mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 329  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:29 
Cytuj  
Czlowiek tak zajebisty ze forum nie wytrzymalo jego zajebistosci i musial odejsc w strone zachodzacego slonca razem ze swoja jeszcze barzdziej zajebista niz Relax Cartel (DA SIE!!! trudno uwierzyc, ale DA SIE!!!) gildia Outcasts.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:32 
Cytuj  
Weź już skończ, bo gówno wiesz o Konradzie, a jeszcze mniej o =o=


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:39 
Cytuj  
Przeciez pisze ze byl zajebisty o co ci chodzi? Ze swieca szukac czlowieka tak pelnego zrozumienia i tak skromnego. Jego zajebistosc oswietlala to forum i naprawde ubolewam ze go z nami nie ma. Outcasts rozniez bylo mega zajebista gildia - klimat ala cos jak dom starcow.
Naprawde pozytywne wspomnienia.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:41 
Cytuj  
Cienki flejm. Dlatego że:
a) Kabraxisa znowu ponosza emocje i w gruncie rzeczy to nie wiadomo o co chodzi. Ale za to potrafi spojrzec na rozne sprawy w bardziej abstrakcyjny sposob.
b) Mendol, nie potrafi wzniesc sie na wyzszy poziom abstrakcji niż zasięg własnej ręki. Ale za to nie ponosza go emocje.
Tak dwa diametralnie rozne punkty odnisienia, sie niestety ze soba nie kleją, wiec zawsze jest flejm ale dosc slaby.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
haha.... RC postrach serwerow PvP. Nie smiesz mnie.
Nie wiem moze to dla ciebie bedzie to szok ale ja i ogolnie wiekszosc ludzi na swiecie ma z kim grac w MMO i nie musi szukac randomowej gildii z randomowego forum do kazdej gry, ktora i tak po tygodniu swieci pustkami a po dwoch sie rozpada (gildia, nie gra).
Zreszta ja w wiekszosc gier jakim poswiecam czas gram "na powaznie" i casualowe gildyjki popierdolki mnie nie interesuja. Jedynie w LOTRO jestem w Twierdzy i mimo ze loguje sie raz na pol roku to nikt tam nie wyrzuca ludzi za nieaktywnosc. Takto gram ze static grupa RL znajomych od czasow WoWa Vanilli.
Takze twoja zajebista gildia forumowa zwisa mi i powiewa.

Nie mierz innych swoja chujowa miara, prosze cie. Po raz kolejny pokazujesz tylko jak ograniczone masz horyzonty myslowe.

A co do konsol to sam sie wcorajprzyznales ze rynku nie sledzisz wiec nie pierdol.

A no i zeby zachowac klimat dyskusji i dostosowac sie do twojej demagogii, ktorej chyba kondonrador cie uczyl..... JA>TY.



postrach serwerow? chyba jednak do tej pory nie zrozumiales o co w rc chodzilo.

no przyznalem, ze rynku nie sledze. ty siedzisz i czytasz, ja ide, kupuje i gram. to taka roznica pomiedzy teoria a praktyka.

jak kiedys dojdziesz do mojego poziomu, to dam ci znac :)
chociaz raczej nie stanie sie to za mojego zywota.

ciebie nie mierze zadna miara. bo takiego idioty w zyciu nie spotkalem.


inside: jak zwykle chciales dolaczyc ale nie bardzo wiedziales jak.
idz juz lepiej klocic sie z markiem :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 23:58 
Cytuj  
mendol pojednajmy sie! Zalatwie ci piata gestosc jak chcesz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:00 
Cytuj  
ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:15 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Ohhh przestan prosze. Nie bedziemy porownywac warcabow z szachami.

I jestem naprawde powazny w tym momencie. Na serio..... nie ma o czym dyskutowac.

A 3/4 tego co napisales to nieprawda - serio pograj wiecej niz te 20 lvli, pobaw sie na serio tymi skillami i gemami to zobaczysz jak "nie ma konsekwencji" i jak musisz dostosowac passive tree do skilli bo inaczej gleba, sprobuj zrobic ten full respec, sproboj ulozyc builda


Ha, widzisz, sam gadasz, zeby pograc dluzej, bo wtedy dopiero moge cos powiedziec o buildach etc., ale jakos nie potrafisz przyjac tego argumentu w stosunku do D3 i Z GORY zakladasz, ze runy sa do dupy i oceniasz je na podstawie suchego opisu i bety z contentem na godzine gry.

