mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 343  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2012, 18:47 
Cytuj  
Ale w tym momencie to jeszcze beta i daaaaleko do oficjalnego wydania gry, nie uważasz że jest na to jeszcze czas? Przecież to close beta jeśli dodadzą PvP to wtedy będzie na papierze widać co trzeba balansować, to małe studio mała ilość ludzi. Moim zdaniem to naprawdę niezwykłe, że udało im się stworzyć coś takiego. Wyobraź sobie, że Ty i kilku kolegów potrafiło stworzyć grę tego typu, gdzie backlog( lista rzeczy do zrobienia) miała by kilometr, a doba ma 24h.


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 15:22 
Cytuj  
W środę patch 9.9.9. :)

Nowa i ostatnia zarazem klasa postaci:
http://www.rockpapershotgun.com/2012/05 ... -of-exile/ :)

Public Weekend 2 w ten weekend:
http://www.pathofexile.com/news/2012-05 ... icweekend2 :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 17:17 
Cytuj  
Jest jakas szansa zdobyc klucz?


_________________
psn

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 maja 2012, 17:27 
Cytuj  
https://www.pathofexile.com/purchase

Możesz wydać te 10 dolców żeby mieć 100 punktów na mikrotransakcje i dostęp do closed bety.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 06:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Jest jakas szansa zdobyc klucz?

Ja przez dluzszy czas nie bede gral wiec moge udostepnic konto.Jakby co daj znac pw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 09:02 
Cytuj  
ant napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Jest jakas szansa zdobyc klucz?

Ja przez dluzszy czas nie bede gral wiec moge udostepnic konto.Jakby co daj znac pw.
Dziękuje, już mam użyczony dostęp.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2012, 23:29 
Cytuj  
Path of Exile - Exclusive Shadow Class Footage & Update

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 08:57 
Cytuj  
Pograłem chwilę i 2 razy zginąłem. Masakra. Zrobiłem Rangerkę walczącą wręcz i korzystającą z pułapek. Dobrze, że w tej grze nie będzie poziomu trudności Inferno. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 11:41 
Cytuj  
Robiles bonus questa w Fetid Pools? Jak nie to idz i placz. :)

Juz jest wpizdu krzyku na forum ze za trudno... na normalu! : )
Pewnie znerfia liczby, dmg mobkom itp.. ale nowe monster AI = awesome.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2012, 12:07 
Cytuj  
Tak. Robiłem. Bardzo spodobał mi się nowy wygląd tego miejsca. Gra naprawdę nabiera rumieńców. No i to, że da się zginąć tak wcześnie zaliczam jak najbardziej na plus. Nie zdarza się to bardzo często, ale trzeba uważać nawet w czasie walki ze zwykłymi mobami. Czasem kilka ciosów wystarczy by nasza postać padła trupem. No i z tego co zauważyłem to przyspieszyli lekko grę. Postać na pewno lata szybciej niż przedtem. Od razu mi się to rzuciło w oczy. Ogólnie jest tylko lepiej i bardzo fajnie obserwuje się te wszystkie zmiany. Teraz tylko czekać na Open Betę kiedy to dostaniemy do dyspozycji duży zastrzyk contentu. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2012, 15:39 
Cytuj  
http://www.incgamers.com/Giveaway/37/pa ... y-giveaway

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 05:30 
Cytuj  
Pograłem sobie w końcu w PoE i powiem że mnie wciągnęło, poziom trudności jest niezły, na prisonie wymiękłem po prostu, zajebiście zrobiony system rozwoju postaci.

Te wszystkie orby, flaski i gemy ze skillami, bardzo fajne rozwiązanie.

No i klimacik też na plus.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 05:49 
Cytuj  
NO, ja w becie siedzę już od dawnaaa i chociaż na początku byłem sceptycznie nastawiony, to teraz widzę, że z czasem gra staje się coraz ładniejsza i powoli się rozkręca. Trochę za wolno jak na standardy rynkowe, ale się rozwija.
Chociaż nie czarujmy się, szału i wielkiego hitu nie będzie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 10:57 
Cytuj  
Trafiłem na jakiegoś bossa Kaduku, the False God czy jakoś tak. Zabił mnie 3 razy. Rzucał błyskawice jak powalony. Jak się do niego podeszło to pierścień błyskawic. Masakra. Nieźle się namęczyłem. Gra się naprawdę przednio. Uważam, że "PoE" to jedna z niewielu dobrych gier z gatunku siecz i rąb. Pogram więcej to napiszę coś więcej. Shadow daje radę. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 11:52 
Cytuj  
Pytanie czy warto isc Shadowem w Evasion na zbrojach, bo nie ma wystarczajaco duzo STR zeby isc w najlepsze combo czyli Armor+Mana Shield. Jesli Evasion jest dalej z dupy statsem to bedzie ciezko...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 12:43 
Cytuj  
Evasion powinien ci spokojnie starczyc na skonczenie gry (z okazjonalnymi smierciami via RNG), zwlaszcza przy nowym ulepszeonym dropie (bez chaosu, ktory jest atm ustawiony na tak trudny ze prawie nie do zrobienia wiekszoscia buildow - jest tak zorbione specjalnie zeby ludzie tam nie grali bo ich feedback wtedy jest wlasciwie bezwartosciowy)


PS. Jak mowilem tutaj na poczatku ze za x miesiecy to bedzie zupelnie inna gra to nikt mi nie wierzyl. ;)


BTW. Nie zgodze sie ze gra rozwija sie za wolno - jeden patch na miesiac-poltora to nie jest imho za wolno a nawet szybciej niz inne produkcje. Szaly i wielkiego hity tez nie musi byc - ale jak na F2P to z czasem bedzie jesli zachowaja taki poziom to gra bedzie popularna.

