mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2012, 20:51 
Cytuj  
dobra skoro sie spoznilem, to kto ma uzyczyc konta mej osobie a ja swoje uzycze koledze i w ten sposob nie bedzie osob 3cich ;D ?

update.

Wiem, ze jestem namolny i uparty ale na prawde nie ma nikogo do uzyczenia konta dzis wieczorem ? :D W sensie ja mam jedno ale na swoim dam koledze pograc w party.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 00:40 
Cytuj  
http://www.dsogaming.com/news/path-of-e ... arch-30th/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2012, 08:39 
Cytuj  
Nie lepiej do oficjalnej strony? ;)
http://www.pathofexile.com/publicweekend/


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2012, 11:50 
Cytuj  
"Because 0.9.8 is one week of work (0.9.7 was released last week), it won't contain huge changes. So far we're looking at six new support gems, one new player aura, the friends screen and some balance changes."

Zawsze coś. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2012, 10:41 
Cytuj  
Nowy patch już jest:
http://www.pathofexile.com/forum/view-t ... 846/page/1 :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 10:55 
Cytuj  
Jest jakas mozliwosc ustawienia chatu tak, aby defaultowo gadac na Globalu?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 13:23 
Cytuj  
dignalem 26 lvl i uninstall poszedl

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2012, 21:12 
Cytuj  
Kurde. Trudno teraz jest. Przedtem na pierwszym poziomie trudności był luzik. Teraz jest gorzej. Trzeba grać z głową, bo śmierć czyha z każdej strony. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 1.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2012, 19:21 
Cytuj  
Jakby ktoś miał zbędny kluczyk to poproszę na PM myślę, że jakoś się dogadamy

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 17:05 
Cytuj  
dam konto z PoE beta w zamian za Cs 1.6

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 19:33 
Cytuj  
Chetnie udostepnie bete D3 za klucz do POE :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 19:36 
Cytuj  
Dałbym tobie swoje konto, ale wtedy musiałbyś przeczytać co napisałem, takie błędne koło :/


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 19:48 
Cytuj  
Ja konto mam potrzebuje dla kumpla.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 21:18 
Cytuj  
Pogralem w to poe, jest lepiej niz bylo na poczatku tej bety jak gralem. Jak dla mnie jest zdecydowanie latwiej, albo po prostu szybciej sie lvluje. Gram marauderem z 2h i wszystko pada od 1strzala albo od 2, tak przez cala gre - przeszedlem normal i na tym cruel to samo. Uzywam dokladnie 2 skilli - heavy strike i molten shell (czy jakos tak), pierwszy na bossow i niebieskich (z heavy strike niebiescy padaja na jednego strzala) a ten drugi to jak duzo mobow nas otoczy - onehituje wszystko wokol. Zginalem raz bedac afk.

Brakuje mi troszke czegos dynamiczniejszego w tej grze, chociazby mobow ktore by wskrzeszaly i powodowaly ze trzeba najpierw je bic a nie cokolwiek innego w zasiegu wzroku. Bo oprocz bossow/minibossow ktore zabija sie w pierwszej kolejnosci to wszystko sie klepie rowno i tak samo.

Wkurzaja mnie otwarte przestrzenie i mala ilosc wp, kilka razy wymieklem szukajac wp (nie wiedzialem czy w danej lokacji jest). To jest pojebane. Dzwiek w grze jest zjebany, tzn kierunki - grajac w sluchawkach nie da sie okreslic po mruczeniu z ktorego kierunku dochodzi i gdzie sa moby. Strasznie mylace i psuje odbior gry. Poza tym muza miazdzy, same jeki/steki/itd moglby byc lepsze. Ciagle za malo podziemi/za duzo otwartych przestrzeni - przynajmniej dla mnie, o ile w jaskiniach/katakubach gra mi sie swietnie o tyle na powierzchni gra mnie odrzuca dos szybko.

To drzewko pasywnych skilli jakos mnie nie kreci, ot se cos tam wezme i tyle. Drzewko jak drzewko, szkoda ze nie mozna recznie rozdawac wspolczynnikow str/dex/itd.