Kabraxis napisał(a):
poczytaj co bedzie w sklepiku a co nie. Potem EWENTUALNIE mozemy pogadac.


Well, to co ostatecznie bedzie w sklepiku moze sie jeszcze 10x zmienic, to ze o respecu na razie nie napisali nie znaczy, ze go nie bedzie, ba, wrecz sie moge z toba zalozyc o 6 paka browarka, ze predzej czy pozniej sie w grze pojawi.

Kabraxis napisał(a):
Przede wszystkim od czego powinienes zaczac to to ze w PoE BUDUJE sie postac od zera wlasnym pomyslem i masz REALNY WPLYW na kazdy, najdrobniejszy szczegol jej kreacji. Do tego nie masz na kadej postaci tego samego co inne postacie i nie masz na kazdej postaci dostepu do "wszystkiego".


Erm, jak nie? Drzewko passivow jest to samo dla wszystkich, tylko zaczynasz w innym miejscu, right? Skille to samo, masz dostep do takich samych skilli, tylko niektore dostajesz po 1 quescie, a inne po 4, w zaleznosci od klasy postaci. Nie wspominam o tym, ze skille mozna wymieniac miedzy postaciami, czyli masz 1 pule takich samych skilli na 5 klas postaci.

Kabraxis napisał(a):
No i ja nigdy nie napisalem ze system skilli w D3 jest elestyczny. Naposalem ze nie daje poczucia customizacji i budowy postaci.


Nie daje tobie takiego odczucia. Mi przez 27lvl PoE nie dawalo poczucia budowy postaci, poniewaz moja gra opierala sie na spamowaniu 1 skilla, przez 27lvl! Uwazasz, ze to dobry design gry? Nie liczy sie tylko osiagniecie celu, liczy sie droga, ktora do niego pokonasz. Bylem bardziej zzyty z moim Demon Hunterem po 7lvl w D3 niz z moim duelista po 27lvl. A wiesz czemu? Bo musialem sie nim wiecej natrudzic z niektorymi mobami, czulem dynamike i klimat tej postaci. Zzycie sie z postacia to nie tylko jej budowa, ale takze co z nia przezywasz w trakcie samej gry, o czym najlepiej zaswiadcza pewnie osoby grajace w Diablo na Hardcorze.

Kabraxis napisał(a):
Zadam ci tez pytanie (moze roball nie usunie tych postow - oby).. podobal ci sie system "rozwoju" postaci w Dungeon Siege 3? Bo w D3 jest wlasciwie identyczny atm. Ile ma wspolnego DS3 z cala seria i prawdziwiym HnS to pozostawie do oceny tobie. Dla mnie taki system nie nadaje sie do HnS i koniec. Bo jest zbyt prostacki i nie masz kontroli nad zadnym aspektem budowy postaci. A przez to sie "zzywasz" z postacia w HnS - no bo chyba nie przez fabule jak w jakims Tormencie (LOL)?


Gralem troche w w DS3, ale to byla gra robiona typowo pod konsole, skilli tam bylo jak kot naplakal, ich customizacja zalosna, dynamika walki i itemizacja slaba w chuj. Moze system skilli byl podobny, ale co z tego, jesli bylo zle zrobiony? Nie porownuj tych dwoch gier plz. A co do fabuly, to wbrew pozorom ma ona duze znaczenie - moze nie dla ciebie, ale dla ogromnej ilosci osob i owszem. Jest to zreszta BARDZO czesto argument, ktory pojawia sie chociazby w stosunku do PoE, gdzie ten element NA RAZIE jest bardzo zaniedbany.

Kabraxis napisał(a):
Tak wiec nie przecenialbym zajebistosci i rewolucyjnosci systemu gdzie najwieksza decyzja bedzie wybor koloru particle effect, czyli wybor zywiolu obrazen i to czy skill bedzie stunowal czy zatruwal.


