo mialkich, mainstreamowych i robionych pod kretynow z bonusowym chromosomem i bez gustu crapow od Blizzarda mam serdecznie dosyc. Co prawda chodzi tu glownie jak dotad o WoW ale inspiracje, podobny artstyle i podobny (mizerny) poziom rozbudowania widac w D3 jak na dloni - no thx.


Ja rozumiem, ze ci sie D3 nie podoba, twoje prawo, ale plz, nie pisz takich rzeczy, ktore wygladaja jakbys prowadzil krucjate przeciw Blizzowi oraz Diablo III. Wychodzisz na zwyczajnego fanboya PoE, z ktorym sie nie chce dyskutowac :) Poczekajmy z ocena Diabelka jak wyjdzie i tyle, bo snucie wnioskow na podstawie bety to zwyczajnie glupota.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 08:43 
Cytuj  
Kiedys takich leczylo sie elektrowstrzasami. Teraz zamyka sie w pokoju 2x2 z gumowymi scianami i puszcza gameplaye z D3.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 10:02 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Kiedys takich leczylo sie elektrowstrzasami. Teraz zamyka sie w pokoju 2x2 z gumowymi scianami i puszcza gameplaye z D3.


jakich? tych co nie grają w np coda a przecież KAŻDY KUPIŁ!!!!!!!!!!111111111


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2012, 10:30 
Cytuj  
Niah napisał(a):
candidoser napisał(a):
Kiedys takich leczylo sie elektrowstrzasami. Teraz zamyka sie w pokoju 2x2 z gumowymi scianami i puszcza gameplaye z D3.


jakich? tych co nie grają w np coda a przecież KAŻDY KUPIŁ!!!!!!!!!!111111111


idz graj w swotr

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 18 lut 2012, 17:57 
Cytuj  
Ma ktoś kluczyk do Path of Exile? Czy wie o jakimś give away?

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 19 lut 2012, 13:55 
Cytuj  
Ja mogę dać CI moje konto z beta PoE za BETe do czegoś innego:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.