BTW2. Drugi poziom trudnosci (cruel), waskie pomieszczenia upper prison i trzech rare bossow wyspawnowanych w bliskiej odleglosci (szkielet i 2 nekrosow). Ciagle wskrzeszanie, uzylem chyba wszytkich flaszek (w tym mam sytuacyjne, ktore mnie odmrazaja), lurowanie mobow od nekromantow, uzywnie trapow i totemow jako Crowd Control, ogolnie walka ponad 10 minut trwala - w Diablo 2 na hellu byly mniejsze zadymy. : )
Gra sie zajebiscie a gdzie tam do konca ; )

PS. Zanim nie znerfia to pro hint jak wygrac gre: Shockwave totem + Chance To Flee Support + Cold DMG Support. Zajebisty CC, spory DMG, stuny, spowolnienie i wszystko AOE. IMBA


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:14 
Cytuj  
1. Wywaliłem Shadowa. Ja pierdykam. Rozumiem, że gra musi dawać wyzwanie, ale w więzieniu padał jak mucha. Kilka ciosów mocniejszego przeciwnika i wąchał kwiatki od spodu.
2. Pułapki są fajnie rozwiązane. Podoba mi się ten sposób "produkcji" nowych. Można je rzucić prosto w przeciwnika przez co od razu się aktywują.
3. Ci nekromanci i kabaliści to jakaś istna masakra. Jak się zbierze 2 takich to nagle w ciasnych pomieszczeniach robi się bardziej tłoczno niż w autobusach w godzinach rannych i popołudniowych.
4. Poziom trudności bym lekko obniżył mimo wszystko.
5. Elitarni przeciwnicy są nie w kij dmuchał. Czasami wystarczą 2-3 ciosy i nas nie ma. To akurat mi się podoba. Tylko klasy walczące wręcz mają lekko przerąbane.
6. Lekko przyspieszona rozgrywka albo mi się wydaje. Gra zrobiła się bardziej dynamiczna. Tutaj akurat szybkość dobrze współgra z poziomem trudności.
7. Cieszy to, że nawet zwykłe mobki mają fajne umiejętności i nie są armatnim mięsem na 2 strzały max.
8. Są nowe questy i zmienione lokacje jak Fetid Pool.
9. Grafika naprawdę na plus. Jest trochę sterylnie jak w "Doom 3", ale mimo wszystko ma to swój urok.
10. Chętnie zobaczyłbym animowane kule życia i many.
11. Muzyka również na plus. Potrafi wpaść w ucho.
12. Chętnie zobaczyłbym jeszcze większe urozmaicenie umiejętności. Chodzi mi o to by niektóre umiejętności miały jakieś naprawdę unikalne właściwości. Przydałyby się również jakieś umiejętności typowo sytuacyjne.
13. System Gemów to jedno z najlepszych rozwiązań z jakimi miałem do czynienia. Wymaga jeszcze poprawek, ale jest z pewnością lepszy niż drzewko umiejętności aktywnych.
14. Drzewko umiejętności pasywnych nadal przeraża. Chyba trzeba się będzie po prostu do niego przyzwyczaić, bo z tego co widzę będą je ulepszać a nie upraszczać.

Ogólnie - nic tylko grać. Polecam każdemu. Nie jestem fanem wojny "D3" kontra "PoE". Każda gra znajdzie swojego odbiorcę. Ja z całego serca życzę twórcom "PoE" sukcesu. To naprawdę przednia zabawa typu siecz i rąb. Niby tyle gier w tym gatunku wyszło a tylko kilka jest godnych uwagi. Jeszcze dużo roboty przed GGG, ale idą w dobrym kierunku i to im się chwali. Bardzo przyjemnie być świadkiem tych wszystkich zmian. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:19 
Cytuj  
Wodny plz wez mi odpisz na PM a propos tej karcianki M&M.
Dogadamy sie jakby co - napisz co bys chcial lub ewentualnie jakim cudem wyrwales dostep bo z tego co wiem to rozdaja tylko francuzom.


PS. Sorry ze tutaj ale zaraz pod twoim postem to moze zobaczysz :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 16:26 
Cytuj  
Nie chce mi sie levelowac od nowa. Stary marauder 45lvl pada jak mucha po 2-3 ciosach elitki.
Znow przeprowadzili jakas inflacje gearu w tym patchu bleh, trzeba sie pol swiata pewnie cofnac az nie bede ginal, i zbierac gear tak zeby dac rade zabijac cos na moim lvlu.

To juz lepiej zaczne od nowa, ale z drugiej strony na 1 dzien to mi sie nie oplaca. Ciezko teraz ocenic na ile sie gra poprawila;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2012, 15:33 
Cytuj  
od 13 maja i po premierze D3 nikt tu nic nie napisal, nawet kabra gra w d3.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 343  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.