Oj prosze cie, gadasz znowu glupoty i generalizujesz. Runy wplywaja np. na:
- mobilnosc postaci
- typ zadawanych obrazen
- zwiekszenie przezywalnosci
- zmieniaja dmg z single target na aoe
- crowd controlling mobow
- generowanie resources danej klasy postaci

Faktycznie, wszystko sprowadza sie do particle effectow...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:20 
Cytuj  
Odpisalbym ci bardzo chetnie bo z toba jezcze mozna pogadac jak widze na poziomie jesli chodzi o gry i HnS bo masz pojecie o czym piszesz i wiedze ogolna o gatunku i jego mechanice (choc troche wypaczona) ale obiecalem sobie ze juz sie nie bede angazowal w walke PoE vs D3.

Sorry ze ten dosc dlugi post pozostanie bez mojej odpowiedzi.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 06:38 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Co z ta gildia?


Oyci3c powiadomiony, wyraził zgodę - teraz czekamy tylko na jego objawienie się na forum i faktyczne wyodrębnienie grupy zamkniętej.

Jeśli macie dość oglądania śmietnika w tym temacie i z chęcią przyłączycie się do klanu D3 to bombardujcie Oyci3ca na GG o założenie grupy - na pewno przyspieszy to jego działanie (prosił zresztą aby mu się przypominać).


_________________
For the pony!

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 18:43 
Cytuj  
Kłócicie się ładnie ładnie. Pierdolicie o tym że smuty czytacie itp. trolle.
To dodaj tego co czytać nie chcesz do ignorowanych i jego posty znikają z tematu.

Ale lepiej się pospinać i popierdolić jaki ten ktoś jest słaby i chujowy.

No jest jeszcze druga opcja... Prosy nie ogarnęły forum od kilku lat i nie znaleźli opcji :)


_________________
Infinita Virtus

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 20:47 
Cytuj  
Serio? Znowu? Zamiast dowiedziec sie czegos o grze zawartej w temacie musze sie przebijac przez dwie strony wymiocin forumowych napinaczy?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 21:06 
Cytuj  
Gra jest chujowa -dowiedziales sie. Mam nadzieje ze twoja zadza wiedzy zostala zaspokojona.

8)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 21:21 
Cytuj  
Super, dziekuje. Widze forum kwitnie, i warto tu zagladac od czasu do czasu. Metacritic wymieka przy komentarzach z mmorpg.pl Mam nadzieje ze jakis mod szybko usunie kilka ostatnich stron postow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 21:41 
Cytuj  
Gdzie polecacie zamówić preorder? Gram.pl?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 21:46 
Cytuj  
Ja kupilem w keye.pl, jeden z tanszych i bardziej niezawodnych sklepow


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 21:48 
Cytuj  
Osobiscie polecam gram.pl a Keye.pl odradzam. Sa bardzo zawodni, customer support jest zenujacy. Moze ostatnio sie cos zmienilo ale nacialem sie na nich w czasie releasu cata i mam uraz. Dosc powiedziec ze nie radzili sobie w czasie duzej ilosci zamowien. Jesli dalej sa tak "zorganizowani" to trzymac sie z daleka.

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 21:55 
Cytuj  
Ja zamówiłem w go2arena, box+key do tego jeszcze jakieś pierdoły dodają jak zwykle, no i niska cena.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 22:14 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Osobiscie polecam gram.pl a Keye.pl odradzam. Sa bardzo zawodni, customer support jest zenujacy. Moze ostatnio sie cos zmienilo ale nacialem sie na nich w czasie releasu cata i mam uraz. Dosc powiedziec ze nie radzili sobie w czasie duzej ilosci zamowien. Jesli dalej sa tak "zorganizowani" to trzymac sie z daleka.


Kupuje u nich zarowno prepaidy jak i gry od ponad dwoch lat, moze mam farta, ale jak do tej pory nie zawiodlem sie ani razu.Wplacam kase i w ciagu 2 minut mam kod na mailu i sms-em na komorke.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 22:17 
Cytuj  
To samo. Kupilem tam 3 gry i w dniu premiery mialem klucze na skrzynce


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6567 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 329  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.