Ogolnie gra wyglada coraz lepiej, dodadza jeszcze ze dwa akty i wiecej mobow ( wtym zroznicuja ich wyglad a nie tylko nazwy) i bedzie mozna troszke pograc. Bedzie fajnie, tylko czy bedzie czas by w to grac.. no i jak to f2p bedzie wygladac.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 22:07 
Cytuj  
Takiego moba co by wskrzeszal nie widzialem, ale widzialem takiego elita ktorego trzeba bylo bic w pierwszej kolejnosci.Zawsze wybijam sobie obstawe i dopiero biore sie za elita, wiec troche sie zdziwilem gdy je bilem i bilem a moby normalnie nie chcialy umierac, elitek mial aure ktora czynila obstawe niesmiertelna... :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2012, 22:14 
Cytuj  
Z Twittera:

Purchasable beta access will be ready either tonight or tomorrow morning (NZ time). There are so many tweets about this. It also includes a range of awesome surprises for higher purchase values. Cheapest option is $10US.

Zaplac zeby testowac bete tytulu free-to-play... Taaaaaaa....

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 10:44 
Cytuj  
U takiego Blizzarda muszisz zaplacic zeby wogole miec szanse wybrania cie do bety...i to tytulu za ktory i tak potem musisz zaplacic 60 euro... wiec what's your point exacly? Ba... nawet nie mozesz sie na to wyzalic bo zeby u Blizzarda na forum pisac to musisz zaplacic! Och to przebzydle GGG, ze tez tak paskudnie chca zebrac pieniadze na gre. Nie to co te super korporacje dbajace o ragnaroka i jego portfel.

Pozatym to nie jest kupowanie dostepu do bety, tylko testowanie Item Shopa. Placisz 10S - dostalesz 100 pkt za ktore sobie mozesz cos kupic a dostep do bety masz jako bonus. Ofc dolary i pkt przechodza na "retail". Wszystko co dostajesz rowniez przechodzi na retail.

To jest 13osobowa firma - potrzebuja kasy to zbieraja - proste. No ale najlepiej sie przypierdolic ze indie gierka robiona przez grupke zapalencow zbiera kase bo nie maja budzetu 150 milionow dolarow.
Przypierdol sie tez do Notha ktora 2 lata sprzedawal niepelna wersje Minecrafta i ludzie cieszyli sie jak dzieci bo nie jest wazne JAK ale wazne jest CO sprzedajesz.

BTW. Kolesie maja leb na karku. Wlasnie przejrzalem IS na stronce i oni wlasciwie uruchomili sobie wlasnego Kickstartera. :) GJ.

Pozatym pre-launch donate jest odpowiedzia na gigantyczny feedback ludzi podczas open weekendu. GGG nigdy nie chialo uruchamiac mikrotransakcji przed premiera. No ale ludzie chca - ludzie maja.
Na podobnej zasadzie dostales podobno RMAH od Blizzarda (bo ludzie tego chcieli - LOL) wiec ciesz sie i nie narzekaj.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 11:05 
Cytuj  
Info dla ludzi zainteresowanych ale nie majacych dostepu do sklepiku czy bety atm:

Cytuj:
We expect the Open Beta to start in approximately June, at which point we will prepare and ship the physical goods. The digital soundtrack download will become available at this point also. Note that if unforseen circumstances arise, the Open Beta start date may occur later than June.


Cytuj:
All microtransactions purchased during Closed Beta will be retained in Open Beta. You won’t lose any purchased microtransactions during the character wipe that will occur at the end of Closed Beta.


Cytuj:
What can I Spend Points on?

As a test of our microtransaction system, we’re initially offering two small purchases:
Extra Stash Tab (30 Points): Your quota of stash tabs is increased in all leagues. The number of stash tabs is not reset when we enter Open Beta.
Extra Character Slot (30 Points)

At Open Beta, we will have a range of different microtransactions for sale, including many of the following:
Public stash tabs (viewable to other players for trade purposes)
Cosmetic pets
Alternate skill effects
Special animations (for example, taunts or PvP victory animations)
Special paid leagues (with custom game rules)
Guild storage
Alternate item skins and visual effects
Special cosmetic item properties such as “extra gore”
Item dyes


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 11:09 
Cytuj  
Ma ktoś wolny kluczyk do PoE? Pograłem trochę w ten weekend f2p i pograłbym jeszcze trochę.


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 20:30 
Cytuj  
https://www.pathofexile.com/purchase

Do wyboru, do koloru. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.